Trener Ruchu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2765
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6661 Post autor: HullCityFC » 28 paź 2018, o 18:44

Po prostu nie potrafie zrozumiec dlaczego ta imitacja trenera ciagle tu jest. Fornalak w ciagu 15 lat swojej pracy trenerskiej wynik zrobil tylko z Polonia Bytom kiedy z nia awansowal. Kazdy inny klub to kumulacja klesk.

Jutro oczekuje dymisji tego pana. Nie ma co gadac ze nikt nie bedzie chcial tu wejsc. 90% trenerow w tej lidze a takze polowa z ligi wyzej oraz kazdy z nizszej pewnie wzialby to robote. Wyciagniecie z dolka Ruchu mialoby swoj prestiz. Latwiej byc zauwazonym w Ruchu niz w takim Radomiaku.

Fornalak z Srutwa niech wypierdalaja.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10025
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6662 Post autor: jajo » 28 paź 2018, o 20:58

to po prostu lista wszystkich wolnych trenerow.
tez chcialem skomentowac, ze kilka nazwisk mogloby wywolac skandal :D
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
19Wariat20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 702
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 13:14
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6663 Post autor: 19Wariat20 » 28 paź 2018, o 22:35

Elmer pisze:
28 paź 2018, o 18:08
Witek, Janusz i koledzy prosili mnie o link, więc wklejam
https://www.transfermarkt.pl/trainer/ve ... 135&plus=0
Pytanie na kerego by nos było w obecnej sytuacji stać??
P.S pamiyntocie jak my śpiywali" Hajto ku***ie zabiłeś baba na pasie" :hyhy:

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Trener Ruchu

#6664 Post autor: RNK95 » 29 paź 2018, o 08:22

Liczę dziś na przeczytanie informacji o zwolnieniu DF, inaczej ludzie zarządzający tym klubem przestają być dla mnie poważni. :dobani:

Awatar użytkownika
Jano99
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 21 mar 2016, o 14:36
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6665 Post autor: Jano99 » 29 paź 2018, o 09:14

Nie zwolnią go niestety..wydaje mi się nawet nie biorą tego pod uwagę

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6666 Post autor: Ozor » 29 paź 2018, o 09:30

Jeszcze jest?

mulan
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2101
Rejestracja: 16 lut 2005, o 15:32
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6667 Post autor: mulan » 29 paź 2018, o 09:34

RNK95 pisze:
29 paź 2018, o 08:22
Liczę dziś na przeczytanie informacji o zwolnieniu DF, inaczej ludzie zarządzający tym klubem przestają być dla mnie poważni. :dobani:
Oni nigdy nie byli poważni i zbliża się czas że będzie trzeba ich pogonić.
Miłość jest naj­wyższą siłą wszechświata, to ona wpra­wia w RUCH

HKSADIK
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8435
Rejestracja: 1 lip 2004, o 13:52
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6668 Post autor: HKSADIK » 29 paź 2018, o 10:06

GW pisze:Zdzisław Bik o sytuacji w Ruchu Chorzów: Coś musi się zmienić

Stawiamy, że bez Zdzisława Bika nie byłoby dziś drugoligowego Ruchu Chorzów. Dlatego, gdy niebiescy sportowo staczają się coraz niżej, to kibice zwracają się z pytaniami właśnie do śląskiego biznesmena.


Po kompromitującej porażce w Stargardzie (1:3) niebiescy mają już tylko dwa punkty nad strefą spadkową. Słabo to wygląda, gdy pamięta się o tym, że przed sezonem ambicje czternastokrotnego mistrza Polski sięgały walki o awans. – Tragedia – ocenia krótki Bik, który jest przewodniczącym rady nadzorczej niebieskiej spółki.

Wśród kibiców Ruch panuje przekonanie, że to od decyzji śląskiego biznesmena zależy przyszłość sztabu szkoleniowego, który firmuje sportowe dokonania drugoligowego klubu. – Aż tak proszę nie przeceniać moich możliwości. Ruch ma prezesa i zarząd. Faktem jest jednak, że jestem biznesowo związany z Ruchem poprzez firmę Carbonex [współwłaściciel klubu z Cichej – przyp.red.], w której mam udziały. Rola przewodniczącego rady nadzorczej też zobowiązuje – mówi.

Bik podkreśla, że jest cierpliwym człowiekiem. Podobnymi zasadami kieruje się, gdy patrzy na piłkarski klub. – Irytuje mnie to, jak zespół prezentuje się na boisku w rundzie jesiennej. Zawsze staram się jednak szukać obiektywnych przyczyn takich, a nie innych wyników. Osoby, które znają się na piłce lepiej niż ja podpowiadają, że Ruch nie przepracował spokojnie okresu przygotowawczego. Nie dlatego, że nie chciał. Że ktoś to zaniedbał. Po prostu brakło na to czasu. Zespół był w budowie. Młodzi gracze byli zaangażowani w swoje rozgrywki i dołączyli do pierwszego zespołu później niż powinni. Takie są fakty – zaznacza.

Taki młody i niedoświadczony Ruch Chorzów?

W przypadku Ruchu często pada też argument, że zespół jest młody i potrzebuje czasu na to, żeby zdobyć doświadczenie i się ograć. No to prześledźmy wyliczankę nazwisk po ostatnim meczu z Błękitnymi...

W Stargardzie na boisko wybiegli Wojciech Kędziora, Tomasz Podgórski, Kamil Lech, Jakub Kowalski, Michał Walski, Robert Obst, Maciej Urbańczyk, który mają przecież za sobą grę w ekstraklasie i pierwszej ligi. Skład uzupełnili obcokrajowcy: Słowak Lukas Duriska i Ukrainiec Pawlo Miahkow oraz utalentowana przecież – jak lubią w Chorzowie podkreślać – młodzież: Bartłomiej Kulejewski i Mateusz Bogusz. Czy to za mało, żeby grać jak równy z równym z Błękitnymi?

– Moim zdaniem „nie za mało”. Dlatego jestem zaniepokojony. Meczu w Stargardzie nie widziałem, ale opinie, jakie do mnie dochodzą nie są dobre. Niestety po raz kolejny. Co dalej? We wtorek spotkam się ze sztabem szkoleniowym. Porozmawiam z osobami zarządzającymi klubem. Coś musi się zmienić. I to szybko! O zawirowaniach w czasie letniego okresu przygotowawczego już mówiłem. Możemy spokojnie poczekać do zimy. Dać tej drużynie i ludziom, którzy nią kierują czas. Tyle, że jaką mamy gwarancję, że wiosną będzie to wyglądało zdecydowanie lepiej? A musi wyglądać lepiej, bo takiego Ruchu nikt dłużej oglądać nie chce – kończy Bik.

Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12361
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6669 Post autor: Mirek » 29 paź 2018, o 10:09

W Lubinie już trenera zmienili. Kiedy u nas?

Awatar użytkownika
alek900
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1083
Rejestracja: 26 gru 2008, o 15:33
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6670 Post autor: alek900 » 29 paź 2018, o 10:35

Spokojnie teraz gromy z Pogonią, która w Kwietniu nom 6 wje.bała. może powtórka tego wyniku coś zmieni 😀
___________________________________________

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6671 Post autor: Ozor » 29 paź 2018, o 10:48

Panie Bik spójrz pan w CV tego trenera (tu powinien być cudzysłów) i wszystko będzie proste i czytelne a jak jeszcze do tego dodamy dotychczasowe wyniki z Ruchem rozwiązanie nasuwa się samo.
Myślę że w swoich firmach nie zatrudnia pan na stanowiskach prezesów ludzi mających kompetencje pozwalające najwyżej otrzymać pracę sprzątaczki.
To tyle.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7863
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Trener Ruchu

#6672 Post autor: Scypion » 29 paź 2018, o 11:04

Sama esencja prawdy :)

gipcu
Posty: 359
Rejestracja: 20 wrz 2006, o 22:02
Lokalizacja: wyRy
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6673 Post autor: gipcu » 29 paź 2018, o 11:05

było w ogóle planowane jakieś spotkanie zarządu na dziś? czy coś?

ruchfans
Posty: 1288
Rejestracja: 23 mar 2003, o 14:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6674 Post autor: ruchfans » 29 paź 2018, o 11:15

I tak już prawie 20 lat. Prowizorka, amatorka i ciągle stoimy w miejscu. Też uważąm, ze Fornalak to nie jest facet na to stanowisko, jednak to jest Niebieski i facet i minimum szacunku mu się należy, obrażanie nie jest na miejscu.

Nie znamy szczegółów kontraktu Fornalaka i pewnie dopóki sam się nie zwolni to w naszej sytuacji nie będziemy mogli go wy***rdolić bo trzeba będzie mu wypłacić umowę do końca, jak tego nie zrobimy to znów będą ujemne punkty na początek następnego sezonu.

My jesteśmy traktowani jak ciemny lud, kóry ma chodzić na stadion, kupować bilety i siedzieć cicho. Jestem na meczach od 99 roku, wiele widziałem, wiele frustracji i trudnych czasów było ale tak, jak dzisiaj to nie było nigdy.

Druga sprawa to wszyscy sami musimy zejść na ziemię, bo dla niektórych nic się zmieniło. Ja wiem, że stadion ten sam, logo na koszulkach to samo nawet niektórzy piłkarze co niedawno w Ruchu w esktraklasie grali vide Lech, Podgórski, Urbańczyk, Walski i Kowalski. My jesteśmy ku*** w II lidze czyli na trzecim poziomie rozgrywkowym. Przestańcie przyrównywać się do Lubina, Krakowa czy Płocka. Tak jesteśmy 14 krotnym mistrzem Polski, tego nam nikt nie zabierze ale historia dzisiaj w piłkę nie gra. Ambicje ambicjami i dobrze je mieć ale też należy twardo stąpać po ziemi i być realistą a nie bujać w obłokach i jechać na legendzie bez końca. Prawda jest taka, że od powrotu do ekstraklasy nie mamy żadnego wpływu na to, co dzieje się w klubie i przyglądamy się agonii.
Dzięki Bogu za zaangażowanie Simona w rodzinny bo nie mam pojęcia czym miałbym zachęcić swoje dzieci do przychodzenia na mecze. I tak słyszę pytania czemu mamy taki stary stadion? Czemu niedawno graliśmy z Legią i z Lechem a teraz gramy z jakimiś nieznanymi drużynami?
Oczywiście wiem, że zaraz padną pytania "A Ty co zrobiłeś dla klubu zza ekranu komputera, byłeś w Stargardzie?".
Odpowiem najprościej. Od tego są decyzyjni i stowarzyszenie. Jeśli będzie trzeba to przyjdę na manifestację i będę darł ryja najgłośniej jak się da.
-----=====NA ZAWSZE Z RUCHEM=====-----

Elmer
Posty: 10286
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6675 Post autor: Elmer » 29 paź 2018, o 11:20

Jestem zmartwiony po przeczytaniu tej rozmowy.

Jak długo można budować zrspół? Przecież zamiast do przodu oni cofają się. Fizycznie tragedia
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], scaneRboy i 87 gości