Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
gerhat
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16861 Post autor: gerhat » 15 lut 2019, o 06:31

Skoro chwilę po tym jak sprzedaliśmy ostatni klejnot w koronie który miał jakąkolwiek wartość (Bogusz) musieliśmy przehandlować nowy stadion za 4 bańki aby zapewnić Ruchowi minimum egzystencji i co najwyżej da to nam utrzymanie w II lidze, to co nas czeka w przyszłym roku? bo te pieniądze szybko się rozpłyną.
I nie mówię tutaj o czymś takim jak awans do I ligi ponieważ na to w kolejnym roku trzeba będzie jeszcze większych pieniędzy, przynajmniej przy polityce tych działaczy co obecnie.
Jaki pomysł mają Chrapek, Bik, Paterman i spółka na dalsze funkcjonowanie klubu przy braku nowego stadionu, braku marketingu, spadającej frekwencji co niewątpliwie nas czeka po kolejnym sezonie w II lidze na starym stadionie oraz poziomem sportowym jaki jest ?

Cwajka
Kontakt:

#16862 Post autor: Cwajka » 15 lut 2019, o 08:34

Niestety od lat nic na forum się nie zmienia. Temat poruszany przez nas nie wiadomo ile razy. Chcesz pogadać, masz wątpliwości, pytania, cokolwiek.. podejdź pod gniazdo lub na wyjeździe, każdy wie gdzie nas znaleźć, ale oczywiście nikt tego nie zrobi bo w internecie jest anonimowy i może wylewać swoje żale, ale na żywo to słowa nie piśnie. Z UN praktycznie nikt się tutaj na forum nie udziela i ja się nie dziwię, bo z niektórymi ludźmi tutaj nie ma sensu wchodzić w jakąkolwiek polemikę. Jak czytam niektóre komentarze to nawet już śmieszne nie jest, tylko żałosne :) Zastanów się jeden z drugim jak kolejny raz będzie wylewać pomyje na UN, chociaż strzelam, że niektórzy już to robią z automatu - żenada :) No i właśnie przykład Simona pokazał, dlaczego nie warto się tu udzielać.
UN'08

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16863 Post autor: Ozor » 15 lut 2019, o 09:41

powiedz mi jak ty widzisz kolejkę osób w wieku od 30- 50l stojącą do gniazdowego?

Awatar użytkownika
gerhat
Kontakt:

#16864 Post autor: gerhat » 15 lut 2019, o 10:21

Cwajka pisze:
15 lut 2019, o 08:34
Niestety od lat nic na forum się nie zmienia. Temat poruszany przez nas nie wiadomo ile razy. Chcesz pogadać, masz wątpliwości, pytania, cokolwiek.. podejdź pod gniazdo lub na wyjeździe, każdy wie gdzie nas znaleźć, ale oczywiście nikt tego nie zrobi bo w internecie jest anonimowy i może wylewać swoje żale, ale na żywo to słowa nie piśnie. Z UN praktycznie nikt się tutaj na forum nie udziela i ja się nie dziwię, bo z niektórymi ludźmi tutaj nie ma sensu wchodzić w jakąkolwiek polemikę. Jak czytam niektóre komentarze to nawet już śmieszne nie jest, tylko żałosne :) Zastanów się jeden z drugim jak kolejny raz będzie wylewać pomyje na UN, chociaż strzelam, że niektórzy już to robią z automatu - żenada :) No i właśnie przykład Simona pokazał, dlaczego nie warto się tu udzielać.
W życiu złego słowa nie napisałem o UN więc nie adresuje Twoich słów do siebie ale pisząc to co piszesz stajesz w jednym szeregu z tymi którym cokolwiek zarzucasz. UN jak każdy w dzisiejszych czasach podlega ocenie i krytyce i nie ma się o co obrażać i wyzywać. Słusznej czy nie słusznej to inna sprawa. Ja uważam że robicie dobrą robotę ale patentu na wszystko nie macie zwłaszcza niezadowolenie wobec byłych i obecnych władz klubu i miasta w sprawie zarządzania klubem oraz dotyczące nowego stadionu mogłaby być bardziej eksponowane. Nie wiem kto ma Wam dać do tego inspiracje i w jaki sposób ale takie głosy czytam nie tylko w internecie.

Cwajka
Kontakt:

#16865 Post autor: Cwajka » 15 lut 2019, o 10:25

Ozor pisze:
15 lut 2019, o 09:41
powiedz mi jak ty widzisz kolejkę osób w wieku od 30- 50l stojącą do gniazdowego?
oho, gdyby ta kolejka była na pewno problem bysmy rozwiazali :) poki co to nadal wylewanie pomyj w internetach :)
UN'08

Cwajka
Kontakt:

#16866 Post autor: Cwajka » 15 lut 2019, o 10:57

gerhat pisze:
15 lut 2019, o 10:21
Cwajka pisze:
15 lut 2019, o 08:34
W życiu złego słowa nie napisałem o UN więc nie adresuje Twoich słów do siebie ale pisząc to co piszesz stajesz w jednym szeregu z tymi którym cokolwiek zarzucasz. UN jak każdy w dzisiejszych czasach podlega ocenie i krytyce i nie ma się o co obrażać i wyzywać. Słusznej czy nie słusznej to inna sprawa. Ja uważam że robicie dobrą robotę ale patentu na wszystko nie macie zwłaszcza niezadowolenie wobec byłych i obecnych władz klubu i miasta w sprawie zarządzania klubem oraz dotyczące nowego stadionu mogłaby być bardziej eksponowane. Nie wiem kto ma Wam dać do tego inspiracje i w jaki sposób ale takie głosy czytam nie tylko w internecie.
Stary, jesteś na forum praktycznie od poczatku i dobrze wiesz jak to wyglada. Ja nikogo nie obraziłem, tylko stwierdziłem fakt. Oczywiście że przez jednych będziemy krytykowani a inni będą nas chwalić, ale jakieś oczernianie nas nie mając o niczym zielonego pojęcia to już nie krytyka tylko debilizm. I do takich ludzi było to kierowane.
UN'08

LEMON-CHORZOW
Kontakt:

#16867 Post autor: LEMON-CHORZOW » 15 lut 2019, o 19:34

to je dzial o modernizacji stadionu ,,dejcie sie po szlagu ,,,,,,,https://sportdziennik.pl/kto-i-za-ile-c ... -sosnowcu/ ,,takie oferty zostaly przedstawione miastu w przetargu,,,stadion mniejszy od naszego a ceny kosmiczne ,,ciekawe ile w takim wypdku za naszo arena

LEMON-CHORZOW
Kontakt:

#16868 Post autor: LEMON-CHORZOW » 15 lut 2019, o 19:39

sory miolech dwa tematy otwarte ,,pomylilech strony

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16869 Post autor: heli » 27 lut 2019, o 16:31

Co z tym sponsorem, bo nie wiem czy mnie coś uciekło czy zaś kupa godki i nic z tego.
Mecze II ligi niby regularnie w TVP3, trzy dni do meczu pierwszego, koszulki wydrukowane, a w temacie oczywiście cisza.
Obojętnie czy miejski czy nie miejski, czy do milion, trzy czy 100 tyś, ale jak rozumia nie ma chętnych albo stać nas kolejny rok na granie bez
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
HKSADIK
Kontakt:

#16870 Post autor: HKSADIK » 27 lut 2019, o 17:12

Będzie sponsor na koszulce, ale nie od pierwszego szpilu w rundze wiosennej ;)

Awatar użytkownika
kyjool
Kontakt:

#16871 Post autor: kyjool » 27 lut 2019, o 17:23

HKSADIK pisze:
27 lut 2019, o 17:12

Czyli od pierwszego szpilu domowego? Skąd taka zwłoka?

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16872 Post autor: Rafał19R20 » 27 lut 2019, o 22:09

szkoda że żadnej prezentacji nie będzie przed rundą...
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

Awatar użytkownika
bergmon
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16873 Post autor: bergmon » 28 lut 2019, o 00:04

HKSADIK pisze:
27 lut 2019, o 17:12
Napis napisem,ale czy wogóle jest coś podpisane?

Mikoruch
Kontakt:

#16874 Post autor: Mikoruch » 28 lut 2019, o 09:12

ZUS na koszulkach, Ministerstwo Finansów na spodenkach 😎

MaRko22
Kontakt:

#16875 Post autor: MaRko22 » 1 mar 2019, o 13:10

US Sosnowiec też gdzieś będzie miał swoje logo... :)
Obrazek

ODPOWIEDZ