Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
HKSADIK
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8439
Rejestracja: 1 lip 2004, o 13:52
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16171 Post autor: HKSADIK » 23 gru 2018, o 10:47

Wiadomo, ze nie jest "fajnie", ale takiego placzka jak Ty to naprawde ciezko czytac. Swiata ida, byle do przodu ;)

BROWAReq
Posty: 157
Rejestracja: 2 mar 2009, o 11:27
Lokalizacja: N K
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16172 Post autor: BROWAReq » 23 gru 2018, o 11:59

:super: :super: :super:
atleticomadryt pisze:
23 gru 2018, o 10:09
chropaczow pisze:
23 gru 2018, o 09:38
Stagnacja i wegetacja.
Siejesz celowo defetyzm, a taki nic pozytywnego tutaj nie wnosi oprocz swojej kreciej roboty. Razem z jano99 wlozcie sobie do dloni krupnioka i zaspiewajcie kolende o dziadku mrozie na czerwonym reniferze.

Awatar użytkownika
Jano99
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 21 mar 2016, o 14:36
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16173 Post autor: Jano99 » 23 gru 2018, o 12:43

Najlepiej się oszukiwać,że będzie dobrze...tym waszym optymizmem i siedzeniem cicho jakoś nam stadionu do dzisiaj nie wybudowano a Smagor miał eldorado w klubie. Może czas zmienić podejście?! Ja właśnie zmieniłem bo ileż można się łudzić...od zawsze jestem optymistą,ale w sprawie Ruchu wymiękłem. Wesołych Świąt i oby ten nowy rok był dla nas nie tyle szczęśliwy co przełomowy:)

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7942
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Co z tym Ruchem?

#16174 Post autor: Scypion » 23 gru 2018, o 12:46

No i jakie jest Twoje nowe podejście? Narzekanie na forum? Czy tez podjąłeś jakąkolwiek inna aktywność aby odmienić ten pat?

Awatar użytkownika
Jano99
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 21 mar 2016, o 14:36
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16175 Post autor: Jano99 » 23 gru 2018, o 12:56

Napewno nie będę się łudził,że pożyczki które bierze zarząd są w pełni przemyślane i jakąś strategią,ale obym się mylił. Znudziło mi się udawanie,że pada deszcz jak zarząd na nas pluje (działanie na szkodę klubu). Nie mam jak na nich wpłynąć,ale napewno od nowego roku zapisuje się do Wielkiego Ruchu. Proszę mnie nie wrzucać do jednego worka z obecnymi tu też hejterami bo można sobie sprawdzić moje poprzednie posty..wiekszosc tu skreśliła młodych (Kulejewski,Małkowski) a ja ich przez całą rundę bronie.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7942
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Co z tym Ruchem?

#16176 Post autor: Scypion » 23 gru 2018, o 13:46

I to jest to co mogemy zrobic. Jak w wielkim /ruchu bedzie 1000-2000 ludzi placacych skladki to glos Stowarzyszenia bedzie slyszalny. Inaczej mozemy sie ino pomarudzic

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4467
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16177 Post autor: _BiADACZ_ » 23 gru 2018, o 14:20

A mi i chropaczów i jano99 zapierdalają brzoskwinią.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 855
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16178 Post autor: chropaczow » 23 gru 2018, o 14:56

_BiADACZ_ pisze:
23 gru 2018, o 14:20
A mi i chropaczów i jano99 zapierdalają brzoskwinią.
A w Smolensku byl zamach...

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 855
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16179 Post autor: chropaczow » 23 gru 2018, o 15:04

A Ty mi Macierewiczem z ta podejrzliwością. Jestem starym kibicem, zmartwionym i załamanym tym co się dzieje. Nie przywykłem do przegranych z jakimiś Zniczami,Gryfami itp itd. Bardzo liczyłem na Patermana. Zawiodłem się i teraz na nic już nie liczę.

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 855
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16180 Post autor: chropaczow » 23 gru 2018, o 17:18

Lysy pisze:
23 gru 2018, o 17:16
chropaczow pisze:
23 gru 2018, o 14:56
_BiADACZ_ pisze:
23 gru 2018, o 14:20
A mi i chropaczów i jano99 zapierdalają brzoskwinią.
A w Smolensku byl zamach...
a nie było?
A co z wynikami komisji Macierewicza ??? Daj spokój.

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16181 Post autor: szogun » 23 gru 2018, o 18:10

14182888 pisze:
23 gru 2018, o 11:55
Dobrze pisze chropaczow, zresztą całą prawdę. Trzeba mówić i pisać jak jest. Już raz przy smagorze było utrzymywanie sztucznego optymizmu. Szogun daj spokoj, bo propaganda rodem z tvp. Szalika kupić nie można w grzybku, ale nie jest źle finansowo...

Może w październiku nie było zatowarowania ale od jakiegoś półtora miesiąca towar jest i to wszelaki u bardzo dużo.
Nie sieje propagandy, wiem że ostatnie lata były słabe ale po malu to się zmienia. Serio na pewno nie zmierzamy do trzeciej ligi. Klub planuje na 2019 rok budżet 8 mln zł, z czego pamiętajcie że trzeba płacić 1,6 mln raty układu. I tak przez parę lat. Miasto też się dorzuci do klubu.
Zamiast wiecznie siać ferment i niezadowolenie co w niczym nie pomaga to sprobojcie działać w własnej okolicy, zachęcić do przyjścia na mecz, zapiszcie się do WR, jak nie ufacie nam to może postawcie koledze czy komuś z rodziny mecz i piwo na stadionie. Każdy może coś zrobić w swoim własnym zakresie.
Myślę że rok 2019 będzie obfitował w radosniejsze wieści z naszego klubu.
Wesołych świąt.

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16182 Post autor: szogun » 23 gru 2018, o 18:19

Dodam jeszcze na szybko że o te pożyczki nie musicie się martwić.
Jest mnóstwo rzeczy do zmiany. Najgorszym ogniwem jest myślę prezes Chrapek, była okazja do paru fajnych akcji i nic z tego nie wyszło.
Mam szczerą nadzieję że w przyszłym roku wygramy PJS, Wlecial stworzy skład który w przyszłym sezonie powalczy o awans a w temacie stadionu coś się ruszy niebawem.

Awatar użytkownika
19Wariat20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 719
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 13:14
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16183 Post autor: 19Wariat20 » 24 gru 2018, o 11:39

szogun pisze:
23 gru 2018, o 18:10




Serio na pewno nie zmierzamy do trzeciej ligi. Klub planuje na 2019 rok budżet 8 mln zł, z czego pamiętajcie że trzeba płacić 1,6 mln raty układu. I tak przez parę lat. Miasto też się dorzuci do klubu.
Zamiast wiecznie siać ferment i niezadowolenie co w niczym nie pomaga to sprobojcie działać w własnej okolicy, zachęcić do przyjścia na mecz, zapiszcie się do WR, jak nie ufacie nam to może postawcie koledze czy komuś z rodziny mecz i piwo na stadionie. Każdy może coś zrobić w swoim własnym zakresie.
Myślę że rok 2019 będzie obfitował w radosniejsze wieści z naszego klubu.
Wesołych świąt.
Do 1 czy też do 2 ligi my niy zmierzali a jednak my tam wylondowali i to z hukiym!Jak szkryflosz co miasto się dorzuci do klubu to mie szlag trefio i zdupiołś mi świynta.Miasto mo inwestować w budowa stadionu.Ewentualnie pomóc w szukaniu sponsorów.
I coby niy było niy sieja fermyntu,ale optymizmu u mie brak.O zachęcaniu kogoś na szpile szkryflosz.To jo sie pytom czym zachęcić? Poziomym? Stadionym?
P.S. Wzionech onkla na szpil.Ostatni roz był na Ruchu w 97/98 roku.Jak to gruzowisko zoboczył to padoł jak za downej piyrwy ino zice dołożyli i płot je niższy...

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16184 Post autor: ryszardczaban » 26 gru 2018, o 14:28

I jo u schyłku roku 2018,który po lekku dobiego końca napisza pora słów na temat tego co myśla odnośnie wiosny,planów na przyszłość.
Bo zajmowana lokata w drugoligowej tabeli nie napawa optymizmem to po pierwsze,a melodią przyszłości są ewentualne wzmocnienia składu piłkarzami,którzy swą grą zagwarantowaliby i odpowiedni poziom i o ile to jeszcze możliwe doszlusowanie do czołówki i ewentualne włączenie się do walki o awans.
Niby to pobożne życzenia,ale czy takie zupełnie nierealne do spełnienia?
Wiadomo,że Ruchu nie stać na drogie transfery i tutaj nie można póki co liczyć na rychły dopływ gotówki.
Co prawda miasto zagwarantowało pomoc dla Ruchu w sferze promocji Ruchu i dni meczowych tak,by te dni były świętem nie tylko w Chorzowie,ale też miastach,gdzie mieszkają kibice ,,niebieskich".
Finanse klubu są związane z frekwencją,ale czy frekwencja co prawda druga w tej lidze po Widzewie Łódź może zwalić z nóg?
Raczej nie.
Tutaj musiałaby zapanować tej wiosny i nie tylko tej wiosny istna moda na chodzenie na mecze Ruchu Chorzów.
Czy jednak my kibice jesteśmy jeszcze w okresie zimowym zainspirować nowe osoby,by zapałali miłością do Ruchu na długie,długie lata.
To musi być pasja,trzeba żyć tym klubem 24 godziny na dobę,ale czy mamy takie możliwości,by młodzież siedzącą przy play station zachęcić,by przyszła na mecz?
Bo tylko stadion wypełniony w 100 % może przynosić Ruchowi określony,spodziewany,zakładany zysk czy to ze sprzedaży biletów,karnetów,gadżetów.
Bo według mnie przy maksymalnym zaangażowaniu grup kibicowskich jest to zadanie jak najbardziej wykonalne.
Ale pytanie co poza tym,bo doskonale wiemy,że niełatwo byłoby sprostać rosnącym wymaganiom,a te pojawią się niewątpliwie z chwilą choćby włączenia się Ruchu do walki o ewentualny awans i będą zdecydowanie większe.
Bo piłkarze,którzy ewentualnie wzmocniliby skład zapewniając swą grą upragniony awans na pewno będą mieć wobec klubu swe wymagania finansowe i tutaj nikogo na pewno nie interesuje czy Ruch jest w stanie sprostać takim wymaganiom piłkarzy.
Bo chyba wszyscy tutaj chcemy jednego czyli jak najszybszego powrotu Ruchu do ekstraklasy,ale tam musi być Ruch klubem w pełni wypłacalnym wobec piłkarzy.
Pisząc te słowa oglądam kątem oka mecz ligi angielskiej w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia i jedno co rzuca się w oczy to wypełnione po brzegi stadionowe trybuny.
Ruch na ten czas mimo deklaracji płynących z miasta nie jest klubem,który z marszu zdobywa awans-tu musiałby się stać cud nad Rawą,by nasze sny się ziściły i proces budowy naprawdę silnego klubu,poukładanego finansowo zapowiada się na bardzo,ale to bardzo długi czas,bo w przeciwnym razie będzie to tylko prowizorka.
Zróbmy więc wszystko,by zacząć pomagać klubowi w sferze wyjścia na prostą pod względem klubowych finansów,a jeśli tutaj będzie ok., to o poziom sportowy się nie martwię.
Kończąc życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku 2019,gdzie wyniki Ruchu oby same zwycięstwa będą nam wszystkim dawały radość i emocje.
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1559
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16185 Post autor: Rafał19R20 » 27 gru 2018, o 00:05

Wracając do Ruchu, kwestia pożyczki nie koniecznie oznacza że klub znów popadł w tarapaty- wystarczy zobaczyć na kwotę i termin spłaty.
Zresztą na pożyczkach funkcjonuje 90% klubów w naszej lidze bo jest to jedna z możliwości finansowania czy bardziej regulowania zobowiązań krótkoterminowych.
Diametralnie różni się to od "bydgoskich" pożyczek Smagora...
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Dorcia, Google [Bot], Google Adsense [Bot], murzinka92, Ridej1920 i 140 gości