Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
czoRny
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16666 Post autor: czoRny » 8 sty 2019, o 10:00

Haha dobre ale Rudy 102 niy pomyśli ze ta kasa kero Ruch otrzymolby za Lipskiego to teoretycznie mogłaby iść na wypłaty....
19.11.1947-24.10.2012 R.I.P
http://www.youtube.com/watch?v=DHz_RYOoWo4

Awatar użytkownika
ROHAN2
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16667 Post autor: ROHAN2 » 8 sty 2019, o 10:47

Komu Ruch czegoś nie zapłacił? Kto złodziejskiemu smagorowi dawał licencje? Kto kazał piłkarzykom grać w tym złym Ruchu, skoro po dwóch miesiącach można było rozwiązać kontrakt z winy klubu? Biedactwa wszystkie :rotfl:

Awatar użytkownika
Lysy
Kontakt:

#16668 Post autor: Lysy » 8 sty 2019, o 11:20

adamo_R pisze:
7 sty 2019, o 23:46
Ryży :
Skandalem to jest niepłacenie ludziom za ich pracę
Ta świnia tym twetem podniósł mi ciśnienie. Co za ryźy ku***szon.

Zapewne skończy się niczym, odnośnie rozwiązania kontraktu Lipskiego z winy tej mafii. Ale przydałoby sie kilka milionów odszkodowania.
Mnie ta ryża k u r w a zablokowała jak mu kiedyś zacząłem zadawać pytania dotyczące ścierwa z Zabrza poparte konkretami i dwoma scanami pewnych dokumentów.To fałszywy drań ,kłamca,kombinator,fałszerz i bydle.Kapuś i "judasz".Z nim nie na TT trzeba rozmawiać ale w sądzie.Mowa o Ruchu bo miedzy kibicami to napluć mu w ryj i kopnąć do rzyci.
---------------------------------------
Zabanować Lysego!!!
----------------------------------------

Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16669 Post autor: tedeus63 » 8 sty 2019, o 14:30

policja i prokuratura wkroczyły do akcji
Wisła Kraków
Dzisiaj, 8 stycznia (07:21)
Udostępnij
Komentuj (667)

667

Gigantyczna akcja krakowskiej policji i prokuratury w śledztwie w sprawie niegospodarności w Wiśle Kraków. Jak dowiedział się reporter RMF FM, od rana trwają przeszukania w kilkunastu miejscach w Krakowie.

https://sport.interia.pl/klub-wisla-kra ... Id,2772302

tam potrafia robic porzadki ( choc juz chyba za puzno) jestem ciekaw dlaczego nikt nie sciga zlodzieja dariusza S.i reszty odpowiedzialnych którzy zadłuzyli i zniszczyłi nasz UKOCANY KLUB. gdzie są pieniadze ponad 20ml od miasta a piłkarze nie mieli płacone.

Ozor
Kontakt:

#16670 Post autor: Ozor » 8 sty 2019, o 15:35

odpowiedz z samej góry:
Zbigniew Ziobro skomentował sytuację Wisły Krakow
- Prokurator nie jest od tego, by zajmować się każdą firmą w Polsce, która jest źle zarządzana i wchodzi w stan upadłości. Rolą prokuratury nie jest zajmowanie się upadłością. Prokuratura zaczyna działać, kiedy dochodzą do niej informacje o wysokim prawdopodobieństwie popełnionych przestępstw, np. gospodarczych, poparte materiałem dowodowym. Taki materiał dowodowy w pewnym momencie został przez prokuraturę dostrzeżony i zebrany i dał podstawę do kolejnych działań - przyznał minister sprawiedliwości podczas wtorkowej konferencji prasowej.

ODPOWIEDZ