Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
19ElNino20
Posty: 443
Rejestracja: 21 sie 2008, o 13:25
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16291 Post autor: 19ElNino20 » 3 sty 2019, o 12:44

No więc właśnie dlatego pisałem o "koguciku". Tu już nie ma z czego wyciągać.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16292 Post autor: Ozor » 3 sty 2019, o 13:53

miasto da w tym roku 4 a i tak z tego nie wyjdziemy ani za rok ani za pięć lat.
Mało tego Wisła jeśli ją zdegradują wróci wyczyszczona szybciej jak my do ekstraklasy idę o to w zakład.

fRoś
Posty: 243
Rejestracja: 21 lut 2011, o 22:02
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16293 Post autor: fRoś » 3 sty 2019, o 14:15

Panowie z WR pisali, że ma być przelew na grube melony w grudniu(?) - to chyba te 3 pożyczki... Następnie, żeby nie siać paniki, bo jest ciulowo ale stabilnie, że budżet, to i tamto a po nowym roku będą dobre wieści z klubu - no i są, żywotnio zainteresowany historią i odbudową 9ieksy, jak również wierny fan Ruchu, oznajmia, że nie ma pieniędzy, ale może będą i ratę zapłacimy. Kowalski się nie może doczekać na telefon od legionisty ws kontraktu a gruby i brzydki moczy wora od ciul wie kiedy i nie ma czasu napisać kolejnego po***rdolonego oświadczenia. Ten rok zapowiada się w Chorzowie jak zwykle owocnie.

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2534
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16294 Post autor: Bartorus » 3 sty 2019, o 15:06

fRoś pisze:
3 sty 2019, o 14:15
Panowie z WR pisali, że ma być przelew na grube melony w grudniu(?) - to chyba te 3 pożyczki... Następnie, żeby nie siać paniki, bo jest ciulowo ale stabilnie, że budżet, to i tamto a po nowym roku będą dobre wieści z klubu - no i są, żywotnio zainteresowany historią i odbudową 9ieksy, jak również wierny fan Ruchu, oznajmia, że nie ma pieniędzy, ale może będą i ratę zapłacimy. Kowalski się nie może doczekać na telefon od legionisty ws kontraktu a gruby i brzydki moczy wora od ciul wie kiedy i nie ma czasu napisać kolejnego po***rdolonego oświadczenia. Ten rok zapowiada się w Chorzowie jak zwykle owocnie.
Co za zaskoczenie. Możemy opierać się na tym jaki informacje dostajemy od miasta i klubu. Nie mamy dostępu do papierów spółki, zresztą nawet Ci co mają i są dużym akcjonariuszem nie zawsze ogarniają. Parę razy zaznaczano nam wyraźnie, że pieniądze na ratę układową są zabezpieczone i nie będzie z tym problemów a jeśli dla kogoś ekstra kasa od miasta nie było dobrą nowiną(i jeśli jeden z tematów obiecanych przez UM wypali) to co miało by być? Miasto różnymi środkami ma przekazać spółce 4 miliony. Jak na drugą ligę to jest naprawdę duża suma(zwłaszcza, że wcześniej było zaznaczane, że tylko 2 miliony i nic więcej jeśli stadion budujemy).

Awatar użytkownika
alek900
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1083
Rejestracja: 26 gru 2008, o 15:33
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16295 Post autor: alek900 » 3 sty 2019, o 15:21

Trzeba było zaczynać od IV ligi. Mamy jakiś układ podpisany, którego już nie płacimy.. to przecież prosty sposób, by sąd to rozj..bał w pi***. Taki wymóg jest.
A druga sprawa, po co układ, skoro płacimy coś, zaciągając kolejne pożyczki
___________________________________________

LEMON-CHORZOW
Posty: 1082
Rejestracja: 24 gru 2009, o 14:40
Lokalizacja: CHORZOW
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16296 Post autor: LEMON-CHORZOW » 3 sty 2019, o 15:25

alek900 pisze:
3 sty 2019, o 15:21
Trzeba było zaczynać od IV ligi. Mamy jakiś układ podpisany, którego już nie płacimy.. to przecież prosty sposób, by sąd to rozj..bał w pi***. Taki wymóg jest.
A druga sprawa, po co układ, skoro płacimy coś, zaciągając kolejne pożyczki
splacomy jedna rata ukladu a bieremy dwie pozyczki ,,,cudotworcy ,,ktos sie jeszcze tutej na forum ludzi ze ten okret nie zatonie ? madrzejsi tutej na forum pisali ze te splaty sensu nie maja bo nie ma czym tego splacic ,,,, trzeba bylo tym dupnac i zaczac od 4 ligi ,,,,tego ukladu nigdy sie niesplaci ,,,,chrapek nieosiagalny ?? chyba razem z tym gosciem z kambodzy zabalowol ,,,,wrzucanie kasy miasta w te bagno to samobojstwo ,,,,co za roznica czy my bedemy w 4 lidze ! ale bez dlugow ,a tera wisimy na cienkim wlosku przed spadkiem do 3 ligi ,,inne kluby to przeszly,,,ale nie my som RUCH CHORZOW my sa uczciwi momy placic ale nie ma z czego ,,,niech sie zarzad okresli jednoznacznie placimy albo nie bo w takim stanie tego wozka nie ma sensu pchac i tracic czas ,,,,

wiesiek1
Posty: 3965
Rejestracja: 22 sty 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16297 Post autor: wiesiek1 » 3 sty 2019, o 16:25

Bik mowi, ze nie zaplacono bo nie bylo pieniedzy. Wole to niz kretactwo, ze cos tam nie doszlo. Wiadomo, ze jest ciezko ale jak pochytaja do poniedzialku to szacun. Trzeba jak najszybciej isc w gore sportowo.
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16298 Post autor: Ozor » 3 sty 2019, o 16:30

szacun za co za to że UM to zapłaci i spłaci?

LEMON-CHORZOW
Posty: 1082
Rejestracja: 24 gru 2009, o 14:40
Lokalizacja: CHORZOW
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16299 Post autor: LEMON-CHORZOW » 3 sty 2019, o 16:43

Ozor pisze:
3 sty 2019, o 16:30
szacun za co za to że UM to zapłaci i spłaci?
dokladnie kolego ,te raty momy splacac przez 5 lot ,,w ktoryms momencie zabraknie tych milionow z miasta i co wtedy ?? te wczesniejsze wplaty bedom psu na buda a my bedemy z rekom w nocniku ,,,te 3,4 miliony co chce dawac miasto co roku na klub to lepi to wlozyc w czysty organizacyjnie klub i zaczac bez tego garba ,,,na nic nie ma kasy ,,na lepszych kopaczy ,,obozy itp ,,wszystko idzie na uklad ,,ile to jeszcze pociagnie ,rok dwa ? ,, a miasto niech sciago zabezpieczenie tych 18 milionow ,,od kurczyka i innych zlodzieji

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16300 Post autor: Ozor » 3 sty 2019, o 16:52

W zupełności się z tobą zgadzam.
To nie jest zabawa w piaskownicy tylko układ z harmonogramem spłaty pod groźbą jego zerwania tu nie ma miejsca na prześlemy jutro czy pojutrze lub gdy będziemy mieli.
To był pomysł na uratowanie zabezpieczeń kolegów i swoich.I co mam teraz cieszyć się ze stracono kolejny czas na mrzonki o odbudowie podczas gdy jedynym pomysłem jest kasa z UM?.
Wspomniany dobrodziej dopiero gdy przyszły zapytania dziennikarzy zdecydował się zabrać głos i oznajmić że mimo pożyczek które klub dalej zaciąga na spłatę nie wystarczyło nawet gdy to grozi zerwaniem układu.
Wrócę jeszcze do tych pożyczek jest tam taki zapis udzielona na warunkach rynkowych co to oznacza bo dla mnie mogą to być lombardowe odsetki rynkowe jak i bankowe odsetki rynkowe że to dwie rożne sprawy chyba nikomu nie potrzeba uświadamiać.
Teraz idąc dalej kto da Ruchowi pieniądze i na jakich warunkach skoro na normalny bankowy kredyt ta firma nie ma absolutnie szans?

Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16301 Post autor: Elmer » 3 sty 2019, o 21:13

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.
Niedawno na 100-lecie miało być mistrzostwo, teraz awans do 1 ligi. Smutne czasy. Szkoda tego sezonu i sześciu miesięcy gry bez trenera
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
WolnyLogin
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 451
Rejestracja: 4 lut 2016, o 20:51
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16302 Post autor: WolnyLogin » 3 sty 2019, o 23:20

Może jestem zbyt porządnym obywatelem, aby zrozumieć pewne mechanizmy, ale mam wrażenie, że miasto weszło w jakąś kooperację ze ZB mającą na celu powolną agonię Ruchu. Sytuacja z niespłaconą ratą i takim wyraźnie lekkomyślnym podejściem do tego tematu (i właściwie nie tylko tego) powinna być dla nas czerwoną ostrzegawczą lampką. Dni tego Klubu są policzone, tu nie ma żadnego rozsądnego planu działania. Ratusz niech lepiej te 4 mln zł przeznaczy na modernizację stadionu przy Cichej. Ale modernizację stadionu dla Chorzowa, a nie Ruchu, którym aktualnie zarządzają szemrani "biznesmeni". Albo niech te środki przeznaczy na KPR Ruch i buduje silną drużynę w kobiecych rozgrywkach - w ten sposób też można promować i miasto, i eRkę.

Lothar Ślązok
Posty: 240
Rejestracja: 26 lis 2009, o 23:35
Lokalizacja: Niebieski Śląsk
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16303 Post autor: Lothar Ślązok » 3 sty 2019, o 23:32

Czy ktoś ze zwolenników rozpoczynania od IV ligi orientował się czy my tą IV ligę mieli by szansę w ogóle otrzymać, a jeżeli tak to na jakich zasadach, w jakiej formie prawnej, z jakim zarządem, pod jaką nazwą, z jakimi zawodnikami, trenerami, na jakim stadionie, z jakimi żródłami finansowania, dla ilu kibiców. Nie wspominając o aspekcie naszej historii, dotychczasowych majstrach czy choćby niebieskiej "erce"?? A do tego kto by miał to wszystko ogarnąć: kibice, miasto czy niebieski Mikołaj....

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16304 Post autor: Ozor » 3 sty 2019, o 23:39

z tą erką to będzie za***isty kłopot kiedyś a co do reszty tak czy siak tę drogę trzeba będzie pokonać nawet gdyby to był niebieski mikołaj bo z tego bagna Ruch nie wyjdzie. Być może będzie to jeszcze niższa klasa rozgrywkowa , nie jest to wykluczone co do reszty czy gdy upadały inne kluby nowe władze były już tam przygotowane i miały kompletny plan działania z nazwiskami w notatnikach wątpię.
Ostatnio zmieniony 3 sty 2019, o 23:49 przez Ozor, łącznie zmieniany 2 razy.

Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16305 Post autor: Elmer » 3 sty 2019, o 23:43

WolnyLogin pisze:
3 sty 2019, o 23:20
Może jestem zbyt porządnym obywatelem, aby zrozumieć pewne mechanizmy, ale mam wrażenie, że miasto weszło w jakąś kooperację ze ZB mającą na celu powolną agonię
A ja myślę że jedni i drudzy do tego się nie nadają. Żeby uczyć dzieci trzeba spełnić masę wymagań. Żeby być prezydentem trzeba okłamać/przekonać masę. Żeby prowadzić klub czasami wystarczy p...ć głupoty i mieć swoją chorą wizję.

Do pro naszym działaczom brakuje tyle ile do nowego stadionu. Mam wrażenie że jedyną nadzieję pokłada się teraz w Marku Wleciałowskim. Jak w 2006 roku w klub wchodził Klimek to wszystko od razu wyglądało profesjonalniej. Potem się potoczyło jak pamiętamy. Teraz wizji brak, kasy brak, wygląda jak Polska w 45.

Jaka jest prawda, kto o co gra? Mam nadzieję, że o Ruch. Z każdym dniem jednak wiarę w to mam mniejszą.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: damank, Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], niebieski98 i 90 gości