Ruch - groclin

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#31 Post autor: radzion » 25 maja 2003, o 13:20

a jo wom padom jedno!!jurek wyrobek zalatwi ruchowi 1 liga:) :wink:
najpierw 3 punkty u siebie z garbusami a potym porazka z namii bydymy mogli loc na zaboli!pogon bydzie chciala sie godnie pozegnac z 1 liga w szczecinie a onipo takich wpadkach zazwyczaj nastepny mecz maja dobry
tak gali z zabolami te 0-9 a potym ledwo co z nimi wisla 1-0 wygrala!!
tak wiec dzisioj kibicujemy cegle a za tydzien sledziom:)
a tak naprowfdy to mogymy na nich wszystkich loc jak wygromy na cegle!!!
jesien sie powtarzo:wtedy tyz bol remis z groclinem 1-1 teroz kolej na 1-0 na legii:)

Paczek

#32 Post autor: Paczek » 25 maja 2003, o 13:33

A o tym sie poznniu to ja zech mowil tak na sario bo jo zamierzom w przyslym zesnie byc na wiecej meczach niz w tym , bo bylemna meczu z groclinem i pojada na mecz z pogonia.A w pzyszlosci zamierzm tesz sie wlaczac w mece wyjazdowe.A co do tego gooscia anty paczek.Najpierw pomysl czy ktos ta matke ma;(

Kobold
Posty: 208
Rejestracja: 29 lis 2002, o 19:21
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#33 Post autor: Kobold » 25 maja 2003, o 15:21

W koncu można było zobaczyć młodzież Ruchu. Mam nadzieje że Tomek Balul bedzie teraz częsciej dostawał szanse gry bo mimo troszke nerwowego początku grał całkiem fajnie. Także Szyndrowski grał o niebo lepiej ( mimo kilku wpadek ) niż w poprzednich meczach.
Szkoda ze zamiast Narwojsza nie grał Suker - bo mimo asysty to znów słaby mecz w jego wykonaniu

Tomasz_W

#34 Post autor: Tomasz_W » 25 maja 2003, o 18:53

ku*** szczakowa zremisowala z Legia 1:1.... Jestem zalamany.... Teraz to jeszcze musimy liczyc na remis w szczecinie. pi***olona legia !!!

Dzyn

#35 Post autor: Dzyn » 25 maja 2003, o 19:04

szczakowa 1 : 1 Legia jak to sie ku*** stalo :x je***y czerwiec wyszedl mu strzal zycia :cry:

TomasH P.

#36 Post autor: TomasH P. » 26 maja 2003, o 09:39

Co to k..a jest, same "strzaly zycia", co mecz to takie pieprzone bramy wchodza :x
Znowu nam punkty uciekly... :cry:
A w ogole to postuluje za tym, aby mecz trwal 80 minut!!!! :wink: Ilez to punktow nam ucieklo w ostatnich 10 minutach - bedzie ze 6....tyle by wystarczylo na utrzymanie..... A tak, szanse minimalne: my remis w Warszawie, Szczaka remis w Szczecinie, potem My 3 pkt, a Gornik wygrywa albo remisuje w Jaworznie..Ehhhh, marzenia....
Co do meczu: Niebiescy fajnie zagrali: z zaangazowaniem, ambitnie do konca, tylko ten Narwojsz: czemu on taki slaby fizycznie??!! Slanial sie na nogach a wcale tak nie latal...No i te zmarnowane sytuacje..kurna, jak mozna przestrzelic do PUSTEJ bramy????!!!! Doping swietny, widac, ze mamy najlepszych kibicow (nawet trybuna sie wlaczyla) Cos czuje, ze w nastepna srode,bedziemy czekac na wynik z Jaworzna...a moze by tak tam pojechac i kibicowac ten jedyny raz zabolom :?:

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10290
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#37 Post autor: gerhat » 26 maja 2003, o 09:45

Aż miło było popatrzeć jak gra się układała, zero błędów w obronie, kontry jakich dawno nie widzieliśmy. Skutek? tak jak poprzednio tylko remis, który przybliża niemal definitywnie nas do II ligi.
Można psioczyć że Kozubkom, Szczypkowskim, Sobolewskim i Czerwcom wychodzą strzały życia, sędziowie nas kartkują i gwiżdżą jedenastki przciw nam, cóż z tego ze koeljny raz Wit w C+ powiedział, że powinien byc karny za faul Krizanaca na Damianie, a Legii nie podyktowano dwóch karnych, ale to wszystko na nic. Tą ligę przegrywamy nie przez to, o czym napisałem wyżej, tą lige przegrywamy bo małostkowi ludzie nie mysleli gdy sprzedawali Surmę i Wosia, wypieprzyli Śrutwę, nie reagowali gdy przechodzilismy obok meczów (mecz z Lubinem jesienią, oba mecze z Polonią i Widzewem) tam były punkty, o które nikt nie chciał walczyć, a nie w meczach gdzie my i nasi przeciwnicy mają brzytwy na gardle.
Mam nadzieję, że znajdzie się siła, która tych ludzi usunie z klubu, nie wiem kto to będzie? Lorens, prokurator, kibice, Warzycha, który dostał wp***dol od Zieonych i zatęskni za Niebieskimi. Jest mi to o bojętne, ale dłużej na przegraną twarz rogali i tych dziadków z loży nie zamierzam patrzeć, a to ze oni mają honor i sami odejdą nie wierzę.


Jeżeli uratujemy tą ligę to nie dzięki nim, nie dzięki trenerowi Mandryszowi tylko dzięki trenerom Wyrobkowi i Fornalikowi.
Niestety jest jescze trener Mikulski, też Ruchowiec, a już jeden Pan Mikulski nam pokazał co można w naszej lidze i to całkiem niedawno , w Lubinie.
Jednym słowem o wszystkim zadecydują Niebiescy, obecni i Ci, których obecne władze w klubie nie chciały.

Tyrolek

#38 Post autor: Tyrolek » 26 maja 2003, o 10:48

Znowu stracone punkty ale jeszcze nie wszystko stracona. Ruch grał dobże a zwycięstwo się nam należało. Szkoda że znowu tracimy bramkę w końcówce co nas pozbawia punktów ale trzeba walczyć . W następnych meczach będzie dobrze.

WOJTEKK

#39 Post autor: WOJTEKK » 26 maja 2003, o 10:52

gerhat nic dodac nic ujac zgadzam sie z Toba w 100 %,tylko jeszcze jedno w jaki sposób odpowiedza za zaistniała sytuacje nasi działacze z Rogala na czele ??????jaka kara bedzie najlepsza dla nich i czy takowa mozna wogóle wymyslic ?????

Awatar użytkownika
19r20
Posty: 2357
Rejestracja: 23 sie 2002, o 10:33
Lokalizacja: Panewniki
Kontakt:

#40 Post autor: 19r20 » 26 maja 2003, o 14:06

JA TEŻ ZGADZAM SIĘ W 100% Z GERHARDEM
NAJLEPSZY MECZ W RUNDZIE WIOSENNEJ
GROCLINOWI NIE ZALEŻAŁO NA CHOC 1 PUNKCIE nawet było to widać po tej bramce gdy nie każdy z nich się cieszył... (może mi się wydawało)

szkoda że oni nie potrafią po raz kolejny wygrać wygranego meczu

jedyne co nam pozostało to remis z cewką i wiara w Pogoń i Zaboli że nie sprzedadzą ale za dużo tej wiary za mało realizmu....

NIE PŁACZCIE CHAMY ZA ROK I TAK POWRACAMY !

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], OSH, papar1 i 321 gości