Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
LEMON-CHORZOW
Posty: 1104
Rejestracja: 24 gru 2009, o 14:40
Lokalizacja: CHORZOW
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14461 Post autor: LEMON-CHORZOW » 25 maja 2018, o 12:11

marek79 pisze:Niy do konca, bo w projekcie jest ze do 6 placu wchodzi a dopieo jak niy bydzie takiego ci spelni warunki to leci mniej z ekstraklasy.
mylisz sie kolego ,,boniek ,,godol ze w takim przypadku nikt nie awasuje w polsat cafe ,,,

marek79
Posty: 7733
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14462 Post autor: marek79 » 25 maja 2018, o 12:52

Moje posty na podstawie plotek z tweetera. :) ;)
Niych se zrobiom NBiej i kto mo kasa niych gro. Niych kupuja dzikie karty u Ryzego.

sławcio
Posty: 562
Rejestracja: 21 lis 2009, o 16:52
Lokalizacja: Glywice(Gleiwitz)
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14463 Post autor: sławcio » 25 maja 2018, o 16:22

StCH pisze:Radomiak nie ma oświetlenia.
Radomiak to już downo nie gro na swoim stadionie ino na nowoczesnym stadionie MOSIR z dwoma pięknymi zadaszonymi trybunami o oczywiście z oświetleniem .
sławcio


Awatar użytkownika
Aveni1920
Posty: 434
Rejestracja: 25 lip 2016, o 19:00
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14465 Post autor: Aveni1920 » 27 maja 2018, o 15:47

Mecze z Elaną i Widzewem to będzie coś ! Tylko szkoda ze w 2 lidze
Łowcy Cyganów

Awatar użytkownika
Konrad
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 869
Rejestracja: 4 gru 2002, o 14:43
Lokalizacja: ZAMOŚĆ
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14466 Post autor: Konrad » 27 maja 2018, o 19:06

Dzisiaj mój ukochany Klub RUCH Chorzów, klub ktory jest dla mnie drugą Religią, wielką miłością mojego życia, Klub z którym zawsze przeżywalem najważniejsze wydarzenia mojego zycia spadł do trzeciej klasy rozgrywkowej. Obok dnia śmierci mojego Taty, to najtragiczniejsza data w moim zyciu. Pomimo tego proszę wszystkich kibiców Ruchu o przyjęcie tego wielkiego ciosu po męsku i z HONOREM! Nie jesteśmy legią, nie mamy podbudowy komunistycznej, nie jesteśmy kibicami sukcesu . Jesteśmy po wielkich ruchach organizacyjno finansowych i mimo przeciwności wierzę, że RUCH powróci, powróci bo RUCH jest Wielki! WIELKA Polska- WIELKI RUCH!!!
ZAMOŚĆ ZAWSZE Z RUCHEM!

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11971
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14467 Post autor: Ozor » 27 maja 2018, o 19:21

ale tu nikt się nie łamie przynajmniej nie dzisiaj bo to że lecimy do 3 ligi było jasne mimo pewnych matematycznych wyliczeń jednego fanatyka ;)
Trochę się zmieniło przez sezon i myślę iż dalej mimo kolejnego spadku jest tu spore grono kibiców twierdzących że uda się szybko wrócić do ekstraklasy jednocześnie spłacając długi.Swoje zdanie już wyraziłem jakiś czas temu i go nie zmienię a tym co twierdzą inaczej polecam przewertować swoje posty z czasu spadku z ekstraklasy i zadać sobie pytanie czy jesteśmy dzisiaj bliżej ekstraklasy czy tylko straciliśmy czas i środki jednocześnie oddalając się od celu.

Lofs
Posty: 343
Rejestracja: 30 sty 2003, o 18:51
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14468 Post autor: Lofs » 27 maja 2018, o 19:36

Wracołech do dom z fest sprzecznymi uczuciami. Z jednej strony niewyobrażalny żal i ból, z drugiej jednak - poczucie pewnej ulgi. Nareszcie skończyła się ta mordęga. Ostatnie 2 tydnie przyniosły tylko złudne i irracjonalne nadzieje. Ostatni czas czułech się jakbych siedzioł w hospicjum przy łóżku bliskiego, kiery w cierpieniu dogorywoł i przeżycie każdego dnia było sukcesem. Kiedy w końcu odszedł - wiadomo, popłynęły łzy, ale też przyszła jakaś ulga - że jego cierpienie się skończyło...

Mom nadzieja, że pokożemy, że jesteśmy Ruch a nie jakieś ciustwo i tak jak apelowoł młynowy na prostej - wszyscy w komplecie bydymy na 2 lidzie. Jo byda zawsze. Ostatni ligowy szpil na Cichej (poza tymi bez publiczności oczywiście) opuściłech w grudniu 2014 (Podbeskidzie). Jak zdrowie pozwoli chca śrubować osobisty rekord. Za rok bydzie 25 lot jak łaża na Ruch. Szkoda, że nie okrasza skromnego jubileuszu majstem lub choćby podium, a sukcesem bydzie powrót do I ligi.

Dzisiej megagwiazda - bajtel młynowy na początku 2 połowy. Synek kajś 8 lot - "legia to.." :D :D :D
Panie, zmiłuj się nad nami...

LEMON-CHORZOW
Posty: 1104
Rejestracja: 24 gru 2009, o 14:40
Lokalizacja: CHORZOW
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14469 Post autor: LEMON-CHORZOW » 27 maja 2018, o 19:41

Lofs pisze:Wracołech do dom z fest sprzecznymi uczuciami. Z jednej strony niewyobrażalny żal i ból, z drugiej jednak - poczucie pewnej ulgi. Nareszcie skończyła się ta mordęga. Ostatnie 2 tydnie przyniosły tylko złudne i irracjonalne nadzieje. Ostatni czas czułech się jakbych siedzioł w hospicjum przy łóżku bliskiego, kiery w cierpieniu dogorywoł i przeżycie każdego dnia było sukcesem. Kiedy w końcu odszedł - wiadomo, popłynęły łzy, ale też przyszła jakaś ulga - że jego cierpienie się skończyło...

Mom nadzieja, że pokożemy, że jesteśmy Ruch a nie jakieś ciustwo i tak jak apelowoł młynowy na prostej - wszyscy w komplecie bydymy na 2 lidzie. Jo byda zawsze. Ostatni ligowy szpil na Cichej (poza tymi bez publiczności oczywiście) opuściłech w grudniu 2014 (Podbeskidzie). Jak zdrowie pozwoli chca śrubować osobisty rekord. Za rok bydzie 25 lot jak łaża na Ruch. Szkoda, że nie okrasza skromnego jubileuszu majstem lub choćby podium, a sukcesem bydzie powrót do I ligi.

Dzisiej megagwiazda - bajtel młynowy na początku 2 połowy. Synek kajś 8 lot - "legia to.." :D :D :D
https://www.youtube.com/watch?v=zcy4g_yG7QQ to jest ten bajtel

rajo1
Posty: 2
Rejestracja: 13 gru 2016, o 21:58
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14470 Post autor: rajo1 » 27 maja 2018, o 19:43

Ozor pisze:ale tu nikt się nie łamie przynajmniej nie dzisiaj bo to że lecimy do 3 ligi było jasne mimo pewnych matematycznych wyliczeń jednego fanatyka ;)
Trochę się zmieniło przez sezon i myślę iż dalej mimo kolejnego spadku jest tu spore grono kibiców twierdzących że uda się szybko wrócić do ekstraklasy jednocześnie spłacając długi.Swoje zdanie już wyraziłem jakiś czas temu i go nie zmienię a tym co twierdzą inaczej polecam przewertować swoje posty z czasu spadku z ekstraklasy i zadać sobie pytanie czy jesteśmy dzisiaj bliżej ekstraklasy czy tylko straciliśmy czas i środki jednocześnie oddalając się od celu.
Kibicem Ruchu nie jestem, ale szanuję go za osiągnięcia i kibiców. Dzięki temu mam inną perspektywę i spojrzenie. Proponuję jednak, abyście zaczęli twardo stąpać po ziemi. Życie wspomnieniami o dawnej potędze donikąd nie prowadzi. Czasy, gdy kopalnie brały to na barki już nie wrócą. Spójrzmy na Wasze podstawy. S
tadion - de facto brak.
Finanse - długi, nie wiem jakie, ale ogromne zapewne.
Potencjał miasta. Dzisiejsi świeżo upieczeni estraklasowicze - Sosnowiec ma ponad 200 tys. mieszkańców i 956-milionowy budżet miasta, Legnica - 100 tys. i 523 mln zł plus KGHM. Chorzów nieco ponad 100 tys. i 621 mln zł budżetu.
Czasy klubów z miast stutysięcznych - o ile nie ma możnego sponsora - tracą szansę na rywalizację na równym poziomie z klubami z aglomeracji kilkusettysięcznych czy milionowych. Owszem, w najwyższej klasie rozgrywkowej, ba urwać punkty najlepszy, ale na dłuższą metę im nie sprostają. Będą przelatywać przez EK jak meteoryty. Mniej lub bardziej ukryte finansowanie przez samorząd także donikąd nie prowadzi. Życie na kredyt widzicie jak się kończy.
Jakaś nadzieja? Ameryki nie odkryję. Stadion to absolutna podstawa. Gdyby zaczęli go budować jutro, to 2-3 lata w plecy, ale ok - jest czas na odbudowę drużyny. I budowa akademii i wyrównywanie dziur w budżecie sprzedażą wychowanków. To filary, im szybciej dotrze to do decydentów i Was samych, tym lepiej. Ekstraklasa bez Ruchu to nie to samo.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10153
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14471 Post autor: jajo » 27 maja 2018, o 19:46

rajo1 pisze:
Ozor pisze:ale tu nikt się nie łamie przynajmniej nie dzisiaj bo to że lecimy do 3 ligi było jasne mimo pewnych matematycznych wyliczeń jednego fanatyka ;)
Trochę się zmieniło przez sezon i myślę iż dalej mimo kolejnego spadku jest tu spore grono kibiców twierdzących że uda się szybko wrócić do ekstraklasy jednocześnie spłacając długi.Swoje zdanie już wyraziłem jakiś czas temu i go nie zmienię a tym co twierdzą inaczej polecam przewertować swoje posty z czasu spadku z ekstraklasy i zadać sobie pytanie czy jesteśmy dzisiaj bliżej ekstraklasy czy tylko straciliśmy czas i środki jednocześnie oddalając się od celu.
Kibicem Ruchu nie jestem, ale szanuję go za osiągnięcia i kibiców. Dzięki temu mam inną perspektywę i spojrzenie. Proponuję jednak, abyście zaczęli twardo stąpać po ziemi. Życie wspomnieniami o dawnej potędze donikąd nie prowadzi. Czasy, gdy kopalnie brały to na barki już nie wrócą. Spójrzmy na Wasze podstawy. S
tadion - de facto brak.
Finanse - długi, nie wiem jakie, ale ogromne zapewne.
Potencjał miasta. Dzisiejsi świeżo upieczeni estraklasowicze - Sosnowiec ma ponad 200 tys. mieszkańców i 956-milionowy budżet miasta, Legnica - 100 tys. i 523 mln zł plus KGHM. Chorzów nieco ponad 100 tys. i 621 mln zł budżetu.
Czasy klubów z miast stutysięcznych - o ile nie ma możnego sponsora - tracą szansę na rywalizację na równym poziomie z klubami z aglomeracji kilkusettysięcznych czy milionowych. Owszem, w najwyższej klasie rozgrywkowej, ba urwać punkty najlepszy, ale na dłuższą metę im nie sprostają. Będą przelatywać przez EK jak meteoryty. Mniej lub bardziej ukryte finansowanie przez samorząd także donikąd nie prowadzi. Życie na kredyt widzicie jak się kończy.
Jakaś nadzieja? Ameryki nie odkryję. Stadion to absolutna podstawa. Gdyby zaczęli go budować jutro, to 2-3 lata w plecy, ale ok - jest czas na odbudowę drużyny. I budowa akademii i wyrównywanie dziur w budżecie sprzedażą wychowanków. To filary, im szybciej dotrze to do decydentów i Was samych, tym lepiej. Ekstraklasa bez Ruchu to nie to samo.
akurat my jestesmy z takiej 3 milionowej aglomeracji. co nas rozni od wszystkich innych w Polsce, to duza konkurencja wewnetrzna. pozdro
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11971
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14472 Post autor: Ozor » 27 maja 2018, o 19:55

Kibicem Ruchu nie jestem, ale szanuję go za osiągnięcia i kibiców.
I to jest baza której nie kupisz w krótkiej perspektywie ani też nie stracisz to nas rożni od komet typu Dyskobolii,Bruk Betów czy innych klubów nawet z większych miast.
Jesli chodzi o frekwencję jestem absolutnie spokojny że będzie podobna do 1 ligowej.
Stadion to absolutna podstawa. Gdyby zaczęli go budować jutro, to 2-3 lata w plecy, ale ok - jest czas na odbudowę drużyny. I budowa akademii i wyrównywanie dziur w budżecie sprzedażą wychowanków. To filary, im szybciej dotrze to do decydentów i Was samych, tym lepiej. Ekstraklasa bez Ruchu to nie to samo.
tu się zgadzamy może z lekką poprawką na sprzedawanie młodych bo jakoś nie widzę tłumu który kupi za dobre pieniądze wychowanków póki co 2 ligowca.

rajo1
Posty: 2
Rejestracja: 13 gru 2016, o 21:58
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14473 Post autor: rajo1 » 27 maja 2018, o 20:03

jajo pisze:
rajo1 pisze:
Ozor pisze:ale tu nikt się nie łamie przynajmniej nie dzisiaj bo to że lecimy do 3 ligi było jasne mimo pewnych matematycznych wyliczeń jednego fanatyka ;)
Trochę się zmieniło przez sezon i myślę iż dalej mimo kolejnego spadku jest tu spore grono kibiców twierdzących że uda się szybko wrócić do ekstraklasy jednocześnie spłacając długi.Swoje zdanie już wyraziłem jakiś czas temu i go nie zmienię a tym co twierdzą inaczej polecam przewertować swoje posty z czasu spadku z ekstraklasy i zadać sobie pytanie czy jesteśmy dzisiaj bliżej ekstraklasy czy tylko straciliśmy czas i środki jednocześnie oddalając się od celu.
Kibicem Ruchu nie jestem, ale szanuję go za osiągnięcia i kibiców. Dzięki temu mam inną perspektywę i spojrzenie. Proponuję jednak, abyście zaczęli twardo stąpać po ziemi. Życie wspomnieniami o dawnej potędze donikąd nie prowadzi. Czasy, gdy kopalnie brały to na barki już nie wrócą. Spójrzmy na Wasze podstawy. S
tadion - de facto brak.
Finanse - długi, nie wiem jakie, ale ogromne zapewne.
Potencjał miasta. Dzisiejsi świeżo upieczeni estraklasowicze - Sosnowiec ma ponad 200 tys. mieszkańców i 956-milionowy budżet miasta, Legnica - 100 tys. i 523 mln zł plus KGHM. Chorzów nieco ponad 100 tys. i 621 mln zł budżetu.
Czasy klubów z miast stutysięcznych - o ile nie ma możnego sponsora - tracą szansę na rywalizację na równym poziomie z klubami z aglomeracji kilkusettysięcznych czy milionowych. Owszem, w najwyższej klasie rozgrywkowej, ba urwać punkty najlepszy, ale na dłuższą metę im nie sprostają. Będą przelatywać przez EK jak meteoryty. Mniej lub bardziej ukryte finansowanie przez samorząd także donikąd nie prowadzi. Życie na kredyt widzicie jak się kończy.
Jakaś nadzieja? Ameryki nie odkryję. Stadion to absolutna podstawa. Gdyby zaczęli go budować jutro, to 2-3 lata w plecy, ale ok - jest czas na odbudowę drużyny. I budowa akademii i wyrównywanie dziur w budżecie sprzedażą wychowanków. To filary, im szybciej dotrze to do decydentów i Was samych, tym lepiej. Ekstraklasa bez Ruchu to nie to samo.
akurat my jestesmy z takiej 3 milionowej aglomeracji. co nas rozni od wszystkich innych w Polsce, to duza konkurencja wewnetrzna. pozdro
Trudno oczekiwać, aby cały Górny Śląsk łożył na jeden klub. Utopia, o której pewnie lepiej wiecie niż ja z drugiego końca Polski. Właściwie nawet z żadnego wielkiego miasta nie ma dwóch klubów w EK od wielu już lat. Warszawy nie wyłączając. Może Łódź na kilka lat. A jeżeli będą, to na zasadzie ciekawostki i pożerania się nawzajem. Czeka Was czyściec w niskich klasach, recepty nie mam, co dalej. Poza kluczową kwestią stadionu. ŁKS i Widzew odradzają się z nowymi stadionami.

ksR
Posty: 747
Rejestracja: 21 paź 2004, o 18:06
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14474 Post autor: ksR » 27 maja 2018, o 20:59

mam nadzieje, że nie ma zaległości wobec pilkarzy i w nastepnym dniu po formalnym spadku beda wypowiadane kontrakty,

srutwa i kumple patermana wypad z rady nadzorczej, chyba ze kupia te legendarne akcje za milion,
jak ma byc sztuka dla sztuki wolę tam np. piechniczka czy bugdola,

gucio powinien opuscic szatnie, niezaleznie od oceny jego kompetencji dwa spadki zostana w głowie,
KS Ruch
byliśmy w Katowicach 44 lata wcześniej

LEMON-CHORZOW
Posty: 1104
Rejestracja: 24 gru 2009, o 14:40
Lokalizacja: CHORZOW
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14475 Post autor: LEMON-CHORZOW » 27 maja 2018, o 21:19

ksR pisze:mam nadzieje, że nie ma zaległości wobec pilkarzy i w nastepnym dniu po formalnym spadku beda wypowiadane kontrakty,

srutwa i kumple patermana wypad z rady nadzorczej, chyba ze kupia te legendarne akcje za milion,
jak ma byc sztuka dla sztuki wolę tam np. piechniczka czy bugdola,

gucio powinien opuscic szatnie, niezaleznie od oceny jego kompetencji dwa spadki zostana w głowie,
z tymi kontraktami to nie jest tak ,,jak maja podpisane umowy do 2019 to klub mosi ich splacic do konca umowy ,chyba ze kopacze zechca zerwac umowy to nic im sie nie nalezy ,,,taki trojak czy kowalczyk maja po 20 tys netto miesiecznie przybecki podobnie ,hrdlicka,urbanczyk tez , to policzcie ile kasy jeszcze im wpadnie,,,,tylko z czego ,pieniedzy z miasta juz praktycznie nie ma ,,jak ich nie splaca to znowu minusowe punkty w 2 lidze ,,to sie nigdy nie skonczy

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 202 gości