Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15901 Post autor: ryszardczaban » 13 sie 2018, o 15:10

Rafal1920 pisze:
13 sie 2018, o 13:16
Nasz potencjał kibicowski to zwyczajny mit. W latach 90 tako sytuacja w klubie została by bardzo szybko rozwiązano. Jakby niy pomogła narracja, znalazło by się inne rozwiązanie bardzi siłowe. A teraz wszyscy siedzymy jak pizdy i patrzymy jak nasz klub wegetuje. Potrzeba jakiegoś impulsu do działania, kogoś kto to pociągnie to wszystko do przodku ( WR? ). Ani jo ani zwykły Kowalski z dziesiony czy prosty tego tematu raczy som niy ogarnie. Mom wrażenie że wszyscy boją się odpowiedzialności co z tego wszystkiego wyniknie.
Nie jest tak jak piszesz,bo wszyscy tu udzielający się na forum w głowie maja jedno,by znaleźć ten złoty środek,który pomógłby Ruchowi.
Nie jest tajemnicą i dla mnie i dla Ciebie jak też dla wielu tutaj piszących na forum,że do tego,by Ruch funkcjonował tak jak tego chcemy na miarę naszych oczekiwań i marzeń potrzebna jest kasa, a tej w Ruchu nie ma lub po prostu jeśli się pojawi to migiem jest pochłaniana poprzez choćby bieżące wydatki.
Czy tak ma wyglądać profesjonalnie zarządzany klub?
Zgoda co do tego,że klub wegetuje przy naszej niestety biernej postawie.
Piszesz,że trzeba impulsu do działania,kogoś kto byłby to wszystko ogarnąć.
Nie wiem czy pamiętasz ja osobiście proponowałem szeroko zakrojoną akcję przy wykorzystaniu dóbr internetu,komunikacji internetowej,by Ruch miał środki.
Efekt?
Zostałem wyśmiany,zbanowany.
Niestety to okrutna prawda,ze wszystkim rządzi pieniądz,a bez niego Ruch z dnia na dzień podupada.
Czy nas stać by się temu biernie przyglądać?
Ja się nie boję odpowiedzialności za los klubu i byłbym gotów się z tym zmierzyć.
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

tomek921
Posty: 194
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 01:13
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15902 Post autor: tomek921 » 13 sie 2018, o 15:24

Pytanie do tych co byli na spotkaniu z zarzadem. Co wam tam obiecano, że teraz siedzicie cicho? Kazdy widzi jak Ci pilkarze graja, jakiego mamy trenera, bramkarza. Chyba pora powiedziec dosyc. Podobno macie w sercu ten klub. A moze nie klub a jakies interesy zwiazane z klubem.

Elmer
Posty: 10377
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15903 Post autor: Elmer » 13 sie 2018, o 15:48

Można przegrywać tak jak w zeszłym sezonie, niby po walce i w końcówkach ( tutaj było raczej drugie dno niestety - być może bukmacherka niektórych).

Teraz jednak to jest jawny sabotaż. Stawianie na pseudobramkarza i pseudotrenera to niemal proszenie się o regularny oklep. I lepiej nie będzie! Lech nie nauczy się gry na przedpolu, a Fornalak nie będzie umiał odpowiednio reagować na boiskowe wydarzenia
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

LEMON-CHORZOW
Posty: 1104
Rejestracja: 24 gru 2009, o 14:40
Lokalizacja: CHORZOW
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15904 Post autor: LEMON-CHORZOW » 13 sie 2018, o 15:55

paterman godol niedowno ze gra w 4 lidze go nie interesuje ,,,hopy my tam za chwila bedemy z dlugami ,zawartymi ukladami i bez perspektyw,,,trocha kasy z niego jeszcze wydoja pseudokopacze lech ,walski,urbanczyk i trener od wfu fornalak i bedzie po ptokach,,,jak karkowcy z kiboli handluja dragami i nie maja czasu na ten klub to wystarczy na tym forum wyslac meila od moderatorow do wszystkich uzytkownikow forum i uderzyc tam gdzie trzeba ,najpierw pod urzad miasta ,,do kotali w sprawie stadionu a potem pod budynek klubowy i sie spytac tych fachowcow z zarzadu czy trzymia to ino po to zeby wyprac pieniadze,,

Awatar użytkownika
stillimatic82
Posty: 181
Rejestracja: 21 sie 2010, o 21:47
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15905 Post autor: stillimatic82 » 13 sie 2018, o 18:03

4 liga - my tam zaraz bydymy tylko dalej z tymi długami i całym tym szambem wokół klubu- zamiast się wyzerować i zacząć wszystko od nowa.
Byłem przeciwny opcji zerowej ale patrząc na to co się dzieje od ponad roku wokół klubu wydaje mi się że wszyscy- a w szczególności kibice próbują reanimować pacjenta który już dawno zmarł.. zostały tylko upokurzenia i wstyd z lekkimi przebłyskami co parę meczy.
Pis-iory najprawdopodobniej up***dolą widowiskowo Kotale przed wyborami jakąś akcją CBŚ- bo wszystko się na to zanosi więc stadion też zobaczymy ale na ładnej makiecie w UM bo nawet jak ktoś nowy przyjdzie to zacznie wszystko od nowa- projekt przetarg itd itp

Awatar użytkownika
viktor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 530
Rejestracja: 28 gru 2005, o 10:12
Lokalizacja: Piekary
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15906 Post autor: viktor » 13 sie 2018, o 18:23

Być może nie bez kozery UKS robi drużyna w B-klasie ? Za trzy lata to jest bito 4 liga .
...drina goni kolejny drin remix browar,wóda,gin...

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1559
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15907 Post autor: Rafał19R20 » 13 sie 2018, o 19:18

Trzeba sobie prawde powiedziec w tym momencie jakim jestesmy czyli jednym wielkim bajzlu organizacyjnym i sportowym utrzymanie ligi bedzie dobrym wynikiem..
Uwazam ze powinien to byc cel na rowni z nowym stadionem...
Spadek do 4 klasy rozgrywkowej z dlugami i bez stadionu jeszczw bardziej Nas pograzy...
Pilkarsko nie stac Nas na awans ale utrzymanie to obowiazek!!
Pierwszy krok to zmiana trenera, nie idzie pojac logicznie jakimi argumentami posluguja sie Wlodarze... Wychodzi na to ze funkcja trenera w Ruchu jest chyba najbezpieczniejsza w Polsce!!
Czy wygrywasz czy przegrywasz posade zatrzymasz...patologia!!
Czy naprawde nikt z decyzyjnych nie moze rozopoczac od chociazby wyrazenia jakiegos " "kulturalnego" oswiadczenia w ktorym domagamy sie jako srodowisko kibicowskie zmiany trenera ?
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 14 gru 2016, o 19:11
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15908 Post autor: użytkownik » 13 sie 2018, o 19:45

Dla mnie rozwiązanie jest proste. Albo się organizujemy i robimy mainifestację zarówno pod urzędem w sprawie stadionu, jak i pod klubem w stronę zarządu, albo spuśćmy ten klub do 4 ligi.
Już nie mówię tylko pod kątem likwidacji długów. W takiej postaci tylko hańbimy ten klub. Od 3 lat nie dzieje się w okół niego nic dobrego. Wstyd gobi wstyd, blamaż za blamażem.
Nie podejmujemy żadnego ryzyka - albo walczymy o klub, albo dajmy mu umierać po cichu, a nie pośrodku gnojowiska, tak jak teraz.

marek79
Posty: 7733
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15909 Post autor: marek79 » 13 sie 2018, o 20:03

Moze Fornalak mo tak skonstruowany kontrakt, że przez rok niy można go wy***rdolić?

WTH
Posty: 299
Rejestracja: 4 cze 2018, o 09:18

Re: Co z tym Ruchem?

#15910 Post autor: WTH » 13 sie 2018, o 20:07

Nikt zdrowy na umyśle nie skonstruuje takiej umowy. Nie wiem czy w ogóle jest to zgodne z kodeksem pracy.

jacekmury1
Posty: 50
Rejestracja: 9 sty 2010, o 14:17
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15911 Post autor: jacekmury1 » 13 sie 2018, o 20:21

A Mi się zdo że kożdy mo to kajś .
jacekmury1

gringo21
Posty: 250
Rejestracja: 20 cze 2008, o 00:04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15912 Post autor: gringo21 » 13 sie 2018, o 21:16

jacekmury1 pisze:
13 sie 2018, o 20:21
A Mi się zdo że kożdy mo to kajś .
Chyba tak jest.
Pacjent umiera a nikomu nie chcę się iść po realizator. Tylko się patrzą jak się męczy...
TYLKO RUCH !!!!

AndRe
Posty: 2161
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15913 Post autor: AndRe » 13 sie 2018, o 21:33

A moze to grubszy plan?? Moze my mamy spacs jeszcze nizej...koszty utrzymania jeszcze bardziej spadna a I sprawa stadionu ucichnie...opedzluje sie Bogusza I Malkowskiego I bedzie kasa do podzielenia? Inaczej tego nie da sie wytlumaczyc...
Rocha byl bliski utrzymania nas I zostal zwolniony.. nie wiem moze to brzmi jak paranoja ale jak wytlumaczyc trzymanie trenera ktory przegrywa mecz za meczem w stosunkach hokejowych??
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

Awatar użytkownika
Sniper1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 266
Rejestracja: 4 lip 2012, o 10:40
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15914 Post autor: Sniper1920 » 13 sie 2018, o 21:59

Elmer pisze:
12 sie 2018, o 15:54
I co? W ramach protestu koszulki Ruchu nie ubierzesz? Nie tędy droga. Teraz tym bardziej powinno się pokazywać miłość do Ruchu
Czasem i miłość swojego życia trzeba porządnie op***dolić, a nie zachowywać sie jak osoba współuzależniona w tokscznym związku z alkoholikiem. Niestety takie wypowiedzi to sugerują. Kochamy Ruch to trzeba wierzyć, że sie zmieni to samo robi osoba współuzależniona w zwiazku z alkoholikiem gdy obiecuje, że juz wiecej pić nie będzie, a za tydzień będzie już lepiej i tak w kółko. Nic sie nie zmieni kiedy my kibice nie podejmiemy radykalnych środków. 3ci sezon nic sie nie zmienia zarząd robi jawnie nas w ciu*a, co sezon gramy o awans, a szorujemy dno tabeli, a tu dalej bierna postawa. Fakty są takie, że inicjatywa nagłośnienia jakiejkolwiek akcji i zebranie ludzi powinna wyjść od osób, które mają więcej do powiedzenie w środowisku kibicowskim na Ruchu. Niestety nie wiemy dlaczego do dziś taka inicjatywa nie ma miejsca. Ostatni protest miał miejsce w 2012 roku w sprawie stadionu... to daje do myślenia.

Awatar użytkownika
Lateralus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 403
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 20:21
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15915 Post autor: Lateralus » 14 sie 2018, o 21:36

Naszą ostatnią szansą żeby poderwać mityczny potencjał to wykorzystanie na maksa filmu Niebieskie Chachary. Na zarządzających klubem nie można liczyć, na Prezydenta tym bardzij. Na kanwie tego powinni my spróbować odbudować moda na Ruch i pokazać że to co sie dzieje z klubem i budową stadionu nom nie wisi.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: arcio, Google [Bot], pyjter1920, Rickenn10, scaneRboy i 188 gości