Czerwone Kartki !!??

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
TAU1920ZEN

Czerwone Kartki !!??

#1 Post autor: TAU1920ZEN » 22 maja 2003, o 12:59

Ze czerwona kartke dostal Jarczyk to rzecz Pewna ale podobno w szatni po meczu czerwone kartki otrzymali Mario i Lasza!!!jak ktos by mógl potwierdzic te informacje z góry dziekuje!druga rzecz jesli to prawda to do tych osób dojdzie jeszce pauzujacy za kartki Wlecial i nie wiem jak waszym zdaniem ale moim w meczu z Groclinem nie mamy wiele szans a dodatkowo pauzujacy pilkarze jeszcze bardziej zmniejszaja te szanse!i teraz jeszce bardziej obawiam sie wynik tego spotkanie!!!no chyba ze moje wiadomosci sie nie potwierdza....

gość

#2 Post autor: gość » 22 maja 2003, o 13:31

To prawda Łasza i Mario dostali w szatni czerwone kartki - za pyskowke z sedzia.

Ruda Śląska

#3 Post autor: Ruda Śląska » 22 maja 2003, o 13:35

w Canalu gadali ze "Mario" i "Łasza"dostali kartki na sędziego Zarzeczny tez pare razy wyjechał. Powiedział ze Ruch nie jest pupilkiem sędziów bełchatów dostał 10 razy więcej karnych niz Ruch według niego to nie jest przypadek

[email protected]

Czerwone kartki

#4 Post autor: [email protected] » 22 maja 2003, o 14:42

Witam serdecznie. Postanowiłem zabrać głos w tym temacie ponieważ: było pewne jak 2razy 2 jest 4, że Lubin będzie podchodził pod sędziego. Jeżeli trener czy jakikolwiek dziennikarz prosi o podanie noty obserwatora wydanej sędziemu jest to jego święte prawo, a rzecznika prasowego lub prowadzącego konferencję prasową jest to za***nym obowiązkiem, aby tę notę podać ( wiem prowadziłem konferencje prasowe i robiłem to niejednokrotnie) Jeżeli tak było, że nikt tej noty nie podał jest to granda w biały dzień i grubsza sprawa. Nie chodzi mi o bronienie Piotrka Mandrysza, ale już od wielu kolejek nawet ślepy z ostatniego rzęu widział co się święci w "ekstraklasie". Moje zdanie na ten temat: zamknąć to wszystko w cholerę, a przede wszystkim tzw. działaczy, którzy tylko kombinują jak kupić, sprzedać, załatwić. Może by pozwolić grać piłkarzom od 1 do 90 minuty czysto i bez podtekstów. Dlaczego tak wygląda Polska piłka, bo jest chora, a ryba jak wiemy psuje się od głowy. Poza tym w tym kraju nie bierze tylko ryba. A żeby ktoś wziął ktoś musi dać. Ciekawe dlaczego nie ma pieniędzy na remonty stadionów, wypłaty dla zawodników? Bo muszą być na kupowanie meczów i sędziów. Kilka przykładów: Legia-Górnik kilka lat temu, a u nas Ruch-Amica 0:0 a dwie bramki zdobyte jak najbardziej prawidłowo przez Wleciałowskiego i Włodarczyka, Ruch-Ruch Radzionków 1:2 nieuznana bramka na 2:0 a potem brak czerwonej kartki dla Jarosza i karny z kapelusza i ostatni z derbów GKS-Ruch najpierw kiedy piłka w meczu na śniegu przekroczyła linię bramkową to sędzia stwierdził, że nie widział linii? Jak nie widać linii to nie ma meczu. No i ostatnie derby i faul przy golu dla GKS-u! Wystarczy? Pozdrawiam i w dalszym ciągu wierzę w utrzymanie Ruchu.

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#5 Post autor: DjMaciar » 22 maja 2003, o 16:03

ku*** to normalka ze sprawy zalatwiaja przy tz.zielonym stoliki hu** jedne jak ja gralem w nizszej i to duzo klasie rozgrywek tam tez sie handlowaloi punktami to cio dopiero tu w ekstraklasie
nazwa bledna to powinna byc biorekase kazdy hu* czarny ma to wypisane na plecach moze ROGALA cos kupi :wink: :?:
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

niebieski78

#6 Post autor: niebieski78 » 22 maja 2003, o 16:22

a ja wam powiem tak-kto byl na hutniku krakow ten wie jak Ruch sie utrzymal kilka lat temu , kto byl we wronkach na pp w zeszlym roku ten tez ma wyrobione zdanie na temat uczciwosci naszych grajkow
KTO MIECZEM WOJUJE OD MIECZ GINIE !!!!!!!!!
A liga ? najprosciej jest spuscic slabego i bednego czyli nas-lacznie z naszymi tradycjami,14 mistrzami , G. Cieskikiem , historyczna omega i 1000 zeczy ktore dzis wszyscy maja w du***! bo nie mamy jednej zeczy ktora jest dzisiaj najwazniejsza-kasy

tylko czyja to wina .... prezesie ?

TAU1920ZEN

#7 Post autor: TAU1920ZEN » 22 maja 2003, o 16:56

Czyli wiadomosci moje okazaly sie prawdziwe! tylko moim zdaniem Srutwa i Lasza swoim zachowaniem jeszcze bardziej oslabili Ruch przed arcy waznym meczem z Groclinem rozumie nerwy nerwami ale trzeba swoje zachowanie przemyslec i miec na uwadze jakie moga byc tego konsekwencje oraz dobro druzyny!!!

WOJTEKK

#8 Post autor: WOJTEKK » 22 maja 2003, o 16:58

na którejs ze stacji mówili,ze sie beda odwoływac ale ile wtym prawdy???sam nie wiem,ale czemu my nagle sie wszyscy tym wkurwiamy jak wiadomo sezon zajebał Mandrysz i inni duzo wczesniej i nagle ku*** bedzie Mandrysz sie wymadzał i pi***olił o 9-punktach do zdobycia !!!!wygraliby z Widzewem,Polonia,Jaworznem i byłby spokój.

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#9 Post autor: fuhr » 22 maja 2003, o 18:15

ja sie Mariuszowi nie dziwie ze sie wqrwil...widzilem jaki byl w nerwiny na murawie w Lubinie to niezle to musialo wygladac w szatni jak dostal kartke
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Paczek

#10 Post autor: Paczek » 22 maja 2003, o 18:35

NAPISZE INO JEDNO "POLSCY SEDZIOWIE TO KORWY SPRZEDAWCZYKWIE"Nas dzialacze wcale nie sa lepsi

Kuba.

#11 Post autor: Kuba. » 22 maja 2003, o 19:14

To to juz ku*** po nas :

Przeczytajcie sobie decyzje Polskiego Zwiazku Pierdolonych Zlodzieji


Wydział Dyscypliny PZPN wszczął w czwartek postępowanie dyscyplinarne wobec piłkarzy Ruchu Chorzów: Mariusza Śrutwy i Łaszy Rechwiaszwiliego, którzy po zakończeniu spotkania 27. kolejki z Zagłębiem Lubin zachowywali się w sposób wysoce niesportowy wobec arbitra tego meczu Tomasza Mikulskiego. Zawodnicy chorzowskiego klubu zostali zaproszeni na posiedzenie wydziału 29 maja, by złożyć wyjaśnienia w tej sprawie.

- Śrutwa i Rechwiaszwili nie będą mogli wystąpić w co najmniej dwóch najbliższych meczach Ruchu, gdyż jak wynika z protokołu sędziowskiego z tego spotkania, już po zakończeniu zawodów arbiter udzielił wspomnianym zawodnikom kary wykluczenia, które są równoznaczne z czerwonymi kartkami. Wydział Dyscypliny PZPN wróci do tej sprawy w przyszłym tygodniu i po zapoznaniu się z wyjaśnieniami stron, podejmie decyzję o wysokości kar. – powiedział Michał Kocięba, rzecznik prasowy PZPN.

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#12 Post autor: Mikoruch » 22 maja 2003, o 19:21

Kiełbowicz jak dostał karę to od razu mu ją zawiesili.

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

Re: Czerwone kartki

#13 Post autor: vahanara » 22 maja 2003, o 19:23

[email protected] pisze:Wystarczy? Pozdrawiam i w dalszym ciągu wierzę w utrzymanie Ruchu.
Gerard czyżbyś coś wiedział? :lol:
Jak to ktoś napisał : kto mieczem wojuje... Mariusz zachował się jak typowy hipokryta. Sam nieraz brał udział w ułożonych meczach a teraz wielce zdziwiony. :cry:
Piłkarz jest od grania, trener od trenowania a działacz od działania. W Ruchu żadna z tych rzeczy nie funkcjonuje więc czas na... katharsis?
Obawiam się że kalkulacje co do ułożonych meczów (z Groclinem i Legią) mogą być tylko naszymi pobożnymi życzeniami i że niestety przeje...my wszyskto. Wystarczyło spojrzeć na naszych grajków po meczu w Lubinie. To była grupa zrezygnowanych, pogodzonych z losem ludzi...

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#14 Post autor: Patton » 22 maja 2003, o 22:01

ja im ku*** dam, pogodzonych z losem.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Zawsze Wierni i Oddani!
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Gość

#15 Post autor: Gość » 22 maja 2003, o 22:11

Ruch nigdy nie byl pupilkiem tak syndziow jak i trynerow polskiej kadry. w latach 70-dziesiatych kiedy Ruch swiecil sukcesy w reprezentacjii grol tylko Maszczyk ,tacy zawodnicy jak Bula,Benigier,Marks czy Ostafinski byli pomijani.Jak sie tlumaczyl tryner Gorski ? :"zawodnicy Ruchu nie pasuja mi do koncjepcji"(qwa gorol).Odpowiedz dlaczego nasuwo sie sama- my sa Hanysy a syndziami i trynerami som gorole.Tako jest prowda jak sie ch*** na nos uwzioni to nawet Ronaldo ani nojlepszy tryner niy pomoga.
Z tego co pamiyntom to Ruch nigdy nie dostol czegos szynkniynte,kozdego maistra my sie sami wygrali i mom nadzieja ze i teroz sami domy sie rada i na przkor wszystkim gorolom zostanymy w lidze . Jeszcze niy wszystko stracone ......a jak mi wto powie Chorzowski psie wypija jabola za***ia gorola..............
Pozdro z Vaterlandu :) do wszystkich NIEBIESKICH.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: andrzejn64, Bing [Bot], Google Adsense [Bot], julko20, Majestic-12 [Bot], NG1920 i 290 gości