Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
TheEnd
Posty: 33
Rejestracja: 10 lip 2019, o 20:45
Lokalizacja: Siemianowice Sl

Re: Co z tym Ruchem?

#18706 Post autor: TheEnd » 12 lip 2019, o 20:55

Roch1920 oceniajac skale makro te polityczna katowice kontra Chorzów to sorry ale Chorzow jest za cienki,
Stadion Sl jest miejscem ktore musi zarabiac i wydaje mi sie ze Kotala nie ma nic do gadania
co tam bedzie sie dzialo,
Burdel jest w Chorzowie w UM, przez te uklady biznesowe , a zaczelo sie to od Kopla i tak przez 15 lat w tym bagnie wszyscy funkcjonuja,
Nasz klub jest klubem miejskim -chorzowskim , gdzie rozni pseudo biznesmeni probowali kombinowac jak uzyskac wplywy w UM a furtką dla nich byl Ruch nie jako klub tylko spolka w ktorej miasto mialo udzialy,
W chwili obecnej bardzo trudno będzie to wszystko wyprostować i coś od kogoś żądać bo wszyscy mają tam utopione pieniądze może powinni ponieść konsekwencje i utopić w tym ruchu te miliony które niby dali na funkcjonowanie tej spółki i klubu,
jeśli chodzi o zabezpieczenia prywatne patermana to chyba już jestem posprzątane i to zostało zdjęte z niego więc tak naprawdę wierzyciele nie mają nic akcjonariusze są w patowej sytuacji może należy pozwolić upaść tej spółce i stworzyć coś nowego rozsądnie zarządzanego,

Lofs
Posty: 342
Rejestracja: 30 sty 2003, o 18:51
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18707 Post autor: Lofs » 12 lip 2019, o 21:47

TheEnd pisze:
12 lip 2019, o 20:55
Roch1920 oceniajac skale makro te polityczna katowice kontra Chorzów to sorry ale Chorzow jest za cienki,
Stadion Sl jest miejscem ktore musi zarabiac i wydaje mi sie ze Kotala nie ma nic do gadania
co tam bedzie sie dzialo,
Burdel jest w Chorzowie w UM, przez te uklady biznesowe , a zaczelo sie to od Kopla i tak przez 15 lat w tym bagnie wszyscy funkcjonuja,
Nasz klub jest klubem miejskim -chorzowskim , gdzie rozni pseudo biznesmeni probowali kombinowac jak uzyskac wplywy w UM a furtką dla nich byl Ruch nie jako klub tylko spolka w ktorej miasto mialo udzialy,
W chwili obecnej bardzo trudno będzie to wszystko wyprostować i coś od kogoś żądać bo wszyscy mają tam utopione pieniądze może powinni ponieść konsekwencje i utopić w tym ruchu te miliony które niby dali na funkcjonowanie tej spółki i klubu,
jeśli chodzi o zabezpieczenia prywatne patermana to chyba już jestem posprzątane i to zostało zdjęte z niego więc tak naprawdę wierzyciele nie mają nic akcjonariusze są w patowej sytuacji może należy pozwolić upaść tej spółce i stworzyć coś nowego rozsądnie zarządzanego,
A ja myślę że jesteś piedrolonym szczewem które powinno zostać już dawno zbanowane.
Panie, zmiłuj się nad nami...

TheEnd
Posty: 33
Rejestracja: 10 lip 2019, o 20:45
Lokalizacja: Siemianowice Sl

Re: Co z tym Ruchem?

#18708 Post autor: TheEnd » 13 lip 2019, o 06:52

Lofs... jak masz cos do powiedzenia to uzywaj konkretow , odnies sie do sprawy,
chamstwem i brakiem szacunku bedziesz zawsze kibolem a nie kibicem ,
Na takim poziomie dyskusji szkoda slów...

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4465
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18709 Post autor: _BiADACZ_ » 13 lip 2019, o 07:49

Co proponujesz?
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Awatar użytkownika
niebieski19962
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 283
Rejestracja: 8 maja 2010, o 19:22
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18710 Post autor: niebieski19962 » 13 lip 2019, o 09:41

Wstaje rano i czytam te ogłoszenia. Cieszy ze w końcu dochodzi do takiego spotkania i widać jakąś tam mobilizacje u nas. Gdyby nie my to ten klub naprawdę może długie lata nie wrócić do ekstraklasy. Wiem, bolesne ale na ten moment prawdziwe. Dobrze ze są osoby które mają pojęcie jak to u Was wygląda. Mowie u Was, jako miasta bo nie jestem z Chorzowa. Z boku widać że miasto słabo się rozwija i jest mnóstwo układów. Trzeba to wypunktowac i merytorycznie dyskutować z mediami i władzami. Dobrze ktoś napisał: do czego to doszło że nie możemy kibicować a myślimy o układach w mieście i sprawach pobocznych...
Pierwszy mecz: Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 4:0 10.05.2008
https://www.youtube.com/watch?v=bTE1ru0GVD4 --> ;)

TheEnd
Posty: 33
Rejestracja: 10 lip 2019, o 20:45
Lokalizacja: Siemianowice Sl

Re: Co z tym Ruchem?

#18711 Post autor: TheEnd » 13 lip 2019, o 10:32

Najpierw musimy ustalić czego oczekujemy,
Biorąc pod uwagę to, że oni nami się w ogóle nie przejmują, i mają nas w d...e,
Przeanalizować co osiągniemy bojkotem...Jeśli w ogóle coś osiągniemy,
Niciskać na prezydenta i Urząd Miasta i radnych w Chorzowie, oczekując gruntownych zmian , nawet do wykupu akcji w całości przez miasto, nie za 30 / 40% wartości tylko za 1% wartości,
Ustalic winnych i To nie my ustalimy , tylko to odpowiednie sluzby ustala , kto na przestrzeni kilku ostatnich lat doprowadził do tej sytuacji,
jaka to była grupa osób, jaki związek mają z miastem jego zarządem,
I należy rozróżnić spółka akcyjna jako biznes i przedsiębiorstwo i Klub Sportowy Ruch 1920, bo to dwa różne tematy ale bardzo silnie powiązana ze sobą i ta ekipa która nimi zarządza,
Zobaczymy co dziś będziemy w stanie ustalić na rynku w chorzowie

AndRe
Posty: 2152
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18712 Post autor: AndRe » 13 lip 2019, o 11:47

Hmmm....

Rosja Ukraina Krym ale ok chcialbym sie mylic

Napisales odpowiednie sluzby
A jakie sluzby maja autorytalna wladze do ustalenia kto stoi za upadkiem I wszystkimi szwindlami ktore dzieja sie juz od czasow kajzerki ?
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

Awatar użytkownika
mania1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 36
Rejestracja: 10 sty 2010, o 16:25
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18713 Post autor: mania1920 » 13 lip 2019, o 12:00

Nie mogę dzisiaj być w Chorzowie jest może jakaś kamera z Rynku??

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10263
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18714 Post autor: gerhat » 13 lip 2019, o 12:11

TheEnd pisze:
13 lip 2019, o 10:32
Najpierw musimy ustalić czego oczekujemy?
Gwarancji finansowych akcjonariuszy do spięcia budżetu na właściwym poziomie (aby starczyło na spłatę zobowiązań aktualnych i tych które będą wymagane w ciągu najbliższych 12 miesięcy oraz zapewniło normalne funkcjonowanie klubu i osiągniecie celu sportowego bez generowania nowych długów) bo od tego Simon uzależniał swoją prezesurę a co nie nastąpiło i jak wynika z wywiadu z Waszczukiem on tez się tego domaga.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11961
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18715 Post autor: Ozor » 13 lip 2019, o 12:27

AndRe pisze:
13 lip 2019, o 11:47
Hmmm....

Rosja Ukraina Krym ale ok chcialbym sie mylic

Napisales odpowiednie sluzby
A jakie sluzby maja autorytalna wladze do ustalenia kto stoi za upadkiem I wszystkimi szwindlami ktore dzieja sie juz od czasow kajzerki ?
no własnie tu wszystko zostało poukładane tak że całkowite wyjaśnienie było by możliwe chyba tylko gdyby powstała komisja śledcza czy tam sejmowa pod nadzorem Ziobry.
To jest niemożliwe więc jak to się mówi poznaliśmy rządzących po owocach ich pracy , jakie one są każdy widzi . Kto był ,jest przez te lata upadku zawsze blisko zarządu,pseudo udziałowców również każdy widzi i nie są tu potrzebne żadne komisje.
Ruch SA nie ma prawa istnieć bo jedynym który wpłaca do tego worka bez dna jest miasto, pozostali udziałowcy są tylko zainteresowani tym aby odzyskać środki z rat układowych bądź z innych źródeł jakie jeszcze generował klub niczego już nie wsadzając.Paradoks całej sytuacji jest taki że własnie oni swymi chybionymi decyzjami sprawili ze sportowo i finansowo Ruch SA jest trupem.

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4465
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18716 Post autor: _BiADACZ_ » 13 lip 2019, o 12:41

Ci co pi***olą te swoje gupoty... Wy myślicie, że tak łoroz wszystko się od razu wyjaśni? że to takie zero-jedynkowe?
tu jest wojna na dni, tygodnie, miesiące i może nawet na lata, je*** pseudodziałaczy, zero układów z nimi.
a my musimy krok po kroku konsekwentnie odbudowywać klub, ale to nie jest 1 dzień czy mityczne 2 tygodnie...
czego Wy się spodziewocie?
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Skowyt
Posty: 7
Rejestracja: 23 cze 2019, o 12:54
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18717 Post autor: Skowyt » 13 lip 2019, o 13:07

Lofs pisze:
12 lip 2019, o 21:47
TheEnd pisze:
12 lip 2019, o 20:55
Roch1920 oceniajac skale makro te polityczna katowice kontra Chorzów to sorry ale Chorzow jest za cienki,
Stadion Sl jest miejscem ktore musi zarabiac i wydaje mi sie ze Kotala nie ma nic do gadania
co tam bedzie sie dzialo,
Burdel jest w Chorzowie w UM, przez te uklady biznesowe , a zaczelo sie to od Kopla i tak przez 15 lat w tym bagnie wszyscy funkcjonuja,
Nasz klub jest klubem miejskim -chorzowskim , gdzie rozni pseudo biznesmeni probowali kombinowac jak uzyskac wplywy w UM a furtką dla nich byl Ruch nie jako klub tylko spolka w ktorej miasto mialo udzialy,
W chwili obecnej bardzo trudno będzie to wszystko wyprostować i coś od kogoś żądać bo wszyscy mają tam utopione pieniądze może powinni ponieść konsekwencje i utopić w tym ruchu te miliony które niby dali na funkcjonowanie tej spółki i klubu,
jeśli chodzi o zabezpieczenia prywatne patermana to chyba już jestem posprzątane i to zostało zdjęte z niego więc tak naprawdę wierzyciele nie mają nic akcjonariusze są w patowej sytuacji może należy pozwolić upaść tej spółce i stworzyć coś nowego rozsądnie zarządzanego,
A ja myślę że jesteś piedrolonym szczewem które powinno zostać już dawno zbanowane.
Przeciez TheEnd to Rysiek Czaban

AndRe
Posty: 2152
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18718 Post autor: AndRe » 13 lip 2019, o 13:29

Bezsensowne obrazanie Ryska
Jest specifyczny w swoich pogladach ale wiedza o Ruchu I pilce bije wiekszosc Nas na glowe
Wiec jesli mozna prosic bez takich uwag
Kibice musza sie trzymac razem, wrog jest jeden :cisza:
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

Lofs
Posty: 342
Rejestracja: 30 sty 2003, o 18:51
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18719 Post autor: Lofs » 13 lip 2019, o 15:17

Skowyt pisze:
13 lip 2019, o 13:07
Lofs pisze:
12 lip 2019, o 21:47
TheEnd pisze:
12 lip 2019, o 20:55
Roch1920 oceniajac skale makro te polityczna katowice kontra Chorzów to sorry ale Chorzow jest za cienki,
Stadion Sl jest miejscem ktore musi zarabiac i wydaje mi sie ze Kotala nie ma nic do gadania
co tam bedzie sie dzialo,
Burdel jest w Chorzowie w UM, przez te uklady biznesowe , a zaczelo sie to od Kopla i tak przez 15 lat w tym bagnie wszyscy funkcjonuja,
Nasz klub jest klubem miejskim -chorzowskim , gdzie rozni pseudo biznesmeni probowali kombinowac jak uzyskac wplywy w UM a furtką dla nich byl Ruch nie jako klub tylko spolka w ktorej miasto mialo udzialy,
W chwili obecnej bardzo trudno będzie to wszystko wyprostować i coś od kogoś żądać bo wszyscy mają tam utopione pieniądze może powinni ponieść konsekwencje i utopić w tym ruchu te miliony które niby dali na funkcjonowanie tej spółki i klubu,
jeśli chodzi o zabezpieczenia prywatne patermana to chyba już jestem posprzątane i to zostało zdjęte z niego więc tak naprawdę wierzyciele nie mają nic akcjonariusze są w patowej sytuacji może należy pozwolić upaść tej spółce i stworzyć coś nowego rozsądnie zarządzanego,
A ja myślę że jesteś piedrolonym szczewem które powinno zostać już dawno zbanowane.
Przeciez TheEnd to Rysiek Czaban
Jeśli tak to PRZEPRASZAM. Kolega Rysiek jest bardzo znany na tym forum, więc niezrozumiałym jest czemu pisze pod nowym nickiem, w dodatku mocno prowokacyjnym, co w połączeniu z treścią ostatnich jego postów i dziwnym wysypem "zielonych" może budzić przynajmniej wątpliwości co do dobrych intencji.
Proszę o usunięcie mojego poprzedniego posta.
Panie, zmiłuj się nad nami...

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18720 Post autor: Mikoruch » 13 lip 2019, o 15:32

A ja się zastanawiam Lofs co było w Jego poście napisane niewłaściwie i dlaczego go obraziłeś ? Trudno doszukać się tam jakiegoś kłamstawa czy obrażania kogokolwiek ...
Wszyscy mają dosyć, ale to nie pora na takie rzeczy ...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 88 gości