Wywiad z Mariuszem- ALARM !!!!!!!!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#16 Post autor: vahanara » 26 maja 2003, o 13:40

jalboss pisze:Zarząd zarządem a ja się pytam GDZIE SA i CO ROBIĄ panowie z urzędu miasta odpowiedzialni za sport.
Przy wyborach to wszyscy chetnie się pokazywali na Ruchu, a teraz o nim zapomnieli.
Panie prezydencie Chorzowa co pan zrobił dla tak zasłużonego klubu, czy pan nie widzi że sport w pana miescie tonie, najpierw utopiły sie piłkarki ręczne, teraz tona piłkarze.
Ruch to najbardziej rozpoznawalny symbol Chorzowa w kraju i na świecie.

UFFFFF! Piszemy, piszemy, a oni i tak to mają w du***.
Cytat: Trzy kopalnie zamknięte, dwie huty też, a sławne Azoty dogorywają... Miasto robi co może, płaci za obiekt, pokrywa 70 procent rachunków, ale piłkarzy kupować nie będzie - za drogo.

Paweł Zarzeczny/Przegląd Sportowy

Awatar użytkownika
19r20
Posty: 2357
Rejestracja: 23 sie 2002, o 10:33
Lokalizacja: Panewniki
Kontakt:

#17 Post autor: 19r20 » 26 maja 2003, o 13:45

boję się tego spadku bo może naprawdę być tragicznie

Z 1 strony widać że zarząd mamy do dupy, prezes stara się? ale nie może
ale jak Rogala odejdzie to ja ku*** nie chcę żeby nasz ruch był drugim Stomilem Olsztyn.....

i tak źle i tak niedobrze....

kto był na meczu ten wie że ta drużyna załuguje na spadek
Kibice to czołówka 1 ligi!!!!!!!!

Mik20
Posty: 266
Rejestracja: 5 kwie 2003, o 22:38
Lokalizacja: Centrum
Kontakt:

#18 Post autor: Mik20 » 26 maja 2003, o 13:52

Hmm panowie troch wiecej optymizmu jeszcze mamy szanse pozostac w
I lidze :!: :!: A wy juz cala druzyna spuszczacie do 3-ligi a co nie ktorzy jeszcze dalej :!: Nasz Ruch zawsze bydzie a wiecie czemu :?: Bo ma nas kibicow ktorzy nie dopuszcza do upadku klubu i zawsze karzdy o Niebieskim sercu bedzie walczyl o nasz klub :!: :!:

Ruda Śląska

#19 Post autor: Ruda Śląska » 26 maja 2003, o 14:18

Mik My nasz Ruch możemy wspierac dopingiem itp. ale nie FINANSOWO a teraz własnie tego potrzebuje najbardziej jedyna nadzieja ze któryś z Nas wygra grubo kasa w totku i zajmnie miejsce tego prezesika z wąsami i przynajmniej trocha poprawi sytuacje w Tym klubie. Zawsze się mówiło o Niebieskiej rodzinie, że biednie ale razem .Jak się czyta wypowiedz "Mario" że w rodzinie jest bardzo źle.......
"WiaRa czyni cuda

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10293
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#20 Post autor: gerhat » 26 maja 2003, o 14:59

[email protected] pisze:Otóż faktem jest, że nagłośnienie nie tyle nie działało co nikt z klubu nie poinformował ludzi odpowiedzialnych za to, że mecz jest o 18.00, a nie 19.00. I przyszli oni do pracy na 70 minut przed meczem czyli o 17.50.
Dobrze, że mamy 2700 lepszych kibiców, którzy zjawili sie punktualnie niż ludzi odpowiedzialnych za nagłosnienie.
Widzę, że niektórzy traktują poważnie :wink: swoje obowiązki.
Wiem, wiem, robią to za friko, ale to nie zwalnia ich z odpowiedzialności za to co się robi.
Cóż, Ruchem rządzą komunisci to i pracownicy zachwoją się jak za komuny. Widac takie tam są porządki.

ps
Lubię mojego imiennika za to co robi, ale głupie tłumaczenie :shock: u mnie nie przechodzi.

Mik20
Posty: 266
Rejestracja: 5 kwie 2003, o 22:38
Lokalizacja: Centrum
Kontakt:

#21 Post autor: Mik20 » 26 maja 2003, o 17:54

Ruda Śląska:wiesz Ruch to my kibice a pilkarze zarzad sa tu dla nas oni pracuja zebysmy byli szczesliwi z gry druzyny a nie na odwrot (choc oni tak mysla) jezeli spadniemy to powinismy wziasc sprawy w swoje rece a nie bezustanie narzekac na tym forum bo to do niczego nie prowadzi!!
Dla mnie w Ruchu sa teraz dwie rodziny, jedna to ta prawdziwa Czyli my Kibice ktorym bardzo zalezy by Ruch byl wielki do nas mozna dolaczyc jeszcze pare osob np.M.Śrutwa,G.Cieslik a druga to jest ta zla rodzina ktorej moze kiedys na czyms zalezalo a teraz to im tylko zalezy na kasie..
i oni nigdy nie beda juz niebiescy bo sie juz dawno sprzedali......
Gerhat mi sie wydaje ze pan Kalus i jego koledzy dosytali info ze mecz jest o19 a nie 18 i nikt ich z klubu oficjalnie nie poinformowal oni napewno tez maja inne zajecia ktore ich pochlaniaja wiesz ten pan Kalus ma napewno niebieskie serce wiec cie prosze nie krytkuj go az tak ostro bo on chyba na to nie zasluguje.
pozdRo

Drzazga

#22 Post autor: Drzazga » 26 maja 2003, o 22:15

Ktos napisal, ze kibice Ruchu to czołowka 1 ligi... :D
To jest czystej wody balwochwalstwo. Tego juz ku*** jego mac nie da sie słuchac
W czolówce to bylismy moj drogi ostatnio po wyjsciu z drugiej ligi ( m.in. 3 tys. na finale PP), teraz jestesmy najwyzej sredniakiem. Lepszy z pierwszej ligi jest Lech, Wisła, Legia, Widzew, Gks, Górnik i Pogoń (o dziwo maja w Szczecinie frekwencję zblizona do nas)

Nie ma sie co oszukiwac panowie. W tym klubie poki co wszystko jest do dupy: zarząd, trener, stadion, frekwencja (wierni pozal sie boze kibice) i polowa grajkow (choc nikt nie wie jakby nasi kopacze grali gdyby im regularnie placono)
Ja np. za friko nie zapiepszam, a wy?

Reasumując, bez przesady panowie. Stalismy sie futbolowym zasciankiem i jeszcze dlugo tak zostanie.
Rada?
Sponsor strategiczny.....bez niego Ruch juz dlugo nie pociagnie.
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Dzisiejszy RUCH to to odbicie niebieskiej tradycji w krzywym zwierciadle
:idea:

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10293
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#23 Post autor: gerhat » 27 maja 2003, o 09:05

Mik20, taki juz jestem, że za dobre pochwalę a za bzdety zganię i nie ma dla mnie swiętości. Przekonali sie o tym min. kibice piszący na tej stronie, rogala, M.Śrutwa, Bizak i kilku innych.

Do B.Kalusa mam stosunek pozytywny za to co robi, zreszta wyraziłem to wcześniej, ale to nie znaczy, że jak dał ciała to nalezy go traktowac ulgowo.
Godziny rozpoczęcia meczy podaje: C+, telegazeta, radio, kilka gazet codziennych, internet i jescze kilka mediów. Dla zapracowanych artystów to moze mało ale jak się wykonuje prace dla klubu raz na dwa tygodnie i najczęściej o różnych porach to pozostaje jeszcze telefon, aby się upewnić.


ps
ładnych kilkanaście lat temu, zostałem wprowadozny w błąd przez jedną z gazet, napisali ze mecz z Sosnowcem będzie w sobote, tymczasem odbył się w piatek. Tym samym przerwałem 5 letnią obecność na wszystkich meczach, ale nie przyszło mi do głowy aby obwiniać o tgo klub, zarząd itp. pretensje miałem raczej do siebie ze nie sprawdziłem w innych gazetach, które podawały prawidłowy termin.

[email protected]

#24 Post autor: [email protected] » 27 maja 2003, o 09:43

Witam raz jeszcze. Chcę się ustosunkować do "pretensji", które wyraża Gerhat. Otóż powtarzam ja byłem na stadionie o godzinie 16.30 czyli 1,5 godziny przed meczem, bo taki mam zwyczaj, a ponieważ czytam gazety sprawdziłem w klubie o której jest mecz, ale panowie zajmujący się nagłośnieniem nie mają takiego obowiązku, a NIE ZOSTALI POINFORMOWANI O ZMIANIE GODZINY MECZU, więc nie ich to wina tylko kogoś kto się tymi sprawami zajmuje w klubie. Oczywiście mogłem stać na trybunie i bez mikrofonu powiedzieć coś o Groclinie i przeczytać składy, ale po co? To tyle na ten temat. Pozdrawiam wszystkich "przypadkowych ludzi".

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10293
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#25 Post autor: gerhat » 27 maja 2003, o 12:32

:lol: Wiem, wiem, że byłes przed meczem bo widziałem jak się wkurzałeś o 17,45 ale to nie zmienia mojego poglądu, że jak ktoś jest odpowiedzialny to sie interesuje (w tym wypadku ekipa nagłośnieniowa).
Gdyby chodziło o to, że ktoś zjeżdza na dół przez 20 lat o 6,00 i nagle ktoś zmienił zjazd na 5,45 to mozna by mieć pretensje do pracodawcy, ale ta praca jest wykonywana co dwa tygodnie praktycznie za każdym razem o innej porze.
Klub może zawalił, że nie wysłał tym panom "zaproszeń" na mecz, ale przy tym co ten klub juz zawalił i co teraz ma na głowie, ta sprawa to naprawdę błahostka.

pko

#26 Post autor: pko » 27 maja 2003, o 14:28

moze to i mala sprawa ale w zaden sposob nie usprawiedliwia klubu ktory jest organizatorem imprezy masowej wiec skoro ma zapewnic odpowiednia obsluge dla tej imprezy to jest zobowiazany sie z tego wywiazywac kiedys zapomna powiadomic impel i w mysl ustawy o organizacji imprez masowych mecz ne bedzie sie mogl odbyc heh swoja droga chcialbym to zobaczyc :)
zreszta to kolejny z dowodow na to ze ta machina jest chora

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19aRtuR20, Google [Bot], koperniol1984, MakeRson i 293 gości