Trener Ruchu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Rickenn10
Posty: 2499
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:02
Lokalizacja: 1920
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7081 Post autor: Rickenn10 » 6 lis 2023, o 13:39

Mavo1920 pisze:
6 lis 2023, o 13:32
Rickenn10 pisze:
6 lis 2023, o 13:25
Mavo1920 pisze:
6 lis 2023, o 13:22




Przecież my nawet w 1 lidze mieliśmy skład na max
środek tabeli, to trzeba mieć naprawdę kompleks Skrobacza żeby wytykać mu słabsze mecze mimo awansu BEZPOŚREDNIO z tej ligi mając DRUGI NAJNIŻSZY budżet w lidze. Drugi najniższy ku***. Ty i HullCity będziecie się brandzlować bo nie raz wykazywaliście się nieobiektywną delikatnie mówiąc oceną pracy trenera, ale patrząc z boku Jarek zasłużył żeby popracować co najmniej do końca roku.
Poszukaj sobie, ktoś ostatnio wrzucił zestawienia finansów 1 ligi i jak się okazało w Ruchu wcale nie było tak źle jak podawano do informacji, co więcej byliśmy nawet wręcz zaskakująco wysoko ;)


Yhy, pewnie dlatego mieliśmy śmieszne kontrakty i mieliśmy problem żeby wyjąć piłkarzy z tej samej ligi. Nikogo lepszego niż Skrobacz nie zatrudnimy, bo zwyczajnie nie mamy na to kasy, albo zagramy va banque i się zadłużymy. Popełniamy błąd. Mam nadzieję że zarząd nie sugerował się pieniactwem na forum i FB, tylko mają jakiegoś ciekawego trenera na oku. Byle nie Ojrzyńskie, bo to byłby spektakularny strzał w stopę.
Kolega GbatJ1920 wrzucił rewelacyjne podsumowanie. Tam masz czarno na białym wszystko.
Liczby nie kłamią, mamy lepszy bilans niż Arka, ŁKS, Zagłębie czy Gieksa gdzie Ci ostatni wraz z ZS podobno mieli budżet 2,5x większy niż my.
Więc jak widać nie wszystko co w internecie prawdą świeci. A robienie z nas totalnego kopciuszka widocznie coś miało na celu.
Jak widać 14mln przychodów to sporo ;) jak na warunki 1 ligi. Niektóre zespoły EX za zeszły sezon tyle nie dostały.

NG1920
Posty: 1092
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7082 Post autor: NG1920 » 6 lis 2023, o 13:41

Trzeba brać pod uwagę, że te przychody nakręcały się przez cały sezon, a ważna była pozycja startowa do negocjacji na początku okienka transferowego i w czasie przerwy zimowej. Do tego pytanie ile z tej kasy odkładamy na bok w celu spłaty długów (kiedyś to przecież ruszy i dobrze byłoby się nei zdziwić przepalając cały zysk).

Awatar użytkownika
rafraf32
Posty: 540
Rejestracja: 2 cze 2010, o 13:21
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7083 Post autor: rafraf32 » 6 lis 2023, o 13:42

HKSADIK pisze:
6 lis 2023, o 13:38
chropaczow pisze:Nie, będę udawał, że jest super, bo zrobił dwa awanse. Taki typ ze mnie. Dla mnie ważny jest Ruch a nie sentymenty i lizanie się po torbach. Od pierwszego kryzysu w 2 lidze mówiłem, że to nie trener dla nas i tylko raz, przyznałem, że należy mu się szansa. Okazało się to błędem. Co do kolejnego zwalniania trenera... Gorzej nie będzie, a jakby nawet było, to i tak jesteśmy jedną nogą w 1 lidze. Ważne, że pogłoski o pogodzeniu się ze spadkiem, okazały się plotką. Brawo zarząd.
Ja pi***ole, co ty w ogole piszesz-to mieli go w 2 lidze zwolnic, a ze potem zrobil dwa awanse to tam ciul :D
Dla trenera Skrobacza wielki szacunek za to co u nas osiagnal :padam:

Jestem ciekawe kto przyjdzie, bo taki Djurdjevic to by bylo przedluzenie "wspanialego" letniego okienka transferowego,
Dokładnie tak samo myśla!!! Żadnych Djurdeviców, Rumaków, Stolarczyków i innych Ojrzyńskich
"W życiu piękne są tylko szpile ! "

Awatar użytkownika
rafraf32
Posty: 540
Rejestracja: 2 cze 2010, o 13:21
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7084 Post autor: rafraf32 » 6 lis 2023, o 13:45

BoRo pisze:
6 lis 2023, o 13:25
rafraf32 pisze:
6 lis 2023, o 13:24
Papszun, Brosz, Tworek, Niedźwiedź... chyba dla mnie jednak Brosz ... zno Śląski klimat, osiągoł wyniki w EX ... pytanie czy dostanie gwarancja wzmocnienia składu zimą...
podobno niy boło kontaktu z MB
Podobno J.Skrobacz mioł pełne poparcie zarządu ...
"W życiu piękne są tylko szpile ! "

Awatar użytkownika
Rickenn10
Posty: 2499
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:02
Lokalizacja: 1920
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7085 Post autor: Rickenn10 » 6 lis 2023, o 13:46

NG1920 pisze:
6 lis 2023, o 13:41
Trzeba brać pod uwagę, że te przychody nakręcały się przez cały sezon, a ważna była pozycja startowa do negocjacji na początku okienka transferowego i w czasie przerwy zimowej. Do tego pytanie ile z tej kasy odkładamy na bok w celu spłaty długów (kiedyś to przecież ruszy i dobrze byłoby się nei zdziwić przepalając cały zysk).
Na pewno o wielu rzeczach nie mamy pojęcia.
Zyski są zaskakująco wysokie i z jednej strony ostrożne podejście jest zrozumiałe ale jak widać też nie do końca jesteśmy aż takimi biedakami bo jakiś wpływ przed startem EX był więc wcale nie startowaliśmy z pułapu zero bądź ujemnego.

NG1920
Posty: 1092
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7086 Post autor: NG1920 » 6 lis 2023, o 13:47

BoRo pisze:
6 lis 2023, o 13:25
podobno niy boło kontaktu z MB

Żródłem jest tweet dziennikarza, który wczoraj pisał, że nie ma żadnego tematu zmiany trenera w Chorzowie ;)

GbatJ1920
Posty: 82
Rejestracja: 15 sie 2022, o 22:23
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7087 Post autor: GbatJ1920 » 6 lis 2023, o 13:47

NG1920 pisze:
6 lis 2023, o 13:41
Trzeba brać pod uwagę, że te przychody nakręcały się przez cały sezon, a ważna była pozycja startowa do negocjacji na początku okienka transferowego i w czasie przerwy zimowej. Do tego pytanie ile z tej kasy odkładamy na bok w celu spłaty długów (kiedyś to przecież ruszy i dobrze byłoby się nei zdziwić przepalając cały zysk).
Wiadomo, nie mieliśmy tej kasy na ręce, więc ciężko było nam kogoś lepszego ściągnąć. Przeprowadzka do Gliwic też pewnia nas trochę finanoswo kosztowała i przynajmniej początkowo przepaliła trochę oszczędności. Najbiedniejsi to my natomiast nie byliśmy, ciekawi mnie tylko skąd tak duża kasa na wynagrodzenia.

19JeRRy20
Posty: 792
Rejestracja: 16 paź 2009, o 17:11
Lokalizacja: Ruda Slaska
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7088 Post autor: 19JeRRy20 » 6 lis 2023, o 13:48

NG1920 pisze:
6 lis 2023, o 13:47
BoRo pisze:
6 lis 2023, o 13:25
podobno niy boło kontaktu z MB

Żródłem jest tweet dziennikarza, który wczoraj pisał, że nie ma żadnego tematu zmiany trenera w Chorzowie ;)
Którego dziennikarza?

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6163
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7089 Post autor: heli » 6 lis 2023, o 13:48

Pewnie się zaroz dowiemy, bo wątpliwe by podziękowali trenerowi nie będąc po słowie z nowym. Jeszcze w ostatniej przerwie reprezentacyjnej dużo było właśnie godki o Broszu, ale kto tam wie, może zaś się wtedy komuś nie spodobało to nazwisko. I jeszcze Skrobacz dostał czas, a trzeba było czasu na dogadanie innego. Nie ma też w tym komunikacie nic na temat pozostałych członków w sztabie czy również odchodzą wraz z trenerem. Szczególnie Woś, bo wiadomo, że przyszli razem.
Ostatnio zmieniony 6 lis 2023, o 13:50 przez heli, łącznie zmieniany 1 raz.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 834
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7090 Post autor: chropaczow » 6 lis 2023, o 13:49

HKSADIK pisze:
6 lis 2023, o 13:38
chropaczow pisze:Nie, będę udawał, że jest super, bo zrobił dwa awanse. Taki typ ze mnie. Dla mnie ważny jest Ruch a nie sentymenty i lizanie się po torbach. Od pierwszego kryzysu w 2 lidze mówiłem, że to nie trener dla nas i tylko raz, przyznałem, że należy mu się szansa. Okazało się to błędem. Co do kolejnego zwalniania trenera... Gorzej nie będzie, a jakby nawet było, to i tak jesteśmy jedną nogą w 1 lidze. Ważne, że pogłoski o pogodzeniu się ze spadkiem, okazały się plotką. Brawo zarząd.
Ja pi***ole, co ty w ogole piszesz-to mieli go w 2 lidze zwolnic, a ze potem zrobil dwa awanse to tam ciul :D
Dla trenera Skrobacza wielki szacunek za to co u nas osiagnal :padam:

Jestem ciekawe kto przyjdzie, bo taki Djurdjevic to by bylo przedluzenie "wspanialego" letniego okienka transferowego,
To, że zrobił dwa awanse, nie znaczy, że się nadaje na najwyższy poziom. Przy takim wsparciu kibiców i pozytywnej otoczce odradzającego się Ruchu, śmię twierdzić, że każdy trener, zrobił by te awanse.

Awatar użytkownika
Rickenn10
Posty: 2499
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:02
Lokalizacja: 1920
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7091 Post autor: Rickenn10 » 6 lis 2023, o 13:49

GbatJ1920 pisze:
6 lis 2023, o 13:47
NG1920 pisze:
6 lis 2023, o 13:41
Trzeba brać pod uwagę, że te przychody nakręcały się przez cały sezon, a ważna była pozycja startowa do negocjacji na początku okienka transferowego i w czasie przerwy zimowej. Do tego pytanie ile z tej kasy odkładamy na bok w celu spłaty długów (kiedyś to przecież ruszy i dobrze byłoby się nei zdziwić przepalając cały zysk).
Wiadomo, nie mieliśmy tej kasy na ręce, więc ciężko było nam kogoś lepszego ściągnąć. Przeprowadzka do Gliwic też pewnia nas trochę finanoswo kosztowała i przynajmniej początkowo przepaliła trochę oszczędności. Najbiedniejsi to my natomiast nie byliśmy, ciekawi mnie tylko skąd tak duża kasa na wynagrodzenia.
Ponad dwukrotność tego co płacili w takiej Stali Rzeszów a to jest nie ukrywam w ch** zastanawiające :szok:


arcio
Posty: 4781
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7093 Post autor: arcio » 6 lis 2023, o 13:51

Zarząd jak widać walczy, to dobrze. Niech zawodnicy też uwierzą że można jeszcze wywalczyć utrzymanie.
A co do trenera. Wielkie słowa uznania za awanse, za wszystkie miłe chwile i za rozwiązanie umowy za porozumieniem stron ci nam, jako klubowi, ułatwi. Kto będzie i czy będzie lepiej? Gorzej już być raczej nie może, nie było już chemii między zawodnikami i trenerem więc każda próba wyjścia z impasu jest dobra. Skoda tylko ze decyzja nie zapadła w poprzedniej przerwie reprezentacyjnej.
nigdy nie jest za późno

HKSADIK
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8435
Rejestracja: 1 lip 2004, o 13:52
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7094 Post autor: HKSADIK » 6 lis 2023, o 13:51

chropaczow pisze:To, że zrobił dwa awanse, nie znaczy, że się nadaje na najwyższy poziom. Przy takim wsparciu kibiców i pozytywnej otoczce odradzającego się Ruchu, śmię twierdzić, że każdy trener, zrobił by te awanse.
W Wisle to udowadniaja :ok: Nie wiem o co ci chodzi ze Skrobaczem, ale ok, masz juz spokoj, teraz maszyna w eksie ruszy
Ostatnio zmieniony 6 lis 2023, o 13:52 przez HKSADIK, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#7095 Post autor: Ozor » 6 lis 2023, o 13:51

Jedyne co mogli zrobić i zrobili :ok: teraz kogoś nie z łapanki i liczymy że będzie na plus

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adam1983, Google Adsense [Bot], NG1920 i 73 gości