Trener Ruchu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1633
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

#16 Post autor: west72 » 12 lis 2008, o 14:33

Zmiana trenera w żadnym wypadku nic nie da.
Mi te ciagłe zmiany w składzie wygladają raczej na przegląd kadry w meczach o stawkę.Może sie myla ale Pietrzak mo kredyt zaufania u Klimka i może dostoł czas na testy.Pewnie zaroz podniesie sie larmo ,że fantazjuja ale mi sie wydaje ,że po tej rundzie rozstaniemy się z większą grupą kopaczy i wcale wbrew pozorom nie bedą to wyłącznie Słowacy!raczej wyglądo że może to być koniec gry na Cichej dla Nykiela,Pula,Adamsa,Miodka,może Straki(choć w jego przypadku nie wiem jaki mo długi kontrakt ale pewnie do sie go rozwiązać)i mom nadzieja Pepka(co z tego ,że mo niebieskie serce że jest ambitny i sie staro ,jo też mom ale to nie starczy żeby grać w Ekstrakasie).

Osobna sprawa to postawa naszych piłkarzyków na boisku.Wyglądo na to że jak cufalem wygrali z Lechem to myślą chyba że są nie do pokonania a tymczasem ogrywają nas ostatnio ogórki bo ,mecze z Piastem,Arką czy Jagą traktuja jako porażki.
Nie do sie wygrać nawet z ogórkami jak sie gro na stojaka i ryczy jeden na drugiego.Widać ,atmosfera w drużynie też podupadła ale ,wiadomo atmosfere robi wynik.
Podsumowując :
Pilarz,Struski,Sadlok,Brzyski,Grodzicki,Baran(ławka),Jakubowski,Grzybek(ławka),Szeryf,Nowacki,Zając,Balaż,Fabusz,Sobczak,Sobiech,Jezier,do tego wyróżniających się z MESY a reszta raus.Potrzeba nom prawego obrońcy,rozgrywającego i skutecznego napadziora.
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

19_kRzysiek_20
Posty: 2671
Rejestracja: 12 gru 2007, o 21:42
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

#17 Post autor: 19_kRzysiek_20 » 12 lis 2008, o 15:18

Trzeba trenera ktory pi***olnie w ten zespół ręką!

Dziwie sie dlaczego Polonia Bytom , która ma skład znacznie słabszy i z łapanki przed sezonem za***rdala na boisku i gryzie trawe , nadrabiaja walką swoje braki w umiejetnościach.

a w zespolu Ruchu ani umiejetnosci nie widac ani walki.

Trzeba zrobic rewolucje w składzie tak jak to miało miejsce w Jagielloni i zostawic tylko tych pozytecznych : Zając , Scherfchen , Sadlok , Pilarz , Grodzicki , Balaz , Nowacki , Struski i reszte młodych!

Co do reszty porozwiazywac z nimi kontrakty a Grzybek niech zacznie wspołpracowac z Gęsiorem!

Amen

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10129
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#18 Post autor: jajo » 12 lis 2008, o 15:28

19dawidos20 pisze:Trener Pietrzak po wczorajszym meczu stracił u mnie zaufanie. Jak można w ataku wystawić Cwielonga który ostatnią bramkę strzelił w tamtym sezonie a Sobczaka który strzela bardzo często (jeśli nie powiedzieć regularnie) posadzić na ławce. :wstyd:
może stracił formę? to co pokazał Sobczak w drugiej połowie było gorsze od tego co Pepe w pierwszej. A, że część publiki, już tylko czeka aż Pepe niecelnie poda, nie strzeli itd. żeby móc go zgnoić to inna kwestia. Potem dochodzą do wspólnego wrażenia, że on tu jest najgorszy i jego to jest cała wina. Jak już 'wy***rdoli' do Wisły to wszystko pójdzie jak z płatka. Ew. te 'wy***rdalaj' słyszane od własnych kibiców jak jest w dołku podziała na niego mobilizująco.
Swoją drogą Pietrzak tą zmianą spalił chyba Pepe na dobre. Teraz albo się przełamie na wyjeździe albo wchodząc z ławki ewentualnie
Ostatnio zmieniony 12 lis 2008, o 15:33 przez jajo, łącznie zmieniany 1 raz.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Lukas89
Posty: 7986
Rejestracja: 23 kwie 2006, o 11:56
Kontakt:

#19 Post autor: Lukas89 » 12 lis 2008, o 15:38

Duszan wróć.. :(

Wleciał wróć.. :(

Byłem zadowolony kiedy Radolsky odchodził..ale po tym co pokazuje Pietrzak.. :wstyd:

Wystarczy popatrzeć na statystyki Radolskiego i Pietrzaka..

Ta defensiwnu taktiku nie była jednak zła.. patrząc na to co teraz sie wyrabia..

Po sezonie ? Chciałbym Brosza... :oczami:
Obrazek

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

#20 Post autor: grzej » 12 lis 2008, o 15:44

Po sezonie na zmiany to może być za późno..

Mogę postawić skrzynka piwa, że Pietrzak nie doczeka końca tego sezonu (czerwiec 2009)
historiaruchu.pl

f@n
Posty: 83
Rejestracja: 15 sty 2008, o 13:41
Lokalizacja: PiotRowice
Kontakt:

#21 Post autor: f@n » 12 lis 2008, o 15:49

panie Pietrzak kończ waść wstydu oszczędź!
jak można grać piłkarzami bez formy co mecz?
gdzie ta rotacja w składzie gdzie rywalizacja.
Fabusz wrócił po kontuzji a Boguś nawet na niego nie spojrzał nawet go nie wziął pod uwagę w ustalaniu składu.Brzytwa dobry ofensywny obrońca tylko lewo nożny tak jak Balaż jako pomocnik.czemu nie grają razem?
Co jest z tobą Boguś?takiej kichy Ruch nie grał już dawno
Grzybek Pepe Pulo i nawet Kicaj bez formy a grają
Szeryf - widać że się stara gra w miarę możliwości a ten go zmienia
o co tu chodzi?

ZMIANA TRENERA!
Bo Ja za Ruchem fest a fest, moja krew niebieska jest!

19_kRzysiek_20
Posty: 2671
Rejestracja: 12 gru 2007, o 21:42
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

#22 Post autor: 19_kRzysiek_20 » 12 lis 2008, o 16:11

f@n pisze:panie Pietrzak kończ waść wstydu oszczędź!
jak można grać piłkarzami bez formy co mecz?
gdzie ta rotacja w składzie gdzie rywalizacja.
Fabusz wrócił po kontuzji a Boguś nawet na niego nie spojrzał nawet go nie wziął pod uwagę w ustalaniu składu.Brzytwa dobry ofensywny obrońca tylko lewo nożny tak jak Balaż jako pomocnik.czemu nie grają razem?
Co jest z tobą Boguś?takiej kichy Ruch nie grał już dawno
Grzybek Pepe Pulo i nawet Kicaj bez formy a grają
Szeryf - widać że się stara gra w miarę możliwości a ten go zmienia
o co tu chodzi?

ZMIANA TRENERA!
Nie chce tutaj robic zamętu ale wazny głos ma tutaj człowiek , ktory zasłużył sie dla Ruchu bardzo ale po co teraz wtraca swoje 3 grosze? chodzi tutaj o Pana Gerarda Cieślika , który powiedział kilka lat temu nawet jak był u nas na testach sam Olisadebe , ze miejsca w Ruchu dla murzyna nie ma! teraz znowu wtraca sie że zagranicznych zawodników w składzie Ruchu zdecydowane NIE!

Balaz naprawde dobry pomocnik ale załamal sie psychicznie , kazdy zawodnik na jego miejscu by to zrobił , jesli nie dostaje szansy , jesli juz dostaje to z koniecznosci.

lewa strona Ruchu powinna wygladac tak ze obrona to Brzyski , typ zawodnika co (Filip Lahm , znacznie słabszy ale na polską loge idealny) oraz Balaz , kto tak potrafi pi***olnac z dystansu i przymierzyc z wolnego jak nie Pavol!

Środek pomocy : tutaj napisze prosto ktos daje koperte albo robi gałe w szatni Bogusiowi!
Mamy super środkowego moze nie technicznego ale walczacego zawsze! Scherfchena :padam: a gosciu siedzi na ławce. w jego miejscu jest Pulkowski oraz Baran sory ale obaj dla mnie juz kilka kolejek wczesniej zasłuzyli na ławke.

Atak : tutaj nie trzeba nic pisac bo mamy tylko jednego napastnika , ktory w dodatku wraca po kontuzji a robi wiecej zamieszania niz obaj : Pepe i Sobczak.

Awatar użytkownika
blue blood
Posty: 939
Rejestracja: 17 paź 2007, o 21:58
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

#23 Post autor: blue blood » 12 lis 2008, o 16:23

Do konca rundy napewno zostanie bo po co na te pora szpili zmiyniac trynera jedni pisza ze ich nerwuje to czy tamto ale co mie lod lot wkurzo to brak zamykania akcji na drugim skrzydle,zawsze idzie kontra po prawyj abo lewyj stronie w srodku ktos sie zawsze znojdzie ale na drugim skrzydle niy ma nikogo kto by mogl przejac odbity abo zacyntrowany bal niy godajac o tym ze z takij pozycji idzie zrobic drugo wciepa na dobiegajacych (niynadonzajacych?) pomocnikow lub na szczal ale co zodyn z trynerow w ostatnim czasie niy zwracol na to uwagi pozdRo
Świętochłowice najlepsi RUCHU kibice
[img]http://img502.imageshack.us/img502/3268/swionymijankant5.jpg[/img]
NIY Poloki NIY GERMANY TO MY SLONZOKI NAROD WYBRANY

Roni2580
Posty: 2100
Rejestracja: 17 paź 2007, o 17:19
Lokalizacja: Chorzów

#24 Post autor: Roni2580 » 12 lis 2008, o 16:25

Z tym Pietrzakiem to od razu wiedzialem ze zly pomysl ....jakos bylem za Duszanem i dalej uwazam ze byl bardzo dobeym trenerem i sprawdzil sie w Ruchu c....czemu gralismy defensywnie? Bo jak widac nie mamy napadu ...zawsze uwazalem ze Sobczak am taki wyskok jak Jarka w zeslym sezonie....MAMY JEDEN WIELKI TALENT ....ARTUR SOBIECH i to on powinien dostawac szanse ....2 napastnik to powinien byc Jezier

snuffq
Posty: 499
Rejestracja: 17 cze 2004, o 14:06
Lokalizacja: TG
Kontakt:

#25 Post autor: snuffq » 12 lis 2008, o 16:33

A może zastanawialiście się kto ma zastąpić Pietrzaka???
Pieprzycie żeby odszedł a tymczasem nikogo nie ma na jego miejsce... no chyba że weźmiemy trenera z naszych juniorów. Ale nie o to chodzi.
W tej chwili jest złem koniecznym na skutek złej polityki kadrowej w naszym kochanym klubie.
Zwalniając trenera powinni wpierw pomysleć o zastępcy a nie naodwrót.
Pani prezes znów pokazała że nie sprawdza się w tej funkcji.[/b]

HKSADIK
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8437
Rejestracja: 1 lip 2004, o 13:52
Kontakt:

#26 Post autor: HKSADIK » 12 lis 2008, o 16:40

ja to widze tak.Zarzad,a przede wszystkim Klimek powinni zdecydowac w przerwie zimowej,czy chca dac Pietrzakowi popracowac przez jakis dluzszy okres czasu,czy tylko ma kierowac zespolem do konca sezonu.
Bo jesli chca,aby Pietrzak byl trenerem dluzej-spoko,trzeba dac mu szanse przygotowania zespolu w zimie,sprowadzenia jakis graczy,ktorzy beda mu pasowali do swojej koncepcji i zobaczymy jakie wyniki bede w rundzie wiosennej.Cel ma jasno przedstawiony-Ruch na koniec sezonu musi byc w pierwszej 8.

A jesli Pietrzak ma byc tylko do konca sezonu,a potem i tak niezaleznie od osiagnietego celu(tzn.miejsce w gornej polowce) bedzie zmiana to mysle,ze nie jest to dobre rozwiazanie.W paru wywiadach Mosor np.mowil,ze w przyszlym sezonie Ruch ma grac o cos wiecej niz tylko o gorna polowke tabeli-ja te slowa wzialem na powaznie:)
Do czego zmierzam...Ano do tego,ze jesli w lato przyjdzie jakis nowy trener,ktory bedzie mial pewnie inna koncepcje na taktyke,na sklad personalny zespolu to znow poczekamy na jakies dobre rezulataty-a wiadomo,ze jak chcemy grac o pierwsza troje to od samego poczatku musimy zdobywac punkty...Poprostu nowy trenere bedzie potrzebowal czasu na zbudowanie zespolu,a my tego czasu miec nie bedziemy.I znow bedziemy ogladac ta bylejakosc na boisku...

A wiec w takim przypadku nalezy zatrudnic nowego szkoleniowca(Brosza na ten przyklad-tylko pewnie bedzie trzeba sypnac jakas kaske Podbeskidziu) w zimie i dac mu spokojnie popracowac.Przerwa zimowa jest dluzsza niz ta letnia,juz teraz bedzie mogl sprowadzic zawodnikow takich jakich potrzebuje,bedzie mial czas na zapoznanie sie z zespolem itp...
Ostatnio zmieniony 12 lis 2008, o 17:06 przez HKSADIK, łącznie zmieniany 1 raz.

spyru
Posty: 5150
Rejestracja: 13 lis 2003, o 19:47
Kontakt:

#27 Post autor: spyru » 12 lis 2008, o 17:10

Na lepszego nas nie stać.
Smagorowicz, Paterman, Kurczyk, Bik, Kopel, Kotala - grabarze LEGENDY

f@n
Posty: 83
Rejestracja: 15 sty 2008, o 13:41
Lokalizacja: PiotRowice
Kontakt:

#28 Post autor: f@n » 12 lis 2008, o 17:15

a dlaczego nie?
a czy stać nas na walkę o utrzymanie albo na tak słabe wyniki że aż wstyd?
Bo Ja za Ruchem fest a fest, moja krew niebieska jest!

RudaSlaska7
Posty: 4262
Rejestracja: 5 lip 2007, o 13:07
Lokalizacja: KOCHŁOWICE
Kontakt:

#29 Post autor: RudaSlaska7 » 12 lis 2008, o 17:23

sezon tymu :
"po ch** wy ryczycie na pilkarzy przeca my som beniaminek to co momy wygrywac wszystko ?"

w tym sezonie :
"panowie ale o co wam chodze przeciez nie bedziemy wygrywac z kazdym,(arka jaga slaskiem) "

za rok :
"panowie dopiero co weszlismy 3 sezony temu do ekstraklasy przeciez nie bedziemy odrazu wygrywac po 3:0 z beniaminkiem kmita zabierzow "


---------------------

podsumowanie :
Jak Zajac sie som nie odbiere bali som nie przeleci calego boiska i som nie strzeli to nie zrobi tego żodyn mie az ganba je ze taki grocz jak łon musi za***rdalac za 3 zeby cos z akcji bylo bo żodyn z jego kolegow dupy nie ruszy a o podaniu do nogi juz nie wspominajac .
takze zakupic 5 Zajacow jeszcze + tyn co jes + Pilarz i ze 2 obroncow bo inaczyj tego nie widza :zly:

ku*** MAC CHORZOW GRAC!!!

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

#30 Post autor: grzej » 12 lis 2008, o 20:09

historiaruchu.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: cisiu, Dorcia, Google Adsense [Bot], HullCityFC, jalboss, krzysiek..., MakeRson i 118 gości