Najbardziej nielubiany piłkarz w Polsce !

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Aro

#16 Post autor: Aro » 5 wrz 2002, o 08:29

Kiedyś prym wiódł Wojtek Kowalczyk, potem był Marcin Mięciel, a teraz na pierwszym miejscu wśród 'nielubianych' jest Czarek Kucharski.

Hmm czy to znaczy, że ja mam uprzedzenie do pewnej drużyny, czy to jest tylko przypadek :D

PS: Aha, no i jeszcze Probierz, ale to inna historia :wink:

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#17 Post autor: marcyk » 5 wrz 2002, o 12:19

Jest paru takich gagatkow :Andrzej Bledzewski,Damian Trojanowski,Marcin Fec,Mario Andracic,Grzegorz Lekki,Robert Kolasa,Ivica Krizanac,Blazej Radler,Tomasz Twardawa,Jacus Wisniewski(ten to ma ryj),Rafal Kaczmarczyk,Rafal Kocyba,Daniel Kolodziejski,Adasko Kompala,Marcin Kocur,Lukasz Kosciczuk,Krystian Odrobinski, Madrin Piegzik,Tomasz Prasnal,Michal Probierz,Marcin Szulik,Tomasz Wojcik,Piotr Gierczak,Andrzej Niedzielan,Mariusz Nosal,Marcin Ziaja. K...a po co sie meczylem moglem po prostu w skrocie napisac gornik zabrze

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#18 Post autor: Morris » 5 wrz 2002, o 13:19

tez bardzo mnie interesuje cóż takiego o Ruchu powiedział Probierz, bo zawsze go ceniłem jako piłkarza i człowieka.
co do tematu to również nie znoszę kucharskiego, za rozbójnicze ciągotki na boisku, które prezentował już wielokrotnie.
inny mój "faworyt" to piotruś mosór, a z "zagranicznych"szczególną alergię mam na kowalczyka, a szczególnie czupurka hajtę, co kiedyś,w kasynie hotelu Warszawa, dałem mu odczuć :mrgreen:

ord

#19 Post autor: ord » 6 wrz 2002, o 10:33

arkadiusz bak , sypniweski
i ta szmata kucharska wali gosciowi buta w klate i nic mu za to nie robia bo ma zawiasy i musieli by go do***ac ale to przeciez legionista

pzpn pzpn je*** je*** pzpn

normal

#20 Post autor: normal » 6 wrz 2002, o 23:40

tort pisze:Moim zdaniem Jacek Wiśniewski(chyba za wyglad :))
A Czarka tez nie lubie!!!
zdecydowanie srutwa!!!! pozjadał wszystkie rozumy!!!!

r11

#21 Post autor: r11 » 7 wrz 2002, o 05:11

dla mnie gierczak za molka,
mosór wiecie za co:-)kiedys mu w buku na reprezentacji naplułem za to w twarz:-))))fajnie mu gały wyjebało,gdyby nie gęsior to by i klapsa zaliczył:-)))))
pozdro

Adi

Zaby precz

#22 Post autor: Adi » 18 wrz 2002, o 18:40

Anonymous pisze:Jak widze srotwe i bizckiego to noz mi sie otwiera w kieszeni. Jakie oni maja żadne mordy.brr beeeeeeeeee
Z Wami gupie ci*** z zabrza jest tyn problem że u wos ani rozumu ani urody. Wom nawet żodyn psychiatra pomóc niy może, bo żaeby leczyć mózg to trzeba go jeszcze mieć.
Wracając do tematu
1. Kucharski - za chamstwo
2. Majdan - za pedalstwo i zarozumiałość
3. Szymkowiak - wiadomo
4. Dźwigała - niy lepszy od Kucharskiego

ANONIM

Co Za Pojeby !!!

#23 Post autor: ANONIM » 18 wrz 2002, o 20:45

Czytam tak te wasze wypociny i śmiać mi sie z was chce.Co jeden to lepszy.Ktoś tam nielubi Dzwigały ,inny Kosowskiego,jeszcze ktoś tam "Wiśni " bo ma morde jakąś tam i mu to niepasi -chciałbym widzieć twoją morde cwaniaku hahaha :-) (napewno cała w pryszczach -a jak taki twardziel z ciebie to powiedz to w twarz Wiśni na ulicy ,to cie połamie:-) .Jeszcze inny burak sobie ubzdurał że jemu sie niepodoba cała druzyna KSG !!!.Dobra okej, niekażdy lubi Górnika-konkretniej Żaboli (chociarz wisi i powiewa mi to co o nas sądzicie)- ale paranoją jest żeby odrazu nienawidzić wszystkich piłkarzy!!!.I tak sobie myśle i dochodze do wniosku że wasza nienawiść po ostatnim incydencie kolosalnie wzrosła( po części sie wam -a raczej tym nielicznym któży Go znali -niedziwie), ale nie o to chodzi .A mianowicie o to ze większość z was tak raptownie znienawidziła wszystko co jest związane z KSG.I ch** mnie strzela jak czytam tych internetowych nienawidzących do wściekłości kibiców(niewszystkich ,bo paru konkretnych co cos robi ,tu jest - ale większość to kilkunastoletnie łośki co na mecz pujdą jak im mama pozwoli) , bo z tym co sie ostatnio działo macie tyle wspólnego co Bush z Binladenem (B-B) a znienawidziliście co sie tylko da ,byle by było z Zabrza .I to świadczy o waszym pozerstwie ,bo w gruncie rzeczy to ch** was obchodzi jakiś kolo ,ale ważne ze jak chłopaki z nabojki nienawidzą Żaboli i cos tam robią ( bo w sumie im sie niedziwie to był jeden z nich) to wy prubujecie im dorównać ale nie czynami tylko swoją głupota poszeżając horyzonty nie tylko o kibiców ale o co kolwiek sie da( jeszcze troche to bedziecie nienawidziec zwierzaki hasające sobie ulicami Zabrza - bo sa z Zabrza!!)....zresztą jesteście żenujący ,a zwłaszcza ten typ nienawidzący all kopaczy...

Ch.W.W.D. i policji

r11

#24 Post autor: r11 » 18 wrz 2002, o 21:07

ANONIM NAZYWASZ TO INCYDENTEM!!!!!!
a co do tematu to twoji koledzy pobili piłkarza Ruchu w rybniku!
ja jeszcze nie słyszałem zeby Chorzowscy pobili jakiegoś piłkarza,więc zamiast się ty produkować ,zajmnij się swojim placem !!!
bo pobicie piłkarza jest do mnie największym frajerstwem!

Awatar użytkownika
AdiC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1489
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:56
Lokalizacja: Ruda Śl Bykowina akt Szczecin
Kontakt:

Macie swoje Forum to spier....cie na swój plac

#25 Post autor: AdiC » 18 wrz 2002, o 21:21

Anonim
Po pierwsze to wracaj do szkoły i doucz się ortografii ty zabski tępy łbie;
po drugie: nienawiść do Was to nie tylko kwestia ostatnich wydarzeń, ale wielu waszych frajerskich zachowan które obserwuję od ponad 20 lat. Nie chce ich tutaj przytaczać bo lista będzie bardzo długa (o ostatnim pisze R11).
Jako ludzie i kibice jesteście kompletnymi zerami i zawsze nimi byliście.
Mogę rozmawiać z kazdym ale nie cwelem i frajerem.
1-2-3-Zabskie Psy
AdiC
Dumni ze zwycięstw - wierni po porażce!!!

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#26 Post autor: marcyk » 19 wrz 2002, o 09:39

ANONIM buraka to sie hu** w rodzinie poszukej.Forum to jest cos takigo jakbys niy wiedziol co kozdy moze napisac co mysli a jo napisol ze mom w ciuli all grajkow pierdolonego gornika zabrze bo naprowdy ich tam mom. ciul mi mo lozerwac ale loni tam zawsze bydom i ciebie tam mom i wszystkich twoich kompli kiboli tego pierdolonego klubu.
Mom za duzo lot i szpilow zaliczonych zebys mi jakis pi***olony zabol godol za jedno ,nastympnym razym to Panie Burak a itak morda bydzies miol zryto morda. HWD pierdolonemu gornikowi,zarzadowi i kibolom jego.

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#27 Post autor: Patton » 19 wrz 2002, o 10:58

marcyk: w wieku 13 lat chlopak jakos musi sie wyszalec... a ze miol trudne dziecinstwo, to co my na to poradzymy? 8) A za jedno to lon moze byc ze stara - ku*** z roosvelta. :twisted:
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Iron - Wisła

#28 Post autor: Iron - Wisła » 21 wrz 2002, o 18:17

Kucharski,
Jóźwiak,
Sypniewski,
:twisted:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19gorek20, BandzioR, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], k0ciak, Marciak, papar1, tynbydziedobry i 104 gości