mARCZYK - co ? Ty k.... !!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Tomasz_W

mARCZYK - co ? Ty k.... !!!

#1 Post autor: Tomasz_W » 28 maja 2003, o 08:31

Życie Warszawy/ŁW/27 maja 2003 20:34


Garbarnia: Dużo panu zawdzięczamy

"Dużo panu zawdzięczamy. Dziękujemy - tak żegnano w Jaworznie sędziego spotkania z Legią Zbigniewa Marczyka" – pisze "Życie Warszawy".

W poniedziałek z powodu słabego poziomu sędziowania meczu Garbarni z Legią sędzia z Piły został decyzją prezesa PZPN Michała Listkiewicza odsunięty od prowadzenia spotkań ekstraklasy do końca sezonu.

Zbigniew Marczyk był jeszcze do niedawna uznawany za najlepszego polskiego sędziego. W spotkaniu z Garbarnią piłkarze i trener Legii bardzo narzekali na pracę arbitra z Piły. Marczyk nie podyktował - ich zdaniem - trzech rzutów karnych dla stołecznego zespołu. Za faul na Marku Saganowskim i Cezarym Kucharskim oraz gdy Stanko Svitlica był trzymany w polu karnym za koszulkę przez dwóch graczy. Szafowanie kartkami również wzbudziło wiele kontrowersji.

Trener Legii, Dragomir Okuka, po meczu nie krył oburzenia i stwierdził podczas konferencji prasowej, że Marczyk pomagał gospodarzom. Svitlica i Kucharski także nie przebierali w słowach.

Po spotkaniu sędziowie ponad trzy godziny żegnali się z działaczami Szczakowianki. O 21.50 sędzia Marczyk oraz jego koledzy pojawili się w końcu przed klubowym budynkiem. Po "misiach" i całusach wraz z towarzyszącymi damami ulokowali się w dwóch samochodach na pilskiej i poznańskiej rejestracji. Marczyk miał niejakie problemy z zajęciem miejsca - oczywiście dla pasażera - ale wszystko szczęśliwie się zakończyło i sędziowska trójka odjechała.

Szczakowianka wywalczyła w spotkaniu z Legią jeden punkt, który może uratować zespół przed degradacją z ekstraklasy.

Więcej szczegółów w "Życiu Warszawy"


http://sport.onet.pl/724649,wiadomosci.html - przez tego ch*** mozemy spasc !!!

I dziwic sie ze nasza liga jest taka pojebana, mecz powinien byc powtorzony ku*** albo dyskwalifikacja dla tych ciuli z jaworzna i degradacja do 2 ligi automatycznie ! Ile mozna ? Rasic, Schmucker i teraz 3 przekret z sedzia !!!

krempy1

#2 Post autor: krempy1 » 28 maja 2003, o 08:40

Zapewne nie był to czysty mecz, ale jeśli spadniemy to tylko z własnej nieprzymuszonej woli tzn. zajebistego braku skuteczności i każdorazowego srania w majty ze strachu w ostatnich minutach meczu przez naszych "orłów". Nasz brak skuteczności i szkolne błędy w obronie w ostatnich dwóch meczach w Chorzowie pozbawiły nas 4 pkt.

Tomasz_W (niezalogowany)

#3 Post autor: Tomasz_W (niezalogowany) » 28 maja 2003, o 08:45

Zgadza sie, co nie zmienia faktu, ze dopomogli nam sedziowie sprzedawczyki itp.
W 3 ostatnich meczach u siebie - w 88 minucie stracilismy 5 pkt - jeszcze z Widzewem. Co jak mecze skoczylyby sie 1:1, 1:0, 1:0 - to Ruch mialby 33 pkt, Szczakowa 27 a Widzew 32 i pewnie unieknelibysmy nawet barazy.... Ale co bedziemy gdybac, za***ali i tyle, chociaz ja jeszcze ludze sie i wierze...

Mik20
Posty: 266
Rejestracja: 5 kwie 2003, o 22:38
Lokalizacja: Centrum
Kontakt:

#4 Post autor: Mik20 » 28 maja 2003, o 08:53

Jestem podobnego zdania jezeli nasza gra byla by troche bardziej skuteczna to napewno nie mileibysmy takich klopotow ale takze mozna powiedziec ze sedziowie i pzpn ,,dopomoglo'' nam i zajmujemy dzis bardzo wysokie miejsce w lidze :cry:

Awatar użytkownika
19r20
Posty: 2357
Rejestracja: 23 sie 2002, o 10:33
Lokalizacja: Panewniki
Kontakt:

#5 Post autor: 19r20 » 28 maja 2003, o 09:04

można klnąć na marcyka i na pewno słusznie (choć znam to tylko z gazet)

winni są nasi kopacze - tylko i wyłącznie

niebieski78

#6 Post autor: niebieski78 » 28 maja 2003, o 09:25

dzisiaj w tempie zalil sie ze listkiewicz i krystiano dzwonili do niego na DWA DNI przed meczem i gadali zeby nie krzywdzil Legii. Obsade sedziowska ustala sie na dzien przed meczem i podaje do wiadomosci publicznej w dniu meczu....

bolo23

#7 Post autor: bolo23 » 28 maja 2003, o 09:52

W GW pisza, ze Legia chce go pozwac do sadu i wytoczyc mu proces cywilny...

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#8 Post autor: DjMaciar » 28 maja 2003, o 13:38

TO ciekawe ze jak WARSZAWKA sie poskarzyla to zawieszaja sedziego
a jak RUCH sie skarzy to wszystko odbywalo sie zgodnie z przepisami i normami
je*** PZPN I CALO LEGIA
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

pko

#9 Post autor: pko » 28 maja 2003, o 14:10

przeciez sedzia prowadzacy mecz gks ruch tez zostal zawieszony ... tylko kuzwa co to daje ... jestem nawet sklonny przyznac racje marczykowi ze to pokazowka ze strony listkiewicza ... tyle ze nie grozna dla samego marczyka bo za numery tego typu ten gosc powinnien owce pasac na trawie a nie rozstrzygac spory pilkarskie

pko

#10 Post autor: pko » 28 maja 2003, o 14:13

a tak przy okazji jak Legia wniesie sprawe do sadu to uefa moze nalozyc na nia jakies kary wlacznie z wykluczeniem druzyny z federacji heh kufa ryba psuje sie od glowy

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#11 Post autor: radzion » 28 maja 2003, o 14:31

pko pisze:przeciez sedzia prowadzacy mecz gks ruch tez zostal zawieszony ... tylko kuzwa co to daje ... jestem nawet sklonny przyznac racje marczykowi ze to pokazowka ze strony listkiewicza ... tyle ze nie grozna dla samego marczyka bo za numery tego typu ten gosc powinnien owce pasac na trawie a nie rozstrzygac spory pilkarskie
mylisz sie o ile ja pamietam to ten mecz sedziowal ...........marczyk

pko

#12 Post autor: pko » 28 maja 2003, o 14:45

heh tos mi zadal klina bo z informacji prasowych wynikalo ze sedzia meczu gks ruch zostal zawieszony na kilka spotkan

hanys1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 455
Rejestracja: 30 sie 2002, o 16:01
Kontakt:

#13 Post autor: hanys1920 » 28 maja 2003, o 14:49

nie wiem jak wam ale mi sie osobiscie wydaje ze to co mowi Marczyk jest prawda.to ze ustala sie obsaade sedziowska dzien wczesniej to sie tak mowi ale jak jest naprawde z tym to nikt nie wie.Listkiewicz chcial Legii pomoc a ze Rogala ma uklady wszytskich dobrze zna to takze na pewno wszedl w uklad. i to co teraz wychodzi na jwa totylko wierzcholek gory lodoweji ze ta liga to jeden wielki przekret o czym swiadczy takze zachowanie marczyka w jaworznie.Marczyk wypina sie na listka isedziuje mecz w jaworznie w druga strone.a to ze Marczyk mowi prawde potwierdza zachowanie listka ktory odsuwa go od sedziowania a przeciez wiadomo ze on nie pierwszy drukuje.problem w tym ze on sprzeciwil sie pzpn i nie sedziowal tak jak chcial listek.wydaje mi sie ze Rogala takze byl w to zamieszany.a najgorzej teraz wyjdzie na tym nasz Ruch gdyz wydaje mi sie ze wszyscy teraz beda chcieli pokazac ze marczyk mowi nieprawde spuszczajac nasz Ruch do drugiej ligi.taka jest moja diagnoza tej calej afery .ja jednak licze ze Ruch sie utrzyma po sportowej walce.
MOIM DOMEM GÓRNY Śląsk MOIM ŻYCIEM RUCH Chorzów

www.wolnyposredni.pl

pko

#14 Post autor: pko » 28 maja 2003, o 15:07

faktycznie marczyk prowadzil mecz wentylatorow z ruchem teraz przegrzebie neta za infami z tamtego okresu o zawieszeniu tego pana
sorry za pomylke

hanys1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 455
Rejestracja: 30 sie 2002, o 16:01
Kontakt:

#15 Post autor: hanys1920 » 28 maja 2003, o 15:24

no teraz ta wiadomosc potwierdza moje przypuszczenia ze to jedna wielka mafia a z tych faktow wynika jeszcze ze marczyk nas nie lubi i woli szczakowa w pierwszej lidze a widac ze marczyk krecil chyba cala runde najpierw na gks teraz jaworzno a w miedzy czasie jeszcze zadawal sie z dzialaczami gornika
MOIM DOMEM GÓRNY Śląsk MOIM ŻYCIEM RUCH Chorzów

www.wolnyposredni.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DaReQ93, HullCityFC, Majestic-12 [Bot], WITEK123 i 272 gości