Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Harpo
Posty: 3360
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15871 Post autor: Harpo » 10 sie 2018, o 15:13

BROWAReq pisze:
8 sie 2018, o 23:08
Popełnił zabójstwo rzeki i powinien za to beknac kimkolwiek by nie był. 12 koła to kpina w żywe oczy....
tak jak Najsztub, który bez prawka (8 lat!!!), bez OC i ważnych badań tech. samochodu potrącił babcię na przejściu.
6 tys. kary.- nas to by do pierdla na 2 lata zapakowali.....
#wszyscyWON

Co do Śrutwy - był i cwaniakiem boiskowym, a teraz wychodzi że też biznesowym. "Ikona" Ruchu, tfu!
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
Aveni1920
Posty: 434
Rejestracja: 25 lip 2016, o 19:00
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15872 Post autor: Aveni1920 » 11 sie 2018, o 22:16

na 100 lecie nas nie bedzie. Ani kibicow ani pilkarzy. Dziekuje , do widzenia. Przynajmniej Historie mamy piekną
Łowcy Cyganów

sławcio
Posty: 562
Rejestracja: 21 lis 2009, o 16:52
Lokalizacja: Glywice(Gleiwitz)
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15873 Post autor: sławcio » 11 sie 2018, o 23:55

Myślę że to już tylko historia ... Pięknie przeżyłem te 30 lat z moim ukochanym RUCHEM cóż widać że to juz koniec . Legenda dobiegła końca ... :(
sławcio

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2931
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15874 Post autor: HullCityFC » 11 sie 2018, o 23:58

Dzialacze - Dno
Trener - Dno
Pilkarze - Dno
Kibice - Dno

Przykre to wszystko. Odnosze wrazenie ze wszyscy juz maja wyjebane. Co sie musi jeszcze stac by cos ruszylo do przodu? Co musi sie stac by WYJEBANO Fornalaka i Lecha?

Czy ktos sie jeszcze przejmuje tym klubem?

niebieskifanatyk
Posty: 2692
Rejestracja: 20 maja 2006, o 16:55
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15875 Post autor: niebieskifanatyk » 12 sie 2018, o 00:16

Nadszedł czas, ze wstyd się przyznać, ze kibicuje się Ruchowi. Wstyd założyc koszulka. Bez kasy, bez sponsora, bez stadionu, bez trenera, z kopaczami na 4 liga. Nic już nie zostało z tego klubu, a kibice dołożyli swoja cegiełka. THE END

19kęty20
Posty: 72
Rejestracja: 2 kwie 2010, o 08:35
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15876 Post autor: 19kęty20 » 12 sie 2018, o 11:32

niebieskifanatyk pisze:
12 sie 2018, o 00:16
Nadszedł czas, ze wstyd się przyznać, ze kibicuje się Ruchowi. Wstyd założyc koszulka. Bez kasy, bez sponsora, bez stadionu, bez trenera, z kopaczami na 4 liga. Nic już nie zostało z tego klubu, a kibice dołożyli swoja cegiełka. THE END
Toś trafił... niestety :/

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15877 Post autor: ryszardczaban » 12 sie 2018, o 11:42

Lysy pisze:
12 sie 2018, o 11:36
niebieskifanatyk pisze:
12 sie 2018, o 00:16
Nadszedł czas, ze wstyd się przyznać, ze kibicuje się Ruchowi. Wstyd założyc koszulka. Bez kasy, bez sponsora, bez stadionu, bez trenera, z kopaczami na 4 liga. Nic już nie zostało z tego klubu, a kibice dołożyli swoja cegiełka. THE END
Nadszedł czas ,że wstyd się przyznać ,że mamy takich kibiców co wstydzą się swojego klubu
No własnie pytanie co znaczą słowa ,,Czy mnie kochasz czy nie,ja i tak kocham Cię w moim sercu jest Ruch i na dobre i na złe".
Dla mnie nie jest wstydem założyć koszulkę Ruchu w tym trudnym dla Ruchu czasie.
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

niebieskifanatyk
Posty: 2692
Rejestracja: 20 maja 2006, o 16:55
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15878 Post autor: niebieskifanatyk » 12 sie 2018, o 12:10

Czyli w A klasie dalej będziecie śpiewać nic się nie stało i ch** z wynikami niebiescy jesteśmy z wami. Klub kojarzy się dziadostwem, bieda, skansenem i wpierdolami po 5-6 w plecy. Każdy się z nos śmieje. Ile człowiek mo tego znosić? Ciagle udawać, ze jest Ok? Przez takich ludzi właśnie jesteśmy w tym miejscu. Bo nikt nic nie zrobił i dalej nie robi. Wszyscy maja już ten klub w du***. Nie ma żadnych decyzji, żadnego protestu. W życiu bym nie pomyślał ze kibice dają tak upaść temu klubowi. Zawsze jak się trupy wysypywały to ludzie gadali ze skończymy jak Polonia Bytom czy inne kluby co już o nich zapomniano. Wydawało mi się to niemożliwe bo przecież Ruch to wielka firma, z rzesza kibiców którzy na to nie pozwolą. Jak się okazało to był tylko zwykły mit.

pedro-sbl
Posty: 7175
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15879 Post autor: pedro-sbl » 12 sie 2018, o 12:42

niebieskifanatyk pisze:
12 sie 2018, o 12:10
Czyli w A klasie dalej będziecie śpiewać nic się nie stało i ch** z wynikami niebiescy jesteśmy z wami. Klub kojarzy się dziadostwem, bieda, skansenem i wpierdolami po 5-6 w plecy. Każdy się z nos śmieje. Ile człowiek mo tego znosić? Ciagle udawać, ze jest Ok? Przez takich ludzi właśnie jesteśmy w tym miejscu. Bo nikt nic nie zrobił i dalej nie robi. Wszyscy maja już ten klub w du***. Nie ma żadnych decyzji, żadnego protestu. W życiu bym nie pomyślał ze kibice dają tak upaść temu klubowi. Zawsze jak się trupy wysypywały to ludzie gadali ze skończymy jak Polonia Bytom czy inne kluby co już o nich zapomniano. Wydawało mi się to niemożliwe bo przecież Ruch to wielka firma, z rzesza kibiców którzy na to nie pozwolą. Jak się okazało to był tylko zwykły mit.
Prosto w cel. Akceptacja dziadostwa i minimalizm w tym klubie jes na mistrzowskim poziomie. Mie je ganba, ze szczewo mialo wiyncyj zacietosci i poradzili wbic pora razy na trening co by obudzic lewusow pseudopilkarzykow. cygony poradzily sie zorganizowac i zrobic grila pod chalpom zlodzieja i wyjsc pod urzad. Kej by my te dwie sprawy zrobili jeszcze za smagora, dzisiej by my byli w ekstraklasie a moze ze rozpoczyntom budowom stadionu.Momy stowarzyszenie kierego niy ma, ekipa co napierdala wszystkim ino niy umi za***rdalac o swoj klub. Ganba w ch**
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15880 Post autor: Bartorus » 12 sie 2018, o 12:50

Jak ktoś chce porównywać sytuację z Królem do sytuacji ze Smagorem to naprawdę oprócz tego, że i w jednej sytuacji był duży akcjonariusz prywatny i miasto to nie ma nic podobnego.

Awatar użytkownika
JoKeRoNŁ
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 372
Rejestracja: 5 mar 2010, o 21:18
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15881 Post autor: JoKeRoNŁ » 12 sie 2018, o 12:51

Against modern football !!

marek79
Posty: 7733
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15882 Post autor: marek79 » 12 sie 2018, o 12:55

niebieskifanatyk pisze:
12 sie 2018, o 12:10
Czyli w A klasie dalej będziecie śpiewać nic się nie stało i ch** z wynikami niebiescy jesteśmy z wami. Klub kojarzy się dziadostwem, bieda, skansenem i wpierdolami po 5-6 w plecy. Każdy się z nos śmieje. Ile człowiek mo tego znosić? Ciagle udawać, ze jest Ok? Przez takich ludzi właśnie jesteśmy w tym miejscu. Bo nikt nic nie zrobił i dalej nie robi. Wszyscy maja już ten klub w du***. Nie ma żadnych decyzji, żadnego protestu. W życiu bym nie pomyślał ze kibice dają tak upaść temu klubowi. Zawsze jak się trupy wysypywały to ludzie gadali ze skończymy jak Polonia Bytom czy inne kluby co już o nich zapomniano. Wydawało mi się to niemożliwe bo przecież Ruch to wielka firma, z rzesza kibiców którzy na to nie pozwolą. Jak się okazało to był tylko zwykły mit.
A co ma jedno do drugiego?
Jak ktos sie wstydzi nosic koszulkę bo Ruch jest w 2 lidze to niech sobie zrobi przerwe w kibicowaniu.
Czy Ci co mowia ze wstyd nosic zrobili cos w kierunku aby nie bylo jak jest? Czy to wina tylko tych co to akceptuja i spiewaja NIC SIE NIE STAŁO

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15883 Post autor: ryszardczaban » 12 sie 2018, o 15:06

niebieskifanatyk pisze:
12 sie 2018, o 12:10
Czyli w A klasie dalej będziecie śpiewać nic się nie stało i ch** z wynikami niebiescy jesteśmy z wami. Klub kojarzy się dziadostwem, bieda, skansenem i wpierdolami po 5-6 w plecy. Każdy się z nos śmieje. Ile człowiek mo tego znosić? Ciagle udawać, ze jest Ok? Przez takich ludzi właśnie jesteśmy w tym miejscu. Bo nikt nic nie zrobił i dalej nie robi. Wszyscy maja już ten klub w du***. Nie ma żadnych decyzji, żadnego protestu. W życiu bym nie pomyślał ze kibice dają tak upaść temu klubowi. Zawsze jak się trupy wysypywały to ludzie gadali ze skończymy jak Polonia Bytom czy inne kluby co już o nich zapomniano. Wydawało mi się to niemożliwe bo przecież Ruch to wielka firma, z rzesza kibiców którzy na to nie pozwolą. Jak się okazało to był tylko zwykły mit.
Nie,ale chyba nie pojmujesz co to wierność,aż po grób,serce oddane jednemu klubowi.
To nie mit,że Ruch ma swych wiernych kibiców,bo na tym polega cała sztuka,by zacisnąć zęby i walczyć,raz jeszcze walczyć.
Odnoszę to zarówno do piłkarzy jak i do nas kibiców,którzy przeżywali już nie jedno.
Jeśli mitem określasz swa wierność Ruchowi to Ruch wybacz takich sympatyków nie potrzebuje.
Co zrobiłeś wielkiego dla Ruchu prócz tego,że kibicujesz?
Czy przedstawiłeś tu na forum jakiś konkretny pomysł,by pomóc Ruchowi w przezwyciężeniu kryzysu?
Idę o zakład,ze nie.
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15884 Post autor: ryszardczaban » 12 sie 2018, o 15:07

Lysy pisze:
12 sie 2018, o 13:47
pedro-sbl pisze:
12 sie 2018, o 12:42
niebieskifanatyk pisze:
12 sie 2018, o 12:10
Czyli w A klasie dalej będziecie śpiewać nic się nie stało i ch** z wynikami niebiescy jesteśmy z wami. Klub kojarzy się dziadostwem, bieda, skansenem i wpierdolami po 5-6 w plecy. Każdy się z nos śmieje. Ile człowiek mo tego znosić? Ciagle udawać, ze jest Ok? Przez takich ludzi właśnie jesteśmy w tym miejscu. Bo nikt nic nie zrobił i dalej nie robi. Wszyscy maja już ten klub w du***. Nie ma żadnych decyzji, żadnego protestu. W życiu bym nie pomyślał ze kibice dają tak upaść temu klubowi. Zawsze jak się trupy wysypywały to ludzie gadali ze skończymy jak Polonia Bytom czy inne kluby co już o nich zapomniano. Wydawało mi się to niemożliwe bo przecież Ruch to wielka firma, z rzesza kibiców którzy na to nie pozwolą. Jak się okazało to był tylko zwykły mit.
Prosto w cel. Akceptacja dziadostwa i minimalizm w tym klubie jes na mistrzowskim poziomie. Mie je ganba, ze szczewo mialo wiyncyj zacietosci i poradzili wbic pora razy na trening co by obudzic lewusow pseudopilkarzykow. cygony poradzily sie zorganizowac i zrobic grila pod chalpom zlodzieja i wyjsc pod urzad. Kej by my te dwie sprawy zrobili jeszcze za smagora, dzisiej by my byli w ekstraklasie a moze ze rozpoczyntom budowom stadionu.Momy stowarzyszenie kierego niy ma, ekipa co napierdala wszystkim ino niy umi za***rdalac o swoj klub. Ganba w ch**
niebieskifanatyk pisze: ↑12 sie 2018 00:16
Nadszedł czas, ze wstyd się przyznać, ze kibicuje się Ruchowi. Wstyd założyc koszulka. Bez kasy, bez sponsora, bez stadionu, bez trenera, z kopaczami na 4 liga.

Jak wam wstyd nosić niebieską koszulkę , jak wam wstyd przyznać się,że kibicujecie Ruchowi to wybaczcie ale mnie jest wstyd ,że mam takich kolegów na stadionie. I nie porównujcie swojego wstydu do czynników zupełnie niezależnych od tysięcy kibiców.
Mnie w chwili obecnej nie żal takiego "niebieskifanatyk" gdyby odszedł od nas bo mu wstyd kibicować Ruchowi.Jak cie piecze koszulka Ruchu oddaj ją komuś kto ją z dumą będzie nosił do końca życia. Jak ci wstyd to żegnamy . Nie będziemy płakać.
I wiem jedno bo kibicuje Ruchowi już 46 lat od 9 roku życia. Najwięcej krzyczą ci co nic nie robią.
Łysy zgadzam się z Tobą kropka w kropkę.
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

niebieskifanatyk
Posty: 2692
Rejestracja: 20 maja 2006, o 16:55
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15885 Post autor: niebieskifanatyk » 12 sie 2018, o 15:22

A co ma zrobić zwykły kibic jak sa na Ruchu osoby ważne decyzyjne. Jak ludzie mieli dość i jechali po Smagorolowiczu od którego zaczął się ten cały syf to liście dostawali od kolegów po szalu. Ruchowi nigdy nie przestane kibicować bo jestem kibicem tez już prawie 20 lat od czasów podstawówki, ale frustracja juz przekracza granice. Jest mi po prostu wstyd za tych wszystkich ludzi co doprowadzili do tego syfu. Dostajemy wp***dol na 3 poziomie rozgrywkowym 5-1 to jest ku*** niepojęte.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 199 gości