Byli gracze

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
tomicher
Posty: 555
Rejestracja: 29 lip 2004, o 13:28
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6961 Post autor: tomicher » 8 lut 2022, o 11:49

Ciekawe czy wtedy też go nazywałeś zamulaczem:




Stawianie Nowaka i Lipskiego na równi to chyba gruba przesada ;)
Lipski w Piaście ustawiany na defensywnego pomocnika to jakaś farsa. Jak gościa, który ma takie uderzenie i zalety ofensywne ustawiać na pozycji przeszkadzacza i czyściciela piłek :wstyd:
Jak sobie teraz oglądam te bramki jego, to od tego czasu chyba nie mieliśmy takich soczystych torów :padam:
Ostatnio zmieniony 8 lut 2022, o 12:35 przez tomicher, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1637
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6962 Post autor: west72 » 8 lut 2022, o 12:25

DuRczok pisze:
7 lut 2022, o 17:31
Inny zamulacz ze środka pola Patryk Lipski odpalony z Piasta ma iść do Śląska Wrocław :rotfl:
Ten gość jest członkiem WR jeśli minie pamięć nie myli i na pewno ma duży szacunek dla klubu. Widocznie Waldek ma lepszych w Piascie na jego pozycję.... U nas Lipa na dziś byłby gwiazdą... ;)
Odchodził z Ruchu w ch... jowym czasie ale chętnie widział bym go spowrotem
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6963 Post autor: kroy » 8 lut 2022, o 12:36

west72 pisze:
8 lut 2022, o 12:25
DuRczok pisze:
7 lut 2022, o 17:31
Inny zamulacz ze środka pola Patryk Lipski odpalony z Piasta ma iść do Śląska Wrocław :rotfl:
Ten gość jest członkiem WR jeśli minie pamięć nie myli i na pewno ma duży szacunek dla klubu. Widocznie Waldek ma lepszych w Piascie na jego pozycję.... U nas Lipa na dziś byłby gwiazdą... ;)
Odchodził z Ruchu w ch... jowym czasie ale chętnie widział bym go spowrotem
Popieram! U mnie Lipski zawsze ma szacun za to co zrobił dla Ruchu!
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Gebeels
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 240
Rejestracja: 2 cze 2009, o 09:49
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6964 Post autor: Gebeels » 8 lut 2022, o 14:08

Dla mnie to jeden z grabarzy Ruchu który jako pierwszy rozpoczął wojnę z klubem rozwiązując kontrakt z winy klubu potem poszła lawina. Teraz próbuje odkupić winy pojawiając się na trybunie. Mo szczynscie że łaza na dziesiona bo odemie by pora nie miłych słow usyłyszoł.
Pamiętaj, ślubowałeś KS Ruch.

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 859
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6965 Post autor: chropaczow » 8 lut 2022, o 14:24

Nie ma co wspominać żadnego grajka, współwinnego degradacji Ruchu !!! Takich trzeba w przyszłości unikać. Nastała Era Novum, patrzmy w przyszłość, nie zapominając o tym kto i jak do dna doprowadził.

BAFista
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1269
Rejestracja: 3 lis 2005, o 12:33
Lokalizacja: BYKOWINA STARO
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6966 Post autor: BAFista » 8 lut 2022, o 14:35

Gebeels pisze:
8 lut 2022, o 14:08
Dla mnie to jeden z grabarzy Ruchu który jako pierwszy rozpoczął wojnę z klubem rozwiązując kontrakt z winy klubu potem poszła lawina. Teraz próbuje odkupić winy pojawiając się na trybunie. Mo szczynscie że łaza na dziesiona bo odemie by pora nie miłych słow usyłyszoł.
:suchy:

Chyba Ćwielong był pierwszym szczurem.

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6967 Post autor: kroy » 8 lut 2022, o 15:16

Gebeels pisze:
8 lut 2022, o 14:08
Dla mnie to jeden z grabarzy Ruchu który jako pierwszy rozpoczął wojnę z klubem rozwiązując kontrakt z winy klubu potem poszła lawina. Teraz próbuje odkupić winy pojawiając się na trybunie. Mo szczynscie że łaza na dziesiona bo odemie by pora nie miłych słow usyłyszoł.
A może właśnie to dzięki temu możemy teraz odbudowywać klub z czysta kartą. Potrzebni byli ludzie którzy byli na tyle odwazni zeby zakwestionować tę patologię.
Ciekawe czy Ty byś był taki tolerancyjny jakby Cię Twój pracodwaca je*** w bambuko? Czy kiedykolwiek zmieniłeś pracę bo gdzieś płacili lepiej?
Wina klubu była więc czego oczekujesz, że miał odpuścić? Oddziel Ruch jako klub ktory istnieje prawie 102 od Ruchu jako ludzi i klubu, którzy wtedy rządzili.

Strasznie mnie irytują takie kibolskie gadki, że oni są grabarzami Ruchu. Otóż nie, Ci piłkarze (nie licząc oczywiście kilku przypadków typu Cwielong, Kikut etc.) to są OFIARY Ruchu.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Gebeels
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 240
Rejestracja: 2 cze 2009, o 09:49
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6968 Post autor: Gebeels » 8 lut 2022, o 15:43

kroy pisze:
8 lut 2022, o 15:16
Gebeels pisze:
8 lut 2022, o 14:08
Dla mnie to jeden z grabarzy Ruchu który jako pierwszy rozpoczął wojnę z klubem rozwiązując kontrakt z winy klubu potem poszła lawina. Teraz próbuje odkupić winy pojawiając się na trybunie. Mo szczynscie że łaza na dziesiona bo odemie by pora nie miłych słow usyłyszoł.
A może właśnie to dzięki temu możemy teraz odbudowywać klub z czysta kartą. Potrzebni byli ludzie którzy byli na tyle odwazni zeby zakwestionować tę patologię.
Ciekawe czy Ty byś był taki tolerancyjny jakby Cię Twój pracodwaca je*** w bambuko? Czy kiedykolwiek zmieniłeś pracę bo gdzieś płacili lepiej?
Wina klubu była więc czego oczekujesz, że miał odpuścić? Oddziel Ruch jako klub ktory istnieje prawie 102 od Ruchu jako ludzi i klubu, którzy wtedy rządzili.

Strasznie mnie irytują takie kibolskie gadki, że oni są grabarzami Ruchu. Otóż nie, Ci piłkarze (nie licząc oczywiście kilku przypadków typu Cwielong, Kikut etc.) to są OFIARY Ruchu.
Nie mówię że nie masz racji, w pewnym stopniu nawet się z Tobą zgadzam. Nie będę też akurat w tej kwestii przerzucał się argumentami bo temat jest bardziej złożony. Ludzie są różni i zawody wykonywane są różne i zjazd 1km pod ziemie i wydobycie trochę węgla nie jest w żadnym stopniu bliskie do wykonywania jakiegokolwiek sportu. To coś więcej bo nie ma się pod sobą tylko sztygara a ogrom ludzi dla których Herb który masz z przodu koszulki to sposób na życie a nawet miłość większa niż do swojej baby i nie powinno się przekładać pieniedzy ponad to, nawet jeśli w danym okresie za tym Herbem stali ludzie którzy nie powinni się tam znaleść.
Pamiętaj, ślubowałeś KS Ruch.

maro1920
Posty: 91
Rejestracja: 23 gru 2021, o 11:00

Re: Byli gracze

#6969 Post autor: maro1920 » 8 lut 2022, o 16:37

Jakbyś był muzykiem i organizator koncertu/festiwalu oszukałby cię i nie wypłacił hajsu a potem w TV jeszcze by pi***olił, że to ty jesteś winny to też wyszedłbyś i zagrał bo publika cię lubi i ci kibicuje?

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6970 Post autor: kroy » 8 lut 2022, o 16:59

Gebeels pisze:
8 lut 2022, o 15:43
kroy pisze:
8 lut 2022, o 15:16
Gebeels pisze:
8 lut 2022, o 14:08
Dla mnie to jeden z grabarzy Ruchu który jako pierwszy rozpoczął wojnę z klubem rozwiązując kontrakt z winy klubu potem poszła lawina. Teraz próbuje odkupić winy pojawiając się na trybunie. Mo szczynscie że łaza na dziesiona bo odemie by pora nie miłych słow usyłyszoł.
A może właśnie to dzięki temu możemy teraz odbudowywać klub z czysta kartą. Potrzebni byli ludzie którzy byli na tyle odwazni zeby zakwestionować tę patologię.
Ciekawe czy Ty byś był taki tolerancyjny jakby Cię Twój pracodwaca je*** w bambuko? Czy kiedykolwiek zmieniłeś pracę bo gdzieś płacili lepiej?
Wina klubu była więc czego oczekujesz, że miał odpuścić? Oddziel Ruch jako klub ktory istnieje prawie 102 od Ruchu jako ludzi i klubu, którzy wtedy rządzili.

Strasznie mnie irytują takie kibolskie gadki, że oni są grabarzami Ruchu. Otóż nie, Ci piłkarze (nie licząc oczywiście kilku przypadków typu Cwielong, Kikut etc.) to są OFIARY Ruchu.
Nie mówię że nie masz racji, w pewnym stopniu nawet się z Tobą zgadzam. Nie będę też akurat w tej kwestii przerzucał się argumentami bo temat jest bardziej złożony. Ludzie są różni i zawody wykonywane są różne i zjazd 1km pod ziemie i wydobycie trochę węgla nie jest w żadnym stopniu bliskie do wykonywania jakiegokolwiek sportu. To coś więcej bo nie ma się pod sobą tylko sztygara a ogrom ludzi dla których Herb który masz z przodu koszulki to sposób na życie a nawet miłość większa niż do swojej baby i nie powinno się przekładać pieniedzy ponad to, nawet jeśli w danym okresie za tym Herbem stali ludzie którzy nie powinni się tam znaleść.
Ja rozumiem i tez uważam, ze są przypadki które trzeba tępić jak Pepe czy Kikut. Natomiast większość z tych piłkarzy to po prostu pracownicy/najemnicy i trudno oczekiwać żeby herb i kibice byli ważniejsi od wypłaty.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

DuRczok
Posty: 203
Rejestracja: 17 lip 2021, o 11:32

Re: Byli gracze

#6971 Post autor: DuRczok » 8 lut 2022, o 17:01

tomicher pisze:
8 lut 2022, o 11:49
Ciekawe czy wtedy też go nazywałeś zamulaczem:

A jak. I Lipski, i Nowak i Starzyński mają kopyto, ale fizycznie to oni są jak mucha w smole, albo i gorzej. To uniemożliwiło Starzyńskiemu zaistnienie na zachodzie, a Nowakowi czy Lipskiemu nawet takiej szansy nikt nie dał. Śmieszy mnie to, że Lipski który od dłuższego czasu gra bardzo słabo i odpalił go nawet Waldek Fornalik, nadal wywołuje zainteresowanie klubu teoretycznie z ambicjami. Waldek, który z niejednego piłkarza będącego na zakręcie potrafił wycisnąć niesamowity potencjał, odpala Patryka co nie za dobrze świadczy o nim piłkarsko. Fajnie że jest w WR, ale to żaden argument. Na boisku mu to raczej nie pomaga ;)

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2535
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6972 Post autor: Radvan138 » 8 lut 2022, o 17:18

chropaczow pisze:
8 lut 2022, o 14:24
Nie ma co wspominać żadnego grajka, współwinnego degradacji Ruchu !!! Takich trzeba w przyszłości unikać. Nastała Era Novum, patrzmy w przyszłość, nie zapominając o tym kto i jak do dna doprowadził.
dzieki nim wycieli my raka jaki trawil ten klub, za to naleza im sie brawa

Awatar użytkownika
lacky24
Posty: 130
Rejestracja: 27 paź 2020, o 17:53
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6973 Post autor: lacky24 » 8 lut 2022, o 17:49

Dzieki nim? Nie! To dzieki strajkowi pracownikow i kibicow odpalono te miernoty. Dzieki wycieczkom pod domy, firmy itp itd. Nie pamietasz jak mocno sie trzymali stolkow? Styl w jakim rozstal sie Lipski z Ruchem pozostawia ogromna ryse na jego wizerunku w moich oczach. Sam PZPN pozniej przyznal sie do bledu, ze Ruchowi nalezaly sie pieniadze za transfer http://futbolfejs.pl/i-liga/ruch-chorzo ... pn-balona/
Dobrze, ze jest w WR. Przynajmniej probuje odpokutowac swoj blad.
Debiut na Cichej: 09.12.2006 Górny Śląsk - Polska
Debiut na Ruchu: 14.04.2007 Ruch - Zagłębie S.

Elmer
Posty: 10375
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6974 Post autor: Elmer » 8 lut 2022, o 22:01

Taka ciekawostka. Nic dwa razy się nie zdarza? Hmm

W końcówce I połowy wróciły wspomnienia. W kwietniowych derbach Ruchu z Polonią czerwoną kartkę za atak na Norbercie Radkiewiczu ujrzał Michał Biskup, a bytomski stoper skończył z rozbitą głową. W sobotę Biskup – wypożyczony z Chorzowa na Podkarpacie – znów zwarł się z Radkiewiczem. – Obaj mieli rozwalone głowy i konieczne było szycie
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
Rafi88
Posty: 473
Rejestracja: 11 wrz 2004, o 20:11
Lokalizacja: KLIMZOWIEC / Oppeln
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6975 Post autor: Rafi88 » 2 mar 2022, o 07:14

Ot ciekawostka - Eduards Višņakovs w GKS-ie Wikielec

http://www.90minut.pl/news/318/news3180 ... ielec.html
Ruch LEGENDA BEZ KOŃCA

Nie Zapomnij Gdzie Się Urodziłeś!! Horní Slezsko!!!
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Boszu, Google Adsense [Bot], hebel, heli i 248 gości