Terminarz!!!!!!!!
-
- Posty: 2178
- Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
- Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
- Kontakt:
Terminarz!!!!!!!!
. kolejka - 9 sierpnia:
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - RKS Radomsko
Błękitni Stargard Sz. - Ruch Chorzów
Piast Gliwice - Ceramika Opoczno
Cracovia Kraków - Polar Wrocław
KSZO Ostrowiec - Świt Nowy Dwór Maz.
Ceramed Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź
Piotrcovia Ptak - Aluminium Konin
2. kolejka - 13 sierpnia (środa):
Zagłębie Lubin - Aluminium Konin
ŁKS Łódź - Piotrcovia Ptak
Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów
Świt Nowy Dwór Maz. - Ceramed Bielsko-Biała
Polar Wrocław - KSZO Ostrowiec
Ceramika Opoczno - Cracovia Kraków
Ruch Chorzów - Piast Gliwice
RKS Radomsko - Błękitni Stargard Sz.
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
3. kolejka - 16 sierpnia:
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Błękitni Stargard Sz. - Arka Gdynia
Piast Gliwice - RKS Radomsko
Cracovia Kraków - Ruch Chorzów
KSZO Ostrowiec - Ceramika Opoczno
Ceramed Bielsko-Biała - Polar Wrocław
GKS Bełchatów - Świt Nowy Dwór Maz.
Piotrcovia Ptak - Pogoń Szczecin
Aluminium Konin - ŁKS Łódź
4. kolejka - 23 sierpnia:
Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź
Pogoń Szczecin - Aluminium Konin
Świt Nowy Dwór Maz. - Piotrcovia Ptak
Polar Wrocław - GKS Bełchatów
Ceramika Opoczno - Ceramed Bielsko-Biała
Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec
RKS Radomsko - Cracovia Kraków
Arka Gdynia - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - Błękitni Stargard Sz.
5. kolejka - 30 sierpnia:
Błękitni Stargard Sz. - Zagłębie Lubin
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Cracovia Kraków - Arka Gdynia
KSZO Ostrowiec - RKS Radomsko
Ceramed Bielsko-Biała - Ruch Chorzów
GKS Bełchatów - Ceramika Opoczno
Piotrcovia Ptak - Polar Wrocław
Aluminium Konin - Świt Nowy Dwór Maz.
ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin
6. kolejka - 3 września (środa):
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Świt Nowy Dwór Maz. - ŁKS Łódź
Polar Wrocław - Aluminium Konin
Ceramika Opoczno - Piotrcovia Ptak
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów
RKS Radomsko - Ceramed Bielsko-Biała
Arka Gdynia - KSZO Ostrowiec
Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków
Błękitni Stargard Sz. - Piast Gliwice
7. kolejka - 6 września:
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Cracovia Kraków - Błękitni Stargard Sz.
KSZO Ostrowiec - Jagiellonia Białystok
Ceramed Bielsko-Biała - Arka Gdynia
GKS Bełchatów - RKS Radomsko
Piotrcovia Ptak - Ruch Chorzów
Aluminium Konin - Ceramika Opoczno
ŁKS Łódź - Polar Wrocław
Pogoń Szczecin - Świt Nowy Dwór Maz.
8. kolejka - 13 września:
Zagłębie Lubin - Świt Nowy Dwór Maz.
Polar Wrocław - Pogoń Szczecin
Ceramika Opoczno - ŁKS Łódź
Ruch Chorzów - Aluminium Konin
RKS Radomsko - Piotrcovia Ptak
Arka Gdynia - GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok - Ceramed Bielsko-Biała
Błękitni Stargard Sz. - KSZO Ostrowiec
Piast Gliwice - Cracovia Kraków
9. kolejka - 20 września:
Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin
KSZO Ostrowiec - Piast Gliwice
Ceramed Bielsko-Biała - Błękitni Stargard Sz.
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
Piotrcovia Ptak - Arka Gdynia
Aluminium Konin - RKS Radomsko
ŁKS Łódź - Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin - Ceramika Opoczno
Świt Nowy Dwór Maz. - Polar Wrocław
10. kolejka - 27 września:
Zagłębie Lubin - Polar Wrocław
Ceramika Opoczno - Świt Nowy Dwór Maz.
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin
RKS Radomsko - ŁKS Łódź
Arka Gdynia - Aluminium Konin
Jagiellonia Białystok - Piotrcovia Ptak
Błękitni Stargard Sz. - GKS Bełchatów
Piast Gliwice - Ceramed Bielsko-Biała
Cracovia Kraków - KSZO Ostrowiec
11. kolejka - 4 października:
KSZO Ostrowiec - Zagłębie Lubin
Ceramed Bielsko-Biała - Cracovia Kraków
GKS Bełchatów - Piast Gliwice
Piotrcovia Ptak - Błękitni Stargard Sz.
Aluminium Konin - Jagiellonia Białystok
ŁKS Łódź - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - RKS Radomsko
Świt Nowy Dwór Maz. - Ruch Chorzów
Polar Wrocław - Ceramika Opoczno
12. kolejka - 11 października:
Zagłębie Lubin - Ceramika Opoczno
Ruch Chorzów - Polar Wrocław
RKS Radomsko - Świt Nowy Dwór Maz.
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź
Błękitni Stargard Sz. - Aluminium Konin
Piast Gliwice - Piotrcovia Ptak
Cracovia Kraków - GKS Bełchatów
KSZO Ostrowiec - Ceramed Bielsko-Biała
13. kolejka - 18 października:
Ceramed Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
GKS Bełchatów - KSZO Ostrowiec
Piotrcovia Ptak - Cracovia Kraków
Aluminium Konin - Piast Gliwice
ŁKS Łódź - Błękitni Stargard Sz.
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Świt Nowy Dwór Maz. - Arka Gdynia
Polar Wrocław - RKS Radomsko
Ceramika Opoczno - Ruch Chorzów
14. kolejka - 25 października:
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
RKS Radomsko - Ceramika Opoczno
Arka Gdynia - Polar Wrocław
Jagiellonia Białystok - Świt Nowy Dwór Maz.
Błękitni Stargard Sz. - Pogoń Szczecin
Piast Gliwice - ŁKS Łódź
Cracovia Kraków - Aluminium Konin
KSZO Ostrowiec - Piotrcovia Ptak
Ceramed Bielsko-Biała - GKS Bełchatów
15. kolejka - 8 listopada:
GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin
Piotrcovia Ptak - Ceramed Bielsko-Biała
Aluminium Konin - KSZO Ostrowiec
ŁKS Łódź - Cracovia Kraków
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Świt Nowy Dwór Maz. - Błękitni Stargard Sz.
Polar Wrocław - Jagiellonia Białystok
Ceramika Opoczno - Arka Gdynia
Ruch Chorzów - RKS Radomsko
16. kolejka - 15 listopada:
Zagłębie Lubin - RKS Radomsko
Arka Gdynia - Ruch Chorzów
Jagiellonia Białystok - Ceramika Opoczno
Błękitni Stargard Sz. - Polar Wrocław
Piast Gliwice - Świt Nowy Dwór Maz.
Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin
KSZO Ostrowiec - ŁKS Łódź
Ceramed Bielsko-Biała - Aluminium Konin
GKS Bełchatów - Piotrcovia Ptak
17. kolejka - 22 listopada:
Piotrcovia Ptak - Zagłębie Lubin
Aluminium Konin - GKS Bełchatów
ŁKS Łódź - Ceramed Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin - KSZO Ostrowiec
Świt Nowy Dwór Maz. - Cracovia Kraków
Polar Wrocław - Piast Gliwice
Ceramika Opoczno - Błękitni Stargard Sz.
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
RKS Radomsko - Arka Gdynia
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - RKS Radomsko
Błękitni Stargard Sz. - Ruch Chorzów
Piast Gliwice - Ceramika Opoczno
Cracovia Kraków - Polar Wrocław
KSZO Ostrowiec - Świt Nowy Dwór Maz.
Ceramed Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź
Piotrcovia Ptak - Aluminium Konin
2. kolejka - 13 sierpnia (środa):
Zagłębie Lubin - Aluminium Konin
ŁKS Łódź - Piotrcovia Ptak
Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów
Świt Nowy Dwór Maz. - Ceramed Bielsko-Biała
Polar Wrocław - KSZO Ostrowiec
Ceramika Opoczno - Cracovia Kraków
Ruch Chorzów - Piast Gliwice
RKS Radomsko - Błękitni Stargard Sz.
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
3. kolejka - 16 sierpnia:
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Błękitni Stargard Sz. - Arka Gdynia
Piast Gliwice - RKS Radomsko
Cracovia Kraków - Ruch Chorzów
KSZO Ostrowiec - Ceramika Opoczno
Ceramed Bielsko-Biała - Polar Wrocław
GKS Bełchatów - Świt Nowy Dwór Maz.
Piotrcovia Ptak - Pogoń Szczecin
Aluminium Konin - ŁKS Łódź
4. kolejka - 23 sierpnia:
Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź
Pogoń Szczecin - Aluminium Konin
Świt Nowy Dwór Maz. - Piotrcovia Ptak
Polar Wrocław - GKS Bełchatów
Ceramika Opoczno - Ceramed Bielsko-Biała
Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec
RKS Radomsko - Cracovia Kraków
Arka Gdynia - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - Błękitni Stargard Sz.
5. kolejka - 30 sierpnia:
Błękitni Stargard Sz. - Zagłębie Lubin
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Cracovia Kraków - Arka Gdynia
KSZO Ostrowiec - RKS Radomsko
Ceramed Bielsko-Biała - Ruch Chorzów
GKS Bełchatów - Ceramika Opoczno
Piotrcovia Ptak - Polar Wrocław
Aluminium Konin - Świt Nowy Dwór Maz.
ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin
6. kolejka - 3 września (środa):
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Świt Nowy Dwór Maz. - ŁKS Łódź
Polar Wrocław - Aluminium Konin
Ceramika Opoczno - Piotrcovia Ptak
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów
RKS Radomsko - Ceramed Bielsko-Biała
Arka Gdynia - KSZO Ostrowiec
Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków
Błękitni Stargard Sz. - Piast Gliwice
7. kolejka - 6 września:
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Cracovia Kraków - Błękitni Stargard Sz.
KSZO Ostrowiec - Jagiellonia Białystok
Ceramed Bielsko-Biała - Arka Gdynia
GKS Bełchatów - RKS Radomsko
Piotrcovia Ptak - Ruch Chorzów
Aluminium Konin - Ceramika Opoczno
ŁKS Łódź - Polar Wrocław
Pogoń Szczecin - Świt Nowy Dwór Maz.
8. kolejka - 13 września:
Zagłębie Lubin - Świt Nowy Dwór Maz.
Polar Wrocław - Pogoń Szczecin
Ceramika Opoczno - ŁKS Łódź
Ruch Chorzów - Aluminium Konin
RKS Radomsko - Piotrcovia Ptak
Arka Gdynia - GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok - Ceramed Bielsko-Biała
Błękitni Stargard Sz. - KSZO Ostrowiec
Piast Gliwice - Cracovia Kraków
9. kolejka - 20 września:
Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin
KSZO Ostrowiec - Piast Gliwice
Ceramed Bielsko-Biała - Błękitni Stargard Sz.
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
Piotrcovia Ptak - Arka Gdynia
Aluminium Konin - RKS Radomsko
ŁKS Łódź - Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin - Ceramika Opoczno
Świt Nowy Dwór Maz. - Polar Wrocław
10. kolejka - 27 września:
Zagłębie Lubin - Polar Wrocław
Ceramika Opoczno - Świt Nowy Dwór Maz.
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin
RKS Radomsko - ŁKS Łódź
Arka Gdynia - Aluminium Konin
Jagiellonia Białystok - Piotrcovia Ptak
Błękitni Stargard Sz. - GKS Bełchatów
Piast Gliwice - Ceramed Bielsko-Biała
Cracovia Kraków - KSZO Ostrowiec
11. kolejka - 4 października:
KSZO Ostrowiec - Zagłębie Lubin
Ceramed Bielsko-Biała - Cracovia Kraków
GKS Bełchatów - Piast Gliwice
Piotrcovia Ptak - Błękitni Stargard Sz.
Aluminium Konin - Jagiellonia Białystok
ŁKS Łódź - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - RKS Radomsko
Świt Nowy Dwór Maz. - Ruch Chorzów
Polar Wrocław - Ceramika Opoczno
12. kolejka - 11 października:
Zagłębie Lubin - Ceramika Opoczno
Ruch Chorzów - Polar Wrocław
RKS Radomsko - Świt Nowy Dwór Maz.
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź
Błękitni Stargard Sz. - Aluminium Konin
Piast Gliwice - Piotrcovia Ptak
Cracovia Kraków - GKS Bełchatów
KSZO Ostrowiec - Ceramed Bielsko-Biała
13. kolejka - 18 października:
Ceramed Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
GKS Bełchatów - KSZO Ostrowiec
Piotrcovia Ptak - Cracovia Kraków
Aluminium Konin - Piast Gliwice
ŁKS Łódź - Błękitni Stargard Sz.
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Świt Nowy Dwór Maz. - Arka Gdynia
Polar Wrocław - RKS Radomsko
Ceramika Opoczno - Ruch Chorzów
14. kolejka - 25 października:
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
RKS Radomsko - Ceramika Opoczno
Arka Gdynia - Polar Wrocław
Jagiellonia Białystok - Świt Nowy Dwór Maz.
Błękitni Stargard Sz. - Pogoń Szczecin
Piast Gliwice - ŁKS Łódź
Cracovia Kraków - Aluminium Konin
KSZO Ostrowiec - Piotrcovia Ptak
Ceramed Bielsko-Biała - GKS Bełchatów
15. kolejka - 8 listopada:
GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin
Piotrcovia Ptak - Ceramed Bielsko-Biała
Aluminium Konin - KSZO Ostrowiec
ŁKS Łódź - Cracovia Kraków
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Świt Nowy Dwór Maz. - Błękitni Stargard Sz.
Polar Wrocław - Jagiellonia Białystok
Ceramika Opoczno - Arka Gdynia
Ruch Chorzów - RKS Radomsko
16. kolejka - 15 listopada:
Zagłębie Lubin - RKS Radomsko
Arka Gdynia - Ruch Chorzów
Jagiellonia Białystok - Ceramika Opoczno
Błękitni Stargard Sz. - Polar Wrocław
Piast Gliwice - Świt Nowy Dwór Maz.
Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin
KSZO Ostrowiec - ŁKS Łódź
Ceramed Bielsko-Biała - Aluminium Konin
GKS Bełchatów - Piotrcovia Ptak
17. kolejka - 22 listopada:
Piotrcovia Ptak - Zagłębie Lubin
Aluminium Konin - GKS Bełchatów
ŁKS Łódź - Ceramed Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin - KSZO Ostrowiec
Świt Nowy Dwór Maz. - Cracovia Kraków
Polar Wrocław - Piast Gliwice
Ceramika Opoczno - Błękitni Stargard Sz.
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
RKS Radomsko - Arka Gdynia
My name is prince and i'm funky
17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)
17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)
-
- Posty: 2178
- Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
- Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
- Kontakt:
- volek
- Posty: 847
- Rejestracja: 20 maja 2003, o 13:23
- Lokalizacja: sektor 10
- Kontakt:
Błękitni na samą nazwę RUCH Chorzów srają w portki, więc 3pkt.volek pisze:No to na początek w Stargardzie 3 pkt. i w środę 13 sierpnia 10 tys.chopa na Cichej i zwycięstwo z Piastem!!!A potem Niebieska Fala zalewa Kraków.
Z Piastem będzie walka, w końcu derby, więc 3 ewent. 1 punkt.
Na Cracovii spotkają się jedne z najstarszych klubów z tradycjami, więc też będzie walka i 3 lub 1 punkt.
Terminarz mam już na mojej "śpiącej" stronie w formacie rtf.
http://www.ruch-chorzow.de/2_liga_2003-04.rtf
Z Jagą była kiedyś za***ista sztama, szkoda tego bloku Ruch-Wisła K.- Widzew, Jaga, Lechia.
- Mikoruch
- Wspiera "Wielki Ruch"
- Posty: 689
- Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
- Lokalizacja: Mikołów
- Kontakt:
..
ciekawe czy ktos sie pojawi w stadgardzie czy juz na sam poczatek zaliczymy pierwsze wyjazdowe ZERO... bo atrakcyjny przeciwnik to napewno nie jest... a tak wogole to niebylbym pewny czy te trzy punkty na sam poczatek sa takie oczewiste... bez walki napewno same sie nie poajawia na naszym koncie!!
- radzion
- Posty: 3982
- Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
- Lokalizacja: Świony
- Kontakt:
mie tam tyz sie bardzo podobo terminarz!!!zauwazyliscie ze te najlepsze szpile momy [po sobie???najpierw piast a potem od razu craxa!!!
a na som koniec wogole juz 2 pykne szpile!!!za***iscie by bolo jakby my awansowali do 1 ligi ale nie tak jak to ktos napisol w soattnim szpilu na jadze ale kolejka wczesniej!!!wielko feta u siebie na meczu z arka!!!a potym wielki wyjazd do bialegosoku!!!!
no ale do tego jeszcze badzo daleko i ciyzko droga!!!
narazie trza czekac na 1 szpil!!i na 2 szpil u w sumie nasze jedyne derby w tym sezonie!!
aha i do wszystkich co chca robic w koncu ta oprawa!!!tak jak my godali trza sie spotkac i to wszytsko pozalatwiac!!!a teroz jak juz wiemy ze 1 szpil u siebie gromy z piastem to wogle trza cos wymyslic i zrbic ekstra oprawa!!!1
a na som koniec wogole juz 2 pykne szpile!!!za***iscie by bolo jakby my awansowali do 1 ligi ale nie tak jak to ktos napisol w soattnim szpilu na jadze ale kolejka wczesniej!!!wielko feta u siebie na meczu z arka!!!a potym wielki wyjazd do bialegosoku!!!!
no ale do tego jeszcze badzo daleko i ciyzko droga!!!
narazie trza czekac na 1 szpil!!i na 2 szpil u w sumie nasze jedyne derby w tym sezonie!!
aha i do wszystkich co chca robic w koncu ta oprawa!!!tak jak my godali trza sie spotkac i to wszytsko pozalatwiac!!!a teroz jak juz wiemy ze 1 szpil u siebie gromy z piastem to wogle trza cos wymyslic i zrbic ekstra oprawa!!!1
- Wilus
- Wspiera "Wielki Ruch"
- Posty: 600
- Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
- Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
- Kontakt:
Panowie, nie badzcie tacy hurra optymisci.
Po pierwsze dalej nie wiemy kim bedziemy grac, a Wy juz zaliczyliscie na dzien dobry kilkanascie punktow.
Po drugie pierwsze 3 mecze to beniaminkowie, a tacy zazwyczaj na poczatku jeszcze graja i nie nalezy liczyc, ze np Blekitni wydygaja przed nami, wrecz przeciwnie beda grac na 200 %
Poza tym wykazmy troche szacunku dla rywali, bo nie chcialbym czytac wpisow, jakby nie daj Boze przejechalismy sie na dzien dobry w Stargardzie
Wilus
Po pierwsze dalej nie wiemy kim bedziemy grac, a Wy juz zaliczyliscie na dzien dobry kilkanascie punktow.
Po drugie pierwsze 3 mecze to beniaminkowie, a tacy zazwyczaj na poczatku jeszcze graja i nie nalezy liczyc, ze np Blekitni wydygaja przed nami, wrecz przeciwnie beda grac na 200 %
Poza tym wykazmy troche szacunku dla rywali, bo nie chcialbym czytac wpisow, jakby nie daj Boze przejechalismy sie na dzien dobry w Stargardzie
Wilus
-
- Posty: 2178
- Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
- Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
- Kontakt:
Dokladnie tak jak napisal WILUS nie ma co dzielic punktow.
Moim zdaniem korzystniejszy byl terminarz z poprzedniego sezonu spedzonego w drugiej lidze.Mielismy 2 mecze u siebie , strzelilismy 11 goli w dwoch meczach i druzyna nabrala pewnosci siebie.
Choc z kibicowskiego punktu widzenia napewno ten terminarz jest dobry.
Moim zdaniem korzystniejszy byl terminarz z poprzedniego sezonu spedzonego w drugiej lidze.Mielismy 2 mecze u siebie , strzelilismy 11 goli w dwoch meczach i druzyna nabrala pewnosci siebie.
Choc z kibicowskiego punktu widzenia napewno ten terminarz jest dobry.
My name is prince and i'm funky
17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)
17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)
-
- Posty: 280
- Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
- Lokalizacja: Chorzów
- Kontakt:
- jalboss
- Wspiera "Wielki Ruch"
- Posty: 1252
- Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
- Lokalizacja: gdzieniegdzie!
- Kontakt:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Acid, BandzioR, DaReQ93, Google [Bot], Google Adsense [Bot], HullCityFC, Majestic-12 [Bot] i 58 gości