Trener Ruchu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10132
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6676 Post autor: jajo » 29 paź 2018, o 11:24

Ale ja teraz nas porownuje do Staragardu np. Czy to budzetem, czy kadra, powinnismy tam wygra latwe 2/3-0 i wrocic do domu.
Znajomy co chodzi takze na Rozwój napisal mi cos takiego: "ku*** stary w jakiej my lidze jesteśmy, naprawde Rozwój dzieciakami bez 3 najlepszych zawodników, bez kasy, bez niczego i w Łęcznej 2:2, w Rybniku 2:0, z Gryfem umie wygrać, z Radomiakiem. a w Ruchu taka kadra że Balicki i Mandrysz z ławki wchodzą mimo kilku absencji. 7 ludzi z przeszłością w ekstraklasie, do tego Słowak, Ukrainiec. i nic, kompletne dno, zero atutów".
Trenerzy to tez nie sa tam ludzie typu Mroczkowski czy Górak - z jakas przeszloscia. Raczej proste srodki. Umieli sie przyznac do bledow z ustawieniem i cos zmienili. Zaangazowanie sztab + druzyna i mamy zaledwie 2 pkt wiecej od nich.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

ruchfans
Posty: 1291
Rejestracja: 23 mar 2003, o 14:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6677 Post autor: ruchfans » 29 paź 2018, o 11:29

jajo pisze:
29 paź 2018, o 11:24
Ale ja teraz nas porownuje do Staragardu np. Czy to budzetem, czy kadra, powinnismy tam wygra latwe 2/3-0 i wrocic do domu.
Znajomy co chodzi takze na Rozwój napisal mi cos takiego: "ku*** stary w jakiej my lidze jesteśmy, naprawde Rozwój dzieciakami bez 3 najlepszych zawodników, bez kasy, bez niczego i w Łęcznej 2:2, w Rybniku 2:0, z Gryfem umie wygrać, z Radomiakiem. a w Ruchu taka kadra że Balicki i Mandrysz z ławki wchodzą mimo kilku absencji. 7 ludzi z przeszłością w ekstraklasie, do tego Słowak, Ukrainiec. i nic, kompletne dno, zero atutów".
Trenerzy to tez nie sa tam ludzie typu Mroczkowski czy Górak - z jakas przeszloscia. Raczej proste srodki. Umieli sie przyznac do bledow z ustawieniem i cos zmienili. Zaangazowanie sztab + druzyna i mamy zaledwie 2 pkt wiecej od nich.
To nie była personalna tylko globalna uwaga. Masz racje, trudno się z tym nie zgodzić. Dla mnie opcje są dwie: 1. Fornalak się nie nadaje, piłkarze mają go dośc i grają na zwolnienie. 2. Opcja bardziej prawdopodobna czyli nie ma sianka, nie ma granka - od kiedy po 0:5 we Wrocławiu usłyszałem od piłkarzy, że kasy nie ma od pól roku a Pat dzień wcześniej opowiadał, że poślizg jest miesiąc, już żadnemu zarządowi Ruchu nie uwierzę w te bajki o wypłatach regulowanych na bieżąco.
-----=====NA ZAWSZE Z RUCHEM=====-----

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11961
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6678 Post autor: Ozor » 29 paź 2018, o 11:30

jajo pisze:
29 paź 2018, o 11:24
Ale ja teraz nas porownuje do Staragardu np. Czy to budzetem, czy kadra, powinnismy tam wygra latwe 2/3-0 i wrocic do domu.
Znajomy co chodzi takze na Rozwój napisal mi cos takiego: "ku*** stary w jakiej my lidze jesteśmy, naprawde Rozwój dzieciakami bez 3 najlepszych zawodników, bez kasy, bez niczego i w Łęcznej 2:2, w Rybniku 2:0, z Gryfem umie wygrać, z Radomiakiem. a w Ruchu taka kadra że Balicki i Mandrysz z ławki wchodzą mimo kilku absencji. 7 ludzi z przeszłością w ekstraklasie, do tego Słowak, Ukrainiec. i nic, kompletne dno, zero atutów".
Trenerzy to tez nie sa tam ludzie typu Mroczkowski czy Górak - z jakas przeszloscia. Raczej proste srodki. Umieli sie przyznac do bledow z ustawieniem i cos zmienili. Zaangazowanie sztab + druzyna i mamy zaledwie 2 pkt wiecej od nich.
:ok: o to idzie dobrze kolega prawi.

Harpo
Posty: 3340
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6679 Post autor: Harpo » 29 paź 2018, o 11:44

A mnie Trener Fornalak podoba.
Jest konsekwentny, bo w kółko to samo: 5, 3 z przodu, 5, 3 z tyłu. Jeden mecz dobry, 3 mecze kiepskie.
Jest elokwentny i treściwy na pomeczowych konferencjach, mówi prosto z mostu co trzeba zmienić, daje do zrozumienia, że czuje Drużynę.
Zmiany robi sensowne i również powiela schemat: wpuszcza ludzi, którzy grają jeszcze gorzej.
Z takim trenerem to góry zdobyć! Tylko że to będą Himalaje w oparach absurdu, miernoty i sportowego rozpierdzielania Klubu.

PS. tak na poważnie- nas NIE STAĆ na jakiegokolwiek innego trenera. Daje głowę, że bądź co bądź NIEBIESKI Fornalak pracuje za grosze i pewnie i tak płacą mu z poślizgiem.
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

eNeRKa
Posty: 1916
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 17:58
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6680 Post autor: eNeRKa » 29 paź 2018, o 12:06

Obrazek

Awatar użytkownika
Aveni1920
Posty: 434
Rejestracja: 25 lip 2016, o 19:00
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6681 Post autor: Aveni1920 » 29 paź 2018, o 13:43

ku*** ON DALEJ TRENUJE ????
Łowcy Cyganów

Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12419
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6682 Post autor: Mirek » 29 paź 2018, o 13:49

Aveni1920 pisze:
29 paź 2018, o 13:43
ku*** ON DALEJ TRENUJE ????
Trenuje naszą cierpliwość.

nrsl-halemba
Posty: 1515
Rejestracja: 28 lut 2008, o 18:21
Lokalizacja: nrsl 6 !
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6683 Post autor: nrsl-halemba » 29 paź 2018, o 14:31

Napięcie przy Cichej rośnie😂
- Nie ma dziś w klubie prezesa, zespół ma wolny dzień, dlatego nie należy spodziewać się żadnych decyzji - powiedział rzecznik Ruchu Witold Jajszczok.


Pewnie świętują kolejne porażki !
Niebieska Dzielnica Halemba

miechowiner13
Posty: 1358
Rejestracja: 14 lis 2013, o 09:37
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6684 Post autor: miechowiner13 » 29 paź 2018, o 15:37

Ten argument że nie mogli się normalnie przygotować jest śmieszny, bo rownie mocno dołują taki Walski i Urbańczyk. Nie kojarzę dobrego meczi z tą dwójką w środku. Moze ze skrą, ale tamci wyszli ma nas przestraszeni. Jakby zagrali jak ROW czy Błękitny to my punktów nie mamy. Podobnie nie jestem przekonany do Kulejewskiego. Fornalaka nie ma co tłumaczyć. Końcówkę pierwszej ligi mozna było usprawiedliwiać, ale nie teraz. Najpierw byli zajechani teraz zmęczeni grą co trzy dni. To kiedy oni niby byli w formie. Przecież my chyba tylko raz wygrali dwa mecze z rzędu.

Awatar użytkownika
AdiC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1489
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:56
Lokalizacja: Ruda Śl Bykowina akt Szczecin
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6685 Post autor: AdiC » 29 paź 2018, o 16:30

Harpo pisze:
29 paź 2018, o 11:44
A mnie Trener Fornalak podoba.
Jest konsekwentny, bo w kółko to samo: 5, 3 z przodu, 5, 3 z tyłu. Jeden mecz dobry, 3 mecze kiepskie.
Jest elokwentny i treściwy na pomeczowych konferencjach, mówi prosto z mostu co trzeba zmienić, daje do zrozumienia, że czuje Drużynę.
Zmiany robi sensowne i również powiela schemat: wpuszcza ludzi, którzy grają jeszcze gorzej.
Z takim trenerem to góry zdobyć! Tylko że to będą Himalaje w oparach absurdu, miernoty i sportowego rozpierdzielania Klubu.

PS. tak na poważnie- nas NIE STAĆ na jakiegokolwiek innego trenera. Daje głowę, że bądź co bądź NIEBIESKI Fornalak pracuje za grosze i pewnie i tak płacą mu z poślizgiem.
nos NIE STAĆ na wyrzucanie pieniędzy w błoto. Może w końcu właściciele (Bik + miasto) się ogarną a Fornalak niech dalej pracuje w klubie wypełniając kontrakt, ale niekoniecznie z pierwszą drużyną. Na czynsz mu wystarczy. Doprowadzenie do kolejnego spadku to już bydzie ostatni gwóźdź
AdiC
Dumni ze zwycięstw - wierni po porażce!!!

Elmer
Posty: 10359
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6686 Post autor: Elmer » 29 paź 2018, o 17:13

Poniedziałek 17:12. Od ponad poł roku nie mamy trenera.

Jawny sabotaż działaczy
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4465
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6687 Post autor: _BiADACZ_ » 29 paź 2018, o 19:02

Piłkarzyków też nie mamy, bo to co odpierdolili po raz kolejny, to woła o pomstę do nieba.
Stali wryci jak pizdy i słowem się ani jeden nie odezwał, ani jeden... Fornalak miał jaja i podszedł i postarał się z nami, wkurwionymi kibicami pogadać - na pewno łatwe to nie było, jak Ci ryczy jeden najebaniec, drugi wkurwiony, trzeci najarany, czwarty kolejny wkurwiony.
Oni nie zasługują na nasz doping i można gadać, że przychodzimy / jeździmy dla Ruchu, dopingujemy Ruch, nie przychodzimy dla tych "piłkarskich" kreatur, ale jak ktoś mnie jawnie robi w ch*** i przechodzi obojętnie koło meczu, to ch** wielki z nim i niech wy***rdala.
Nie obchodzi mnie czy w tej drużynie są młodzi, oni mają już po 19/20/21 lat, to jest ku*** młodzież!? W Ruchu zawsze każdy jest wiecznie młody, utalentowany itp. - i tutaj akurat Fornalak się skompromitował tym "argumentem", bo jakby zobaczyć na resztę drugoligowych składów, to tam wcale nie grają seniorzy.
Podgórski, Kowalski, Urbańczyk, Walski - sorry, ale to jest ku*** jakiś sabotaż, a nie motor napędowy tej drużyny.
Niech więcej o tym nie myślę i więcej nie piszę, bo sam sobie wpierdolę bana za opisywanie niektórych spraw.
je***...
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Awatar użytkownika
Jano99
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 21 mar 2016, o 14:36
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6688 Post autor: Jano99 » 29 paź 2018, o 19:15

19:15 bez wiadomości o zmianie. Można śmiało powiedzieć,że Darka zobaczymy na stanowisku również w sobotę w meczu z Pogonią Siedlce..

Elmer
Posty: 10359
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6689 Post autor: Elmer » 29 paź 2018, o 20:02

_BiADACZ_ pisze:
29 paź 2018, o 19:02
Fornalak miał jaja i podszedł i postarał się z nami, wkurwionymi kibicami pogadać - na pewno łatwe to nie było, jak Ci ryczy jeden najebaniec, drugi wkurwiony, trzeci najarany, czwarty kolejny wkurwiony.
To może Darek na rzecznika, Witek do gastronomii, a na trenera trener
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

adamo_R
Posty: 10866
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: Trener Ruchu

#6690 Post autor: adamo_R » 29 paź 2018, o 20:05

Elmer pisze:
29 paź 2018, o 17:13
Poniedziałek 17:12. Od ponad poł roku nie mamy trenera.

Jawny sabotaż działaczy
Najpierw zacznij od tych cepów, co biegają w niebieskich treskach na boisku. Wszyscy myślicie że zmiana trenera coś wniesie na dłuższą metę ? Nie sądzę.
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19Wariat20, Darth Kabut, Google [Bot], JSensei, Pulocini i 137 gości