Ostatni mecz

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Paczek

Ostatni mecz

#1 Post autor: Paczek » 22 maja 2003, o 10:01

Wg mnie dobrym pomyslem na ostatni mecz u siebie z pogonia to wziasc biale chustki i pzegnac caly zarzad.Jesli bysmy lecieli do 2 ligi mozna by esz wykonac napis o tresci "Do zobaczenia za rok" czy cos w tym stylu.Co wy na to??

TomasH P.

#2 Post autor: TomasH P. » 22 maja 2003, o 10:50

Co to da.... :cry: Dupa blada II liga

WOJTEKK

#3 Post autor: WOJTEKK » 22 maja 2003, o 10:58

kosztem Jaworzna bedziemy w barazach !!!!!!!!!i w to ku*** trzeba wierzyc anie rozpaczac jeszcze :!: :!: :!: :!:

Paczek

#4 Post autor: Paczek » 22 maja 2003, o 11:02

Ja nie dopuszczam mysli o spadku.A nawet jak nie spoadniemy(oby) to i tak bysmy mogli z tymi chustami to na mczu zorganizowac.MOze zarzad wtedy zmadrzeje????

WOJTEKK

#5 Post autor: WOJTEKK » 22 maja 2003, o 11:10

Przestancie teraz kurwosci o zarzadzie pisac bo to i tak nic nie da !!!!!skupmy sie na tym aby naszyn dopingiem i WIARA W ZWYCIESTWO pomóc druzynie na boisku :!: :!: :!:
tak pozatym paczek za jaki gks pojdziesz na zycia kres ??????

Paczek

#6 Post autor: Paczek » 22 maja 2003, o 11:23

Za andaluzja;)Jesesm tam w mlynie.Ja jao jedna osob z zalozycieli tego przedsiewziecia.A na mecz z pgonia zamawiamy busy.Zalzey ile osob bedzie.Jak kcesz moga dafc ci moje namiary

Ruda Śląska

#7 Post autor: Ruda Śląska » 22 maja 2003, o 12:17

Wojtek myślisz ze jak kazdy z Nas zedzrzę gardło to nasi marni kopacze wygrają???? Oni Nas mają głęboko ( moze nie wszyscy) , lecz oni nie są dla Nas tylko My dla nich szkoda ze oni tego nie wiedzą.... Lecz musiy ich do samego konca dopingować.... Niech na groclin przyjdzie jak najwiecej ludzi namawiajcie znajomych rodzinę wszystkich którym zalezy na naszych Niebieskich barwach

Awatar użytkownika
volek
Posty: 847
Rejestracja: 20 maja 2003, o 13:23
Lokalizacja: sektor 10
Kontakt:

#8 Post autor: volek » 22 maja 2003, o 12:35

Nie gadajmy jeszcze o białych chustkach bo jeszcze szanse są-małe,ale zawsze to coś.W sobotę wszyscy na Cichą i dremy mordy ile wlezie,może w końcu wygramy.Przynajmniej nam zależy na ukochanym Ruchu.GRAMY DO KOŃCA NIEBIESCY GRAMY DO KOŃCA!!!

USH
Posty: 575
Rejestracja: 20 maja 2003, o 15:34
Lokalizacja: NP
Kontakt:

#9 Post autor: USH » 22 maja 2003, o 12:49

Trzeba wierzyc,nic innego nam nie pozostało.Jeszcze są szanse,bo kto powiedział ze szczakowianka musi wygrać z pogonią na wyjeżdzie,a z legią u siebie na pewno przegrają,zostają im tylko żabole,które mogom im odpuścić.Tylko żeby RUCH jeszcze wygroł z groclinem i pogoniom i zremisowoł z legią
WIARA CZYNI CUDA[/code]

Paczek

#10 Post autor: Paczek » 22 maja 2003, o 18:28

Ja npisalem jesli by juz takie cos sie zdazylo(oby nie)Ale na meczu z pogonia bede i ti bedzie muj pierwszy mecz na jakim bede;)

stan01

#11 Post autor: stan01 » 24 maja 2003, o 07:57

A ja dla poprawienia nastroju przed dzisiejszym meczem ulozylem sobie taki tekst: " Do rozegrania pozostaly jeszcze 3 kolejki. Wg mnie najgorszy uklad ma Zaglebie Lubin i zdobywa max. 1pkt - w sumie ma ich 32, Garbusy dzieki zabolom zdobywaja 4pkt. - w sumie maja ich 31, Niebiescy MUSZA zdobyc 6pkt. - w sumie mamy ich 33!!!!
Dzieki temu spotykamy sie w barazach z 3 druzyna 2 ligi." OK???.
Pozdrowienia :D stan01

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#12 Post autor: radzion » 24 maja 2003, o 08:15

ta wszystko fajnie tylko jedno zasadnicze pytanie??chcesz wygrac z groclinem czy z legia na wyjezdzie?????
jak zdobedziemy 1 punkt w tych 2 meczach to bedzie dobrze i wtedy bedzie zalezec wszsytko od zaboli ale ja tam w to nie wierze

Gość

#13 Post autor: Gość » 24 maja 2003, o 09:30

To sa tylko moje marzenia. Na punkty z Legia nia licze, chociaz bywaly dni kiedy Niebieskim szlo tam calkiem niezle. Ale nalezaloby dzis zainkasowac max. pkt.
:D stan01

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#14 Post autor: radzion » 24 maja 2003, o 09:48

kurde tak teraz czytalem forum garbusow i kurna nie wiem czy mam plakac czy sie smiac!!normalnie rozj... mnie:D
aha ponoc mozemy spodziewacsie ekipy szczakowianki ktora chce wspomoc groclin!!narazie jest ich 2 do wyjazdu:D
buehehehe

Awatar użytkownika
Konrad
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 869
Rejestracja: 4 gru 2002, o 14:43
Lokalizacja: ZAMOŚĆ
Kontakt:

#15 Post autor: Konrad » 24 maja 2003, o 13:19

ku***! Znowu najazd fanów ze szczakowej? Mam nadzieję, że moc nie będzie z nimi hehehe... :mrgreen:
ZAMOŚĆ ZAWSZE Z RUCHEM!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], heli, iglo, julko20, kroy, Majestic-12 [Bot], OSH, Rickenn10, Ridej1920, WolnyLogin i 322 gości