Hymn Ruchu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Harry1990
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1239
Rejestracja: 28 gru 2011, o 18:12
Lokalizacja: Chorzów-Cwajka/Tychy
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#46 Post autor: Harry1990 » 18 lut 2013, o 22:08

Jak w rockowej wersji to Oberschlasien by go stuningował fest, ale tu mowa o hymnie, a hymn ma charakter podniosły, który będzie powodował wewnętrzny rozpierdol u człowieka żeby walczyc, dawać z Siebie wszystko! Jak ja slysze hymn Ligi Mistrzów to mnie hajna chyta, budzi sie wewnetrzna sila :)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Blue are the words I say and what I think.
Blue are the Feelings that live inside me.

Kuba_Progres
Posty: 246
Rejestracja: 21 lis 2009, o 13:20
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#47 Post autor: Kuba_Progres » 18 lut 2013, o 22:11

Nikogo nie mielismy zamiaru urazic. Co zreszta pisalem wrzucajac hymn ze jest to luzna propozycja aranzacji i nic bez aprobaty kibicow nie bedzie zmieniane jesli chodzi o hymn.. :)
www.progres-music.com

TomSky
Posty: 2651
Rejestracja: 28 sie 2003, o 23:48
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#48 Post autor: TomSky » 18 lut 2013, o 22:12

Buger pisze:
TomSky pisze:odnosze wrażenie ze własnie większośc oczekiwała by czegoś w stylu hip hop
ideałem byłoby coś w stylu niebieskiej vendetty
Zestawiłeś w swojej wypowiedzi dwie przeciwstawne znaczeniowo kwestie. Niebieska vendetta to kawałek który został nagrany w stricte HH stylu.
chociaz sam pomysł zagrania tego w stylu rockowym nienajgorszy i wykonanie tez ok tylko czy to sie nadaje na hymn to nie wiem
Tym razem znów sam odpowiedziałeś sobie na pytanie. Powtorze tylko i odpowiem jeszcze raz stanowczo Nie - nie nadaje się.
Jak chcecie robić z naszego oficjalnego hymnu, disco - polowy kawałek, czy cos rock'n drollowego to już znaczy, że dno dna zostało osiągnięte, upadek podstawowych wartości.
ja juz troche stary jestem ;-) mnie hh kojaży sie wlasnie z jakims takim yoł yoł w stylu tej całej firmy a nie z niebieską vendettą
Niedzielnym kierowcom stanowcze NIE

MeteoR1920
Posty: 192
Rejestracja: 19 mar 2010, o 18:02
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#49 Post autor: MeteoR1920 » 18 lut 2013, o 22:25

te hip hopery skonczcie sam dupić już o firmach i innych kompanyjach :D rockowo wersja jak szybko wylazła tak szybko poszła wiec koniec spiny :)

a co do kombinowania roznych wersji hymnu to ciezko trefic w gust..
tymbardzij nom kibicom kierym nic sam niy pasuje na tym forum :D :D

Stona
Posty: 2810
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 20:25
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#50 Post autor: Stona » 19 lut 2013, o 10:39

Kuba brawo, że nasz zrozumiałeś. Mam nadzieje, że nic nie powstanie na siłe. Wole już tą zicpolke niż ma coś wyjść jeszcze gorszego. Nie jestem przeciwny rockowi bo da się ..przykład Zagłębie Sosnowiec, ale ja widze jedynie wersje taką, co by kibice chórem zaśpiewali w studiu nagrań albo hymn albo wersje pana Bujaka, beż żadnego podkładu muzycznego.
za Tobą pójde w ogień, wode..

Awatar użytkownika
Blaszany
Posty: 1913
Rejestracja: 20 sie 2004, o 14:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#51 Post autor: Blaszany » 19 lut 2013, o 11:45

mo ftoś jeszcze tyn hymn? jestech ciykawy efektu...
moze byc PW.

Kuba_Progres
Posty: 246
Rejestracja: 21 lis 2009, o 13:20
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#52 Post autor: Kuba_Progres » 19 lut 2013, o 12:10

Blaszany

Prosze przypomnij sie jutro na PW wyśle Ci na maila.

Pyrsk!
www.progres-music.com

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10155
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#53 Post autor: jajo » 19 lut 2013, o 12:21

Jak pierwszy raz to puściłem, to uznałem, że średnio, ale po piątym przesłuchaniu zacząłem sobie już to nucić, po czym śpiewać co raz głośniej :] Tak więc wyobrażałem sobie, że dalibyśmy radę zaśpiewać to na stadionie.
Rozumiem, że podjęliście taką decyzją, ale po co to usuwać z youtube? Nie przyjęło się jako nowy hymn (choć to za krótki czas wg mnie), natomiast spokojnie może istnieć jako rockowa aranżacja naszego hymnu, bez żadnego pretendowania do miana oficjalnego hymnu Ruchu. Fest mi brakowało takie rockowej piosenki o Ruchu i nacieszyłem się nią jedynie 2 godziny.

WRZUCAJCIE TO Z POWROTEM NA YOUTUBE
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

marek79
Posty: 7735
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#54 Post autor: marek79 » 19 lut 2013, o 12:33

Tym bardziej ze decyzja podjeta po 8-10 glosach na nie.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Thoth
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8786
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 10:31
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#55 Post autor: Thoth » 19 lut 2013, o 12:47

najlepij zrobic 3 wersje abo i nawet wiecej i głosowanie bo jak po jedneym bydziecie wciepywać to zawsze 8-10 na nie sie znondzie i bydzie po ptokach, w taki sposób to idzie do usranej smierci tyn hymn wymieniac, poza tym głosowanie powinno byc kaj indziej a nie na stronie niebiescy bo daleki jestech od teorii spiskowych ale smiem twierdzić że wiele głosów na to aby obecny "hymn" ostoł oddało sporo szczew badź geji znom z autopsji pora takich przypadków majacych niezła polewe co mnie w zupełności nie dziwi z tej przaśnej zic polki rodem z imprezy spod remizy :dobani: :dobani: i marzących o tym żeby u najwiekszego wroga hymn taki pozostoł :zdegustowany:
Wielkość Ruchu jest tak wielko że nie do sie jej wyrazić w kilku słowach!

Elmer
Posty: 10384
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#56 Post autor: Elmer » 19 lut 2013, o 13:15

jajo pisze:WRZUCAJCIE TO Z POWROTEM NA YOUTUBE
Popieram, powinno być dostępne i niech się vocal nie obraża ;)
jajo pisze:po piątym przesłuchaniu zacząłem sobie już to nucić, po czym śpiewać co raz głośniej :]
co popijałeś? ;) Napój niebieski?
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Kuba_Progres
Posty: 246
Rejestracja: 21 lis 2009, o 13:20
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#57 Post autor: Kuba_Progres » 19 lut 2013, o 13:32

Zadecydował o tym lider kapeli :D ale już mu dzwoniłem.. wroci do domu i wrzuci spowrotem ale podpisze (Rockowa aranżacja hymnu)
www.progres-music.com

pedro-sbl
Posty: 7190
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#58 Post autor: pedro-sbl » 19 lut 2013, o 13:42

Kuba_Progres pisze:Siema wszystkim. Chciacialbym zabrac glos w tej dyskusji bo, niestety, dotyczyona rowniez bezposrednio mojej osoby. Po pierwsze na forum Niebieskich umiescilem wpis ze jest to nasza luzna propozycja aranzacji hymnu i jezeli nie przypadnie ona do gustu to nigdzie grana nie bedzie. Po drugie- byla robiona sonda gdzie najwiecej glosow bylo wlasnie za zmiana aranzacji starej wersji (melodia tekst ta sama a inne wykonanie) - i tego sie podjelismy - ZAZNACZAM ZA DARMO!!!!!!!!!!!!!!- dlatego ze jestesmy kibicami Ruchu od bajtla. Na nasze usprawiedliwienie- cieko jest zmienic aranzacji "Polki" w cos wznioslego. A nasz obecny hymn jest wlasnie Polka:) Wiec nie bojcie sie ta wersja nie stanie sie oficjalnym hymnem. Po trzecie jutro na prezentacji zagramy utwor rowniez o Naszej druzynie ale nie ten powyzej tylko zupelnie nowy. Moze wam sie spodoba bo jest duzo bardziej melodyjny i spokojny. Mozna powiedziec "hymnowy". Po czwarte uwazam ze lepiej cos robic niz tylko narzekać. Podjeliśmy probe- nieudanna- ale przynajmniej zrobilismy to po swojemu i bedziemy sobie to puszczac w domu ot tak... Na koniec zaznaczam ze nie mielismy zamiaru nikogo urazic - a wrecz przeciwnie. Mam nadzieje ze nasz autorski numer o Ruchu wam sie spodoba. I na koniec zapraszam na mecz z Lechem i trzymam kciuki zeby Wszyscy ktorzy czytaja Niebiescy.pl pojawili sie w niedzieli i dali pozytywnego kopa dopingiem. Pozdrawiam. Kuba ps. zeby nikogo juz nie nerwowac lider kapeli postanowil usunac hymn... ps2. :|
za darmo to niych sie chrusciel z medialnym miloszkiem na cymbalkach robiom.

ku*** tyn klub upado, ajnfachowosc na ajnfachowosci, na czyms tak waznym jak hymn ku*** nojwazniejszego klubu w kraju te niyudaczniki oszczedzajom. Idz pan w ch**.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Kuba_Progres
Posty: 246
Rejestracja: 21 lis 2009, o 13:20
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#59 Post autor: Kuba_Progres » 19 lut 2013, o 13:55

z wielka przyjemnoscia zrobilsmy to za free ;) to nie byla dyrektywa marketingu tylko luzna rozmowa gdzie padlo haslo by zrobic nowa aranzacje. rockowa wersja od samego poczatku nie miala byc oficjalna (o czym pisalem) bez aprobaty kibicow. osobiscie uwazam ze Ruch zasluguje na fantastyczny hymn i lepiej zrobic 100 nieudanych propozycji az w koncu 101 wypali. niz nie robic i nic i narzekac ze mamy obecnie polkowy klimat hymnu. spokojnie krok po kroku..;)

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
www.progres-music.com

Thoth
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8786
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 10:31
Kontakt:

Re: Hymn Ruchu

#60 Post autor: Thoth » 19 lut 2013, o 13:57

Kuba_Progres pisze:osobiscie uwazam ze Ruch zasluguje na fantastyczny hymn i lepiej zrobic 100 nieudanych propozycji az w koncu 101 wypali.
i o to chodzi
Wielkość Ruchu jest tak wielko że nie do sie jej wyrazić w kilku słowach!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], heli, Pawlo i 311 gości