Byli gracze

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
marek79
Posty: 7733
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6001 Post autor: marek79 » 27 sie 2019, o 20:13

Bogusz w 1 skladzie Leeds na mecz pucharowy z Stoke. Szpil o 20:45

Ciekawe czy akcjonariusze zacierają już ręce. :)

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11971
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6002 Post autor: Ozor » 27 sie 2019, o 20:26

Dariusz Gęsior został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski do lat 16. Dla 49-latka nie jest to pierwsza praca przy młodzieżowych kadrach naszego kraju. Wcześniej prowadził reprezentacje U-20 oraz U-19.
Kariera Nikodema Dyzmy :]

Rafal1920
Posty: 2502
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 21:03
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6003 Post autor: Rafal1920 » 27 sie 2019, o 21:08

Bogusz z numerem 44 na koszulce ;)

Awatar użytkownika
robbo2k
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1088
Rejestracja: 21 cze 2010, o 09:52
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6004 Post autor: robbo2k » 28 sie 2019, o 09:26

Putnocky jedzie po Lechu..... (Nie Kamilu).

http://weszlo.com/2019/08/28/lech-podej ... zego-chce/

No i o Ruchu

Dziwnych decyzji było też multum w twoim innym byłym klubie, Ruchu Chorzów, który dziś jest w opłakanym stanie.

– Boli mnie, że ludzie obecni przy klubie pozwolili, by doszło do takiego upadku. Mam sentyment do Ruchu, bo to mój pierwszy Polski klub, bardzo dobrze się w nim czułem, ludzie byli niesamowicie otwarci, serdeczni. Kibice byli fantastyczni, do dziś nie zapomnę tego, co działo się po meczu z Górnikiem Zabrze. Moje najpiękniejsze wspomnienie związane z polską piłką. Przed meczem fani mówili, że jak wygramy, to będą nas nosić na rękach. Tak, jasne. Wiadomo, jak się podchodzi do takich słów, nie bierze się ich na poważnie. A oni faktycznie to zrobili.

Jak duże były już problemy, kiedy ty tam grałeś?

– Im dalej, tym gorzej. Były trzy-czteromiesięczne opóźnienia w wypłatach. Taka sytuacja jest bardzo trudna, bo nie mówimy o klubie, gdzie piłkarze dostają wielkie pieniądze. Młody chłopak, który przez cztery miesiące zostaje bez pensji, musi szukać pożyczki od rodziców, od kogoś innego. Ja byłem w o tyle lepszym położeniu, że po podpisaniu kontraktu dostałem wypłatę za pierwsze dwa miesiące z góry. Pomyślałem sobie: „okej, to na co tu wszyscy narzekają?”. Ale kolejna była opóźniona o miesiąc, następna o dwa, wreszcie kolejna o trzy. I już wiedziałem, że koledzy z szatni mają rację.
Akcjonariusz Ruch Chorzów S.A
Współwłaściciel FC United of Manchester

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2936
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6005 Post autor: HullCityFC » 28 sie 2019, o 09:39

Wszyscy przewaznie to samo. Ze swietnie sie tu czuli ale problemem zawsze sa dzialacze

To wiele mowi

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6006 Post autor: viperR » 28 sie 2019, o 11:48

to wszystko i tak sprowadza się to tego w jakich transach wpływają do klubów pieniądze. jeśli takie kluby jak Ruch żyją z transz telewizyjnych czy premi za miejsce w lidze a te są wypłacane nie co miesiąc tylko na koniec sezonu lub kwartalnie to mnie to powoli przestaje dziwić że są zaległości. w jakich transzach sponsorzy przelewają pieniądze, z góry, kwartalnie co pół roku ?

budżet jest budowany o prognozowane wpływy. nie wiem czy 2 dni meczowe w miesiącu 1 transmisja nie w prime time pokrywają pensje wszystkich pracowników, piłkarzy i rachunki za usługi. tak sie czasami zastanawiam przy 15 zawodnikach na poziomie 25-35 tys to daje samych pensji piłkarzy ok 500 tys/m-c a gdzie pracownicy i dostawcy usług ?

Tomasz
Posty: 698
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:06
Lokalizacja: Chorzów/Gl-ce
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6007 Post autor: Tomasz » 28 sie 2019, o 12:14

Tak to jest niestety, ze zawodnicy sa przeplaceni, przy srednich zarobkach na pozimie 10 tys potrzebuje 3 milionow zeby utrzymac 25 graczy. Trzeba jeszcze dolozyc organizacje meczów, pracowników, marketing bla bla bla.. robi się z tego 5 milionow jak nic. Sponsorzy dorzucaja do garnka raz na jakis czas zaleznie od umowy. 10 tys to jest zarobek na pozimie 1 -2 ligi, ekstraklasa tu mowimy o kasie znacznie wyzszej, czyli mniejwiecej to co napisales 30 tys. Stąd absurdalna sytuacja polegajaca na tym, że budzety polskich klubow w 80-90% są zjadane przez wyngordzenia, a gdzie inwestycje? itd? Pamietam ze jeszcze w ekstraklasie wplywy z praw telewizjnych transmisji bla bla bla to bylo okolo 5-6 mln rocznie. To ledwie wystarczy na wynagordzenia, a mysle ze nawet nie. Gdzie transfery? prowizje dla managerow? Caly sztab trenerski? tak lekko liczac 20 milionow zlotych to jest budzet potrzebny na eksltraklase i to nie na top tylko na jakies ogony. Mamy takie realia jakie mamy... za ten poziom pilkarski ktory jest w polsce nie nalezaloby placic wiecej niz 5-10 tys w eksltraklasie:) ale wowczas to bysmy juz serio byli 150 ligą swiata bo nikt nawet dla kasy by tu nie przyszedl.
Ruch Ruch HKS!

Awatar użytkownika
bluemario
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 593
Rejestracja: 21 gru 2002, o 21:45
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6008 Post autor: bluemario » 29 sie 2019, o 22:46


Awatar użytkownika
DaReQ93
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 326
Rejestracja: 4 mar 2010, o 16:07
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6009 Post autor: DaReQ93 » 29 sie 2019, o 23:03

bluemario pisze:
29 sie 2019, o 22:46
Ciekawe kto przytuli %
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... ny-polakie
A niby po co Kurczyk siedzi dalej w klubie

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6010 Post autor: Morris » 30 sie 2019, o 08:40

Wczoraj honorowe obywatelstwo Chorzowa otrzymał Antoni Piechniczek były gracz Ruchu, trochę szkoda że w przemówieniu przed władzami Chorzowa poprzestał na lizaniu się po fiutach i opowiadaniu o historii, nie wspominając nic o obecnym stanie klubu... czas i miejsce były sprzyjające.

scaneRboy
Posty: 8311
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6011 Post autor: scaneRboy » 30 sie 2019, o 09:47

Morris pisze:
30 sie 2019, o 08:40
Wczoraj honorowe obywatelstwo Chorzowa otrzymał Antoni Piechniczek były gracz Ruchu, trochę szkoda że w przemówieniu przed władzami Chorzowa poprzestał na lizaniu się po fiutach i opowiadaniu o historii, nie wspominając nic o obecnym stanie klubu... czas i miejsce były sprzyjające.
fantomas próbuje zneutralizować osobę, która w obliczu demonstracji w sprawie stadionu i katastrofalnej sytuacji klubu mogłaby być wysłuchana w mediach, ministerstwie, parlamencie oraz firmach, którym wizerunek Antoniego Piechniczka mógłby się przydać. Teraz Panu Antoniemu nie będzie wypadało iść do mediów i jechać po władzach miasta, szczególnie jeśli wraz z honorami odebrał też przelew.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

AsembleR
Posty: 483
Rejestracja: 16 maja 2019, o 13:40

Re: Byli gracze

#6012 Post autor: AsembleR » 30 sie 2019, o 16:11

Napastnik Artur Balicki trafi na wypożyczenie z Wisły Kraków do Pogoni Siedlce.

AndRe
Posty: 2161
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6013 Post autor: AndRe » 30 sie 2019, o 16:20

Szkoda synka

Menadzer mu wmowil ze jest Cristiano no I mu uwierzyl
Z drugiej strony jakby zostal u nas to tez by sie marnowal w obecnej sytuacji

Sytuacja lose lose :cwaniak:
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

Elmer
Posty: 10378
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6014 Post autor: Elmer » 30 sie 2019, o 16:28

Na teraz to z przodu mamy piłkarskiego eunucha.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4469
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6015 Post autor: _BiADACZ_ » 30 sie 2019, o 16:49

scaneRboy pisze:
30 sie 2019, o 09:47
Morris pisze:
30 sie 2019, o 08:40
Wczoraj honorowe obywatelstwo Chorzowa otrzymał Antoni Piechniczek były gracz Ruchu, trochę szkoda że w przemówieniu przed władzami Chorzowa poprzestał na lizaniu się po fiutach i opowiadaniu o historii, nie wspominając nic o obecnym stanie klubu... czas i miejsce były sprzyjające.
fantomas próbuje zneutralizować osobę, która w obliczu demonstracji w sprawie stadionu i katastrofalnej sytuacji klubu mogłaby być wysłuchana w mediach, ministerstwie, parlamencie oraz firmach, którym wizerunek Antoniego Piechniczka mógłby się przydać. Teraz Panu Antoniemu nie będzie wypadało iść do mediów i jechać po władzach miasta, szczególnie jeśli wraz z honorami odebrał też przelew.
piechniczek o ile pamiętam sam dupił ciulstwa o Wielkim Ruchu na Wielkim Stadionie Śląskim, więc mocno powątpiewam w jego intencje dot. nowego stadiony przy Cichej 6.
jemu by nie wypadało w ogóle...
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 201 gości