Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
marek79
Posty: 7735
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14356 Post autor: marek79 » 15 maja 2018, o 20:31

adamo_R pisze:
szogun pisze: Dlaczego nie wypaliło czy nie zostało jeszcze ogłoszone - nie wiem. Wczoraj miał Paterman podpisać umowę. .
Ty Patermana w takie sprawy nie mieszej. On już duzo rzeczy godoł wtajemniczonym i wyszło przeważnie psinco.

Umowa podpisano ...ino ze chodzilo o wylacznisc Pepsi w szynkach Patermana :) ;)

Awatar użytkownika
jakimamnick?
Posty: 1871
Rejestracja: 21 mar 2009, o 12:42
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14357 Post autor: jakimamnick? » 15 maja 2018, o 20:54

szogun pisze:
StRait pisze:I gdzie ta dobra informacja? Daruj sobie robienie nadzei innym, bo to słabe.
Wtajemniczeni wiedzieli że miała być dobra wiadomość o podpisaniu umowy sponsorskiej z Pepsi i to nie takiej że postawią dwa stoiska z napojami. Miała być realna kasa, żadne miliony ale już coś poważnego. Dlaczego nie wypaliło czy nie zostało jeszcze ogłoszone - nie wiem. Wczoraj miał Paterman podpisać umowę. Może dopiero będzie ogłoszone albo coś się zmieniło. Kasa za reklamę na koszulce (nie przód koszulki) i bandy wokół murawy.
Panie wtajemniczony, pora wybudzic sie ze snu :) w JSW z ktorym miala byc umowa podpisana w okolicach turnieju kibicow w Radlinie tez dalej wierzysz? Zwykle brednie, ktore maja nas kibicow uspokajac na pewien czas
ObrazekObrazek

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6214
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14358 Post autor: heli » 15 maja 2018, o 21:34

Cieżko jest skreślać nie wiedząc do końca jaka jest prawda czy te urazy są czy ich nie ma. Druga sprawa jest kwestia budżetu i możliwości rozwiązania kontraktów najmniejszym kosztem.

W pełni zgodzę się z tym, że powinni odejść wszyscy, którzy mają dwa spadki pod rząd oczywiście mówimy tu o zawodnikach co stanowili lub mieli stanowić siłę tej drużyny, a nie jakiś juniorach co wtedy moze zaliczyli 15 minut.
To są niestety, ale gracze już bez woli walki, albo gracze już bez umiejętności. I tu nie ma co nawet pisać, że to ino II liga, bo oni z siebie już u nas nic nie wykrzesają.
W tej grupie mamy: Hrdlickę, Kowalczyka, Przybeckiego, czwartym jest Urbańczyk tu jeżeli finansowo są się w stanie dogadać niech zostanie, ale pozostała trójka na prawdę powinna odejsć.
Druga grupa to są dla mnie ci bardziej starsi z tych młodych, którzy mimo różnych zawirowań i co raz słabszej kadry ciągle nie potrafili się przebić do składu: Rutkowski, ale dla mnie także w tej grupie są Trojak, Zawal czy Siedlik czy ciągle kontuzjowani Kotus, Liberacki.
Zakładam, że odejdzie też z wypożyczenia Hołownia, bo myślę, że Legia nawet jak uzna, że za wcześnie by stawiać na niego u nich to go wypożyczy/sprzeda wyżej.

Czyli tak na serio z doswiadczonych graczy to zostawiłbym Bankowa (bo póki co nie widzę alternatywy taniej za niego), Kowalskiego (jeden z nielicznych doświadczonych, do którego trudno mieć uwagi, no może trocha mógłby mieć wyższe umiejętności), Mello, Urbańczyka, Majewskiego (też na zasadzie póki co braku alternatywy) i Wojciechowskiego (o ile jego uraz jest prawdziwy, a jednocześnie po wyleczenie nie okaże się, że zaroz odnowi mu się co innego). Więc to jest sześciu chopów, drugą 6 doświadczonych (bramkarz, stoper, bok obrony, pomocnik, bok pomocy, atak) ściągnąć plus 10-12 młodych obecni (Bielecki, Paszek, Komarnicki, Kulejewski, Małkowski, Bogusz, Sikora, Słoma, Walski, Wdowik, Nowakowski, Balicki) plus może dwa nowe nazwiska z kolejnego rocznika lub z lokalnych klubów.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14359 Post autor: viperR » 15 maja 2018, o 21:48

Walski to chyba nie jest młodzieniaszek, w sensie nie można go chyba zestawiać z Kulejewskim,Boguszem i resztą.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10156
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14360 Post autor: jajo » 15 maja 2018, o 21:56

moze z nimi nie, ale mimo ze sie nie wydaje to ma dopiero 21 lat.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

marek79
Posty: 7735
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14361 Post autor: marek79 » 15 maja 2018, o 21:59

No a Walski to stary wyga. Wszak moglby juz w Ameryce gorzola kupic.

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1709
Rejestracja: 21 lip 2013, o 23:00
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14362 Post autor: niebieski98 » 15 maja 2018, o 22:00

Pojawił się raport za 1 kwartał 2018 roku.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/RUCH-C ... 89680.html



Ponadto pojawiła się informacja o podjęciu stałej współpracy z PEPSI.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/RUCH-C ... 89678.html

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14363 Post autor: viperR » 15 maja 2018, o 22:03

jajo pisze:moze z nimi nie, ale mimo ze sie nie wydaje to ma dopiero 21 lat.
to trochę zaskoczony jestem, myślałem ze z 24 ma :wstyd:

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14364 Post autor: szogun » 15 maja 2018, o 22:08

Czyli jednak umowa z Pepsi podpisana.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11974
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14365 Post autor: Ozor » 15 maja 2018, o 22:15

do umowy z Pepsi to jak stąd do Ameryki :P

Stona
Posty: 2810
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 20:25
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14366 Post autor: Stona » 15 maja 2018, o 22:20

Frito Lay .. pośredniak do sprzedaży pepsi. czyli czekali na jakim poziomie będziemy grać w przyszłym sezonie, więc sposnor na poziomie 2ligowym.
za Tobą pójde w ogień, wode..

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14367 Post autor: szogun » 15 maja 2018, o 22:23

Nie zrozumcie mnie. Kilku takich sponsorów to zawsze bańka do przodu. Trzeba zbierać wszystko co ktoś daje. Miejsca wokół boiska, na koszulkach jest mnóstwo.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11974
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14368 Post autor: Ozor » 15 maja 2018, o 22:24

szogun pisze:Nie zrozumcie mnie. Kilku takich sponsorów to zawsze bańka do przodu. Trzeba zbierać wszystko co ktoś daje. Miejsca wokół boiska, na koszulkach jest mnóstwo.
jasne że tak :ok:

adamo_R
Posty: 10867
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: Co z tym Ruchem?

#14369 Post autor: adamo_R » 15 maja 2018, o 22:27

Żeby zarobić za reklamę 1 milion PLN ( 2 liga) to trzeba kilkudziesięciu takich sponsorów. Przy takich stawkach to grubo ponad 10.
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

scaneRboy
Posty: 8317
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#14370 Post autor: scaneRboy » 15 maja 2018, o 22:31

Ozor pisze:do umowy z Pepsi to jak stąd do Ameryki :P
I tak... i nie...

Pepsi mocno weszlo w pilke nozna. Co widac po reklamach powiazanych z mundialem i pucharami. To prawdopodobnie jest wieksza akcja zwiazana z ta marka. Oprocz tego wlascicielem marki Pepsi jest Frito, czyli chipsy, paluszki i inne smieci, ktore reklamuje nijaki Messi. Dlatego nie sadze, zeby chodzilo o kilka zgrzewek Gatorate. Pat wspomnial, ze w II lidze pieniedzy sponsor nie da tyle, co w ex, ale da.

Mi sie zdaje, ze takie Pepsi po prostu zajal pozycje na wypadek, gdyby klub w niedalekiej przyszlosci odpalil, zawsze moga cos dorzucic, a niewiele zaryzykowali.

Przypuszczam, ze umowa podpisana z lokalnym oddzialem, ale w ramach globalnej strategii.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 303 gości