Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
ROHAN2
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16756 Post autor: ROHAN2 » 2 kwie 2019, o 15:41

Byłem zwolennikiem dania mu szansy ale to co ten człowiek opowiada to chce się dzwonić do Rybnika czy im pacjent nie zwiał. Ledwo sprzedali Bogusza i Balickiego a kasa pusta. Dzisiaj wymaganie od trenera i piłkarzy jest pustym śmiechem skoro im bliżej do rozwiązywania kontraktów niż skupieniu się na grze.

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16757 Post autor: Darth Kabut » 2 kwie 2019, o 16:13

jajo pisze:
2 kwie 2019, o 15:34
To co robi Legia z przypisywaniem sobie 14 MP jest ch***we i niegodne klubu aspirujacego do miana najbardziej utytulowanego w kraju. Myslalem, ze podzielasz taka opinie.

Dlaczego wiec chcesz, zebysmy sie zachowywali tak samo? Trzeba miec swoja godnosc, a nie ku***c sie, bo ktos tez tak robi.

ps. w 39 mielismy 2 pkt przewagi nad Wisłą, ale tez 2 mecze wiecej. Gdyby wyrownaly sie kolejki mogli nas wyprzedzic jeszcze: Pogoń Lwów, AKS Chorzów i Warta Poznań.
Piętnujmy śmieszność Legii zamiast sami sie na nia narazac.

ps2. w kurtce (nie bluzie), chodzil Ziętek, nie Jajszczok. Ten drugi, mimo ze nie zgadzalem sie z nim chyba w kazdym temacie jest rzeczywiscie kibicem Ruchu.

ps3. co do środkowych linijek w pelni sie zgadzam. Zwlaszcza z tym "Pokazywać innym miejsce w szeregu ale z rozmysłem i bez ignorancji czy buty.". Tylko to strasznie przeczy temu pierdololo o 15 MP.
Może masz rację ale z propagandą tego bolszewickiego klubu nie da się inaczej.
Myślisz że kogoś to obchodzi poza Górnym Śląskiem, Poznaniem czy Krakowem?
Gdzie nie pojedziesz na przysłowiowe Wygwizdowo czy inny Pierdziszów Legia to Legia a nie CWKS.
I mają to w du*** czy my mamy 14MP i jesteśmy najbardziej utytułowanym klubem w Polsce.
Wystarczy poczytać dyskusje na tt pomiędzy kibicami CWKSu a resztą.
Dla nich świat zaczął się w 1993 roku.
Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą i wierz mi (lub nie) ale doporwadzą do tego prędzej czy później.
Przykład z bluzą/kurtką to był tylko przykład, nic nie przypisywałem byłemu rzecznikowi, kompromitował się w inny sposób mi chodziło bardziej o to, że skończyć trzeba z dziadostwem jaki jest wokół klubu. Mogłem wymyślieć zupełnie co innego ale przyszedł mi ten przykład jako pierwszy z brzegu,
Najważniejsze jest to że rzecznik jest przedstawicielem klubu i on idzie na pierwszy ogień.
Jak dziennikarz zadaje mu pytania to jego "psim" obowiązkiem jest podkreślanie z przedstawicielem jakiego klubu ten gryzipiórek rozmawia,

Ad ps
Co do 1939 to nie interesuje mnie co by było gdyby. Fakt jest taki ze byliśmy liderem.
I nie przeczy to niczemu a już w szczególności tej hipokryzji w polskiej piłce.
Przestańmy być na wskroś uczciwi i prawi przynajmniej w kreowaniu wizerunku bo przez takie coś też jesteśmy w miejscu jakim jesteśmy

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16758 Post autor: jajo » 2 kwie 2019, o 16:28

zaczne od ps. przeciez dopisywanie MP w polowie rozgrywek jest wlasnie klasycznym rozwazaniem "co by bylo gdyby"

ja jednak wole uczciwosc niz rozpoczecie pogoni w kurwieniu sie za warszawiakami.
poza tym nawet czysto utylitarnie: nie mamy szans z nimi na rywalizacje medialna. trzeba stawiac na uczciwosc i logiczne argumenty i wygrywac przynajmniej na tym froncie. bajdurzeniem o 15 MP przegramy tez ten front.

pozdRo
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
kyjool
Kontakt:

#16759 Post autor: kyjool » 2 kwie 2019, o 17:58

W związku ze stalinowskim banem którym zostałem obdarowany za napisanie paru gorzkich słów prawdy stwierdzam - ochłonąłem i zrewidowałem swoje stanowisko odnośnie transparentu.

Pozdrowienia dla chłopaków z więzienia były zdecydowanie zbyt małe, krój czcionki niezbyt wyraźny i to jest do poprawy, ale akcja zdecydowanie na plus :ok: Pozdro chłopaki PDW HWDP KMWTW JP100%

LEMON-CHORZOW
Kontakt:

#16760 Post autor: LEMON-CHORZOW » 2 kwie 2019, o 18:45

https://www.sportslaski.pl/artykul/ruch ... aca-kibice niech mnie ktos oswieci kaj jest hajs za bogusza i balickiego ,dlug goni dlug

Awatar użytkownika
marek79
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16761 Post autor: marek79 » 2 kwie 2019, o 19:31

Powiedz co Cie dziwi?

Przecież wiadomo, że nasz budżet mo oscylować w granicach 6-8 mln. Ale tych pieniędzy nie ma od razu. Te pieniądze będą spływać (być może) bez cały rok. Więc takie informacje będą się pojawiać, że Ruch czeko na kasę albo komuś nie zapłacił.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16762 Post autor: Ozor » 2 kwie 2019, o 20:10

problem leży w tym ze pieniądze spływają tylko z miasta , przepraszam jeszcze z wyprzedaży zawodników i biletów które to pieniądze trudno liczyć jako wkład Bika podobnie z pozyskanym sponsorem i jego pieniędzmi.Gadką o kopalni i sianem z niej płynącym w przyszłości na konta Ruchu już nawet nie będę sobie gęby wycierał bo to dobre dla naiwnych.

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Kontakt:

#16763 Post autor: _BiADACZ_ » 2 kwie 2019, o 20:26

kyjool pisze:
2 kwie 2019, o 17:58
W związku ze stalinowskim banem którym zostałem obdarowany za napisanie paru gorzkich słów prawdy stwierdzam - ochłonąłem i zrewidowałem swoje stanowisko odnośnie transparentu.

Pozdrowienia dla chłopaków z więzienia były zdecydowanie zbyt małe, krój czcionki niezbyt wyraźny i to jest do poprawy, ale akcja zdecydowanie na plus :ok: Pozdro chłopaki PDW HWDP KMWTW JP100%
Swoją opinię możesz wyrazić również chłopakom Pod Gniazdem, niekoniecznie w internecie, gdzie jesteś anonimowy.
Obrazek

Harpo
Kontakt:

#16764 Post autor: Harpo » 2 kwie 2019, o 21:55

Chopy, bydzie coś z tego jeszcze...? :zalamany:
Oglądam stare dzieje i fest przykro na to wszystko patrzeć...
https://www.youtube.com/watch?v=Hbe7-eoVuXQ
Niebieskie serce od 1988 R.

"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Lothar Ślązok
Kontakt:

#16765 Post autor: Lothar Ślązok » 2 kwie 2019, o 23:06

Mimo wszystko dzisiejszy dzień trzeba uznać na plus.
Dwie dobre wiadomości w jednym dniu (nowy rzecznik z niebieskim zabarwieniem oraz przekazane poprawki do projektu stadionu) tego już dawno nie było. Oby to był zwiastun czegoś pozytywnego ...

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16766 Post autor: jajo » 2 kwie 2019, o 23:11

Harpo pisze:
2 kwie 2019, o 21:55
Chopy, bydzie coś z tego jeszcze...? :zalamany:
Oglądam stare dzieje i fest przykro na to wszystko patrzeć...
https://www.youtube.com/watch?v=Hbe7-eoVuXQ
przelecialem na szybko ten film i co najbardziej mi sie rzucilo w oczy. Ile tam bylo wtedy charakternych zawodnikow. Zadne gwiazdy, poza Niedzielanem, ale z 6-7 byloby teraz niezaprzeczalnymi liderami osobowosciowymi w szatni.

Awatar użytkownika
lukasz1
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16767 Post autor: lukasz1 » 2 kwie 2019, o 23:34

Ja to sobie Jajo myślę, że Niedzielan wtedy też był charakterny gość nawet bardziej niż gwiazda. Przecież ten chłop wrócił po ciężkiej kontuzji (wiązadła?). Mógł zbijać bąki na ławce Wisły za górę siana, a przyszedł do nas i z miejsca zaczął ustawiać całą ligę. :)

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16768 Post autor: jajo » 3 kwie 2019, o 00:21

nie chodzilo mi o to, ze Niedzielan nie byl charakterny, tylko jako jedyny mial status gwiazdy w warunkach polskiej pilki.

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16769 Post autor: HullCityFC » 3 kwie 2019, o 07:00

Tylko ,e wredy chyba mielismy najmocniejsza ekipe w XXI wieku. Za najslabszy punkt uwazany byl Baran. Zajac, Pulo, Piech, Scherfchen i Angina siedzieli na lawie...Gdyby nie prime time Wisly i Lecha z Lewandowskim....

Dzis ta ekipa mialaby teraz z 10 pkt przewagi nad Lechia...ech

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16770 Post autor: szogun » 3 kwie 2019, o 08:04

https://youtu.be/6rrWUR-cPa8

To chyba najlepsze podsumowanie - co z tym Ruchem.

ODPOWIEDZ