Ruch - groclin

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Gość

Ruch - groclin

#1 Post autor: Gość » 24 maja 2003, o 20:41

No dzisaij w końcu widziałem drużynę która walczy i gryzie trawę, ale niestety też drużynę której btakuje skuteczności. Lines, Gora grali bardzo odbrze, rownież Bizak wypadł chyba nie najgorzej. W ogóle był to jeden z najlepszych ,meczów Ruchu w tej rundzie. Ale niestety jak z tymi wsiokami z jaworzna skończyło się jak się skończyło. Jeszce nie wszystko stracone.
PS. I nie mówcie ,że zamknięcie 10 było błedem , w młynie w końcu pełno i bardzo dobry doping, mimo zerowej oprawy.
Z Legia trzeba powalczyć o punkt i liczyć na potkniecia szczakowej, miejmy nadzieje,że przez meczemz pogonią będziemi mieli 1 pkt przewagi na jaworznem...

Awatar użytkownika
Konrad
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 869
Rejestracja: 4 gru 2002, o 14:43
Lokalizacja: ZAMOŚĆ
Kontakt:

#2 Post autor: Konrad » 24 maja 2003, o 20:46

Powtórze się, ale realnie patrząc na ostanie 2 kolejki możemy tylko liczyć na żaboli, chociaż dla takiego klubu jak Ruch to trochę wstyd....
ZAMOŚĆ ZAWSZE Z RUCHEM!

Tomasz_W

#3 Post autor: Tomasz_W » 24 maja 2003, o 20:55

Przed meczem 1:1 wzialbym w ciemno, ale znow wsiokli na koniec w 88 m wbili nam przypadkowa bramke. A powinno byc juz 3:0 gdyby Biza i Gora nie spierdolili 200 % sytuaqcji !!! ku*** MAC ! Oby szczakowa jutro wjebala z legia....

rozbawiony

#4 Post autor: rozbawiony » 24 maja 2003, o 20:58

buhahah dobry doping i pelny mlyn ehh bart jestes bezkrytyczny a mecz ja pi***ole trzeba byc slepy zeby nie widziec jak groclin sie podklada wygrac nie mogli ale remis remis to w/g naszego liczenia jeden pkt przed garbami a swoja droga pomyslcie dla kogo bedzie grac Górnik? myslicie ze dla szczakowej przeciez ich prezes jest nowy na salonach i raczej z nim nikt nie bedzie rozmawial no chyba ze szczakowa jednak gra lepiej niz zabki ale w to jakos watpie co zreszta widac w tabeli wyglada na to ze bedzie dobrze

Gość

#5 Post autor: Gość » 24 maja 2003, o 21:06

Nie jestem bezkrytyczny. Ja byłem w młynie i doping był dobry. Co do pojermności młyna jasne,że nie było jak na derbach na przyklad, ale na pewno było więcej ludzi niż gdyby dajmy na to 10 była otwarta. I to tyle moich relfeksi na temat kibicowania podczas tego meczu,. a ty mnie rozbawiles trym ,ze masz problem z zalogowaniem sie. A to taka prosta czynnosc.

Dzyn

#6 Post autor: Dzyn » 24 maja 2003, o 21:13

Jak sie nie chcesz zalogowac, to wypierdlaj z forum, jak nie mosz nic konkretnego do napisania to zdupiej stad, tez bylem w mlynie i doping pomimo malych utarczek na gorze 8) byl dobry, w koncu ktos sie zjawil na szpilu ... co do gry to szkoda ze tracimy znowu 3 pkt pod koniec meczu :x

MIRAS

#7 Post autor: MIRAS » 24 maja 2003, o 21:30

PANOWIE SPOKOJNIE WSZYSTKO POD KONTROLĄ.GROKLIN SIĘ PODŁOŻYŁ I MAMY JEDEN PUNKT. ITEN WŁASNIE PUNKT BĘDZIE GWOŻDZIEM DO TRUMNY II LIGOWEJ SZCZAKOWEJ.MYŚLMY JUŻ O BARAŻACH.RUCH FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krzysztof M.
Posty: 9
Rejestracja: 10 sie 2002, o 19:57
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

#8 Post autor: Krzysztof M. » 24 maja 2003, o 21:36

Co moge powiedziec na temat meczu.Ruch na pewno grał lepiej niz zwykle gra.Tylko nie możemy tracic takich bramek jak ta w ostatnich minutach.Szkoda też tych sytuacji pod bramkowych jakie miał Bizak,ale to juz historia przed nami mecz z Legią i mam nadzieje że znów będzie remis bo na zwycięstwo nie licze.Jeszcze mnie dziwi jak taki zespól jak Groclin jest tak wysoko w tabeli i nawet wygrali z Wisłą ,Legią i Dospelem.Przecież oni znów tacy dobrzy niesą !!!!!

Paczek

#9 Post autor: Paczek » 24 maja 2003, o 21:48

Bylem na meczu to moj [pierwszy wyjazd zjawie sie tesz w srode na meczu z pogonia .Mielismy dzis dosc pokazna ekipe z piekar czyli mnh tan okolice i kamien i brzozy ale mi sie tajk podobalo ze nie bede mogl wytrzymac do srody do nastepnego mecz.Mam nadzieja ze w sroda bedzie mozna zobaczyc jakas ciekawsza oprawe niz dzisiaj??:)

Rommel
Posty: 175
Rejestracja: 23 mar 2003, o 20:59
Lokalizacja: Katowice-Giszowiec
Kontakt:

#10 Post autor: Rommel » 24 maja 2003, o 22:03

Mandrysz na konferencji prasowej pewno powie ze gralismy o 1 punkt
[b]N I E B I E S K I[/b] [b]G I S Z O W I E C[/b]

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#11 Post autor: Patton » 24 maja 2003, o 22:19

paczek - mam pytanie: to mielismy odpalic 15 rac, strobole i wulkany w bialy dzien tak? Zeby byla "fajna oprawa" Tak dla Twojej wiadomosci, jedna raca kosztuje ok 30 zl.... strobol powiedzmy, ze 3.... swieca dymna, zalezy jaka z 5 zl.... A skad my kur.. mamy wziasc na to kase??? Wiekszosc tylko potrafi narzekac, ze oprawa slaba, ze doping slaby itd. To ja sie pytam - w czym 90% narzekajacych pomoglo? Ale dla Ciebie paczek, na nastepnym szpilu odpalimy 20 rac.... i pytanko - gdzie wyjezdzales? 8) Bo zrozumialem, ze np. mecz na Legii jest meczem u siebie tak? :lol: Pozdro dla normalnych....
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Gość

#12 Post autor: Gość » 24 maja 2003, o 22:36

co do meczu to mis ie podobala gra Ruchu !!!
grali ambitnie nylo widac ze chca grac i to mis iew podobalo !!!szkoda ze nie graja tak caLEGO sezonu!!!
ale Gora z Bizakiem zawalili totalnie !!! :( ale i tak nie spadniemy(mam taka nadzieje) :wink:

Paczek

#13 Post autor: Paczek » 24 maja 2003, o 22:40

Sorry zle mnie zroumiales z tym wyjazdem mi chodzilo ze ja pojechalem na mecz;) a co do tej sprawy to se zdaje jakie to koszty sa bo prowadzimy mlyn na meczach andaluzji.A o oprawa tp myslalem ze moze jakies szarfy sektorowa kartony czy cos w tym stylu.Przecierz ja nic nie napisalem o pirotechnice.Pozdro i sorry.A normalny to ja jestem na pogoni tesz bede jak kcesz to sie mogenmy zapoznac;)

cheche

#14 Post autor: cheche » 24 maja 2003, o 22:46

niech zywi nadzieji nie traca !!!
Bedziemy walczyc do ostatniej minuty.

RUCH ,RUCH HKS

Acid
Posty: 295
Rejestracja: 13 paź 2002, o 13:47
Lokalizacja: BaToRy
Kontakt:

#15 Post autor: Acid » 24 maja 2003, o 22:48

Po meczu byełem jak zwykle wkur....nieziemsko. Ruch zagrał dobre spotkanie, Groclin słabo sie pokazał na tle Ruchu, mam nadzieje że nie było to....ech nic. Dobrze zagrał Gorawski, Malinowski, Lines co do Bizy wydaje mi sie że stać go na więcej! Co do Mandrysza to gdy już wkońcu odejdzie z Chorzowa jak najdalej to powiniej swoją "edukacje" trenerską zacząć jeszcze raz od klasy okręgowej, żeby sie nauczyć z drużyną wygrywać a nie grać ku*** na remis.
A i myślałem że Jaworzno też dzisiaj gra z cewką , a na szpilu sie dowiaduje że jutro. ku*** według mnie teraz wszystkie szpile powinny być w jednym dniu i o jednej porze. je*** * UWAGA SPAM-BOT *+

BYLIŚCIE LEPSI!!!! NIEBIESCY BYLIŚCIE LEPSI!!!! :D :D
........:::::::: 19 R 20 ::::::::.........

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BandzioR, Bing [Bot], chropaczow, Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], niebieski98, OSH, scaneRboy i 304 gości