Gdzie są przyjaciele RUCHU !???

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

Gdzie są przyjaciele RUCHU !???

#1 Post autor: vahanara » 8 lip 2003, o 09:09

Ruch spadł z ligi, w klubie niema pieniędzy na nic - nawet na zgrupowanie w Węgierskiej Górce... Piłkarze odchodzą, kibice zakładają tajne stowarzyszenie ("kto ma wiedzieć ten wie..."). Podobno nasz klub ma tak wielu sympatyków i przyjaciół. Gdzie Oni są kiedy ich potrzeba!? Czy ujawniają się tylko wtedy kiedy wypada się pokazać towarzysko bo Ruch gra w pucharach!? Czy dla tych wielkich przyjaciół takim problemem jest np. opłacenie 10 dniowego obozu??? Słyszałem jak po spadku wypowiadali się Miodek, Kilar, Kutz. Wszyscy mówili trzeba pomóc. Gdzie więc jesteście ludzie o niebieskich sercach???

Awatar użytkownika
Konrad
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 869
Rejestracja: 4 gru 2002, o 14:43
Lokalizacja: ZAMOŚĆ
Kontakt:

#2 Post autor: Konrad » 8 lip 2003, o 09:29

No własnie? - gdzie są "wielcy" ludzie spod znaku sld - Gorywody, Blidy i inni, którzy potrafią sobie tylko mordy wycierać RUCHEM przed wyborami... Ciekawe kto teraz z tej czerwonej zarazy mógłby nam pomóc.... A tak na marginesie największy kapitał w Polsce mają ludzie związani z tą pieprzoną frakcją polityczną - Panie Prezesie - Pan jako sympatyk, czy też działacz sldi nie mógł się dogadać z którymś z kolesi - komuchów i przyciągnąć jakiś kapitał do naszego Klubu? Tyle lat jest Pan prezesem i nic.... ech.. łapy opadają.......
Panie Prezesie! w 1989 była w kraju bezkrwawa rewolta - mam nadzieję, że ma Pan świadomość, że prędzej czy później przyjdzie do Ruchu ktoś kto zna się na rzeczy i zrobi z wami - pseudodziałaczami porządek....
Pozdrawiam wszystkich komu dobro naszego RUCHU leży na sercu
ZAMOŚĆ ZAWSZE Z RUCHEM!

Gość

Re: Gdzie są przyjaciele RUCHU !???

#3 Post autor: Gość » 8 lip 2003, o 09:30

vahanara pisze: kibice zakładają tajne stowarzyszenie ("kto ma wiedzieć ten wie...").
ale ty pier*olisz... :roll: Chcesz coś zrobić to się zgłoś na priv a nie pi***ol na necie... ale większość z was tylko potarfi takie głupie posty pisać zza swojej klawiaturki, tak bezpieczniej co ? Latamy, załatwiamy poświęcamy swój czas dla Ruchu społecznie, nikt nam za to nie zapłaci, a ty co robisz/zrobiłeś ? jak mnie takie coś wk***ia... :twisted:

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

Re: Gdzie są przyjaciele RUCHU !???

#4 Post autor: vahanara » 8 lip 2003, o 09:51

WojtekO pisze:[ale ty pier*olisz... :roll: Chcesz coś zrobić to się zgłoś na priv a nie pi***ol na necie... ale większość z was tylko potarfi takie głupie posty pisać zza swojej klawiaturki, tak bezpieczniej co ? Latamy, załatwiamy poświęcamy swój czas dla Ruchu społecznie, nikt nam za to nie zapłaci, a ty co robisz/zrobiłeś ? jak mnie takie coś wk***ia... :twisted:
Swoje, zrobiłem i nadal robie. Nikt nie każe Ci się tu uzewnętrzniać o konkretach stowarzyszenia ale texty typu: "kto ma wiedzieć ten wie" czy: "przy dzisiejszym zarządzie żaden sponsor kasy nieda" tylko i wyłącznie pogarszają sytuacje i odpychają ludzi. Czujesz się ważniejszy, lepszy bo "coś" robisz??? Chwała Ci że działasz ale nie odpychaj innych.

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#5 Post autor: radzion » 8 lip 2003, o 09:53

wojtek jak narazie to tylko ty tu pierd.... od rzeczy!!po co znowu piszesz co ty zrobiles czy co ty robisz dla klubu???????????kazdy sam wie najlepiej czy cos robi cz nie!!!!a niestety twoje posty swiadcza o tym ze masz wszystkich w du***!!i z nikim sie nie liczysz!!!
aha jakby co to np vahanara wplacil 100 zl ,najwiecej ze wszystkich narazie na oprawy,wiec skoncz glupio gadac,bo przynajmniej wtaki sposob koles pomaga!!!inni robia to na swoj sposob!jak tylko moga!!!ty zalatwiasz przy stowarzyszeniu,ok!!!chwala ci za to!!ale moze bys skonczyl z obrazaniem innych ludzi, i nie robil z siebie wszechwiedzacego czlowieka (aluzja do rozmowy z z viro)!!!!

a wracajac do tematu!!!!!ROGALA ciul... nie ma w klubie kasy na oboznawet,nawet w takiej wegierskiej gorce,bo nie godom jzu o jakims lepszym mijescu!!!

jo zech jest ino ciekaw czy ty sie bieresz co miesiac regularnie te swoje 5 tys co poboc zarabiosz!!!!pewnie ja!!wszystkie dziady z zarzadu pewnie sie je biera regualrnie!!pilkazrom nie placicie!rozjebaliscie caly klub!!!
toz ku*** zrezygnujcie ze swojejmiesiecznej pensji i dejcie na oboz!!!
czlowiek z honorem by tak zrobiol!!!ale wy nie ,wy ino umiecie pic whisky na koszt klubu w klubowej kawiarence!!!

Gość

#6 Post autor: Gość » 8 lip 2003, o 09:59

nie będziemy podawać nic odnośnie stowarzyszenia na forum do czasu aż nas sąd niezarejestruje... bo tak jest bezpieczniej, robię też dość sporo ale teraz się odezwałem dopiero bo się wkurwiłem... każdy ma swoje "niebieskie sumienie" i pisanie tematów gdzie są "przyjaciele" Ruchu wydaje mi się tylko bezsensowną prowokacją. Jestem ciekawy gdzie jest nasz prezesik... ale o tym chyba jakoś mało się pisze, ciekawe dlaczego. Mieliście forumowicze organizować manifestację... no i kiedy się ona odbyła :?: Zróbcie coś bez oglądania się na innych...

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#7 Post autor: radzion » 8 lip 2003, o 10:12

nie mogles na samym poczatku napisac ze nie bedziecie nic pisac o stowarzyszeniu do czasu az sad tego nie zarejestruje?????

a co do manifestacji:
1. pomysl ten byl rzucony luzno,nawet nie wiem przez kogo
2.wszystko ta powinno byc dogadane dobrze wiesz z kim
3. akcja ta wiazalaby sie z z pewnymi kosztami:np plakaty inforujace o manifestacji,bo zeby to wypalilo musialoby byc bardzo duzo ludzi!!

i to:
Zróbcie coś bez oglądania się na innych...
hmm nie wiem czy wiesz,ale kilka osob jzu od poprzedniego sezonu pomaga przy oprawach a w tym sezonie najprawdopodobnie glownie to my bedziemy to robic!!!robimy spotkania,zbieramy kase!jezdzimy po hurtownaich!!!szkdoa ze jest to w umie tylko okolo 8 osob, ale zawsze cos!!do tego musisz dolaczyc kazda osobe ktora wplacila na to chocby 5 zloty!!!w ten sposob tez sie przylacza do tego!!!
a ty myslisz ze skad sie wziely te transparenty,skad wziely sie pod koniec sezonu swiece itp!!!!otoz kasa z tego byla z licytacji koszulki dudy ktora wystawil KK!!!teraz jest wystawiona koszulka wosia a byc mzoe w krotce bedzie tez Srutwy!!
poza tym jesli chcesz kogos rozliczac z tego co zrobil to zrob to najwczesniej na koniec rundy!!!zreszta jesli bedziesz na ostatnim meczu z jaga to powinienes zmienic zdanie na nasz temat!!!!no oczywiscie jesli wszystko wypali(kasa,kasa,kasa)

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#8 Post autor: vahanara » 8 lip 2003, o 10:27

WojtekO pisze:każdy ma swoje "niebieskie sumienie" i pisanie tematów gdzie są "przyjaciele" Ruchu wydaje mi się tylko bezsensowną prowokacją.
Słusznie prawisz o sumieniu. Ja akurat uważam że taka prowokacja ma sens, duży sens. Zgadzam się że wyjazd "naszych możnych" w tej chwili to szczyt głupoty. Nie wiem natomiast co sugerujesz mówiąc że nikt tego tematu tu nie porusza. Kolejny pomysł w rodzaju :"przydupasy Rogali", "rodzina członków zarządu"?
Pozdrawiam i życzę Ci jak najlepiej ale uwierz, że gdybym był potencjalnym, nie wiem jak to nazwać: sponsorem, reklamodawcą, osobą współfinansującą Wasze przedsięwzięcie to po przeczytaniu Twoich postów napewno bym zrezygnował...

Gość

#9 Post autor: Gość » 8 lip 2003, o 10:30

n/c

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#10 Post autor: DjMaciar » 8 lip 2003, o 12:46

Kazdy to pi***oli jak by RUCH mial duzo kasy to tych przyjaciol bylo by jeszcze wiecej ale jak trzeba zrobic cos od siebie to maja to wszyscy gleboko w du*** PROCZ NASZYCH TERAZNIEJSZYCH TRENEROW
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

Viro

#11 Post autor: Viro » 8 lip 2003, o 16:02

WojtekO gadasz , ze nie poruszasz tematu stowarzyszenia na necie
ja nie chce i nie chcialem zebys podawal jakies informacje dotyczace statusu bo to mozesz mi powiedziec kiedys jak sie spotkamy
pytalem ile mniej wiecej czasu trzeba czekac od zlozenia wniosku do rejestracji i czy juz zlozyliscie a jak tak to kiedy
pisalem , ze moge zalatwic pewna kase ale zalezy to od tych informacji!!!!
chodzi tu o czas , a ty piszesz "kto ma wiedziec wie"
wiec w jaki sposob mam pomoc????
chce cos zrobic juz gadalem z kim trzeba ale chyba ty nie chcesz zebym pomogl

Gość

#12 Post autor: Gość » 8 lip 2003, o 17:24

Viro z H. gadałeś ? jak chcesz pomóc to mogłeś wysłać wiadamośc na priv... szkoda że ani ja ani TB ani H. nic nie wiemy o twojej propozycji pomocy... ogolnie to ja sobie mogę napisać że chcę sponsorować Ruch za 7 mln. rocznie ale Rogala mnie nie lubi... :roll:

Viro

#13 Post autor: Viro » 8 lip 2003, o 20:53

WojtekO czy ja mam dzwonic do polowy Ruchu jak sie czegos dowiem?????????
o sprawie z kasa dowiedzialem sie na dniach dlatego w innym temacie pytalem Cie o ten czas i pisalem , ze chodzi o kase wiec chyba latwo mozna sie domyslic???
Zajmujesz sie zalatwianiem stowarzyszenia wiec chyba wystarczy jak pogadam z Toba nie??
na spotkaniu H powiedzial , ze sie tym zajmujesz ale wyjechales czy cos i nie wie co i jak narazie
Ty nam niewiele tez powiedziales ale pomijajac juz ten fakt dalej nie dales mi odpowiedzi wiec jak mozna pomoc ???
czas leci a dla mnie jest ta informacja naprawde wazna i chyba dla Ciebie tez powinna byc bo chcesz pomoc Ruchowi.
pozdRo

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#14 Post autor: fuhr » 8 lip 2003, o 22:22

chopcy wyluzjcie przeciez w niedalekiej przyszlosci mamy ze soba wspolpracowac w ramach tego stowarzyszenia
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], k0ciak i 98 gości