to juz sa kpiny

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
jahho

#16 Post autor: jahho » 24 cze 2003, o 08:53

Ja tak tylko od siebie zapytam :

Czy ten Lines serio taki dobry jest ? :)

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#17 Post autor: vahanara » 24 cze 2003, o 09:07

gerhat pisze: pomocnik - zawodnik dogrywający piłki napastnikom, ofensywny, zaawansowany technicznie, szybki, potrafiący pograć piłką, oddać strzał na bramkę, wejść z akcją w pole karne, celnie dosrodkować, mający żelazną wydolność i potrafiący strzelić gola.
Jak narazie z pomocników odeszli Jamróz i Wiechowski. Chyba zgodzisz się ze mną że nie prezentowali w/w cech?. Linesa może i trochę szkoda ale jak niechce to nie. I tak na jego pozycję trzeba było zmiennika bo po godz. meczu oddychał rękawami. Do ligi jeszcze trochę czasu, zauważ że w innych klubach na razie też się tylko gada (ewentualnie ktoś odchodzi), nigdzie nie widać spektakularnych wzmocnień...

AndRe
Posty: 2179
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#18 Post autor: AndRe » 24 cze 2003, o 10:15

jahho pisze:Ja tak tylko od siebie zapytam :

Czy ten Lines serio taki dobry jest ? :)

Moze Harrym Kewellem to on nie jest , ale na tle pozostalych graczy byl zawodnikiem wyrozniajcym.Typowy brytyjski styl gry czyli rajdy skrzydlami.

Co do toczacej sie dyskuji.
Prawda jest ze golym okiem widac brak pomocnikow o ofensywnych predyspozycjach.Jarczyk w pomocy traci 50 % swoich umiejetnosci , dobrze w ostatnich meczach jako pomocnik gral Fornalik -tylko ze on z natury jest zorientowany na defensywe.Podobnie Malinowski ktory glownie w Odrze gral defensywnego pomocnika lub obronce.

Skrzydlowych tez u nas nie stwierdzono.Troche szkoda umieszczac na skrzydle Kalasza bo pewnie duzo straci ze swej wartosci.Wczesniej na skrzydla umieszczani byli Narwojsz , Gorawski czy tez Bizacki i konczylo sie ze strata zarowno dla nich jak i dla klubu.

Co do wielkich talentow jakim podobno sa Lindner i Wawrzynczok.Pierwsz moja mysl skoro to takie talenty to czemu nie byly probowani w 1 lidze.Gorzej od Jamroza czy tez Wiechowskiego grac sie nie dalo.
Molek bez formy -i ten okres ciagnie sie od zlamania nogi , Lines ma odejsc , Krzeciesa i Krajanowski - hmm ciezko powiedziec i ze skrzydlowych to tyle.Czyli nic.
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

AndRe
Posty: 2179
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#19 Post autor: AndRe » 24 cze 2003, o 10:20

A jeszcze o Linesie.

Duzym minusem sa
-jego braki kondycyjne
-oraz to ze jego najwiekszym przyjacielem jest Gorawski 8) (zainteresowni wiedza o co chodzi )
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

WOJTEKK

#20 Post autor: WOJTEKK » 24 cze 2003, o 12:21

Oby to nie wygladało to tak,ze zacznie sie liga a druzyna Ruchu bedzie w sile 6 chopa i dalej cisza...............................bo juz nikogo nie bedzie u nas :cry:

Darek

#21 Post autor: Darek » 24 cze 2003, o 17:49

SKONCZMY Z LINESEM ON I TAK BY NIE ZOSTAŁ U NAS I TAK.PROBLEM TKWI W TM ZE NIE MAMY DRUZYNY KTÓRA MOGŁA BY POWALCZYC O 1 LIGE. OSOBISCIE JESTEM ZA TYM ABY STAWIAC MIMO WSZYSTKO NA JUNIORÓW BO TRANSFERY TEN ZARZAD NIE UMIE POZADNYCHZROBIC A TACY GRAJKOWIE JAK WIECHOWSKI NARWOJSZ TO WLASNIE ZAJMOWALI MIEJSCE JUNIOROM NP. BALULOWI.MUSZA GRAC CI CO CHCA GRAC NA TAKICH ANIE INNYCH WARUNKACH. JASNE SUPER BY BYLO SCIAGNAC PROBIERZA GESIORA I INNYCH ALE ZEJDZMY NA ZIEMIE BO TO NIE REALNE.PODZIELAM JEDNAK OBAWY VIRO ZE MOZEMY PODZIELIC LOS SLASKA OBY NIE!!!!!. POKI JEST TEN ZARZAD I ROGALA MU PRZEWODZI TO DOBRZE W TYM KLUBIENIESTETY NIE BEDZIE.POZDROWIENIA DLA NIEBIESKICH

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10299
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#22 Post autor: gerhat » 25 cze 2003, o 10:48

vahanara zauważ, że pisałem o tym co mamy a nie o tych co się pozbylismy i że jest koniczny zakup 3 zawodników do drugiej linii (rozgrywający i skrzydłowi), bo Ci co grywali na tych pozycjach moga byc co najwyżej zmiennikami, gdyż gry to oni nam nie poprowadzą, za małe maja umiejetności. Jeżeli pocieszeniem na taki poblem ma byc to że pozbylismy się dwóch nieudaczników, to jest to marne pocieszenie. Mnie interesuje bardziej kto tam bedzie grał.

PBB

#23 Post autor: PBB » 25 cze 2003, o 10:58

Dzisiejsza GW :
GKS - testuje kilkunastu zawodników - z niższych klas, młodych
Górnik - podobnie
a u nas co ???

W GKS miedzy innymi paru z Pogoni , miałem nadzieję że J.Wyrobek
chociaż kogoś wartościowego z sobą przywiezie bo zna te materiał .

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#24 Post autor: vahanara » 25 cze 2003, o 12:01

A my podobno chcemy Zganiacza i (lub) Jaromina, poza tym zobaczymy kto będzie na pierwszym treningu. Zanosi się też na to że Gora zostanie więc niepotrzebne żale...

AndRe
Posty: 2179
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#25 Post autor: AndRe » 25 cze 2003, o 12:20

Oba nazwiska jak najbardziej wskazane.

Zganiacz - ogromny talent , bylo juz o nim mowione.

A Hubert Jaromin nalezal do najlepszych zawodnikow Radzionkowa (jak nie najlepszy)

No wreszcie jakies konkrety(oby tylko sie nie skonczylo tak jak z Probierzem i Gegala)

Ale jest jakies swiatelko w tunelu 8)
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

PBB

#26 Post autor: PBB » 25 cze 2003, o 12:30

Zganiacz lub Jaromin będą oczywiście wypożyczeni ?? Jak coś zaczną grać to zaraz ich oddamy .
Dług za wypożyczenie pozostanie.
Jak było z Grzelakiem , Ruch wypromował go Ptakowi - aby go szło
sprzedać za DM , a my jeszcze chyba wiszymy forsę Ptakowi.
Ktoś w klubie ma głowę do dobrych interesów no nie .

Dziurowicz dziś powiedział w GW :
,,Nadal stawiamy na piłkarzy których nazwiska nie pojawiają się na pierwszych stronach gazet. Nie chcemy zawodników którzy przychodzą do klubu tylko na rok , żeby tylko zarobić pieniądze ,,

Dziurowicz to młody facet , ale to co mówi ma sens.

Dlaczego u nas tak nie jest ???

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#27 Post autor: vahanara » 25 cze 2003, o 12:38

Z reguły przy wypożyczeniu jest opcja pierwokupu, w przypadku Grzelaka też tak było lecz nie było nas na to stać. Pomysł z wypożyczeniem jest bardzo dobry bo w razie niewypału niema problemu z takim grajkiem. Więc jeśli chcesz na siłę (PBB) komuś dopie...ić to musisz znaleźć inny powód a przykład dobrego prezesa w osobie Dziurowicza też lekko chybiony...

AndRe
Posty: 2179
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#28 Post autor: AndRe » 25 cze 2003, o 12:47

W Gks sytuacja jest inna.
1 -graja w pucharach.
2- okupili ta zmiana nazwy.

Poza tym Sierka czy tez Wrobel tez byli tylko wypozyczeni.Teraz gdy sie zakwalifikowali do PUEFA maja troche lepsze sytuacje wyjsciowa.A i tak Sznaucner odchodzi.

Tak wiec nie jest to do konca tak.
Sprawa z Grzelakiem to temat rzeka.Najlepiej jakby sie wypowiedzial ktos z prywatnych jednosobowych sponsorow ktorych w zarzadzie Ruchu jest od groma kto , ile i w jaki sposob rozliczali siel za ten transfer.Ja plotek siac nie chce.

Jaromina to raczej kupimy.Radzionkow spadl i szykuje sie tam wielka wyprzedaz .Jesli pozyskamy Jaromina moim zdaniem dostaniemy najlepszy kasek.

A Zganiacza chce polowa klubow w EKSTRAKLASIE i jakby udalo sie sprowadzic Go nawet w formie wypozyczenia to bedzie to sukces.

A ze tylko wypozyczenie?? gramy w 2 lidze , kasa swieci pustkami etc.

Ps.Tez jestem krytycznie nastawiany do naszego zarzadu , ale proboje zachowac jakis umiar.Akurat widac w tym zamysle jakis sens i logike.Ale pozyjemy , zobaczymy.....
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

Awatar użytkownika
19r20
Posty: 2357
Rejestracja: 23 sie 2002, o 10:33
Lokalizacja: Panewniki
Kontakt:

#29 Post autor: 19r20 » 25 cze 2003, o 12:56

taka jest smutna prawda

z żabskim ścierwem już 2 znanych piłkarzy podpisało kontrakty, ci co mieli odejść raczej zostają
z dospelem to samo, nowi zawodnicy

a ku*** u nas tylko handel

brak słów, mamy szanse na awans?
w tym składzie wątpię

PBB

#30 Post autor: PBB » 25 cze 2003, o 13:04

Z tego co pamietam to pieniadze poszły wtedy na wykup Górskiego.
Dobra decyzja ???

do***rdolić nikomu nie chcę .

Dziurowicz nigdy moim ulubiencem nie był , co nie oznacza że
nie mogę pochwalić jego rozumowania w sprawie polityki transferowej.

Dziurowiczowi można wiele zarzuci ale to już sprawa kibiców GKS,
ich problem . Czy ja użyłem określenia Dziurowicz - dobry prezes - NIE.


My mamy swojego Prezesa, czy można go nazwać dobrym prezesem - zawdzieczamy mu 2 krotny spadek z ligi i ja jako kibic z sporym stażem, mu tego nigdy nie wybaczę .

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], zico1920 i 95 gości