Byli gracze

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10150
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6646 Post autor: jajo » 30 mar 2021, o 19:56

Bogusz potwierdzi potencjal jak bedzie gral w Premier League. i to komplement dla niego.
ława albo brak liczb w segunda nie jest na miare jego potencjalu.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

marek79
Posty: 7733
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6647 Post autor: marek79 » 30 mar 2021, o 22:17

Bargiel został w Śląsku już skreślony. Zimą nie pojechał z pierwszą drużyną na obóz.
Chyba, że teraz nowy trener da mu szansę.

Elmer
Posty: 10375
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6648 Post autor: Elmer » 30 mar 2021, o 23:04

Ktoś widział dobry mecz Bargiela w seniorskiej piłce?

Kiedyś w Rozwoju było takich dwóch, obaj przeszli do naszego sąsiada. Milik i Król. Większy potencjał miał ten drugi. Gdzie on teraz jest? Ilu takich naszych utalentowanych młodych przepadło? Bargiel w Śląsku II grywa, nie gra. Nie wiem czy już nie jest po tzw. ptokach. Nie każdy jest Biskupem.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10150
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6649 Post autor: jajo » 31 mar 2021, o 02:06

14182888 pisze:
30 mar 2021, o 20:07
jajo pisze:
30 mar 2021, o 19:56
Bogusz potwierdzi potencjal jak bedzie gral w Premier League. i to komplement dla niego.
ława albo brak liczb w segunda nie jest na miare jego potencjalu.
Nie rozpedzałbym się tak. Takich jak on jest co roku kilkuset, duże kluby kupują hurtowo, dla nich to i tak drobne, jeden wypali i już jest zysk. Jak narazie to słabiutko to wygląda, szkoda, ale Logrones to nie był dobry wybór, decydował czynnik powiązania z Leeds.

Bargiel mimo wszystko był w akademii Milanu, totalny zjazd. Brać go do nas, może się tu odbuduje.

Grabara na spokojnie, torman się może rozkręcać, ma więcej czasu.
do Akademii to moze tak, ale Bogusz byl juz graczem szerokiej kadry 1 druzyny, gral w Pucharach, zadebiutowal w Championship.
byl kapitanem w mlodziezowkach, a do U21 przeskoczyl jako chyba najmlodszy, gdzie mozna ta Polska mlodziez oceniac roznie, ale ostatnio sie niezle rozpychaja w europejskiej pilce.
obaj byli wytransferowani do szkolki wielkiego klubu (Milan na tamten moment byl wiekszy), ale Bogusz oprocz tego zrobil kilka solidnych krokow do przodu.
jakbym mial oceniac dwoch szesnastolatkow, to bardziej mi sie Bargiel podobal, z reszta to pewnie nie przypadek ze to on debiutowal w Ekstraklasie. obecnie jeden walczy, zeby wrocic z peryferiow futbolu - 3 liga. a Bogusz odmowil Legii takze na Polski top moze wrocic jak bedzie chcial.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6208
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6650 Post autor: heli » 31 mar 2021, o 17:06

Co prawda nie wiem jak w drugiej lidze, ale raczej fusbal hiszpański się całkowicie różni od brytyjskiego, szczerze od początku mnie te wypożyczenie dziwiło, choć to niby jakiś tam klub powiązany z Leeds, ale jakoś mi to nie pasowało. Na pewno Bogusz może wrócić, ale o ile to zrobiłby szybko bo za rok czy dwa jeżeli nie będzie grał to już chętnych nawet z naszego topu nie będzie. w tym wieku niestety, ale trzeba grać jak się chce rozwijać.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6651 Post autor: viperR » 4 kwie 2021, o 16:18

jeśli Kapustka wrócił z chyba dwuletniego niebytu do Legi to niezycząc tego Boguszowi, to Bogusz też będzie mógł wrócić...

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10150
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6652 Post autor: jajo » 5 kwie 2021, o 01:09

jednak troche niebyt z innego pulapu. przeblysk na Euro z tweetami Linekera, rozpoznawalasc u janusza w kapciach. niemniej powrot do ekstraklasy to ma pewny. mam tylko nadzieje, ze Mateusz sie tym nie zadowala i do Eklasy wroci za 15 lat do Ruszku.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Ostapowicz
Posty: 216
Rejestracja: 31 sie 2020, o 22:17

Re: Byli gracze

#6653 Post autor: Ostapowicz » 5 kwie 2021, o 10:20

Kapustka to miernota, nawet w drugiej lidze belgijskiej nie błyszczał. Wyżej sra niż dupe ma - więc poszedł do legii, jest wśród swoich ;)

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1559
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6654 Post autor: Rafał19R20 » 5 kwie 2021, o 11:37

jajo pisze:
5 kwie 2021, o 01:09
jednak troche niebyt z innego pulapu. przeblysk na Euro z tweetami Linekera, rozpoznawalasc u janusza w kapciach. niemniej powrot do ekstraklasy to ma pewny. mam tylko nadzieje, ze Mateusz sie tym nie zadowala i do Eklasy wroci za 15 lat do Ruszku.
Proszę nie odmieniajcie nazwy naszego klubu w ten sposób żaden Ruszek....
Ruch, Ruchowi dla Ruchu do Ruchu...
sorry ale mnie osobiście drażni odmiana na Ruszek...
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6655 Post autor: viperR » 5 kwie 2021, o 12:12

jajo pisze:
5 kwie 2021, o 01:09
jednak troche niebyt z innego pulapu. przeblysk na Euro z tweetami Linekera, rozpoznawalasc u janusza w kapciach. niemniej powrot do ekstraklasy to ma pewny. mam tylko nadzieje, ze Mateusz sie tym nie zadowala i do Eklasy wroci za 15 lat do Ruszku.
jasna sprawa,ja nie mówię że w Logrones Bogusz podadł w niebyt, mówię tylko że wielu wracało po większych przejściach,Kapustka,Borysiuk,Furman,Sobiech (do Lechii wracał chyba z Darmstadt...) i pewnie kilku jeszcze się znajdzie.. chodziło mi tylko o to że ktoś kto reprezentował jakiś określony poziom na najwyższym poziomie rozgrywkowym w danym kraju, po nieudanej przygodzie w mocniejszej lidze przeważnie znajduje klub w swoim kraju.
To czy potem jego własna liga go wypluje jeden czy dwa poziomy niżej to jest już inna sprawa.
W Czechach,Słowacji, Belgi,Holandii pewnie jest podobnie, z tym że u nas niepowodzenie w Belgii jest porażką (Starzyński)

nie wiem jak podobne historie są odbierane w w/w krajach, niemniej w PL to są porażki.

i od lat to samo pytanie : kto się nie zna, polscy "eksperci" i Polska szkoła trenerów czy zagraniczni trenerzy... ;)

marek79
Posty: 7733
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6656 Post autor: marek79 » 5 kwie 2021, o 19:58

viperR pisze:
5 kwie 2021, o 12:12
jajo pisze:
5 kwie 2021, o 01:09
jednak troche niebyt z innego pulapu. przeblysk na Euro z tweetami Linekera, rozpoznawalasc u janusza w kapciach. niemniej powrot do ekstraklasy to ma pewny. mam tylko nadzieje, ze Mateusz sie tym nie zadowala i do Eklasy wroci za 15 lat do Ruszku.
jasna sprawa,ja nie mówię że w Logrones Bogusz podadł w niebyt, mówię tylko że wielu wracało po większych przejściach,Kapustka,Borysiuk,Furman,Sobiech (do Lechii wracał chyba z Darmstadt...) i pewnie kilku jeszcze się znajdzie.. chodziło mi tylko o to że ktoś kto reprezentował jakiś określony poziom na najwyższym poziomie rozgrywkowym w danym kraju, po nieudanej przygodzie w mocniejszej lidze przeważnie znajduje klub w swoim kraju.
To czy potem jego własna liga go wypluje jeden czy dwa poziomy niżej to jest już inna sprawa.
W Czechach,Słowacji, Belgi,Holandii pewnie jest podobnie, z tym że u nas niepowodzenie w Belgii jest porażką (Starzyński)

nie wiem jak podobne historie są odbierane w w/w krajach, niemniej w PL to są porażki.

i od lat to samo pytanie : kto się nie zna, polscy "eksperci" i Polska szkoła trenerów czy zagraniczni trenerzy... ;)
W naszym kraju "eksperty" gadają, że Klich się nie nadaje do reprezentacji a ten rozgrywa w sezonie ok. 50 meczy w Championship.
Helik się nie nadaje a ten gra ponad 30 meczy w sezonie w Championship.
Zieliński się nie nadaje a gra cały sezon w Serie A.
No ale te eksperty to się znają . :) :)

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10150
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6657 Post autor: jajo » 9 kwie 2021, o 21:18

cooo ten Starzynski gra za polowke w Krakowie...
sympatyczny Paolo chyba cos zanotowal w kajeciku ;)
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Ostapowicz
Posty: 216
Rejestracja: 31 sie 2020, o 22:17

Re: Byli gracze

#6658 Post autor: Ostapowicz » 15 kwie 2021, o 20:34

Według Jarosława Kolińskiego Łukasz Surma na początku przyszłego sezonu może objąć posadę trenera Stali Mielec

kattowitz
Posty: 2203
Rejestracja: 27 cze 2007, o 20:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6659 Post autor: kattowitz » 16 kwie 2021, o 10:28

https://weszlo.com/2021/04/15/kolejny-k ... aru-danii/

Coś mi się wydaje że Kamil po wypożyczeniu do Aarhus GF zostanie odpalony z Liverpoolu. On się w ogóle nie rozwija a wręcz stanął w miejscu. Synek już mo 22 lata, to chyba już czas coś pokazać na boisku.

sivy35
Posty: 241
Rejestracja: 21 mar 2010, o 07:59
Lokalizacja: wartenau
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6660 Post autor: sivy35 » 16 kwie 2021, o 17:20

Michniewicz zainteresowany Boguszem Mateusz nierob tego cccwk cwks k.....a
jup

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], damank, Google [Bot], HullCityFC, Majestic-12 [Bot], Radvan138, threeco i 234 gości