Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Elmer
Posty: 10356
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16741 Post autor: Elmer » 5 kwie 2019, o 20:00

hpbaxter pisze:
5 kwie 2019, o 19:55
Nigdy nie zapomnę walczącego do końca P. Lecha w barwach górnika w meczu ze szczakowianką o to żeby Ruch utrzymać. Jak ktoś nie wie o czym godo to lepiej niech siedzi cicho.
Niestety, łatwo się o tym zapomina. Część walczyła, część... Wystarczy zobaczyć późniejsze transfery.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10128
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16742 Post autor: jajo » 5 kwie 2019, o 20:02

na duzy plus wtedy tez Probierz, Kompala, Piegzik i jak sie nie myle z pamiecia to Prasnal (chlop ma teraz torcida wydziarane), ale ta pierwsza trojka to na pewno.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
somebody_correct
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 449
Rejestracja: 25 cze 2007, o 13:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16743 Post autor: somebody_correct » 5 kwie 2019, o 20:52

Ja bym wyrzucil dla zasady tych co pierdzielili glupoty po meczu o transach co by zastanawiali sie w zyciu np. 8 razy:) i nie wazne czy lgbt czy pdw jak ktokolwiek nie rozumie obydwu to nie powinien sie wgl udzielac. Nie mowie o emerytach i niepelnosprawnych.. no chyba ze...
Wszyscy - #wspieram WR - WIELKI RUCH
Kto nie daje ten z policji hej!

scaneRboy
Posty: 8261
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16744 Post autor: scaneRboy » 5 kwie 2019, o 20:57

Ale ktore glupoty, bo byly roznego typu? Kara jest, transmisji TV (jak na razie) nie ma.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
AdiC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1489
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:56
Lokalizacja: Ruda Śl Bykowina akt Szczecin
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16745 Post autor: AdiC » 5 kwie 2019, o 21:35

scaneRboy pisze:
5 kwie 2019, o 20:57
Ale ktore glupoty, bo byly roznego typu? Kara jest, transmisji TV (jak na razie) nie ma.
Ale jest za to satysfakcja i radocha że klub a nie wieszający zapłacą.
AdiC
Dumni ze zwycięstw - wierni po porażce!!!

Awatar użytkownika
janusz
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 178
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:20
Lokalizacja: RUDA ŚLĄSKA
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16746 Post autor: janusz » 5 kwie 2019, o 22:37

somebody_correct pisze:
5 kwie 2019, o 20:52
Ja bym wyrzucil dla zasady tych co pierdzielili glupoty po meczu o transach co by zastanawiali sie w zyciu np. 8 razy:) i nie wazne czy lgbt czy pdw jak ktokolwiek nie rozumie obydwu to nie powinien sie wgl udzielac. Nie mowie o emerytach i niepelnosprawnych.. no chyba ze...
i masz racje jeszcze wywalić z forum tych co sie nie wypowiadali bo oni na pewno popierali tych co byli przeciw i wtedy zostanie kółko wzajemnej adoracji i wtedy bedzie super i wszyscy beda sobie słodzic jacy jestescie wspaniali

Awatar użytkownika
janusz
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 178
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:20
Lokalizacja: RUDA ŚLĄSKA
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16747 Post autor: janusz » 5 kwie 2019, o 22:57

jakimamnick? pisze:
5 kwie 2019, o 16:01
Do klubu nie wpłynęło jeszcze żadne pismo, które mówi o nałożonej karze. Kwota która została nałożona wskazuje że chodzi o transparent lgbt, a jeśli taki transparent komukolwiek przeszkadza z kibiców to nie ma dla niego miejsca na Ruchu - na stadionie oraz tu na forum o co osobiście zadbam :)
widza ze polityka juz calkowicie dominuje nie ino ze stadionu chca wyciepywac ale i z forum ludzie opamientejcie sie !juz nic niy znaczy niebieskie serce? wazne kto jest kumaty i zeby wszyscy mieli poglady takie jakie tobie pasuje a teraz jak chcesz mozesz mnie wywalic

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1556
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16748 Post autor: Rafał19R20 » 6 kwie 2019, o 09:20

janusz pisze:
5 kwie 2019, o 22:57
jakimamnick? pisze:
5 kwie 2019, o 16:01
Do klubu nie wpłynęło jeszcze żadne pismo, które mówi o nałożonej karze. Kwota która została nałożona wskazuje że chodzi o transparent lgbt, a jeśli taki transparent komukolwiek przeszkadza z kibiców to nie ma dla niego miejsca na Ruchu - na stadionie oraz tu na forum o co osobiście zadbam :)
widza ze polityka juz calkowicie dominuje nie ino ze stadionu chca wyciepywac ale i z forum ludzie opamientejcie sie !juz nic niy znaczy niebieskie serce? wazne kto jest kumaty i zeby wszyscy mieli poglady takie jakie tobie pasuje a teraz jak chcesz mozesz mnie wywalic
Jaka polityka czlowieku??
Wlasnie stadion sluzy do wyrazania zdania w waznych sprawach i taka z pewnosci jest lgbt...
Przekaz jasny i sluszny: Stop pedalstwu w Polsce
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

HKSADIK
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8437
Rejestracja: 1 lip 2004, o 13:52
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16749 Post autor: HKSADIK » 6 kwie 2019, o 09:47

dajcie spokoj, trans jak najbardziej sluszny co do tej chorej ideologii lgbt i o czym tu w ogole dyskutowac :)

Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1041
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16750 Post autor: tedeus63 » 6 kwie 2019, o 15:46

qr** ludzie tu nie chodzi o trans ( W du*** MAM PEDAŁOW I INNE LESBY)tylko o to ze klub nie ma kasy a my kopiemy dalej GO w łeb a pzpn sie cieszy do do***ał leżacemu 5 tys z kary. taka lechia ma gdzies 5 tys ale nie my gdy w kasie sa pustki. a tak a propo to od protestów jest warszawka i sejm a nie stadion !!!!
OWSZEM ja NIE MAM PROBLEMU WIESZAJCIE SE CO CHCECIE ale qr** płaccie za kary które dostaje klub.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10128
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16751 Post autor: jajo » 6 kwie 2019, o 16:49

to jest sluszne podejscie. jak ktos uznaje, ze jego trans jest tak wazny, ze musi wisiec i jego przekaz jest wazniejszy od pieniedzy, to powinien za niego placic.

ps. jesli kara jest za trans o lgbt, to jestem w stanie sie do takiej kary dorzucic, teraz czy przy kolejnym tego typu przypadku.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
Lutz
Posty: 9560
Rejestracja: 12 sie 2002, o 00:34
Lokalizacja: Kattowitz
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16752 Post autor: Lutz » 6 kwie 2019, o 22:17

Jedyny słuszny trans od miechów na Ruchu. Jo mom ino jedyn problym. Czymu on niy boł taki du.pny jak tyn co pozdrowio "kolegów" miyszkajoncych aktualnie w odosobnieniu?

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16753 Post autor: ryszardczaban » 6 kwie 2019, o 22:24

Tu się pisze o Ruchu czy o transach?
Bo jedno dla mnie jest pewne na 1920%,że silnego Ruchu tak długo nie będzie jak długo w Ruchu nie będzie kasy,by stworzyć zespół oparty o wartościowych piłkarzy,a to by zgromadzić grupę piłkarzy potrafiących grać,niestety kosztuje.
Pytanie jest takie chcemy silnego Ruchu czy nie?
Bo z większości postów na forum bije złość,rozgoryczenie,bezsilność,choć wszyscy doskonale wiemy co mamy i że nie jest to materiał na wielkich piłkarzy.
Czułem pismo nosem już 3 lata wstecz,kiedy w Chorzowie była jeszcze ekstraklasa i kwestią czasu,było tylko to,kiedy się to zawali jak domek z kart,bo w tym mniej więcej czasie zachęcałem do korzystania z apki komunikatora,gdzie każdy z kibiców Ruchu mógłby zbierać kasę,przeznaczając ją na wsparcie Ruchu.
Ale zostałem wyśmiany raz,drugi i co mamy z sezonu na sezon spadek.
Bo gdyby Ruch był silny to w Ruchu graliby po dziś dzień Sobiech,Lipski,Helik,Jankowski,Koj,Konczkowski.
Gdzie dziś są każdy doskonale wie,bo grają w klubach,gdzie zarabiają swą grą,a Ruch w pewnym czasie im tego nie dał
Czy ,,Pycik' musiałby wyjeżdżać do Leeds United jakby swą szanse gry w Ruchu dostał w Ruchu grającym w ekstraklasie?
Na pewno nie i to samo się tyczy Balickiego czy kolejne objawienia jak tylko pokażą się w Ruchu.
Niech każdy z Was tu piszących zada sobie sam pytanie czy chce silnego Ruchu?
Jeśli tak to wiecie,gdzie mnie znaleźć.
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2881
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16754 Post autor: HullCityFC » 6 kwie 2019, o 22:29

Rysiu. WR zbierze wiecej kasy niz Twoja apka a to i tak za malo.

W Ruchu nie ma ani punktu zaczepienia o optymizm. Nie ma stadionu, bazy treningowej dla I druzyny i akademii z prawdziwego zdarzenia. Dlugi itd itp

Awatar użytkownika
janusz
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 178
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:20
Lokalizacja: RUDA ŚLĄSKA
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16755 Post autor: janusz » 7 kwie 2019, o 00:05

i co teraz ? transy gowno dały, rozmowy indywidualne podobnie, wjazd na trening nie działa to co teraz ? pusty stadion ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: moRi95 i 100 gości