Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
marek79
Posty: 7733
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15706 Post autor: marek79 » 23 lip 2018, o 21:57

Rocha dalij mieszko w Polsce?

No i czy Ruch mu dalij buli geldtag?

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Co z tym Ruchem?

#15707 Post autor: RNK95 » 23 lip 2018, o 22:03

marek79 pisze:
23 lip 2018, o 21:57
Rocha dalij mieszko w Polsce?

No i czy Ruch mu dalij buli geldtag?
Raczej leży na słonecznej, greckiej plaży w klapeczkach - a Ruch mu buli geldtag :hyhy:

Awatar użytkownika
Sniper1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 266
Rejestracja: 4 lip 2012, o 10:40
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15708 Post autor: Sniper1920 » 24 lip 2018, o 12:21

Leszek Błażyński
‏ @L_Blazynski
59 min.59 minut temu

@ruchchorzow1920 szuka jeszcze prawego i lewego obrońcy.

@ruchchorzow1920 sprzedał dotychczas około 800 karnetów.
Ilość sprzedanych karnetów pokazuje w którym miejscu jesteśmy. Karnetowiczów porównywalnie tyle samo co wyjazdowiczów w Tarnobrzegu. Gańba... :mur:
@Rafal_Lysy

Ekwiwalent reklamowy z ostatnich 2 dni za hasło "Zagłębie" to 2,7 mln zł (źródło Instytut Monitorowania Mediów). @ChecinskiPrez @zaglebie_eu @_Ekstraklasa_ @BoniekZibi @Sosnowiecmiasto @LaczyNasPilka @WMarczyk @LeszekJazwiecki @Tadmus @rafal_musiol @Eurosport_PL @kat_gw_sport
Czy ma ktoś wiedzę lub możliwość sprawdzenia czy nasz klub również otrzymuje ewkiwalent reklamowy za hasło "Ruch". Czy nawet Sosnowiec już nas przescignął w profesjonalnym podejsciu do biznesu?

Awatar użytkownika
Kotlet
Posty: 1083
Rejestracja: 30 kwie 2008, o 10:35
Lokalizacja: Swiony
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15709 Post autor: Kotlet » 24 lip 2018, o 12:49

Sniper1920 pisze:
24 lip 2018, o 12:21
Leszek Błażyński
‏ @L_Blazynski
59 min.59 minut temu

@ruchchorzow1920 szuka jeszcze prawego i lewego obrońcy.

@ruchchorzow1920 sprzedał dotychczas około 800 karnetów.
Ilość sprzedanych karnetów pokazuje w którym miejscu jesteśmy. Karnetowiczów porównywalnie tyle samo co wyjazdowiczów w Tarnobrzegu. Gańba... :mur:
Wiedziałem że tak będzie i pisałem o tym ale zaklinano tu rzeczywistość.
Robienie w ciula, likwidacja programu itd. Z 2 czy 3k karnetów zrobi się 1k - mają jak chcieli.
Chodziłem z czwórką ludzi od lat na Ruch, wszyscy karnety - w tym roku każdy się wkurwił i nikt nie kupił
Podobnych sytuacji jest masa - obudzą się za jakiś czas.

Awatar użytkownika
AdiC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1489
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:56
Lokalizacja: Ruda Śl Bykowina akt Szczecin
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15710 Post autor: AdiC » 24 lip 2018, o 13:01

Jakoś mie to niy dziwi. Miała być rewolucja, nowa jakość, wzmocnienia, zmiany w zarządzaniu, solidność a jest jak zwykle...dziadostwo i dalsze staczanie.
To i ludzie już majom tego dość. I to niy jest kwestia ceny czy dostępności. Stajemy się przeciętnym klubem zaplecza polskiej piłki i oprócz pięknej historii i ciągle łudzących się kibicow niy ma już nic.
AdiC
Dumni ze zwycięstw - wierni po porażce!!!

Awatar użytkownika
Przemo1234
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 321
Rejestracja: 7 sie 2011, o 14:22
Lokalizacja: SH
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15711 Post autor: Przemo1234 » 24 lip 2018, o 13:15

Poczekajmy do pierwszego meczu. Część osób jeszcze nie zdołała kupić karnetu (w tym ja), lub zostawia to na ostatnia chwilę.
Jednak i tak szału nie będzie w tym sezonie.
Pierwszy mecz: Ruch Chorzów 3-2 Odra Wodzisław Śląski (20 kwietnia 2010 r.)
Karnetowicz: od 2011 roku
Wielki Ruch: członek od kwietnia 2019 r.

tomicher
Posty: 555
Rejestracja: 29 lip 2004, o 13:28
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15712 Post autor: tomicher » 24 lip 2018, o 13:16

AdiC pisze:
24 lip 2018, o 13:01
Jakoś mie to niy dziwi. Miała być rewolucja, nowa jakość, wzmocnienia, zmiany w zarządzaniu, solidność a jest jak zwykle...dziadostwo i dalsze staczanie.
To i ludzie już majom tego dość. I to niy jest kwestia ceny czy dostępności. Stajemy się przeciętnym klubem zaplecza polskiej piłki i oprócz pięknej historii i ciągle łudzących się kibicow niy ma już nic.
Nic dodać nic ująć.

Najgorsze że ci ludzie dalej tam myślą na zasadzie "A jakoś to bydzie". Zarówno pod kątem transferów, zarządzania klubem jak i podejściem do kibiców.
Obrazek

marek79
Posty: 7733
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15713 Post autor: marek79 » 24 lip 2018, o 13:55

Sniper1920 pisze:
24 lip 2018, o 12:21
Leszek Błażyński
‏ @L_Blazynski
59 min.59 minut temu

@ruchchorzow1920 szuka jeszcze prawego i lewego obrońcy.

@ruchchorzow1920 sprzedał dotychczas około 800 karnetów.
Ilość sprzedanych karnetów pokazuje w którym miejscu jesteśmy. Karnetowiczów porównywalnie tyle samo co wyjazdowiczów w Tarnobrzegu. Gańba... :mur:
@Rafal_Lysy

Ekwiwalent reklamowy z ostatnich 2 dni za hasło "Zagłębie" to 2,7 mln zł (źródło Instytut Monitorowania Mediów). @ChecinskiPrez @zaglebie_eu @_Ekstraklasa_ @BoniekZibi @Sosnowiecmiasto @LaczyNasPilka @WMarczyk @LeszekJazwiecki @Tadmus @rafal_musiol @Eurosport_PL @kat_gw_sport
Czy ma ktoś wiedzę lub możliwość sprawdzenia czy nasz klub również otrzymuje ewkiwalent reklamowy za hasło "Ruch". Czy nawet Sosnowiec już nas przescignął w profesjonalnym podejsciu do biznesu?
Tu nie dostajesz żadnej kasy. Chodzi o to ile byś musial zabulić za reklamę aby tak często gadali w mediach o Tobie.

Tyn z Sosnowca trocha odlecioł bo chodzi o Zagłebie a jak wiadomo dużo pisało sie o Lubinie bo dupli Legii na ich stadionie. A nawet wymieniało sie nazwę Zagłębie bo wszyscy godaja o Legii i dlatego taka wysoka wartość.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11971
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15714 Post autor: Ozor » 24 lip 2018, o 16:18

AdiC pisze:
24 lip 2018, o 13:01
Jakoś mie to niy dziwi. Miała być rewolucja, nowa jakość, wzmocnienia, zmiany w zarządzaniu, solidność a jest jak zwykle...dziadostwo i dalsze staczanie.
To i ludzie już majom tego dość. I to niy jest kwestia ceny czy dostępności. Stajemy się przeciętnym klubem zaplecza polskiej piłki i oprócz pięknej historii i ciągle łudzących się kibicow niy ma już nic.
:ok: tych ostatnich nawiedzonych liczących bezpodstawnie w lepsze jutro będzie ubywać z każdym rokiem kiblowania w 3 lidze bez widoków na awans.
Że jest potrzebny impuls aby ruszyło w postaci transferów wykraczających poza 3 ligowe horyzonty to wiemy , że trzeba innego trenera tak samo, że w końcu świetną informacją by było pozyskanie sponsora a najlepiej kilku wraz z nowym właścicielem którzy realnie wnieśli by wkład w budżet windując finanse do poziomu ekstraklasy nie wspomnę.
Nic takiego nie ma miejsca , są pieniądze na 3 ligę i na tyle obecny układ stać(lub jak kto woli tyle chcą wydać) co widać po poczynionych inwestycjach czy cięciach.
A więc jest jak jest , chcieli ligę to mamy a że 3/2 bez perspektyw to już inna sprawa , nie wszyscy ten kit kupili więc i spadkowi sprzedaży karnetów nie ma się co dziwić.

19kęty20
Posty: 72
Rejestracja: 2 kwie 2010, o 08:35
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15715 Post autor: 19kęty20 » 24 lip 2018, o 17:56

Co mam robić? Jeżdżę na Ruch 15 lat jako dorosły i wcześniej kilka razy z tatą jeszcze jako bajtel. Gdzie mam teraz jeździć? Juz tak mi zostanie nawet na B klasę na Ruch pojadę jeśli bedzie grał na Cichej. Tam moje miejsce. Karnet kupiony.

Elmer
Posty: 10378
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15716 Post autor: Elmer » 24 lip 2018, o 18:36

Frekwencję, atmosferę napędzają wyniki.

Pozostało trzymać kciuki i liczyć, że Radomiak z Leandro w składzie nie zaszkodzi nam i dla Ruchu będzie trampoliną. Z jednej strony porażka daje nadzieję (wątpliwą) w pożegnanie trenera Adolfa, z drugiej wolałbym żeby ten pyskacz został i doprowadził nas do I ligi.

Wszyscy się na nas spinają. Może to i dobrze, bo jeszcze jesteśmy szanowani. Wprawdzie w piłkarskich wioskach, ale jesteśmy,

Sobota, 18, pogoda nie będzie rozpieszczać. Ale musimy pomóc wyjść klubowi z tego g...
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11971
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15717 Post autor: Ozor » 24 lip 2018, o 19:48

19kęty20 pisze:
24 lip 2018, o 17:56
Co mam robić? Jeżdżę na Ruch 15 lat jako dorosły i wcześniej kilka razy z tatą jeszcze jako bajtel. Gdzie mam teraz jeździć? Juz tak mi zostanie nawet na B klasę na Ruch pojadę jeśli bedzie grał na Cichej. Tam moje miejsce. Karnet kupiony.
Każdy robi jak uważa jeden tak drugi tak, odniosłem się do sprzedanych 800szt. Będzie dobre granie , wyniki i perspektywa awansu to ludzie nadgonią biletami nie będzie to żadne promocje nie spowodują gwałtownego wzrostu liczby widzów czy karnetowiczów.

HKSADIK
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8439
Rejestracja: 1 lip 2004, o 13:52
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15718 Post autor: HKSADIK » 25 lip 2018, o 09:32

Agenci CBA z Delegatury w Katowicach zatrzymali osiem osób: byłych członków zarządu spółki Węglokoks S.A., w tym jej byłego prezesa oraz byłych członków rady nadzorczej czeskiej spółki Polské Uhli a.s.

Do zatrzymań doszło w Katowicach, Piekarach Śląski, Gliwicach i w Warszawie.

Delegatura CBA w Katowicach wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Katowicach prowadzi śledztwo dotyczące wyrządzenia szkody majątkowej wielkich rozmiarów w majątku spółki Polské Uhli a.s., której jedynym akcjonariuszem jest spółka Węglokoks S.A. Czeska spółka, wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Węglokoks S.A., zajmuje się sprzedażą węgla na rynkach Czech i Słowacji.

Materiał dowodowy zebrany w toku postępowania wskazuje na to, że podejrzani w latach 2014 i 2015 podejmowali działania, które doprowadziły między innymi do wyrządzenia szkody majątkowej wielkich rozmiarów w majątku spółki Polské Uhli a.s. Do popełnienia przestępstw doszło w związku z pożyczkami udzielonymi niewypłacalnemu klubowi sportowemu Ruch Chorzów S.A.

Zatrzymani zostaną doprowadzeni do Prokuratury Okręgowej w Katowicach, gdzie usłyszą zarzuty.

scaneRboy
Posty: 8311
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15719 Post autor: scaneRboy » 25 lip 2018, o 09:41

inne kluby też ciągną kasę z państwowych spółek. O co więc chodzi??? o handel ruskim węglem, czy co? żeby dopaść jakiś zakulisowych biznesmenów? nie ogarniam! Pożyczka, to przecież powszechny w polskim sporcie sposób finansowania. Co to znaczy wielkich rozmiarów?

Jak wiadomo, w tamtym okresie wspierała nas (cokolwiek to znaczy) ważna osoba, a na koszulkach mieliśmy do pewnego momentu czerwoną pompkę.

coraz bardziej to wszystko pogmatwane. Upadek sportowy wzmocniony rozmywaniem naszej tożsamości w mediach. Obecnie, na wolnym ogniu, ale podtrzymuje nas przy życiu środowisko zainteresowane wydobyciem węgla, w tle Kanadyjczycy, Chińczycy.

Możemy sobie gdybać, w którym momencie i kto sprzedał nas "diabłu". Nie mam weny, żeby tworzyć teorie spiskowe, ale po prostu nie wierzę, że od tak nagle w Chorzowie zapomniano jak się gra w piłkę.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

HKSADIK
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8439
Rejestracja: 1 lip 2004, o 13:52
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15720 Post autor: HKSADIK » 25 lip 2018, o 09:44

Oficjalna strona cba-https://cba.gov.pl/pl/aktualnosci/3900, ... alneg.html

W tvp teraz bedziemy miec darmowa "reklame" ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19aRtuR20, Adam1983, BandzioR, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], k0ciak, Majestic-12 [Bot], NG1920, slawekszpec i 199 gości