Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Harry1990
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1239
Rejestracja: 28 gru 2011, o 18:12
Lokalizacja: Chorzów-Cwajka/Tychy
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23401 Post autor: Harry1990 » 29 cze 2023, o 15:05

Co się dzieje? Godziński zrezygnował z funkcji dyrektora
Blue are the words I say and what I think.
Blue are the Feelings that live inside me.

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6209
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23402 Post autor: heli » 29 cze 2023, o 15:08

jeżeli to sprawy osobiste, to mam nadzieję, że sprawy się poukładają i za jakiś czas nadal będzie mógł robić to co dotychczas dla klubu
Ostatnio zmieniony 29 cze 2023, o 15:16 przez heli, łącznie zmieniany 1 raz.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Paveel
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1927
Rejestracja: 3 lip 2007, o 17:07
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23403 Post autor: Paveel » 29 cze 2023, o 15:09

a tu oświadczenie:
Prezentujemy oświadczenie Marka Godzińskiego, który zdecydował o opuszczeniu klubowych struktur.

Z powodów osobistych jestem zmuszony – z ciężkim sercem – podjąć decyzję o zakończeniu współpracy z naszym Klubem. Ostatnie 3,5 roku było jednocześnie najcięższym, ale zarazem najwspanialszym okresem w moim życiu i spełnieniem największych marzeń. Dziękuję Marcinowi, Sewerynowi, całej „Niebieskiej” ekipie w Klubie, zawodnikom, sztabowi, Legendom i wszystkim wspaniałym Ludziom Ruchu, których miałem szczęście i zaszczyt poznać, a przede wszystkim najlepszym Kibicom na świecie, którzy wspierali nas w tej niesamowitej drodze do Ekstraklasy. Jestem dumny i szczęśliwy, że dane mi było dołożyć małą cegiełkę do odbudowy Ruchu, w jego – być może -najgorszych momentach w historii. Życzę Klubowi, by zawsze, tak jak teraz, otaczali go ludzie autentycznie wierni i oddani, dla których dobro Ruchu jest zawsze na pierwszym miejscu. Wierzę w naszą drużynę i jestem przekonany, że godnie zaprezentuje się w elicie, a nowi zawodnicy od pierwszej chwili poczują wsparcie Kibiców, które wyzwoli z wszystkich maksymalną determinację, by walczyć za Ruch. Zawsze będę wspierał nasz Klub, a także ludzi, którzy dzisiaj za nim stoją i zachęcam do tego wszystkich sympatyków Ruchu, dla których dewiza bycia z Ruchem na dobre i na złe naprawdę coś znaczy. Dziękuję za wszystko z całego „Niebieskiego” seRca i do zobaczenia na piłkarskim szlaku.



Z „Niebieskim” pozdrowieniem

Marek Godziński
Ruchu nasz ukochany
My Wspieramy zawsze Cie
Głośny doping, mecz wygrany
To dziś dla nas liczy się ...

Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1046
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23404 Post autor: tedeus63 » 29 cze 2023, o 15:13

Nie podoba mi sie to . Chyba cos sie dzieje niedobrego w klubie , najpierw sprawa Ecika teraz Marek odchodzi po chyba tygodniu .obym nie mial racji .!!

BlackSiemce
Posty: 196
Rejestracja: 26 cze 2021, o 20:02
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23405 Post autor: BlackSiemce » 29 cze 2023, o 15:18

To chyba nasze największe osłabienie.. oby rzeczywiście to były sprawy prywatne..

piotrhalak
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1355
Rejestracja: 3 lut 2008, o 20:58
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23406 Post autor: piotrhalak » 29 cze 2023, o 15:37

Kampania wyborcza?
takie tam

piotrhalak
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1355
Rejestracja: 3 lut 2008, o 20:58
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23407 Post autor: piotrhalak » 29 cze 2023, o 20:21

piotrhalak pisze:
29 cze 2023, o 15:37
Kampania wyborcza?
To był żart zmojej strony. Markowi życzę ułożenia sobie wszystkich spraw.
takie tam

Awatar użytkownika
jalboss
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1247
Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
Lokalizacja: gdzieniegdzie!
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23408 Post autor: jalboss » 30 cze 2023, o 17:38

tedeus63 pisze:
29 cze 2023, o 15:13
Nie podoba mi sie to . Chyba cos sie dzieje niedobrego w klubie , najpierw sprawa Ecika teraz Marek odchodzi po chyba tygodniu .obym nie mial racji .!!
Nie siej fermentu. Masz jakieś twarde dowody?
NIEBIESCY KIBICE MÓWIĄ...

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2535
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23409 Post autor: Radvan138 » 30 cze 2023, o 20:30

jalboss pisze:
30 cze 2023, o 17:38
tedeus63 pisze:
29 cze 2023, o 15:13
Nie podoba mi sie to . Chyba cos sie dzieje niedobrego w klubie , najpierw sprawa Ecika teraz Marek odchodzi po chyba tygodniu .obym nie mial racji .!!
Nie siej fermentu. Masz jakieś twarde dowody?
Proponuje ignorowac typa. Wystarczy poczytac jego posty to nic innego ino marudzenie i pi***olenie glupot

19gorek20
Posty: 2327
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23410 Post autor: 19gorek20 » 6 lip 2023, o 22:06

https://kilkaslowolegii.pl/wszystko-sta ... za-do-gry/ czytajac to mam wrazenie ze pilkarski swiat odjechal nam za daleko, dlugo nas w ekstraklasie nie bylo to i mniej o tym wszystkim czytalem ale sezon ogorkowy pokazuje gdzie jestesmy i ile czeka nas lat dlugiej i ciezkiej pracy zanim zblizymy sie do ekstraklasy. Tu nie chodzi juz tylko o normalna akademie pilkarska skauting bazy treningowe czy rozbudowany sztab Raz na jakis czas sprawdzam sobie co kluby ekstraklasowe przygotowuja i serce mi krwawi
- Oglaszanie transferow czy przedluzanie kontraktow z pilkarzami
- Materialy video ze zgrupowan
- Materialy video z klubu ( u nas skrotu meczu z Rumunami czy czegos z imprezy 100lecia na Radlinie nie ma nic ) i cala telewizja opiera sie na kulisach
- Korzysci z posiadania karnetow czy sama promocja tego wydarzenia
- Koszulka meczowa ( nie chce wyjsc na kogos kto tylko narzeka ale mam przeczucie ze nie dostaniemy dedykowanej koszulki z Nike tylko oklepany wzor za ktory klub bedzie sobie zyczyl 400 zl i tak to jest cena z kosmosu )

Kiedys (10 lat temu ) ktos mi powiedzial ze ludzie przychodza tu tylko dla ERKI i mam wrazenie ze klub od jakiegos czasu tylko na tym opiera cala dzialalnosc pozasportowa

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23411 Post autor: Dams0n » 6 lip 2023, o 22:59

19gorek20 pisze:
6 lip 2023, o 22:06
https://kilkaslowolegii.pl/wszystko-sta ... za-do-gry/ czytajac to mam wrazenie ze pilkarski swiat odjechal nam za daleko, dlugo nas w ekstraklasie nie bylo to i mniej o tym wszystkim czytalem ale sezon ogorkowy pokazuje gdzie jestesmy i ile czeka nas lat dlugiej i ciezkiej pracy zanim zblizymy sie do ekstraklasy. Tu nie chodzi juz tylko o normalna akademie pilkarska skauting bazy treningowe czy rozbudowany sztab Raz na jakis czas sprawdzam sobie co kluby ekstraklasowe przygotowuja i serce mi krwawi
- Oglaszanie transferow czy przedluzanie kontraktow z pilkarzami
- Materialy video ze zgrupowan
- Materialy video z klubu ( u nas skrotu meczu z Rumunami czy czegos z imprezy 100lecia na Radlinie nie ma nic ) i cala telewizja opiera sie na kulisach
- Korzysci z posiadania karnetow czy sama promocja tego wydarzenia
- Koszulka meczowa ( nie chce wyjsc na kogos kto tylko narzeka ale mam przeczucie ze nie dostaniemy dedykowanej koszulki z Nike tylko oklepany wzor za ktory klub bedzie sobie zyczyl 400 zl i tak to jest cena z kosmosu )

Kiedys (10 lat temu ) ktos mi powiedzial ze ludzie przychodza tu tylko dla ERKI i mam wrazenie ze klub od jakiegos czasu tylko na tym opiera cala dzialalnosc pozasportowa
W sumie zgadzam sie. Troche lipa, ze u nas nie ma jakichs wiekszych zapowiedzi transferów itd., Ruch TV ma ogromny potencjal i wspaniale kulisy, ale troche za malo tam sie dzieje. Brakuje jakichś defykowach tresek, chociazby jak Rakow ma. Social media też troche mało zyją. Wiadomo ze najwazniejsze jest to co na boisku ale super byloby zauwazyc cos wiecej, walczymy o kazdego kibica i musimy ich jakos zachecic. Napewno wszystko to jesy spowodowane mala iloscia osob do pomocy, sam Ascet i Tomek Ferens pałacu nie zbuduja

Marcus
Posty: 496
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23412 Post autor: Marcus » 6 lip 2023, o 23:50

Panowie spokojnie wszystko w swoim czasie, krok po kroku. Gramy w ekstraklasie, a 3 lata temu martwilismy sie czy bedzie na wodę w klubie i czy asceto wpuszczą na stadion Gwarka. Gdyby asceto miał kogoś do pomocy to pewnie mielibyśmy najlepsze zapowiedzi transferów tak samo jak najlepsze kulisy. Powoli będzie odbywała się profesjonalizacja klubu, będą dochodzić nowi ludzie, bo na dłuższą metę w kilka osób nie da się zarządzać klubem w ekstraklasie, ale powoli. Na ten moment płacimy na czas, nie żyjemy ponad stan, mamy super PR w mediach, opieramy kadrę na polskich piłkarzach, afery jak w wielu klubach np. Śląsk, Lechia, Motor, Górnik mamy już dawno za sobą, mamy najlepsze kulisy. Cieszmy się tym, bo 3 lata mogliśmy o tym pomarzyc, a czas tej odbudowy i tak jest ekspresowy. Reszta przyjdzie z czasem, a tym że odjechała nam.ekstraklasa tez nie do końca się zgodzę. Odjechała nam czołówka, jak i odjeżdża innym klubom. Patrząc na to ile wydaje Legia, Lech i Raków na piłkarzy to jest na ten moment dla nas kosmos, również infrastrukturalnie (poza Rakowem i wydaje mi się, że nadchodzi czas gdzie o jakieś niespodzianki grając z tą 3 będzie bardzo ciężko. Gdzie odstajemy od takiego Radomiaka, Warty Stali, Puszczy, Cracovii i wielu innych pod katem marketingowym ? Oczywiście jest jedna rzecz którą odstajemy od prawie wszystkich nie muszę pisać jaka, ale miejmy nadzieję, że to też w końcu niebawem się zmieni.
Ostatnio zmieniony 6 lip 2023, o 23:51 przez Marcus, łącznie zmieniany 1 raz.

Elmer
Posty: 10378
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23413 Post autor: Elmer » 6 lip 2023, o 23:50

Dajcie im okrzepnąć. Nie wszystko od razu. Można pudrować trupa jak za Strażnika. Można wysiedzieć jajo i z kaczątka zrobić Adlera, takiego na godło. Nas 4 lata temu prawie nie było. Step by step.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
lacky24
Posty: 130
Rejestracja: 27 paź 2020, o 17:53
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23414 Post autor: lacky24 » 7 lip 2023, o 00:49

19gorek20 pisze:
6 lip 2023, o 22:06
https://kilkaslowolegii.pl/wszystko-sta ... za-do-gry/ czytajac to mam wrazenie ze pilkarski swiat odjechal nam za daleko, dlugo nas w ekstraklasie nie bylo to i mniej o tym wszystkim czytalem ale sezon ogorkowy pokazuje gdzie jestesmy i ile czeka nas lat dlugiej i ciezkiej pracy zanim zblizymy sie do ekstraklasy. Tu nie chodzi juz tylko o normalna akademie pilkarska skauting bazy treningowe czy rozbudowany sztab Raz na jakis czas sprawdzam sobie co kluby ekstraklasowe przygotowuja i serce mi krwawi
- Oglaszanie transferow czy przedluzanie kontraktow z pilkarzami
- Materialy video ze zgrupowan
- Materialy video z klubu ( u nas skrotu meczu z Rumunami czy czegos z imprezy 100lecia na Radlinie nie ma nic ) i cala telewizja opiera sie na kulisach
- Korzysci z posiadania karnetow czy sama promocja tego wydarzenia
- Koszulka meczowa ( nie chce wyjsc na kogos kto tylko narzeka ale mam przeczucie ze nie dostaniemy dedykowanej koszulki z Nike tylko oklepany wzor za ktory klub bedzie sobie zyczyl 400 zl i tak to jest cena z kosmosu )

Kiedys (10 lat temu ) ktos mi powiedzial ze ludzie przychodza tu tylko dla ERKI i mam wrazenie ze klub od jakiegos czasu tylko na tym opiera cala dzialalnosc pozasportowa
Jesteśmy na zupełnie innym etapie rozwoju działalności. Nie mamy nawet podziału karnetów na rundę, a co dopiero na miesiąc. Można powiedzieć, że ten kredyt jest namiastką tego mechanizmu. Patrząc na to jak mocno się wzbraniano na karnety per runda to podejrzewam, że chodzi o cash flow. U nas w tej chwili popyt przerasta podaż, więc nie trzeba uciekać się do mechanizmów stymulujących popyt.

Osobiście uważam, że nikt nam nie odjechał z contentem video. Wolę super kulisy, niż materiał z nic nie znaczącego sparingu. Przy takich zasobach ludzkich trzeba ustalać priorytety. Skrót z hutnikiem jest, materiał ze zgrupowania też był. Każdy wie jakie są korzyści z karnetu. Ile można do tych samych ludzi kierować podobną kampanię marketingową? W klubie piłkarskim i tak wszystko rozbija się na wyniku sportowym.
Debiut na Cichej: 09.12.2006 Górny Śląsk - Polska
Debiut na Ruchu: 14.04.2007 Ruch - Zagłębie S.

Awatar użytkownika
Slawko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1732
Rejestracja: 15 lis 2003, o 11:59
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#23415 Post autor: Slawko » 21 lip 2023, o 11:16

Dla wszystkich forumowych narzekaczy
https://www.youtube.com/watch?v=GkEDczgrCVI

to było tylko 4 lata temu
"Popularność Ruchu na Śląsku nie zna granic" - Przegląd Sportowy, 1934r.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DaReQ93, Google [Bot], JoKeRoNŁ, scaneRboy i 202 gości