Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
NG1920
Posty: 1092
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23236 Post autor: NG1920 » 3 mar 2023, o 16:33

oiowiec pisze:
3 mar 2023, o 16:27
Czyli na następnym meczu transparent" PO niszczy 14-krotnego mistrza Polski!!!!👍👍👍
A co miejscowy PiS robi, żeby być lepszym? Tak na prawdę gdyby chcieli w mieście coś zrobić to by to zrobili, bo tak łatwo na tacy podanej niegospodarnosci to chyba nigdzie w kraju opozycja nie ma. I tu jest nasz problem. Odwrócenie się w żadną stronę nic nam nie daje. A trzeba pamiętać, że przypięcie łatki przy ew. zmianie partii rządzącej może nam wyjść na jeszcze gorsze potem. Aczkolwiek rozumiem próby łapania się wszystkiego, bo sam nei wiem czy jeszcze gorzej może być...

pedro-sbl
Posty: 7103
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23237 Post autor: pedro-sbl » 3 mar 2023, o 16:40

tu niy chodzi o to co zrobi pis abo inno partia ale co do tyj pory zrobila obecno wladza i do jakiyj sytuacji doprowadzila. Gruzowisko zamiast stadionu, katastrofa budowlano, miliony na makiety a Ruch lang klubym bezdomnym.

Te transparenty w obecnyj formie ,te fanki z kotalom i tom babom som malo czytelne dlo widza postronnego co sie niy orientuje w sytuacji. Niy dajom pierdolniecia, kiere jest potrzebne co by kozdy w kraju wiedziol jak glacok zdupil sprawa stadionu.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Awatar użytkownika
jalboss
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1228
Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
Lokalizacja: gdzieniegdzie!
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23238 Post autor: jalboss » 3 mar 2023, o 18:29

mSamer pisze:
3 mar 2023, o 15:51
To może cała partie za jaja ściskać? Nie niszczyć imienia kotalii i jego kliki a całej partii. Skoro w Chorzowie rządzi PO to może w eter powinien iść przekaz „PO zarzyna jeden jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce, tak jak zakłady przed Laty” oczywiście hasło to tylko przykład.
W sosnowcu rządzi PO i stadion mają. To nie partia rządzi, to ludzie rządzą.
Nieudaczników trzeba wskazywać z imienia i nazwiska.
NIEBIESCY KIBICE MÓWIĄ...

Awatar użytkownika
niebieski19962
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 281
Rejestracja: 8 maja 2010, o 19:22
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23239 Post autor: niebieski19962 » 3 mar 2023, o 23:07

Ale musi to być mocniej robione przy pełnych trybunach w Gliwicach co mecz..

Nie wyobrażam sobie teraz wydawać 2.5mln (okolo) na świeczkę/świeczki i ratować trupa.. Za niedługo sandencja nowy sącz będzie miała swój stadion..
Pierwszy mecz: Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 4:0 10.05.2008
https://www.youtube.com/watch?v=bTE1ru0GVD4 --> ;)

Awatar użytkownika
mSamer
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 66
Rejestracja: 22 cze 2014, o 19:02
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23240 Post autor: mSamer » 3 mar 2023, o 23:42

jalboss pisze:
3 mar 2023, o 18:29
mSamer pisze:
3 mar 2023, o 15:51
To może cała partie za jaja ściskać? Nie niszczyć imienia kotalii i jego kliki a całej partii. Skoro w Chorzowie rządzi PO to może w eter powinien iść przekaz „PO zarzyna jeden jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce, tak jak zakłady przed Laty” oczywiście hasło to tylko przykład.
W sosnowcu rządzi PO i stadion mają. To nie partia rządzi, to ludzie rządzą.
Nieudaczników trzeba wskazywać z imienia i nazwiska.
Ja tu absolutnie na PO nie zgarniam. Dla mnie i PIS i PO to jedno zło. Mówię tylko, że skoro akurat PO w Chorzowie rządzi to trzeba mówić ze to PO a nie tam jakiś prezydent. To mocniejszy przekaz szczególnie przed wyborami. Nazywajmy ich nieudacznikami z PO

Awatar użytkownika
adriansh
Posty: 163
Rejestracja: 21 lis 2009, o 08:22
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23241 Post autor: adriansh » 4 mar 2023, o 12:28

Największym złem jest i był Kotala, swoje zarobił jako prezydent i teraz sie śmieje. Kopel jaki byl to wszyscy wiedzą ale nie obiecywoł. Nikt z nich nie jest święty powinni sie smarzyć w piekle. Kiedyś w bytomiu dyrektor zakładów mięsnych dostoł czapa, Reszta zostawia bez komentarza.

Awatar użytkownika
heR Fik
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 201
Rejestracja: 1 sty 2006, o 19:19
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23242 Post autor: heR Fik » 4 mar 2023, o 13:00

PLATFORMA OBYWATELSKA RZĄDZI CHORZOWEM OD 12 LAT - STADIONU NADAL BRAK - jo tam widza same plusy tak nazwania tej sprawy w roku wyborczym :cwaniak:
..mizerna CICHA - stajenka licha.. :zalamany: pełna NIEBIESKIEJ chwały :hurra: :hurra:

arcio
Posty: 4781
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23243 Post autor: arcio » 4 mar 2023, o 14:19

adriansh pisze:
4 mar 2023, o 12:28
Największym złem jest i był Kotala, swoje zarobił jako prezydent i teraz sie śmieje. Kopel jaki byl to wszyscy wiedzą ale nie obiecywoł. Nikt z nich nie jest święty powinni sie smarzyć w piekle. Kiedyś w bytomiu dyrektor zakładów mięsnych dostoł czapa, Reszta zostawia bez komentarza.
Nie pamiętasz wizualizacji 4 trybun? Nowy stadion obiecywano od dawna, niestety bez finalizacji
nigdy nie jest za późno

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2765
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23244 Post autor: HullCityFC » 4 mar 2023, o 14:49

Ja mysle, ze bezczelnosc UM, Kotali czy Kopla jest z faktu, ze maja jakies wewnetrzne sondaze czy badania opinii publicznej, ze zdecydowana wiekszosc mieszkancow jest albo przeciwko budowie, albo jest jej w ogole obojetna. Innego rozwiazania nie widze.

Rafal1920
Posty: 2492
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 21:03
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23245 Post autor: Rafal1920 » 4 mar 2023, o 16:13

heR Fik pisze:
4 mar 2023, o 13:00
PLATFORMA OBYWATELSKA RZĄDZI CHORZOWEM OD 12 LAT - STADIONU NADAL BRAK - jo tam widza same plusy tak nazwania tej sprawy w roku wyborczym :cwaniak:
A na końcu KOTALA RAUS!!! Szpil na żywo w Polsacie szlagier przyciągnie masa ludzi przed tv. Byłby fes szum medialny😉

orbiter
Posty: 1402
Rejestracja: 7 maja 2004, o 22:28
Lokalizacja: SH 1920
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23246 Post autor: orbiter » 4 mar 2023, o 17:09

Rafal1920 pisze:
4 mar 2023, o 16:13
heR Fik pisze:
4 mar 2023, o 13:00
PLATFORMA OBYWATELSKA RZĄDZI CHORZOWEM OD 12 LAT - STADIONU NADAL BRAK - jo tam widza same plusy tak nazwania tej sprawy w roku wyborczym :cwaniak:
A na końcu KOTALA RAUS!!! Szpil na żywo w Polsacie szlagier przyciągnie masa ludzi przed tv. Byłby fes szum medialny😉
Lub w podobny deseń, aby dotarło do Donalda i inkszych Budków.. PLATFORMA OBYWATELSKA TYLKO OBIECUJE. OD 12 LAT STADION NAM BUDUJE.
Ruch Chorzów - Górny Śląsk - Polska

Arena C6

Marcus
Posty: 473
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23247 Post autor: Marcus » 4 mar 2023, o 18:05

HullCityFC pisze:
4 mar 2023, o 14:49
Ja mysle, ze bezczelnosc UM, Kotali czy Kopla jest z faktu, ze maja jakies wewnetrzne sondaze czy badania opinii publicznej, ze zdecydowana wiekszosc mieszkancow jest albo przeciwko budowie, albo jest jej w ogole obojetna. Innego rozwiazania nie widze.
No to mnie się wydaje, że w żadnym wypadku tak nie jest. Patrząc na komentarze na portalach społecznościowych pod artykułami, które dotyczą Chorzowa czy Ruchu to mam wrażenie, że nawet starsze osoby, kobiety etc czyli nie kibice a coraz częściej neutralne osoby wypowiadają, że to wstyd że taki klub jak Ruch jest bez stadionu. Dwa, jak rozmawiam ze swoimi znajomymi, którzy nigdy nie byli na meczu słyszę dokładnie to samo. Wydaje mi się, że szale goryczy przelały świeczki. Oczywiście nie robiłem żadnych badań na ten temat więc to tylko moje przypuszczenia i obserwacje, ale mam wrażenie że o ile kiedyś faktycznie ludzie byli przeciwni budowie i czytało się wiele komentarzy anty, tak teraz jest na odwrót.

Awatar użytkownika
heR Fik
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 201
Rejestracja: 1 sty 2006, o 19:19
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23248 Post autor: heR Fik » 4 mar 2023, o 18:20

I wciepnąć wszystkie miasta w których powstały i powstają stadiony w Polsce od 2010r. z dopiskiem - W CZYM Chorzów BYŁ GORSZY MIASTA NACZELNIKU?! NIE MIELIŚMY PREZYDENTA LECZ NIEUDACZNIKÓW !!
..mizerna CICHA - stajenka licha.. :zalamany: pełna NIEBIESKIEJ chwały :hurra: :hurra:

Radlin
Posty: 272
Rejestracja: 26 lut 2009, o 15:36
Lokalizacja: Radlin
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23249 Post autor: Radlin » 4 mar 2023, o 18:38

Marcus pisze:
4 mar 2023, o 18:05
HullCityFC pisze:
4 mar 2023, o 14:49
Ja mysle, ze bezczelnosc UM, Kotali czy Kopla jest z faktu, ze maja jakies wewnetrzne sondaze czy badania opinii publicznej, ze zdecydowana wiekszosc mieszkancow jest albo przeciwko budowie, albo jest jej w ogole obojetna. Innego rozwiazania nie widze.
No to mnie się wydaje, że w żadnym wypadku tak nie jest. Patrząc na komentarze na portalach społecznościowych pod artykułami, które dotyczą Chorzowa czy Ruchu to mam wrażenie, że nawet starsze osoby, kobiety etc czyli nie kibice a coraz częściej neutralne osoby wypowiadają, że to wstyd że taki klub jak Ruch jest bez stadionu. Dwa, jak rozmawiam ze swoimi znajomymi, którzy nigdy nie byli na meczu słyszę dokładnie to samo. Wydaje mi się, że szale goryczy przelały świeczki. Oczywiście nie robiłem żadnych badań na ten temat więc to tylko moje przypuszczenia i obserwacje, ale mam wrażenie że o ile kiedyś faktycznie ludzie byli przeciwni budowie i czytało się wiele komentarzy anty, tak teraz jest na odwrót.
A ktos sie orientuje ile moze kosztowac takie badanie np.przez cbos

tynbydziedobry
Posty: 933
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23250 Post autor: tynbydziedobry » 4 mar 2023, o 19:03

Marcus pisze:
4 mar 2023, o 18:05
HullCityFC pisze:
4 mar 2023, o 14:49
Ja mysle, ze bezczelnosc UM, Kotali czy Kopla jest z faktu, ze maja jakies wewnetrzne sondaze czy badania opinii publicznej, ze zdecydowana wiekszosc mieszkancow jest albo przeciwko budowie, albo jest jej w ogole obojetna. Innego rozwiazania nie widze.
No to mnie się wydaje, że w żadnym wypadku tak nie jest. Patrząc na komentarze na portalach społecznościowych pod artykułami, które dotyczą Chorzowa czy Ruchu to mam wrażenie, że nawet starsze osoby, kobiety etc czyli nie kibice a coraz częściej neutralne osoby wypowiadają, że to wstyd że taki klub jak Ruch jest bez stadionu. Dwa, jak rozmawiam ze swoimi znajomymi, którzy nigdy nie byli na meczu słyszę dokładnie to samo. Wydaje mi się, że szale goryczy przelały świeczki. Oczywiście nie robiłem żadnych badań na ten temat więc to tylko moje przypuszczenia i obserwacje, ale mam wrażenie że o ile kiedyś faktycznie ludzie byli przeciwni budowie i czytało się wiele komentarzy anty, tak teraz jest na odwrót.
powiem tyla, pitu pitu. jak przyjdzie co do czego to na pytanie czy wolą stadion czy daremne palmy na betonowym rynku i fontanny dla meneli to wiadomo jaka odpowiedź będzie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19aRtuR20, Adam1983, adamo1289, GbatJ1920, Google [Bot], jajo i 111 gości