Gęsior, Probierz, Lech w Ruchu?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
STING_RULEZ

#16 Post autor: STING_RULEZ » 12 cze 2003, o 14:21

Probierz, pojedzie najprawdobodoniej do Niemiec, rozmawia też z nami i wątpie, żeby wybrał II ligę
Lech-przecież on sie dogodoł z Górnikiem
Gęsior- no nie wiem, czy on Wam pomoże.

WOJTEKK

#17 Post autor: WOJTEKK » 12 cze 2003, o 14:32

STING a skad ty mozesz wiedziec czy nam Gaska pomoze czy nie jak go w akcji widziałes moze tylko na derbach !!!!??????ile razy widziałes Probierza tez tylko na derbach i od razu uwaga ze z wami tez rozmawia,kurna bedzie napisane ze Ronaldo moze przyjdzie do Ruchu i tez napiszesz,ze z wami tez rozmawia?????? wydaje mi sie ze sprawy transferowe sa nasza sprawa a czy dany zawodnik rozmawia tez zwami to wasza sprawa lub czy nam sie przyda z całym szacunkiem dla ciebie to jest nasza sprawa.

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10299
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#18 Post autor: gerhat » 12 cze 2003, o 14:36

Zgadzam się z KKubickim, że przy starych wymaga jest miejsce dla 2-3 młodych żeby się ogrywali. Ale nie wiecej, bo zrobimy to samo co Sląsk Worcław.
Tym którym nie podobają sie zawdonicy trzydziestoletni chciałbym przypomnieć nazwiska dzieki którym tak szybko opuszczalismy II ligę, bo to były konie napedowe tych drużyn: Wrona, Wira, Nawrocki i Bąk.
Jurek Wyrobek napewno wie jak to poukładać i akurat jego decyzje i jego wizję druzyny popieram.

ps
Lutz, przeczytaj posty dokładnie, nigdzie nie znajdziesz słów ze ktos nie widzi Probierza bo Judasz. Nikt go nawet juz tak nie nazywa. To są satre czasy gdy prosto z Niemiec poszedł do Żaboli, a znając jego wczesniejszy sktosunek do Ruchu, który nigdy na to nie wskazywał na to że sie tam znajdzie, taki przydomek był zasadny. To tak jakby Baszczu z Wisły wrócił z kartą na ręce do.. Zabrza. Ale to już wszystko nieważne, Probierz pokazał ze ma jeszcze w sobie niebieską krew i spowrotem zdobył zaufanie naszych kibiców (może nie wszystkich, bo zwłaszcza u nas panuje pluralizm :lol: , ale madre słowo mi wyszło)

Gość

#19 Post autor: Gość » 12 cze 2003, o 16:49

WITAM. CHODZ JEST TO MAŁO REALNE ALE TACY PIŁKARZE W TEJ SYTUACJI BY SIE NAPEWNO PRZYDALI

Gość

#20 Post autor: Gość » 12 cze 2003, o 19:35

Probierz, pojedzie najprawdobodoniej do Niemiec, rozmawia też z nami i wątpie, żeby wybrał II ligę
Lech-przecież on sie dogodoł z Górnikiem
Gęsior- no nie wiem, czy on Wam pomoże.
synek cos ty taki madry ??????????
a skad ty to niby wiesz ??????
ty sie lepiej interesuj tym waszym murzynkiem Yahaya po jak narazie jescze nie wrocil ze swojego kraju,co??????? :twisted: CHYBA WAS OLAL!!!

A co do transferow to jestem jak najbardziej za tym aby Ci pilkarze grali w ChoRzowakim Ruchu!!!!Tylko nie wiem czy jest nam potrzebny Lech z calym szacunkiem dla niego ale teraz chyba jest czas na Sebe Nowak1 :wink:

WEA_boy

.....

#21 Post autor: WEA_boy » 12 cze 2003, o 21:17

A moze zamiast qpywac pilkarzy w wieku "przedemerytalnym" albo mlodych z nizszych klas, mozna wkoncu by bylo postawic na mlodych wychowankow i kadre RUCHu opierac rowniez na nich??? !!!!

STING_RULEZ

#22 Post autor: STING_RULEZ » 12 cze 2003, o 22:47

Uwaga o Probierzu była po to by Wam uświadomić, że ma wiele ofert, a Gęsior jest już starym dziadkiem, a w II lidze się zajechać można, oto mi chodziło.
Kolega z Opola tu dobrze napisał o co mi chodziło.

AndRe
Posty: 2171
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#23 Post autor: AndRe » 13 cze 2003, o 00:30

Bez nerwow Panowie.

Ja tak jak Sting tez mowilem o wieku ale akurat Ty(chodzi o Stinga) jako kibic Gks pownienes miec inne zdanie nieprawdaz??:

Adamczyk - rocznik 67 - gra u Was w podstawowym skladzie.Talentem na pewno nie dorownoje Gesiorowi (przypominam ze Gegala to odkrycie roku bodajze 90-pewny nie jestem-kiedys robiliscie pod niego podchody-ale on zostal a pozniej przeszedl do Widzewa-sprawa odejscia to temat na osobny post).Adamczyk to zwykly rzemieslnik.To samo tyczy sie Sadzawickiego.

z zagranicy:
Donato - pilkarz Deportivo La Coruna ma 40 lat i gra w podstawowym skladzie

I chociaz nigdy nie bylem zwolennikiem talentu Darka to jednak nazwanie go dziadkiem to chyba jednak nieporozumienie.

Cala sztuka tkwi w tym jak wymieszac rutyne z mlodoscia..
Ja wierze ze Jurek Wyrobek to jakos pouklada.

Druga sprawa.Probierz.
Sprawe jego ex-przezwiska GERHAT juz dobitnie wyjasnil.
Co do rozmow z Gks.Tez slyszalem ze byly takowe rozmowy , ale to glownie z tego wzgledu ze Zurek i Probierz sie znaja.I tylko tyle.
Zreszta przyklad Klosinskiego pokazal ze mozna trenowac z zespolem i dzien przed podpisaniem kontraktu zniknac.Tak prawo Bosmana zmienilo te warunki .Dopoki pilkarz nie ma podpisanego kontraktu jest wolnym graczem i moze rozmawiac z kim chce (bez zobowiazan)
Zreszta Zurek znany jest tego ze czesto rozmawia ze swoimi bylymi graczami.Jak nas trenowal czesto kontaktowal sie z Lekkim jednak byly to tylko kolezenskie rozmowy.Teraz sytuacja podobnie wygladala z Kompala.Jasio to swoj chlop lubi sobie pogawedzic. :mrgreen: Dar przekonywania to Jasio Bulion jednak nie ma <sprawa Gorszkowa>

Powod jakoby Probierz nie wybral Ruchu z powodu tego ze gra w 2 lidze jest nieco smieszny.Probierz na Cichej ma cos jeszcze do udowodnienia.Zainteresowani wiedza o co chodzi.Kwestia czy dzialacze nasi (albo inaczej mowiac pseudodzialacze) sie dogaja z nim.Sprawa Niemiec dalej aktualna -podobno chodzi o klub trzecioligowy.(dzisiejsza wiadomosc)

No i na koniec sprawa jakoby staruszkowie sobie nie poradzili w drugiej lidze.Tu tez troche sobie przeczysz .Przeciez jak graliscie w 2 lidze
wtedy do Was doszedl Daniel Dylus- to dopiero byl dziadek.I z tego co pamietam pogral u Was w kilku meczach.Kolejny przyklad ze w 2 lidze staruszkowie sobie radza to Grzesik -chlop od Was ktory zagral w 2 lidze kilka popisowych spotkan w barwach Niebieskich.

A mlodziez -hmm nie zawsze ma sile na druga lige - Slusarski w Lechu ,spadek Slaska , cudem uratowana (kupiona :mrgreen: ) przez LKS

Sory za przydlugawy post 8)
PozdRawiam

Jr

#24 Post autor: Jr » 13 cze 2003, o 08:36

Co do Probierza to On sam napewno by chciał udowodnic że gra w Górniku po powrocie to zasługa naszych działaczy(PSEUDO) Ile razy jak Go spotkałem na Ruchu zadawałem pytanie dlaczego Górnik Michał tylko pokazał palcem na naszych WŁODARZY -zapytaj sie ich odpowiadał.

Gęsior napewno by się przydał przedewszystkim doswiadczony
Lech brak zdania swoje lata najlepsze ma zasobą a My mamy SEBE

no i jakiś dobry rozgrywający który mugłby się uczyć od Michała i Gesiora

Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 600
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

#25 Post autor: Wilus » 13 cze 2003, o 09:15

Panowie, Probierza i Gesiora biore do Ruchu w ciemno, bez dwoch zdan. My praktycznie nie mamy 2 lini, a oni mogliby spokojnie poprowadzic wlasnie te formacje. Co do Lecha to chyba przedluzyl kontrakt z Gornikiem wiec temat raczej nieaktualny.

Pytanie brzmi, czy P i G beda chceli grac w Ruchu i czy nas na to stac ? Moim zdaniem jak jeden z nich zagra na Cichej to i tak bedzie to sukces transferowy ( a tych to niestety ostatnio nie mielismy za wiele )

Wilus

STING_RULEZ

#26 Post autor: STING_RULEZ » 13 cze 2003, o 09:20

AndRe sporo racji, tylko właśnie porównaj Sadzawickiego, Adamczyka do Gęsiora, on od czasu jak odszedł do Widzewa dla mnie stał się zmanierowanym gwiazdorem(kasa musi się zgadzać, klub nieważny itd., wystarczy popatrzeć na jego kolejne po Ruchu kluby), dlatego ja nie wierze, że on po pierwsze chce grać w II lidze, a po drugie nawet jeśli, że odda serce za ten klub. Z Probierzem się zgodze, że ma coś w Chorzowie do udowodnienia i napewno byłby walczakiem, jemu sił na II ligę mu nie brakło. Ale ja nie mówie, że mają grać sami młodzi, bo to grozi katastrofą tymbardziej że Szyndrowski czy Suker hmmmm......zostawie ich umiejętności bez komentarza. Ale "gwiazdor" Gęsior, w niego też nie wierze.

Awatar użytkownika
Bogdan Kalus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 135
Rejestracja: 7 cze 2003, o 16:51
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#27 Post autor: Bogdan Kalus » 13 cze 2003, o 09:20

Z tego co wiem, to sprawa Michała Probierza ma się rozstrzygnąć w ciągu najbliższych dni, ale wiem również, że jest to bardzo realny transfer. Co do Gąski i Młodego nic nie mogę Wam powiedzieć, ale jeśli coś będę wiedział to zaraz Was poinformuję. Wychodzi na to, że poczta pantoflowa najlepiej działa, a z klubu i tak nikt pary z gęby nie puści, bo a nuż ktoś kogoś podbierze.Pozdrawiam.

blumen

#28 Post autor: blumen » 13 cze 2003, o 11:54

wygląda na to - jeżeli okaże się to prawdą - że bardziej na RUCHU
zależy zawodnikom grającym w innych klubach niż naszym kopaczom !

kibol lacky ksg

#29 Post autor: kibol lacky ksg » 13 cze 2003, o 22:44

jesli chodzi o lecha to macie panowie juz pecha bo jest juz dzisiaj po podpisaniu kontraktu na pozostanie.a jesli chodzi o drugiego czlowieka(jak to piszecie z niebieską krwią!)probierza,to poczytajcie na stronach Górnika to sie sami nie pochytocie o co tu chodzi!juz pisali ze jest jedna noga w domestosie,potem ze chce go piast gliwice(to juz wogole zboczenie!) a teraz piszecie ze ma grac u was?! nie powiem bo rzeczywiscie z wami ma chyba probierz najwiecej wspolnego ale poczekajmy jeszcze z miesiac to wszystkiego sie dowiemy kto u kogo i za ile bedzie grał!pozdro dla wojtasa z inter c.!

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#30 Post autor: radzion » 14 cze 2003, o 08:12

akurat lech jest nam w tej chwili najmniej potrzebny,mamy bardzo dobreg utalentowanego nowaka,a i ponoc matuszek ma zostac,wiec lech co najwyzej bylby 3 bramkarzem,tak wiec niech sobie zosanie u was,zreszta slyszalem ze na waszego patak nielota z bramki(ten co chcial sprzedac szpil szczawom,ale mu sie nie udalo bo nie gral)robi zakusy juz skisla wisla

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 66 gości