Skład w II lidze

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
PogońFan

#106 Post autor: PogońFan » 29 lip 2003, o 13:35

Moim zdaniem Marek Adamczyk to bardzo wartościowy zawodnik i co najwazniejsze robi zamieszanie w polu karnym.Jeśli trener będzie mu dawał często szanse pokazania sie i jak sie wczuje w zespół to myśle ze bedziecie mieli z niego pozytek.Z drugiej strony szkoda ze odeszedł z Pogoni ... ale my i tak teraz napad mamy taki ze nie ma sie co martwic.
Pozdro dla wszystkich kibiców RUCHU.

...::: Staszów Zawsze z Ruchem :::...

NP07
Posty: 808
Rejestracja: 24 mar 2003, o 16:19
Lokalizacja: Niebieskie Południe
Kontakt:

#107 Post autor: NP07 » 29 lip 2003, o 13:47

Teraz widać , że mamy już drużyne która może powalczyć o awans.Jeszcze gdyby dołączył do nas Sierka byłoby już super :lol: :lol: :lol:

krempy1

#108 Post autor: krempy1 » 29 lip 2003, o 16:31

Skłąd wygląda całkiem ciekawie i daje nadzieje na powrót do I ligi już za rok. Ja typuje ze w 11 z Błękitnymi zagraja;
Nowak
Balul, Cecot, Masternak
Lines, Malina, Kundra, Jarczyk
Śrutwa
Bizacki Bajera

Awatar użytkownika
wolfik
Posty: 2159
Rejestracja: 3 cze 2003, o 23:44
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#109 Post autor: wolfik » 29 lip 2003, o 21:08

Skład zaczyna sie klarować i wygląda coraz lepiej :) Na pewno jest lepszy niż w pierwszej lidze 8) JKa na bramce widze Nowaka. W obronie Wleciała, Cecota i Balula. Na środku Malina i Kundra (jak Sierka by przyszedł to były już małe kłopoty bogactwa w pomocy :wink: ) Na skrzyydłach Lines i Molek (może sie w koncu odnajdzie).. Przed napastnikami Srutwa. W ataku Bizak i Bajera (a może Suker :twisted: ). Biorąc pod uwage to że mamy solidengo zmiennika na każdą pozycje za niecały rok świętujemy awans i zdobycie pucharu 8)

WEA_boy

#110 Post autor: WEA_boy » 29 lip 2003, o 22:25

dobrze ze pilkazre nie poodchodzili do innych klubow bo to grozilo na poczatku naszczescie zostali i napewno beda waliczli o awans do tego jescze kilka wzmocnien :]wierze ze ZA ROK EKSTRAKLASA ZNOWU NASZA!!!!!!!!!!

Rudzianin

#111 Post autor: Rudzianin » 29 lip 2003, o 23:03

Pamiętajmy że nazwiska nie grają :!: Najważniejsze żeby piłkarze już od samego początku pokazali kto rządzi w lidze i mysle że potem już bedzie z górki......
Przydał by sie taki początek jak ostatnio co spadlismy-7:1 i 6:0 :lol: :lol: dobrze pamietam :?:

Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 600
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

#112 Post autor: Wilus » 30 lip 2003, o 08:19

Wtedy to bylo 5:0 i 6:0 z zespolami Chrobrego i Chemika Police. Ale racja Rudzianin, dobry poczatek na pewno wplynie na morale druzyny jak i na frekwencje na naszym stadionie.

Wilus

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#113 Post autor: vahanara » 30 lip 2003, o 21:09

"W sobotnim meczu w ramach rozgrywek o Puchar Polski pomiędzy Koroną Kielce a Ruchem Chorzów w drużynie "niebieskich" kibice nie zobaczą prawdopodobnie Mariusz Śrutwy (uraz stawu skokowego) oraz Marka Wleciałowskiego (uraz kolana). Komplikuje się też sprawa ewentualnego transferu Roberta Sierki. - Po tym jak zrezygnował ze mnie Groclin dostałem propozycję gry z innego klubu pierwszoligowego. Muszę wszystko przemyśleć - mówi piłkarz."

cytat z judezeitung.

Szkoda. A'propos Sierki to spodziewam się że albo skaperuje go pie... szczaaaakowa albo Widzew obieca mu megakontrakt z którego nigdy się nie wywiąże. I tak się chłop zmarnuje a mógłby u nas zrobić dużo dobrego. Dla siebie i dla Ruchu.

Gość

#114 Post autor: Gość » 30 lip 2003, o 22:05

Vahanara o Sierce to chyba już jakiś temat nawet powstał... ale co ja tam wiem 8)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], JSensei, PiterCidry, qwertyhu i 51 gości