Decyzje Walnego... zmiany w zarządzie

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#16 Post autor: vahanara » 26 cze 2003, o 15:28

Z tym że jak mówiłem jakoś nie bardzo w SSA wierzę...

Bolcek

#17 Post autor: Bolcek » 26 cze 2003, o 16:31

Myśle, ze ta dyskusja na temat kto będzie członkiem Ruchu i jak może namieszać jest bez sensu. Przecież nawet jakby 20 żaboli czy innych "obcych" chciało zostać członkami klubu to nie są w stanie nic namieszać, bo na pewno większość naszych ich przekrzyczy (przegłosuje). A poza tym to jaki żabol czy inny będzie płacił co najmniej 50 zł miesięcznie na klub, który nienawidzi. :?: :!:

Myślę, że z tym nie będzie problemu.

A ponownie zwracam uwagę na to, że wreszczie kibice będą mieli na coś wpływ. Trzeba to tylko dobrze zorganizować, tak żebyśmy wszyscy mówili jednym głosem w najważniejszych sprawach i wtedy to się z nami zaczną liczyć władze. Jak będzie nas większość to można na prawdę dużo pozmieniać.

Moja propozycja: Każdy kto może niech zostanie członkiem klubu! Te 50zł na miech to nie jest aż tak dużo. Klub będzie miał pożytek bo będzie więcej kasy. A im nas więcej tym bardziej możemy mieć wpływ na to na co ta kasa idzie lub chociaż patrzeć na ręce tym co ją wydają.

Co wy na to???

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#18 Post autor: Schlesien » 26 cze 2003, o 17:19

Bolcek pisze:Moja propozycja: Każdy kto może niech zostanie członkiem klubu! Te 50zł na miech to nie jest aż tak dużo. Klub będzie miał pożytek bo będzie więcej kasy.
Nie wiem jak to jest z czlonkami klubu, ale zarzad prawdopodobnie na szpile wchodzi za darmo, wiec za te 30zl (50-2x10zl na bilet) na miesiac byloby prawo glosu a i klubowi przybyloby kasy. Pomysl jest calkiem dobry...
Obrazek

niebieski78

#19 Post autor: niebieski78 » 26 cze 2003, o 19:47

sprawa nie jest taka prosta kazdy kandydat na czlonka klubu sklada pisemna deklaracje ile kasy chce dawac z prozba o przyjecie w szeregi KS Ruch .Nastepnie takie podanie jest rozpatrywane !(pozytywnie lub...nie)chyba przez zarzad.Oczywiscie to nie koniec bo taki swiezo przyjety czlonek ks Ruch moze uczestniczyc w zebraniach ale... przez pol roku nie ma glosu...

hanys1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 455
Rejestracja: 30 sie 2002, o 16:01
Kontakt:

#20 Post autor: hanys1920 » 26 cze 2003, o 23:30

wszystko dobrze tylko na podstawie jakich kryteriów zarzad bedzie weryfikowal potencjalnych czlonków.czy beda to jakies okreslone reguly (jak tak to jakie)czy wg.jakiegos widzimisie.to chyba teraz wiekszosc z nas tu glownie interesuje
MOIM DOMEM GÓRNY Śląsk MOIM ŻYCIEM RUCH Chorzów

www.wolnyposredni.pl

PBB

#21 Post autor: PBB » 28 cze 2003, o 22:01

do KK :

- również uważam , żę ważne są argumenty ale jeszcze lepiej gdy oparte są one na faktach.

Co do tematu :

- 3/4 ludzi którzy negatywnie oceniają to co co się dzieje w Ruchu i wokół
niego nazywasz marudzącymi , dlaczego tak nas nazywasz ???

- ani ja ,ani nikt inny z tego forum w stosunku do tej 1/4 osób
która pozytywnie ocenia dzisiejszy zarzad nie użył nigdy ani bezposrednio ani domyślnie słowa lizidupy , skąd Ci się wzięło takie
obrazliwe określenie ?????

- trochę mnie poniósł optymizm Yahanary co do tego że członkostwo
w klubie będzie lekarstwem na to całe zło i pozwoliłem sobie
zażartować co do jego powiązan rodzinnych .

Pytam się czy ten niewinny żart z mojej strony jest bluzganiem jak to
nazwałeś ??? Ja myślę że nie . Określenia - stek głupot natomiast mogę
nazwać buzganiem mnie .

Zastanów się na spokojnie.



Do Yanahary:

- jeśli to jest prawda to co podałeś o matce , to jesteśmy ziomki,
Bytkowianie.
- dzięki za krawacik i legitka - nie reflektuja. Szukaj dalej !!!
Dużo masz tych krawatów na zbyciu i czy to prawda że podobnie
jak ,, kociki,, macie obowiązek agitowania i wciągania do Samoobrony ??

Pozdrawiam .

Dla mnie to koniec tematu.

Jest dobrze, jest dobrze, więc o co mi chodzi ???

Viro

#22 Post autor: Viro » 29 cze 2003, o 09:22

zam , ze kazdy z nas powinien zlozyc wniosek o clonkostwo w klubie
nie ma dolnej granicy okrslajacej wplate wiec mozna zdeklarowac sie nawet 1 zl a po 6 miesiacach bedzie kazdy z nas mial prawo "glosu"
pozdRo

Gość

#23 Post autor: Gość » 29 cze 2003, o 13:23

Czy kazdy czlonek klubu musi miec ukonczone 18 lat :)
Bo z tym moze byc problem :)

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#24 Post autor: KK » 29 cze 2003, o 14:24

CO do 18 lat - na 99% musisz miec tyle, ale to tylko wynika z mojego rozumowania, bo nikogo jeszcze oto nie pytalem

PBB - nie ma sie co klocic. Ja mam podobne zdanie jak Vahanara, ale chyba nie bedziemy sie klocic z powodu postawy dzialaczy i naszych grajkow po 90% sposrod tych panow Ruch ma gleboko gdzies

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], scaneRboy i 50 gości