Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
robbo2k
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1088
Rejestracja: 21 cze 2010, o 09:52
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18211 Post autor: robbo2k » 26 cze 2019, o 16:05

Po WZA była szczera 2godzinna rozmowa w niezlym składzie jak ma wyglądać finansowanie. Bik ocenil iż potrzeba nam budżet 3mln+raty układowe czyli 5mln. Problemem jest raczej obecne zadłużenie. Chrapek też nie dostaje pensji.

Szymon też zadeklarował że bez zapewnionego finansowania nie kandyduje. Finansowanie ma zapewnić miasto, Bik i kibice poprzez bilety karnety. Ale jak zawsze deklaracje.....

Kontr kandydat Szymona jest moim zdaniem z Marsa. Mieszanie polityki do klubu, umundurowanie kibiców tworzenie chorągwi. Miły ale wariat....
Akcjonariusz Ruch Chorzów S.A
Współwłaściciel FC United of Manchester

Awatar użytkownika
ROHAN2
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 444
Rejestracja: 12 sty 2004, o 21:37
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18212 Post autor: ROHAN2 » 26 cze 2019, o 16:15

robbo2k pisze:
26 cze 2019, o 16:05
Po WZA była szczera 2godzinna rozmowa w niezlym składzie jak ma wyglądać finansowanie. Bik ocenil iż potrzeba nam budżet 3mln+raty układowe czyli 5mln. Problemem jest raczej obecne zadłużenie. Chrapek też nie dostaje pensji.

Szymon też zadeklarował że bez zapewnionego finansowania nie kandyduje. Finansowanie ma zapewnić miasto, Bik i kibice poprzez bilety karnety. Ale jak zawsze deklaracje.....

Kontr kandydat Szymona jest moim zdaniem z Marsa. Mieszanie polityki do klubu, umundurowanie kibiców tworzenie chorągwi. Miły ale wariat....
Jeśli kibice mają w jakikolwiek sposób pomóc to tylko w wypadku jak Simon zostanie prezesem. Po co to szopka z przeciąganiem decyzji? Co z licencją?

Awatar użytkownika
robbo2k
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1088
Rejestracja: 21 cze 2010, o 09:52
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18213 Post autor: robbo2k » 26 cze 2019, o 16:26

Podobno spalata do 5 lipca inaczej punkty ujemne. Ale decyzji komisji jeszcze nie ma.

Wśród akcjonariuszy kibice stanowili może mało akcji ale cztery mocne i konstruktywne osoby Simon, Bartek, Adrian i ja. Wszyscy pokazali profesjonalizm i wiedza o klubie przy której BIK był zaskoczony. Szczególnie Adrian błyszczał historia.
Akcjonariusz Ruch Chorzów S.A
Współwłaściciel FC United of Manchester

marek79
Posty: 7733
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18214 Post autor: marek79 » 26 cze 2019, o 16:39

Czyli pomysłem Simona na zmiany jest rządzenie za kasa akcjonariuszy? To się nie może udać.

Awatar użytkownika
robbo2k
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1088
Rejestracja: 21 cze 2010, o 09:52
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18215 Post autor: robbo2k » 26 cze 2019, o 16:52

marek79 pisze:
26 cze 2019, o 16:39
Czyli pomysłem Simona na zmiany jest rządzenie za kasa akcjonariuszy? To się nie może udać.
Zanim zmiany działania klubu przyniosą jakiś efekt potrzebne jest bieżące finansowanie. Pamiętaj iż wisimy zaległościami 700tys pracownikom do tego 2mln do tego rata układowa do 30.06
Akcjonariusz Ruch Chorzów S.A
Współwłaściciel FC United of Manchester

Awatar użytkownika
KikoMaćki
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 91
Rejestracja: 12 sty 2006, o 23:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18216 Post autor: KikoMaćki » 26 cze 2019, o 17:00

Jakie szanse że Szymon zostanie prezesem?

Awatar użytkownika
Sniper1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 266
Rejestracja: 4 lip 2012, o 10:40
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18217 Post autor: Sniper1920 » 26 cze 2019, o 17:04

KikoMaćki pisze:
26 cze 2019, o 17:00
Jakie szanse że Szymon zostanie prezesem?
Patrząc na to, że zostało już dwóch kandydatów, a jednym z nich jest Waszczuk kolega Bika to szanse dla Simona raczej są nikłe, choć chciałbym się mylić. Simon też nie jest gwarantem poprawy sytuacji w klubie jeśli udziałowcy nie będą wykazywali chęci do poprawy sytuacji.

zbyszekq
Posty: 398
Rejestracja: 22 paź 2009, o 14:45
Lokalizacja: bytom
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18218 Post autor: zbyszekq » 26 cze 2019, o 17:11

Sniper1920 pisze:
26 cze 2019, o 17:04
KikoMaćki pisze:
26 cze 2019, o 17:00
Jakie szanse że Szymon zostanie prezesem?
Patrząc na to, że zostało już dwóch kandydatów, a jednym z nich jest Waszczuk kolega Bika to szanse dla Simona raczej są nikłe, choć chciałbym się mylić. Simon też nie jest gwarantem poprawy sytuacji w klubie jeśli udziałowcy nie będą wykazywali chęci do poprawy sytuacji.
Waszczuk coś tam w Ruchu działoł ,to jeżeli on na fotel ,to Simon wiceprezesem lub w radzie nadzorczej powinien być i :mad: niech patrzy na ręce i usta możnowładców jak wywiązują się z obietnic
zbyszek

Awatar użytkownika
Sniper1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 266
Rejestracja: 4 lip 2012, o 10:40
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18219 Post autor: Sniper1920 » 26 cze 2019, o 17:23

zbyszekq pisze:
26 cze 2019, o 17:11
Sniper1920 pisze:
26 cze 2019, o 17:04
KikoMaćki pisze:
26 cze 2019, o 17:00
Jakie szanse że Szymon zostanie prezesem?
Patrząc na to, że zostało już dwóch kandydatów, a jednym z nich jest Waszczuk kolega Bika to szanse dla Simona raczej są nikłe, choć chciałbym się mylić. Simon też nie jest gwarantem poprawy sytuacji w klubie jeśli udziałowcy nie będą wykazywali chęci do poprawy sytuacji.
Waszczuk coś tam w Ruchu działoł ,to jeżeli on na fotel ,to Simon wiceprezesem lub w radzie nadzorczej powinien być i :mad: niech patrzy na ręce i usta możnowładców jak wywiązują się z obietnic
Waszczuk wchodząc w struktury klubowe będzie zmianą za Chrapka typu z papucia na lać. Panowie udziałowcy stworzą sobie ponownie zamknięty układ ciągnąc kasę z miasta, by tylko doczekać spłaty układu w spokoju, bo tylko na tym im zależy. Po spłacie okaże się, że klub w obecnej formie nie może funkcjonować i zostanie ogłoszona upadłość. Na ten moment tak to wygląda z mojej perspektywy.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11971
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18220 Post autor: Ozor » 26 cze 2019, o 17:25

robbo2k pisze:
26 cze 2019, o 16:05
Po WZA była szczera 2godzinna rozmowa w niezlym składzie jak ma wyglądać finansowanie. Bik ocenil iż potrzeba nam budżet 3mln+raty układowe czyli 5mln. Problemem jest raczej obecne zadłużenie. Chrapek też nie dostaje pensji.

Szymon też zadeklarował że bez zapewnionego finansowania nie kandyduje. Finansowanie ma zapewnić miasto, Bik i kibice poprzez bilety karnety. Ale jak zawsze deklaracje.....

Kontr kandydat Szymona jest moim zdaniem z Marsa. Mieszanie polityki do klubu, umundurowanie kibiców tworzenie chorągwi. Miły ale wariat....
przeczytaj proszę jeszcze raz co napisałeś ,na czerwono specjalnie zaznaczyłem to co jest nierealne i to co jest co najmniej dziwne.
Jeśli wy Zdziska macie za partnera w ratowaniu klubu to szczęśliwej drogi :]

Awatar użytkownika
robbo2k
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1088
Rejestracja: 21 cze 2010, o 09:52
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18221 Post autor: robbo2k » 26 cze 2019, o 17:29

Jak Waszczuk będzie prezesem to ja się wypisuje. Zaproponował 3 wiceprezesów z tego ten od kibiców finansowany przez kibiców. Do tego jego plan wejście w dupę politykom i ciągnięcie kasy z firm państwowych. On chce np Buzka i Dudę w komitecie organizacyjnym i uchwale sejmu na obchody klubu o przewodniej roli Ruchu. Broń Ruch przed tym człowiekiem.

Co do Bika jest on właścicielem klubu do realizacji czegokolwiek w klubie potrzebna jest jego chociaż cicha zgoda. Poczekajmy na realne działania. Bojkotować można zawsze. On ma świadomość iż nie wybranie Szymona skończy się odejściem kibicow
Akcjonariusz Ruch Chorzów S.A
Współwłaściciel FC United of Manchester

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1559
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18222 Post autor: Rafał19R20 » 26 cze 2019, o 17:33

Maciej Grygierczyk
@magrygier
Ruch Chorzów otrzymał licencję na grę w 3 lidze. Nadzór finansowy + obowiązek spłat długów do końca lipca.
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11971
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18223 Post autor: Ozor » 26 cze 2019, o 17:43

nie będę bił tu piany ale jak Jajo pisze sam prezes jest marionetką w rękach zarządu i on będzie pierwszy kopany jak coś pójdzie nie tak.
To są ludzie którzy upodlili całą prawie wiekową historię Ruchu i nie przekonuje mnie argument ze ktoś z nich prywatnie jest milionerem bo nie ma to zupełnie przełożenia na finanse i wiarygodność klubu.
Wcześniej podobne zarzuty stawiałem strażnikowi wtedy cześć forum do samego końca nie rozumiała o co chodzi ślepo wierząc w jego magię biznesową.

Elmer
Posty: 10378
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18224 Post autor: Elmer » 26 cze 2019, o 18:01

Ale Simon nie będzie się p...ł i powie jak jest. Tego gady się boją, dlatego go nie dopuszczą do tego stanowiska. Niestety.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10153
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#18225 Post autor: jajo » 26 cze 2019, o 18:06

robbo2k pisze:
26 cze 2019, o 17:29
Jak Waszczuk będzie prezesem to ja się wypisuje. Zaproponował 3 wiceprezesów z tego ten od kibiców finansowany przez kibiców. Do tego jego plan wejście w dupę politykom i ciągnięcie kasy z firm państwowych. On chce np Buzka i Dudę w komitecie organizacyjnym i uchwale sejmu na obchody klubu o przewodniej roli Ruchu. Broń Ruch przed tym człowiekiem.

Co do Bika jest on właścicielem klubu do realizacji czegokolwiek w klubie potrzebna jest jego chociaż cicha zgoda. Poczekajmy na realne działania. Bojkotować można zawsze. On ma świadomość iż nie wybranie Szymona skończy się odejściem kibicow
Akurat obecnosc Prezydenta RP w Komitecie Honorowym 100 lecia najbardziej utytulowanego klubu w Polsce to fajna sprawa.
moja watpliwosc raczej budzi jakie Waszczuk moze miec na to przelozenie.

jestem liberałem ekonomicznym i gdyby to ode mnie zalezalo to sport finansowałby sie tylko ze zrodel prywatnych. jednak zyjemy w takim systemie, jakim zyjemy. doslownie kazdy czerpie z panstwowej kasy, stad uwazam ze dobre kontakty z politykai to wazna sprawa. oczywiscie nie chodzi o to, zeby to byl jedyny sposob na funkcjonowanie klubu.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BoRo, damank, Google [Bot], Pulocini i 210 gości