Górny Śląsk

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Viro

Górny Śląsk

#1 Post autor: Viro » 21 cze 2003, o 20:50

na stronie www.kibice.pl jest temat w dziale hyde park "odlaczyc Slask od Polski"
jak chcecie polecam wypowiedzcie sie
ja ze nie znam tematu dokladnie a wielu z was napewno tak prosilbym o wypowiedzi czy tu czy tam odnosnie powstan slaskim lub jakies linki do powstan czy slazacy brali w nich udzial dobrowolnie czy tez byli zmuszani oraz o przywodcach tych powstan
prosil o to tez gosciu z wawy , ktory gada calkiem sensownie i troche sie tym interesuje
pozdRo

bolo23

#2 Post autor: bolo23 » 21 cze 2003, o 21:10

to podaj im tam link na tematy na naszym forum dotyczące Gónego Śląska - tez prowadzilismy kiedys dyskusje o tym.

Viro

#3 Post autor: Viro » 21 cze 2003, o 21:11

Bolo wlasnie o Tobie myslalem ze mozesz im wyjasnic duzo spraw
pozdRo

S.H.

#4 Post autor: S.H. » 21 cze 2003, o 22:31

Z tego co widze, to kilku gości tam jest na prawde zainteresowanych dyskusja, ale reszta wypisuje takie głupoty, że głowa boli (niestety również "nasi").

Osobiście nie mam ochoty na darmo strzepić jezyka na rozmowy z zadufanymi Gorolami.(W końcu jestem " leniuchem" :D)

Po drugie moja wiedza na temat powstań nie jest kompletna i nie wiem, czy do końca obiektywna.

Jeśli moge im cos poradzić to forum gazeta.pl (miasto:katowice, dział : Śląsk,Niemcy,etc ) jest ogólnodostępne i zawiera na prawde mnóstwo informacji na temat histori Górnego Śląska.

pozdrawiam.

bolo23

#5 Post autor: bolo23 » 21 cze 2003, o 23:08

nie chcialem na poczatku nic tam pisac, ale w koncu sie skusilem - moze jest troche kontrowersyjne dla niektorych, ale to przeciez tylko moje zdanie

Viro

#6 Post autor: Viro » 21 cze 2003, o 23:10

bolo ciesze sie ze piszesz bo chyba najlepiej znasz temat
pozdro

Viro

#7 Post autor: Viro » 23 cze 2003, o 12:59

Lysy dawaj na stronke do ktorej link podalem sie wypowiadaj bo tez masz duzo do powiedzenia w temacie:)
pozdRo

bolo23

#8 Post autor: bolo23 » 23 cze 2003, o 22:42

nie chcialem zakladac nowego tematu, choc wiem, ze wowczas wiecej ludzi by to przeczytalo.
Wlaśnie dowiedzialem sie o sklepiku internetowym RAS - na razie sa tam tylko koszulki, jest ich aktualnie 5 modeli
warto zajrzec polecam!!
http://www.raslaska.org/ras/pol/wsparci ... zulki.html

Bolek
Posty: 851
Rejestracja: 21 sie 2002, o 20:12
Lokalizacja: paryz
Kontakt:

#9 Post autor: Bolek » 24 cze 2003, o 08:32

Bolo23 normalnie za***iste te koszulki, zaraz se jakas kupie :)
[img]http://www.widzewlodz.pl/images/logo/chorzow_d.jpg[/img]

Bolek
Posty: 851
Rejestracja: 21 sie 2002, o 20:12
Lokalizacja: paryz
Kontakt:

#10 Post autor: Bolek » 24 cze 2003, o 08:54

Bolo23 wlasnie zamowilem jedna z koszulek i chce wplacic kase na konto ale pisze mi, ze takie konto nie istnieje, jak bys mogl to dowiedz sie czy jest ono poprawne i daj nzac na maila albo na gg albo na pw :)
[img]http://www.widzewlodz.pl/images/logo/chorzow_d.jpg[/img]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], Marek Nowak, MeteoR1920, Stasiu19R20, zico1920 i 92 gości