Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Radvan138
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16276 Post autor: Radvan138 » 28 gru 2018, o 18:06

ryszardczaban pisze:
28 gru 2018, o 16:02
KapitanZbik pisze:
28 gru 2018, o 15:56
To zwykła piramidka. Rysiek szuka referentów, dlatego podaje swój link i osoby, które zaczną klikać, to część z tego idzie na Ryśka. Rysiek wymarzył sobie, że znajdzie 10 000 kibiców, którzy będa klikać na jego profit, a on będzie mógł już bardzo spokojnie zarabiać nawet 50 zł brutto miesięcznie.
Cały plan :)
Jeżeli piramidka to dlaczego jest wypłacalna/Jak zwykle wszystkowiedzący i zarazem nicniewiedzący.Mimo wszystko zanim cokolwiek napiszesz zapoznaj się z tym tego Tobie życzę na Nowy Rok 2019
Jest tak za***iscie wyplacalna ze zes zarobil 18zl :hurra:
Chopie. O tej aplikacji nikt nie slyszol, nikt! Poszukolech se w necie i nic. Zadnych info, zadnych artykulow w branzowych stronach. Nic, zero, null, nada.
Juz samo wprowadzenie na stronie “1% ludnosci ...” nosz ku***. Co z tego ze maja wiecej kapitalu niz reszta. Zarobili to maja. I te autorytety Berni Sanders :rotfl: :rotfl: :rotfl: je***y komunista. Ta apka to je***y scam i tyle. Niby tak za***iscie popularna a app jedynie dostepna na androida. Prosza cie, skoncz sie osmieszac i wiecej o tym nie wspominej

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Kontakt:

#16277 Post autor: ryszardczaban » 28 gru 2018, o 19:01

Rafał19R20 pisze:
28 gru 2018, o 17:44
Rysiek odpuść naprawdę... nie da się już czytać tych Twoich pierdół rodem z science fiction...
Zadam krótkie pytanie czy zapisałeś się już do WR?
To w tej chwili jedyna realna pomoc jaką mogą zaoferować kibice dla klubu.
Zdziwisz się ale jako jedna z pierwszych osób się zapisałem.
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Kontakt:

#16278 Post autor: ryszardczaban » 28 gru 2018, o 19:13

Radvan138 pisze:
28 gru 2018, o 18:06
ryszardczaban pisze:
KapitanZbik pisze:
To zwykła piramidka. Rysiek szuka referentów, dlatego podaje swój link i osoby, które zaczną klikać, to część z tego idzie na Ryśka. Rysiek wymarzył sobie, że znajdzie 10 000 kibiców, którzy będa klikać na jego profit, a on będzie mógł już bardzo spokojnie zarabiać nawet 50 zł brutto miesięcznie.
Jeżeli piramidka to dlaczego jest wypłacalna/Jak zwykle wszystkowiedzący i zarazem nicniewiedzący.Mimo wszystko zanim cokolwiek napiszesz zapoznaj się z tym tego Tobie życzę na Nowy Rok 2019
Chopie. O tej aplikacji nikt nie slyszol, nikt! Poszukolech se w necie i nic. Zadnych info, zadnych artykulow w branzowych stronach. Nic, zero, null, nada.
Juz samo wprowadzenie na stronie “1% ludnosci ...” nosz ku***. Co z tego ze maja wiecej kapitalu niz reszta. Zarobili to maja. I te autorytety Berni Sanders :rotfl: :rotfl: :rotfl: je***y komunista. Ta apka to je***y scam i tyle. Niby tak za***iscie popularna a app jedynie dostepna na androida. Prosza cie, skoncz sie osmieszac i wiecej o tym nie wspominej
A czy taki Facebook w 2009 roku był tak popularny jak dziś?
Jasne,że nie,a popularność zdobywał stopniowo.
Wtedy były w modzie nasza klasa i gadu-gadu,które dziś mało kto pamięta,a musisz wiedzieć,że i w branży mobilnej komunikacji i mobilnej reklamy panuje olbrzymia konkurencja czyli tak jak wszędzie znak dzisiejszych czasów.
Jak żeś szukoł i nic żeś nie znalozł w tym temacie w necie to mosz wyszukiwarka do kitu,bo u mnie roz,dwa wyskakuje żądano strona.
Wpisz się fraza WowApp,a nie samo app to może coś znajdziesz w temacie,bo widza,żeś zilony jak szczypiorek na wiosna
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

Awatar użytkownika
Radvan138
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16279 Post autor: Radvan138 » 28 gru 2018, o 19:20

ryszardczaban pisze:
28 gru 2018, o 19:13
Radvan138 pisze:
28 gru 2018, o 18:06
ryszardczaban pisze:
KapitanZbik pisze:
A czy taki Facebook w 2009 roku był tak popularny jak dziś?
Jasne,że nie,a popularność zdobywał stopniowo.
Wtedy były w modzie nasza klasa i gadu-gadu,które dziś mało kto pamięta,a musisz wiedzieć,że i w branży mobilnej komunikacji i mobilnej reklamy panuje olbrzymia konkurencja czyli tak jak wszędzie znak dzisiejszych czasów.
Jak żeś szukoł i nic żeś nie znalozł w tym temacie w necie to mosz wyszukiwarka do kitu,bo u mnie roz,dwa wyskakuje żądano strona.
Wpisz się fraza WowApp,a nie samo app to może coś znajdziesz w temacie,bo widza,żeś zilony jak szczypiorek na wiosna
Niemom 60 lot zebys mnie cepie uczyl internety :super:
Otoz w 2009 fb bylo juz bardzo popularne, bardziej niz gg i nk razem wziete. No ale widza ze z kojazeniem u ciebie nie najlepiej, jak porownujesz nk i gg z Polski z globalnym fb. O branzy mobilnej nie musisz mi godac bo trocha w tym siedza.
Nie daje mi ino spokoju o jasnie oswiecony jako ty mosz to cudowno wyszukiwarka ze znajduje ci “zodano strona”

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Kontakt:

#16280 Post autor: ryszardczaban » 28 gru 2018, o 19:37

Toś pojechoł.
Nie mom zamiaru Cię uczyć,a jo mom 52 lata i jakoś internet ogarniom.
Jakbyś 9 lot nazot pedzioł komuś o fb to była czorno magia dlo tego kogoś.
Terozki fb bije na gowa i nk i gg.
Komunikator śmigo zarówno i pod Windows i na Androidzie

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16281 Post autor: szogun » 28 gru 2018, o 19:38

Ryszard, a powiedz Ty mi, skąd Ci się wzięło te 40 tysięcy kibiców Ruchu. Skąd taka liczba z kosmosu się tu pojawiła skoro docelowo szacujesz że tyłu będzie przynajmniej korzystać z aplikacji jak Ci zaufamy.

Awatar użytkownika
Radvan138
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16282 Post autor: Radvan138 » 28 gru 2018, o 19:51

ryszardczaban pisze:
28 gru 2018, o 19:37
Toś pojechoł.
Z czym pojechol? Bo jak narazie to ty sam ino jedziesz z jakimis pierdolami i mazeniami o mld z jakiegos komunikatora o kerym nikt nie slyszol. Som godosz ze technologia idzie do przodu. To czemu tak “za***iste” pomysly jak ten nie jest naglasniant w mediach technologicznych? Bo nie znalozlech ani jednego artykulu na gizmodo, engaged czy innych stronach o tematyce :zalamany:
Fb powstol w 2004 a ty piszesz ze w 2009 nie byl wcale znany. Dziwne ze w 2008r 3/4 moich znajomych juz fb miala. No ale jak zes sie o nim dowiedziol 3 lata temu? Myspace (pewnie zes nawet o tym nie slyszol miszczu ;) ) dogorywalo ale i tak jest bardziej znane niz te twoje cudo kere wg ich strony jest od 2013r a na fb maja zawrotna liczbe 72k lajkow.
Przyczepil zes sie do tego porownania fb do gg i nk. Ale mi to wyglado ze nie mosz pojecia o czym piszesz.

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Kontakt:

#16283 Post autor: ryszardczaban » 28 gru 2018, o 20:02

szogun pisze:
28 gru 2018, o 19:38
Ryszard, a powiedz Ty mi, skąd Ci się wzięło te 40 tysięcy kibiców Ruchu. Skąd taka liczba z kosmosu się tu pojawiła skoro docelowo szacujesz że tyłu będzie przynajmniej korzystać z aplikacji jak Ci zaufamy.
To samo pytanie kieruja do Ciebie,bo jak myślisz ilu kibiców mo Ruch w ogóle.
Bo kibice Ruchu to nie tylko Ci co chodzą na mecze czy jeżdżą na wyjazdy,ale tez Ci co w sercu mają Ruch,ale z różnych przyczyn być nie mogą blisko Ruchu.
Ogólnie szacuję liczbę kibiców Ruchu na 80000,a te 40000 kibiców to 50 % tej ogólnej sumy.
A czy to liczba z kosmosu to możemy się pospierać,bo ciekawe jest tu hipotetycznie zakładam,że Ruch grając na Stadionie Śląskim zgromadzi bez problemu komplet publiki w ,,Kotle czarownic"

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Kontakt:

#16284 Post autor: ryszardczaban » 28 gru 2018, o 20:08

Radvan138 pisze:
28 gru 2018, o 19:51
ryszardczaban pisze:
28 gru 2018, o 19:37
Toś pojechoł.
Z czym pojechol? Bo jak narazie to ty sam ino jedziesz z jakimis pierdolami i mazeniami o mld z jakiegos komunikatora o kerym nikt nie slyszol. Som godosz ze technologia idzie do przodu. To czemu tak “za***iste” pomysly jak ten nie jest naglasniant w mediach technologicznych? Bo nie znalozlech ani jednego artykulu na gizmodo, engaged czy innych stronach o tematyce :zalamany:
Fb powstol w 2004 a ty piszesz ze w 2009 nie byl wcale znany. Dziwne ze w 2008r 3/4 moich znajomych juz fb miala. No ale jak zes sie o nim dowiedziol 3 lata temu? Myspace (pewnie zes nawet o tym nie slyszol miszczu ;) ) dogorywalo ale i tak jest bardziej znane niz te twoje cudo kere wg ich strony jest od 2013r a na fb maja zawrotna liczbe 72k lajkow.
Przyczepil zes sie do tego porownania fb do gg i nk. Ale mi to wyglado ze nie mosz pojecia o czym piszesz.
Mosz tutej i sobie poczytej
Referencje:

1. Oxfam, 2017 https://www.oxfamamerica.org/explore/re ... 9-percent/

2. Oxfam, 2016 http://policy-practice.oxfam.org.uk/pub ... reme-inequ -592643

3. The Guardian, 2016 https://www.theguardian.com/business/20 ... n-combined

4. Fortune, 2015, http://fortune.com/2015/09/30/america-w ... nequality/

5. CNN, 2013 (cytując Bankrate.com) http://money.cnn.com/2013/06/24/pf/emergency-savings/

6. Business Insider, 2016 http://www.businessinsider.com/share-of ... el-2016-11

7. Metrocosm, 2016 http://metrocosm.com/wealth-vs-income-inequality/

8. Centrum budżetowe i priorytety polityki, 2016 http://www.cbpp.org/research/poverty-an ... inequality

9. Centrum budżetowe i priorytety polityki, 2016 http://www.cbpp.org/research/poverty-an ... inequality

10. World Economic Forum, 2016 https://www.weforum.org/agenda/2016/06/ ... lionaires/

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16285 Post autor: szogun » 28 gru 2018, o 20:21

ryszardczaban pisze:
28 gru 2018, o 20:02
szogun pisze:
28 gru 2018, o 19:38
To samo pytanie kieruja do Ciebie,bo jak myślisz ilu kibiców mo Ruch w ogóle.
Bo kibice Ruchu to nie tylko Ci co chodzą na mecze czy jeżdżą na wyjazdy,ale tez Ci co w sercu mają Ruch,ale z różnych przyczyn być nie mogą blisko Ruchu.
Ogólnie szacuję liczbę kibiców Ruchu na 80000,a te 40000 kibiców to 50 % tej ogólnej sumy.
A czy to liczba z kosmosu to możemy się pospierać,bo ciekawe jest tu hipotetycznie zakładam,że Ruch grając na Stadionie Śląskim zgromadzi bez problemu komplet publiki w ,,Kotle czarownic"
Nie wiem skąd Ci się wzięły te szacunki, ja widzę kibiców to tak do 10 tysięcy, a reszta to takie kibice jak ze mnie Eskimos. Mam w du*** takich kibiców co o Ruchu sobie przypominają raz na 30 lat bo zagramy z krupniokami. To raz, na trybunach nas teraz jest ok 4 tysięcy.
Ty myslisz że nawet jak dodamy te 80 tysięcy , że Ci ludzie serio jak nawet zarobią trocha kasy na tym to wszystko dadzą na Ruch ? Serio ? Ty jesteś poważny ? Od 2 lat mamy kryzys i to głęboki, a nawet jak nie było kryzysu i zespół robił podium w ektraklasie to nas było 6-8 tysięcy. I Ty myslisz ze te kolejne 30 tysięcy odda ot tak sobie kase na klub który mają na codzień w du*** ? Wierzysz w to ?

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16286 Post autor: szogun » 28 gru 2018, o 20:22

Ty hipotetycznie zakładasz że na Stadionie Śląski bez problemu Ruch zgromadzi komplet publiki, jak nawet na WDS na pierwszym gdyby nie szczewa i darmowe bilety z Warki to o komplecie zapomnij, a na drugim WDS były wolne miejsca. Więc gdzie te Twoje komplety , odlecialeś, i serio nie wdupiej tych dopalaczy bo Ci je*** w dekiel i to zdrowo.

Awatar użytkownika
Radvan138
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16287 Post autor: Radvan138 » 28 gru 2018, o 20:23

Tys jest niedorozwiniety czy poprostu nie umiesz czytac. Kaj na tych stronach mosz cos wspomniane o tej apce? Bo jedyne co tam idzie wyczytac to w wiekszosci lewacki kwik o bogaczach i biednych. Ani slowa o tej aplikacji. Nic. Zero. Ale rozumia ze poprostu przerasto to twoje mozliwosci przerobowe.

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Kontakt:

#16288 Post autor: ryszardczaban » 28 gru 2018, o 20:31

Radvan138 pisze:
28 gru 2018, o 20:23
Tys jest niedorozwiniety czy poprostu nie umiesz czytac. Kaj na tych stronach mosz cos wspomniane o tej apce? Bo jedyne co tam idzie wyczytac to w wiekszosci lewacki kwik o bogaczach i biednych. Ani slowa o tej aplikacji. Nic. Zero. Ale rozumia ze poprostu przerasto to twoje mozliwosci przerobowe.
Nie; tam jest mowa o nierówności dochodów,a dotyko też sportu,piłki klubów bogatszych i biedniejszych i mamy na to wpływ,by to poprawić,ale rzecz jasna rozumiem ,ze Ty tego nie widzisz.
Tak samo jak nie widzisz,że 7egła mo kasa i rządzi jak na polskie warunki,a Ruch jest dwa poziomy rozgrywkowe niżej

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Kontakt:

#16289 Post autor: ryszardczaban » 28 gru 2018, o 20:32

szogun pisze:
28 gru 2018, o 20:22
Ty hipotetycznie zakładasz że na Stadionie Śląski bez problemu Ruch zgromadzi komplet publiki, jak nawet na WDS na pierwszym gdyby nie szczewa i darmowe bilety z Warki to o komplecie zapomnij, a na drugim WDS były wolne miejsca. Więc gdzie te Twoje komplety , odlecialeś, i serio nie wdupiej tych dopalaczy bo Ci je*** w dekiel i to zdrowo.
ale nie wspomnioł żech że to mecz w Lidze Mistrzów,a on zgromadziłby tyle kibiców

Awatar użytkownika
Radvan138
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16290 Post autor: Radvan138 » 28 gru 2018, o 20:34

MY TU GODOMY O TWOJEJ APLIKACJI A NIE ROZNICACH MIEDZY BOGATYMI KLUBAMI A BIEDNYMI. PYTOM SIE 5 ROZ KAJ JEST JAKIS ARTYKUL NA TEMAT TEJ APLIKACJI.. Moze tak do ciebie dojdzie.

ODPOWIEDZ