Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Harry1990
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1239
Rejestracja: 28 gru 2011, o 18:12
Lokalizacja: Chorzów-Cwajka/Tychy
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15451 Post autor: Harry1990 » 26 cze 2018, o 17:16

Moglibyśmy dać ceny karnetów tak jak ma Widzew, tylko Oni mają stadion który przyciąga kibiców, a u nas? Według Mnie cena adekwatną ceną będzie 170 złotych na cały sezon.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Blue are the words I say and what I think.
Blue are the Feelings that live inside me.

Awatar użytkownika
Lutz
Posty: 9560
Rejestracja: 12 sie 2002, o 00:34
Lokalizacja: Kattowitz
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15452 Post autor: Lutz » 26 cze 2018, o 17:17

Niy za drogo?

Awatar użytkownika
Harry1990
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1239
Rejestracja: 28 gru 2011, o 18:12
Lokalizacja: Chorzów-Cwajka/Tychy
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15453 Post autor: Harry1990 » 26 cze 2018, o 17:20

Lutz pisze:Niy za drogo?
Przecież to wyjdzie 10 złotych za mecz

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Blue are the words I say and what I think.
Blue are the Feelings that live inside me.

Awatar użytkownika
Lutz
Posty: 9560
Rejestracja: 12 sie 2002, o 00:34
Lokalizacja: Kattowitz
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15454 Post autor: Lutz » 26 cze 2018, o 17:22

:hyhy: :hyhy: :hyhy: a jakie wy mocie zarobki żeby sie na taki wydatek pozwolić, kery zniszyzcy wasz cały rodzinny budżet :hyhy: :hyhy:

Awatar użytkownika
ROHAN2
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 444
Rejestracja: 12 sty 2004, o 21:37
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15455 Post autor: ROHAN2 » 26 cze 2018, o 18:22

Harry1990 pisze:
26 cze 2018, o 17:16
Moglibyśmy dać ceny karnetów tak jak ma Widzew, tylko Oni mają stadion który przyciąga kibiców, a u nas? Według Mnie cena adekwatną ceną będzie 170 złotych na cały sezon.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Stadion przyciąga ludzi? To oni kibicują stadionowi czy drużynie? Masakra jakaś, co to za kibice teraz? A po ilu latach im się stadion opatrzy i przestaną chodzić? :mur:

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7958
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Co z tym Ruchem?

#15456 Post autor: Scypion » 26 cze 2018, o 18:49

Klub żebraków. Poziom na którym sie znaleźlismy jest m.in pokłosiem moralnej degrengolady kibiców Ruchu. Policzcie sobie jeden z drugim obronca biedoczków wiela wydaja na fajki i piwsko na TYDZIEN. Zreszta jak momy robic klub dla kibiców za 5 złotych to akurat 5 liga bedzie w sam raz,. Moze wtedy boroczki odzaluja 4 harnasie na tydzien i laskawie przyjda na mecz? Aha zapomniolch stadion.... nie odpowiada gustom tych panisk przywykłych do kurortów lazurowego wybrzeza.

Awatar użytkownika
AdiC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1489
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:56
Lokalizacja: Ruda Śl Bykowina akt Szczecin
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15457 Post autor: AdiC » 26 cze 2018, o 18:54

Swiynto racja.
Kochom swój klub to płaca za bilet, kupuja gadżety i starom się pomagać jak ino sie do. Może kiedyś sie doczekom czasów i przychodu do klubu z kożdego hot doga, słoniola czy wuszta kupionego na stadionie. Już żech o tym pisoł dobrych pora lot tymu widząc jak to robiom inni. Do tego trzeba partnerów i zaufanio. Od kożdego kubka z napojem (niych bydzie z logo) złotówka na klub, od kożdyj tacki z wusztem - złotówka na klub, słoniol w orginalnych bojtlikach z logo jako product oficjal i wtedy wiym że świadomie buduja siła mojego klubu. Jak mie niy stać to jym w doma, a na stadionie niy nabijom kieszyni prywatnym właścicielom geszeftów.

Wielkiego Ruchu za piynciok niy zbudujymy.
Co innego karnety do bajtli, ale tu chyba wiymy jak to robić i akcja bydzie powtórzono wtym sezonie.
AdiC
Dumni ze zwycięstw - wierni po porażce!!!

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11974
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15458 Post autor: Ozor » 26 cze 2018, o 19:20

ROHAN2 pisze:
26 cze 2018, o 18:22
Harry1990 pisze:
26 cze 2018, o 17:16
Moglibyśmy dać ceny karnetów tak jak ma Widzew, tylko Oni mają stadion który przyciąga kibiców, a u nas? Według Mnie cena adekwatną ceną będzie 170 złotych na cały sezon.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Stadion przyciąga ludzi? To oni kibicują stadionowi czy drużynie? Masakra jakaś, co to za kibice teraz? A po ilu latach im się stadion opatrzy i przestaną chodzić? :mur:
masz dalej czarno biały telewizor z kineskopem?(zakładam że wiesz o czym piszę)

Awatar użytkownika
ROHAN2
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 444
Rejestracja: 12 sty 2004, o 21:37
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15459 Post autor: ROHAN2 » 26 cze 2018, o 19:30

Ozor pisze:
26 cze 2018, o 19:20
ROHAN2 pisze:
26 cze 2018, o 18:22
Harry1990 pisze:
26 cze 2018, o 17:16
Moglibyśmy dać ceny karnetów tak jak ma Widzew, tylko Oni mają stadion który przyciąga kibiców, a u nas? Według Mnie cena adekwatną ceną będzie 170 złotych na cały sezon.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Stadion przyciąga ludzi? To oni kibicują stadionowi czy drużynie? Masakra jakaś, co to za kibice teraz? A po ilu latach im się stadion opatrzy i przestaną chodzić? :mur:
masz dalej czarno biały telewizor z kineskopem?(zakładam że wiesz o czym piszę)
Jakby Ruch groł to byś nie patrzył na czarno-bioły bo nie ma w kolorze?

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11974
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15460 Post autor: Ozor » 26 cze 2018, o 19:43

nic byś na nim nie zobaczył bo najprawdopodobniej nie zdołał by odebrać sygnału.Ale nie o tym, Ruch zaczyna sezon 3 ligowy za moich czasów grał na tym poziomie AKS a wy liczycie że ludzie będą przepłacać za oglądanie parodii futbolu na stadionie który infrastrukturą zatrzymał się w latach 50 tych.Będą bulić na tak naprawdę nie wiadomo kogo i liczyć że kolejny sezon będzie lepszy od poprzedniego mimo iż nic na to nie wskazuje?
To jest 3 liga mimo że cyferki wskazują na co innego i takie są ceny na tym poziomie a jeśli ktoś chce dać więcej na klub ma okazję to zrobić w inny sposób.

niebieski73
Posty: 493
Rejestracja: 21 lis 2009, o 19:34
Lokalizacja: FCI
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15461 Post autor: niebieski73 » 26 cze 2018, o 20:49

Ozor pisze:
26 cze 2018, o 19:43
nic byś na nim nie zobaczył bo najprawdopodobniej nie zdołał by odebrać sygnału.Ale nie o tym, Ruch zaczyna sezon 3 ligowy za moich czasów grał na tym poziomie AKS a wy liczycie że ludzie będą przepłacać za oglądanie parodii futbolu na stadionie który infrastrukturą zatrzymał się w latach 50 tych.Będą bulić na tak naprawdę nie wiadomo kogo i liczyć że kolejny sezon będzie lepszy od poprzedniego mimo iż nic na to nie wskazuje?
To jest 3 liga mimo że cyferki wskazują na co innego i takie są ceny na tym poziomie a jeśli ktoś chce dać więcej na klub ma okazję to zrobić w inny sposób.
Zgadzom sie z tobą.
A ty Lutz sie tak nie napie*dalej, mosz stabilno sytuacja finansowo to sie ciesz, ale wiedz tyż, że do wielu rodzin liczy sie każdy grosz

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10154
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15462 Post autor: jajo » 26 cze 2018, o 20:53

AdiC pisze:
26 cze 2018, o 18:54
Swiynto racja.
Kochom swój klub to płaca za bilet, kupuja gadżety i starom się pomagać jak ino sie do. Może kiedyś sie doczekom czasów i przychodu do klubu z kożdego hot doga, słoniola czy wuszta kupionego na stadionie. Już żech o tym pisoł dobrych pora lot tymu widząc jak to robiom inni. Do tego trzeba partnerów i zaufanio. Od kożdego kubka z napojem (niych bydzie z logo) złotówka na klub, od kożdyj tacki z wusztem - złotówka na klub, słoniol w orginalnych bojtlikach z logo jako product oficjal i wtedy wiym że świadomie buduja siła mojego klubu. Jak mie niy stać to jym w doma, a na stadionie niy nabijom kieszyni prywatnym właścicielom geszeftów.

Wielkiego Ruchu za piynciok niy zbudujymy.
Co innego karnety do bajtli, ale tu chyba wiymy jak to robić i akcja bydzie powtórzono wtym sezonie.
co do reszty sie zgadzom. ino nie do tego podkreslonego.
klub rozumia, ze za te budy z wusztym czy namiot z piwem pobiero jakos kasa od sprzedajacych. moze nie jest to %. ale pozycja negocjacyjno klubu tyz jest inno jak na szpil sprzedajesz np 1000 wusztow zamiast 250. moze nie wspierosz klubu tak bezposrednio, ale budujesz budzet pod np kolejno runda/sezon. to samo z piwem.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

marek79
Posty: 7735
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15463 Post autor: marek79 » 26 cze 2018, o 21:04

niebieski73 pisze:
26 cze 2018, o 20:49
Ozor pisze:
26 cze 2018, o 19:43
nic byś na nim nie zobaczył bo najprawdopodobniej nie zdołał by odebrać sygnału.Ale nie o tym, Ruch zaczyna sezon 3 ligowy za moich czasów grał na tym poziomie AKS a wy liczycie że ludzie będą przepłacać za oglądanie parodii futbolu na stadionie który infrastrukturą zatrzymał się w latach 50 tych.Będą bulić na tak naprawdę nie wiadomo kogo i liczyć że kolejny sezon będzie lepszy od poprzedniego mimo iż nic na to nie wskazuje?
To jest 3 liga mimo że cyferki wskazują na co innego i takie są ceny na tym poziomie a jeśli ktoś chce dać więcej na klub ma okazję to zrobić w inny sposób.
Zgadzom sie z tobą.
A ty Lutz sie tak nie napie*dalej, mosz stabilno sytuacja finansowo to sie ciesz, ale wiedz tyż, że do wielu rodzin liczy sie każdy grosz
Lutz dobrze prawi.
Kur.. wprowadzili 500+ sytuacja rodzin sie poprawila a tu dalij biyda. Cołkie lata w biedzie.
Znom wielu takich co jak sie dowiedzom ze jedzie czlowiek na wczasy i wydo skromnie 5-6:tys to mu godaja ze sie powodzi.
A jak sie pytom czy kurzom i czymu niy ciepnom i tyz niy jadom to niy dociyro ze tyla puszczaja z dymem rocznie.

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15464 Post autor: ryszardczaban » 26 cze 2018, o 21:11

Ja oczywiście nie mam nic co do nabywania karnetów,bo jest to oczywisty zysk dla kieszeni kibica.
Wiem też,że jest to promocja ze strony klubu w kierunku kibiców,by w ten sposób zapełnić trybuny.
Lecz spytam czy to nie jest zarazem swoiste okradanie klubu jaki się kocha?
Dla mnie kibica kochającego Ruch od lat 40 zaszczytem jest wspomaganie klubu,a za takie mogę uznać to,że na mecze ze Stalą Mielec,Wigrami Suwałki,Puszczą Niepołomice,GKS Katowice i Zagłębiem Sosnowiec kupowałem bilet na górną trybunę i choć wiadomo jaki to jest koszt to jestem dumny z tego,że wydałem tą kasę na Ruch.
Ba na mecz ze Stala Mielec bilet na trybunę kupiłem też dla swej siostry,a przed meczami z Puszczą Niepołomice,GKS Katowice odwiedziłem ,,Grzybka" wydając ponad stówkę na gadżety w moim przypadku książki Niebieskie Majstry pióra Grzegorza Joszko czy EP Fuji,które są dostępne w ,,Grzybku".
Piszę to po to,by uświadomić,że ważne jest wspomaganie Ruchu,ale jak na mój gust to ta maszynka jest napędzana trochę sztucznie.
Według mnie zbyt mało klub robi,by pozyskać kibica chcącego przyjść na mecz i z przyjemnością wydającego pieniądze na zakup czy to biletów czy gadżetów.
Zgodzę się tez co do tego,że nie w smak co niektórym wydanie sporej kwoty na karnet w sytuacji jeśli ten czy tamten kibic nie ma np.środków na przeżycie.
Dla nich ważniejsza jest egzystencja,aniżeli wydanie kasy na mecz,ale nie ukrywam,że takim ludziom należy pomóc w ten własnie sposób budując frekwencję na Cichej 6
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

Awatar użytkownika
Lutz
Posty: 9560
Rejestracja: 12 sie 2002, o 00:34
Lokalizacja: Kattowitz
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15465 Post autor: Lutz » 26 cze 2018, o 22:25

niebieski73 pisze:
26 cze 2018, o 20:49
A ty Lutz sie tak nie napie*dalej, mosz stabilno sytuacja finansowo to sie ciesz, ale wiedz tyż, że do wielu rodzin liczy sie każdy grosz

:szok:
Te, sam jo godka o 150 złotych polskich na sezon, na rok- niy na dziyń, tydziyń czy miesionc!! Niy rób ani ze mie, ani z siebie idioty.
Po uj tu żyć? Lepi sie zaroz pod sejmem podpolić jak niy stać mie 2 piontka dziynnie wydać na własno przyjemność.

Z resztom, mosz recht, jo sam niy mom nic do godki.
Uj z mojom sytuacjom finansowom- stabilno czy niy stabilno- karnet byda mieć, choby kosztowoł nawet 500 zł, a byda na 2 szpilach w sezonie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: alieu, Bing [Bot], damank, Google [Bot], Google Adsense [Bot], huhuhuhu, HullCityFC, Majestic-12 [Bot], mrokol08, Rickenn10 i 304 gości