to juz sa kpiny

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Viro

to juz sa kpiny

#1 Post autor: Viro » 23 cze 2003, o 13:32

Lines zostaje w Polsce

Aaran Lines, który występuje z reprezentacją Nowej Zelandii na Pucharze Konfederacji we Francji powiedział w rozmowie z dziennikarzem "Tempa", że zostaje na kolejny sezon w naszym kraju.

"Mam nadzieję, że zostanę w waszym kraju także w następnym sezonie, choć na pewno nie w Ruchu Chorzów. Klub wystawił mnie na listę transferową. Teraz mam oferty z Legii Warszawa, Groclinu Grodzisk Wielkopolski i Zagłębia Lubin. Mam zamiar trafić do takiego klubu, w którym będę mógł walczyć o najwyższe cele, łącznie z mistrzostwem Polski" - powiedział Lines.

wystawiamy jednego z najlepszych zawodnikow jakich mamy na sprzedaz jest gorzej niz zle

ZARZAD wy***rdalac

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#2 Post autor: vahanara » 23 cze 2003, o 13:35

A ja bym zdecydowanie wolał Probierza niż Linesa. Szkoda że to nierealne...

Awatar użytkownika
19r20
Posty: 2357
Rejestracja: 23 sie 2002, o 10:33
Lokalizacja: Panewniki
Kontakt:

#3 Post autor: 19r20 » 23 cze 2003, o 13:42

nie będzie Probierza, Linesa, Gorawskiego, Gęsiora

to tokie piepszenie

ciekawe kto będzie grał i co z tymi wzmocnieniami?!!?!?!?

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#4 Post autor: vahanara » 23 cze 2003, o 13:49

Jak koleś nie chce grać w Ruchu to niech wypi...la. Nieważne czy Gorawski czy Lines czy ktokolwiek. Siła Ruchu zawsze polegała na tym że grali tu ludzie którzy tu grać chcieli. Niech idą do cewki. Zdaje się że inni im podobni właśnie ztamtąd spier...ją bo też niema kasy :lol: :lol: :lol:
Bardzo znamienny jest tutaj wywiad z GW z Fornalakiem. Uważam że należy tych grajków sprzedać póki można za nich coś dostać a sprowadzać ludzi typu Wojtka Grzyba.

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#5 Post autor: Mikoruch » 23 cze 2003, o 13:49

To jest jeden z niewielu piłkarzy (+Gorawski) na których chcą coś jeszcze zarobić.

Viro

#6 Post autor: Viro » 23 cze 2003, o 14:11

ku*** ale kim my grac bedziemy ja bym tez chcial Probierza, Wojtka Grzyba i kilku NIEBIESKICH ludzi ale narazie tylko sprzedajemy

LoLo

#7 Post autor: LoLo » 23 cze 2003, o 14:14

JAK NIE CHCA GRAC TO NIEMA SESU TRZYMAC KOGOS NA CHAMA BO I TAK GRAC DOBRZE NIE BEDZIE A TAK DO KASY KLUBU JAKAS KASA TRAFI!!! WIEC NIECH wy***rdala TEN GWIAZDOR LINES!!!!!!!!!!! :evil:

Jr

#8 Post autor: Jr » 23 cze 2003, o 14:49

A co z KIWI i innymi podobnymi gwiazdami spadlismy z ligi to niech wypierdalają bo im nie zależało na graniu tylko KASA toteraz im bedzie zależeć jeszcze za awans trzeba by było im zaplacić 2 razy wiecej NIECH ZOSTANĄ CI CO CHCĄ GRAĆ DLA RUCHU

Viro

#9 Post autor: Viro » 23 cze 2003, o 15:39

jasne ze niech graja sami NIEBIESCY
ale jak narazie pozbywamy sie jednych a wzmocnien nie widac
boje sie zeby nie skonczylo sie tak jak slask czy Stomil

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#10 Post autor: fuhr » 23 cze 2003, o 15:54

problem jest taki ze tu juz nikt nie chce grac...
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

blumen

blumen

#11 Post autor: blumen » 23 cze 2003, o 18:17

Nie chce grać u nas to niech wy***rdala mimo że jest niezly ale na siłę
nikogo nie wolno trzymać tym bardziej że jest to zawodnik tylko
na 70 minut - potem już pływa .
JESTEM ZA Z TYMI CO SĄ ZA OPCJĄ Z WOJTKIEM GRZYBEM

WEA_boy

.

#12 Post autor: WEA_boy » 23 cze 2003, o 18:22

To niech wypier... jak nie chce u nas grac to niech niegra napewno nie bede plakal przez to ze odszedl :evil:

hanys1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 455
Rejestracja: 30 sie 2002, o 16:01
Kontakt:

#13 Post autor: hanys1920 » 24 cze 2003, o 01:33

calkiem fajne teskty tu czytam .niech ci co niechca dla nas grac wypierdalaja.do takich wlasnie nalezy lines.jeden wniosek mi sie nasuwa wydupic linesa i bedziemy grac pilkarzami ktorzy umiejetnsci nie maja ale maja niebieskie serce.czyli powiedzmy szczerze zostawiamy wleciala Srutwe bizaka a reszte bierzemy z juniorów ktorzy maja niebieskie serce a to ze umiejetnosci nie maja to juz mniejsza z tym.lines moze nie mial niebieskiego serca ale jest zawodowcem tam gdzie gra to wklada to cale serce ale zarzad .....az wstyd ich nazywac zarzadem
MOIM DOMEM GÓRNY Śląsk MOIM ŻYCIEM RUCH Chorzów

www.wolnyposredni.pl

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#14 Post autor: marcyk » 24 cze 2003, o 07:19

brawo hanys, podzielam twoje zdanie.

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10299
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#15 Post autor: gerhat » 24 cze 2003, o 08:28

vahanara pisze:Jak koleś nie chce grać w Ruchu to niech wypi...la. Nieważne czy Gorawski czy Lines czy ktokolwiek. Siła Ruchu zawsze polegała na tym że grali tu ludzie którzy tu grać chcieli. Niech idą do cewki. Zdaje się że inni im podobni właśnie ztamtąd spier...ją bo też niema kasy :lol: :lol: :lol:
:roll: Fantasta!!! Tradycje są dobre do izby pamięci i ku pokrzepieniu serc. Piszesz tak jakby Ruch był wiodącą siłą ligi polskiej. Obudź się, jesteśmy drugoligową druzyną, rozwaloną organizacyjnie, finansowo i sportowo.
Fajnie ze Bizak i Srutwa zostają, ale w dwójkę pierwszej ligi, w dodatku bez kasy nie zrobią.
Kilku chce zostać: Szyndrowski, Jarczyk, Fornalik. Na nich będziemy budować drużynę na ligę???? Ruch nie ma ani jednego pomocnika, ani jednego pomocnika, ani jednego pomocnika, ani jednego pomocnika, ani jednego pomocnika itd, itp

ps
pomocnik - zawodnik dogrywający piłki napastnikom, ofensywny, zaawansowany technicznie, szybki, potrafiący pograć piłką, oddać strzał na bramkę, wejść z akcją w pole karne, celnie dosrodkować, mający żelazną wydolność i potrafiący strzelić gola.
Są jeszcze cechy defensywne, ale tych nasi obrońco-pomocnicy mają aż nadto.

Pokażcie mi zawodnika Ruchu, który posiada chociażby dwie z wymienionych cech, wielu z nich nie posaida nawet jednej.
To bolesne, ale taka jest prawda. Za pieć i pół tygodnia startuje liga, współczuję Jurkowi Wyrobkowi.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19JeRRy20, BandzioR, Bing [Bot], DaReQ93, elquatro, ENDZA, GbatJ1920, Google [Bot], Harpo, heli, mody Ruch, scaneRboy i 100 gości