Byli gracze

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
sivy35
Posty: 241
Rejestracja: 21 mar 2010, o 07:59
Lokalizacja: wartenau
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6631 Post autor: sivy35 » 17 mar 2021, o 15:27

kto by pomyslal paletonogi w reprezentacji gratki ale roztania zRuchem niezapomne
jup

kattowitz
Posty: 2203
Rejestracja: 27 cze 2007, o 20:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6632 Post autor: kattowitz » 17 mar 2021, o 16:59

sivy35 pisze:
17 mar 2021, o 15:27
kto by pomyslal paletonogi w reprezentacji gratki ale roztania zRuchem niezapomne
A co? mioł za darmo grać?

https://dziennikzachodni.pl/wychowanek- ... -15494628

sivy35
Posty: 241
Rejestracja: 21 mar 2010, o 07:59
Lokalizacja: wartenau
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6633 Post autor: sivy35 » 17 mar 2021, o 17:31

wiadomo ze bylo szambo powoli wylazimy z niego ale jako wychowanek mogl to inaczej zalatwic jak on kopal sie po czole boze jednak trening samozaparcie i chlop w angli calkiem niezle gra
jup


Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12412
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6635 Post autor: Mirek » 20 mar 2021, o 21:45

Wszedł Wdowik na boisko i se bramkę strzelił.

kattowitz
Posty: 2203
Rejestracja: 27 cze 2007, o 20:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6636 Post autor: kattowitz » 26 mar 2021, o 18:03

Nie wiem jak was ale mnie wkurza ta medialna nagonka na Michał Helika po wczorajszym występie jakby to on był winny tej katastrofy w pierwszej połowie w meczu z Węgrami. Przy pierwszej bramce nie maczał palców a przy drugiej cały blok defensywy nie wiedział co się dzieje. A co takiego pokazał Glik przy bramce na 3:2? To on bezpośrednio jest za nią odpowiedzialny. Zgadzam się z opinią że Michał został wsadzony na wysokiego konia przez Souse. Po pierwsze graliśmy pierwszy raz w ustawieniu z 3 obrońcami. Po drugie on nigdy nie grał z żadnym z pozostałych zawodników więc nie może być mowy o zgraniu i rozumieniu się z pozostałymi zawodnikami. Najlepszy przykład to było wyjście Szczęsnego na 17 metr i ryzykowne zagranie głową gdzie stał właśnie Helik. Błąd selekcjonera że chłopaka który nigdy nie grał w żadnej reprezentacji wrzucił od razu z marszu na bardzo ważny mecz o punkty z zespołem z którym mamy walczyć o drugie miejsce. Mam nadzieje że Portugalczyk nie odpali chłopaka po jednym meczu.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10129
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6637 Post autor: jajo » 26 mar 2021, o 18:19

bylem przekonany ze Helik wyjdzie w pierwszej 11. myslalem, ale ze obok Glika i Bednarka jako jedyny nowy, a nie w tak eksperymentalnym zestawieniu.
jednak 1 gola zawalil Bednarek ze Szczesnym.
Sousa tlumaczyl zmiane zagrzoeniem czerwona kartka i faktycznie nia smierdzialo. ale potem wyszlo tak, ze ledwo zszedl i jakby druzyna ruszyyla.
Mozna powiedziec, ze Glik zawalil bramke, ale zostal przed nia zdzielony w twarz i tam powinien byc faul odgwizdany.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Byli gracze

#6638 Post autor: RNK95 » 26 mar 2021, o 18:44

kattowitz pisze:
26 mar 2021, o 18:03
Nie wiem jak was ale mnie wkurza ta medialna nagonka na Michał Helika po wczorajszym występie jakby to on był winny tej katastrofy w pierwszej połowie w meczu z Węgrami. Przy pierwszej bramce nie maczał palców a przy drugiej cały blok defensywy nie wiedział co się dzieje. A co takiego pokazał Glik przy bramce na 3:2? To on bezpośrednio jest za nią odpowiedzialny. Zgadzam się z opinią że Michał został wsadzony na wysokiego konia przez Souse. Po pierwsze graliśmy pierwszy raz w ustawieniu z 3 obrońcami. Po drugie on nigdy nie grał z żadnym z pozostałych zawodników więc nie może być mowy o zgraniu i rozumieniu się z pozostałymi zawodnikami. Najlepszy przykład to było wyjście Szczęsnego na 17 metr i ryzykowne zagranie głową gdzie stał właśnie Helik. Błąd selekcjonera że chłopaka który nigdy nie grał w żadnej reprezentacji wrzucił od razu z marszu na bardzo ważny mecz o punkty z zespołem z którym mamy walczyć o drugie miejsce. Mam nadzieje że Portugalczyk nie odpali chłopaka po jednym meczu.
Też tego nie rozumiem, nie zagrał wybitnie, ale też nie zagrał tragicznie, ot co po prostu taki średni debiut, może to jedno ostrzejsze wejście w nogi na środku boiska nie było rozważne, trochę pecha i mogła być jakaś głupia czerwona. Babola nie zrobił, bramki nie zawalił, nie wiem czego od niego ludzie wymagają, ale to nie jest typ obrońcy z wyprowadzeniem piłki i prostopadłym podaniem przez 2 linie, tylko gość, który wybije, zablokuje i ewentualnie strzeli coś po stałym fragmencie z głowy. Ogólnie cała kadra w obronie zagrała słabo, pierwszy raz takie zestawienie, nowa formacja, presja wyniku i stawki meczu, Węgrzy też mocno naciskali i szybko odbierali. Weryfikacja potencjału tej kadry będzie z Anglią.

Ostapowicz
Posty: 216
Rejestracja: 31 sie 2020, o 22:17

Re: Byli gracze

#6639 Post autor: Ostapowicz » 26 mar 2021, o 18:54

Nie spodziewałem się olśniewającego występu Helika po paru treningach z nową drużyną, niczego wielkiego nie spieprzył, ani nie naprawił. Rzucili go na głęboką wodę, niemniej to nadal solidna opcja rezerwowa na środek obrony w reprezentacji.

Awatar użytkownika
bluemario
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 593
Rejestracja: 21 gru 2002, o 21:45
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6640 Post autor: bluemario » 26 mar 2021, o 21:09

I mógł mieć asystę.

grzechub
Posty: 1808
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6641 Post autor: grzechub » 27 mar 2021, o 23:24

Ktoś wie co się dzieje z Boguszem? To jego Logorones ostatnio komplet punktów zdobyło w styczniu, a Mateusz albo gra ogony, albo nawet na ławkę się nie mieści.

Może udałoby się ściągnąć do nas Przemka Bargiel a, bo widzę, że robi za rezerwowego w rezerwach Śląska.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10129
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6642 Post autor: jajo » 27 mar 2021, o 23:40

jak sie Grabara odbudowal w Danii, to Bogusz stracil w Hiszpanii :(
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Ostapowicz
Posty: 216
Rejestracja: 31 sie 2020, o 22:17

Re: Byli gracze

#6643 Post autor: Ostapowicz » 29 mar 2021, o 18:32

Grabarę nie odstawili pomimo poważnych błędów na jesień, a chwalony Bogusz od dłuższego czasu jest przyspawany do ławki. Dziwne to. No i Bogusz regularnie dawał dobre występy w U21.


A przypadku Bargiela to kompletnie nie potrafię zrozumieć, zagrał przeciwko nam w poprzednim sezonie w barwach rezerw Śląska i z perspektywy trybun wydawał mi się piłkarzem który od odejścia z Ruchu nie zrobił choćby małego kroku naprzód. To nawet nie był ten sam 16-latek który debiutował z Cracovią.

Awatar użytkownika
jalboss
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1242
Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
Lokalizacja: gdzieniegdzie!
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6644 Post autor: jalboss » 30 mar 2021, o 17:18

Ostapowicz pisze:
29 mar 2021, o 18:32
A przypadku Bargiela to kompletnie nie potrafię zrozumieć, zagrał przeciwko nam w poprzednim sezonie w barwach rezerw Śląska i z perspektywy trybun wydawał mi się piłkarzem który od odejścia z Ruchu nie zrobił choćby małego kroku naprzód. To nawet nie był ten sam 16-latek który debiutował z Cracovią.
Kasa, "złotousty" menadżer i czasem sodówka z niejednego dobrze się zapowiadającego piłkarza zrobiły miernego kopacza. Szkoda tylko, że dotyczy to coraz młodszych zawodników.
NIEBIESCY KIBICE MÓWIĄ...

Elmer
Posty: 10356
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Byli gracze

#6645 Post autor: Elmer » 30 mar 2021, o 17:30

O Bargielu tylko się mówiło. Bogusz natomiast potwierdził potencjał.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adam1983, elquatro, Google Adsense [Bot], hebel, HullCityFC, Jadajada, Majestic-12 [Bot], Marciak, threeco, tynbydziedobry i 78 gości