je*** PZPN

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
bibik

#16 Post autor: bibik » 22 maja 2003, o 14:46

po ch..........tu skomlecie jak psy!!!!!!niestety ale spadek mamy pewny!!!!!
i skończcie dup... o zabolach!w przeciagu całego sezonu zasługujemy na spadek!jaworzno przynajmniej ma fajny stadionik a my co??zapytajcie rogalika co ze stadionem???
prawda jest taka ze w przyszłym sezonie pojezdzimy na 2-lige
mmnie to wali która liga jak maja tak grać!!!!!!!
bedzie 5 bede jezdził!
mam nadzieje ze jak spadniemy to wszystkie buraki płaczące tak jak wy więcej sie nie pojawią na stadionie i nasza ekipa"PF"jeszcze bardziej się dotrze!
wali mnie warszawa i kraków nawet jak bedziemy w 5 lidze to gdy się pojawią na ŚLĄSKU to bedziemy ich ciulać!
pozdro kumatych

niebieski78

#17 Post autor: niebieski78 » 22 maja 2003, o 16:43

Skoro tak ci zle na tym forum i tak cie wszyscy wkurwiamy to po ch** tu wchodzisz? wszyscy maja w du*** kogo bedziesz (chcialby) ciulac i w ktorej lidze
jeszcze nie slyszalem o zadnym szanujacymi liczacym sie PF napinajacym sie na sieci co komu zrobi
a jak ci sie tak podoba stadion szczakowianki to bedziesz tam pasowal

Gość

#18 Post autor: Gość » 22 maja 2003, o 17:17

Morrison ciekawe rzeczy piszesz. Z tego co słyszałem od żaboli, to kiedy podany został wynik na stadionie to raczej panowała radość z waszej strony. Jesteś wyjątkiem?

Mik20
Posty: 266
Rejestracja: 5 kwie 2003, o 22:38
Lokalizacja: Centrum
Kontakt:

#19 Post autor: Mik20 » 22 maja 2003, o 17:53

Morrison pisze:Jestem kibicem gornika i chce wam powiedziec ze zycze wam abyscie sie utrzymali!To co Gornik zagral dzis z Wisla Plock to jawne sk***ysynstwo i wkurza mnie to.Ja chce ruch u w 1 lidze i mam nadzieje ze zamiast was spadna wiesniaki ze szczakowej albo plocka,Powodzenia
hmm watpie w twoje checi by Ruch sie utrzymal w 1 lidze
przyjazn Zabsko Plocka sie rozwija :lol: :lol:

ps.prosze o nie kasowanie tego postu 8)

bibik

#20 Post autor: bibik » 22 maja 2003, o 19:13

niebieski 78 ale ty ciula jestes:-))))))))))do potęgi:-)))))))))))
z szacunkiem to cię stary zj***ł:-)))))))))

Morrison

#21 Post autor: Morrison » 22 maja 2003, o 22:43

wiesz mnie smieszy ta ich przyjazn!Jak siedzialem na stadionie i widzialem ich razem siedzacych to mi sie smiac chcialo!Ja nie jestem szalikowcem i wala mi wszelkie sztamy kiboli bo to glupie,jetem zwolennikiem ciekawych meczy a z Wisla Plock czy Szczakowa raczej takich nie zobacze!Gornik i Ruch odkad pametam rywalizowaly ze soba w lidze i zawsze to bylo z kozyscia dla polskiej pilki.Ja sie nie smieje z klopotow Ruchu poniwaz wiem ze kiedys my mozemy sie znalesc w takiej sytuacji.Mam nadzieje ze za pare zezonow extraklasa nie zamieni sie w lge wiejskich klubow!Mozna sie nie lubic ale trzeba powiedziec jasno liga bez Legi ,Wisly , Widzewa ,Ruchu ,GKS , Gornika to nie extraklasa bo to zawsze te kluby stanowily o sile polskiej pilki czy to klubowej czy reprezentacyjnej.

Powodzenia.FORZA RUCH

marcin19 48

#22 Post autor: marcin19 48 » 23 maja 2003, o 00:57

Morrison pisze:wiesz mnie smieszy ta ich przyjazn!Jak siedzialem na stadionie i widzialem ich razem siedzacych to mi sie smiac chcialo!Ja nie jestem szalikowcem i wala mi wszelkie sztamy kiboli bo to glupie,jetem zwolennikiem ciekawych meczy a z Wisla Plock czy Szczakowa raczej takich nie zobacze!..........
Powodzenia.FORZA RUCH
Wiesz....a mnie śmieszy taki burak jak Ty....kolesie sie jarają na tym forum że morrison jest prawdziwym kibicem,i ze mądrze gada,a prawda jest taka,że jakiś zdesperowany kretyn podszywa sie pod Żabola i próbuje coś zamącić.Żaden kibic Górnika (i nieważne czy życzy wam utrzymania czy nie) nie napisałby "forza ruch"....jak już to FORZA GÓRNIK!!!.....brava dla tych którzy dali sie wpuścić w maliny.....bravo :lol:

Morrison

#23 Post autor: Morrison » 23 maja 2003, o 01:24

ja jestem kibicem a nie fanatykiem(interesuje sie pilka ale nia nie zyje i nie identyfikuje sie z szalikowcami, maja z kims sztame ich sprawa i mysle to co mysle.To ze sie mieszka w Zabrzu nie oznacza ze nie mozna dobrze zyczyc jakiejs innej druzynie chocby to bylo nie popularne).kibicuje Gornikowi z racji tego ze mieszkam w Zabrzu!Ja lubie pilke w kazdym wydaniu.Napisalem Forza Ruch poniewaz chce abyscie sie utrzymali i tyle,a pozatym napisalem tez troche dlatego ze wqurwiaja mnie chore uklady .Jestem zdania ze powinny decydowac umiejetnosci sportowe a nie kasa i uklady,a z tego co obserwuje w naszym kraju wszystko przelicza sie na pieniadze,ostatnio nawet honor.Dzisiaj spoldzielnia przeciwko Ruchowi a za rok przeciw Gornikowi apotmem Gksowi i co i nie bedzie slaskiej pilki.Ja tego nie chce.MAm nadzieje ze Gornik bedzie postepowal tak jak nalezy i jezeli przegra to tylko dlatego ze byl gorszy a nie ze chcial przegrac.Ostatni mecz z Wisla Plock mnie wqurwil bo oni okradaja nas kibicow Gornika(Place za bilet a wzamian za to ogladam futboll na poziomie 3 ligi z ustawionym wynikiem)! A pozatym Chba lepiej aby gralo jak najwiecej zespolow z Gornego Slaska(niezaleznie jak sie nazywaja i jakie barwy klubowe reprezentuja) nie uwazasz?A w pisaniu Forza nie widze nic zlego !!!

marcin19 48

#24 Post autor: marcin19 48 » 23 maja 2003, o 10:22

Nikt Ci niebroni pisać tego co chcesz.Ja również życze dla Ruchu żeby sie utrzymali,żeby utarli nosa tym skurwielom co założyli spółdzielnie przyciwko nim(a napewno tak jest).Wole oglądać ich w lidze niż jakichś szczawi z Jaworzna.Ale to nietłumaczy tego żebyś pisał "Forza Ruch".Jeśli jesteś kibicem Górnika to dla ciebie powinna byc TYLKO FORZA GÓRNIK!!...A tak?Widać jaki z Ciebie kibic....typowy piknik...

TomasH P.

#25 Post autor: TomasH P. » 23 maja 2003, o 11:12

te, Marcin: mam w robocie kumpla, ktory jest kibicem Gornika i jak zapowiada sie fajny mecz to jedzie...na Ruch! :P Tak, tak, to ludzie, ktorzy kibicuja PILCE NOZNEJ a sympatyzuja np Gornikowi. Jasne, sercem sa z zabolami ale jak widzi dramat Ruchu, to tez mu zal bo to czysty hanys. My Slazacy musimy trzymac sie razem bo inaczej jeb...i gorole beda rzadzic Polska pilka :evil: Nie przepadam za GKS-em, Gornikiem i nnymi takimi, ale wole jak poleci jakas wies niz slaski klub. nie wszyscy sa takimi dupkami jak Ty.

Gość

#26 Post autor: Gość » 23 maja 2003, o 11:28

Niech pan pisze co pan chce, już dawno nie widziałem takiego gnoju - wykrzykiwał zaraz po końcowym gwizdku sędziego wściekły Mariusz Śrutwa. Nie inaczej było z prezesem Rogalą i trenerem Mandryszem i pozostałymi piłkarzami Ruchu. Wszyscy wściekli i mający ogromne pretensje do arbitra tego spotkania, chociaż nikt nie potrafił uściślić o co są te pretensje. Czy o karnego, czy o rzut wolny, czy o inne sprawy. - To nie pierwszy mecz, w którym nas tak sędziowie załatwiają. To samo było w Płocku, w Katowicach, z Widzewem. Załatwia się nas kartkami i karnymi. I to samo będzie w najbliższym meczu, który zapewne przegramy 0-1 po podyktowanym przeciwko nam rzucie karnym - kończył już spokojny po meczu Mariusz Śrutwa.

je*** PZPN

marcin19 48

#27 Post autor: marcin19 48 » 23 maja 2003, o 15:26

TomasH P. pisze:te, Marcin: mam w robocie kumpla, ktory jest kibicem Gornika i jak zapowiada sie fajny mecz to jedzie...na Ruch! :P Tak, tak, to ludzie, ktorzy kibicuja PILCE NOZNEJ a sympatyzuja np Gornikowi. Jasne, sercem sa z zabolami ale jak widzi dramat Ruchu, to tez mu zal bo to czysty hanys. My Slazacy musimy trzymac sie razem bo inaczej jeb...i gorole beda rzadzic Polska pilka :evil: Nie przepadam za GKS-em, Gornikiem i nnymi takimi, ale wole jak poleci jakas wies niz slaski klub. nie wszyscy sa takimi dupkami jak Ty.
Buhahaha widac ze masz problemy z czytaniem :lol: Jakbyś niewidział kretynie to zwróciłem tylko Morrisonowi uwage żeby niepisał pod swoim postem "Forza Ruch",bo niewypada tak robic kiedy sie kibicuje i sympatyzuje innej drużynie.I niemam tu na mysli żadnych animozji klubowych,tego ze sie nielubimy tylko ogólnie,że niewypada...
TomasH P. pisze:....Nie przepadam za GKS-em, Gornikiem i nnymi takimi, ale wole jak poleci jakas wies niz slaski klub. nie wszyscy sa takimi dupkami jak Ty.
Zanim coś następnym razem napiszesz to iź do kuchni i sie napij czegoś zimnego to moze ochłoniesz :D :lol: Czy ja gdzieś napisałem że życze któremu kolwiek Ślaskiemu klubowi spadku??Jakbyś niezauważył to w swoim wcześniejszym poście napisałem że ŻYCZE CHORZOWSKIM ŻEBY SIE UTRZYMALI I UTARLI NOSA TYM SKURWYSYNOM CO ZAŁOŻYLI PRZECIWKO NIM SPÓŁKE.Gdybym sie cieszył z tego ze ktoś chce ich spuścić to tak jakbym trzymał z tymi ku***mi sprzedawczykami...a tak niejest ...jakaś solidarność kibicowska musi być.... dupkiem jesteś ty debilu...nawet niepotrafisz przeczytać ze zrozumieniem...GŁĄB i tyle :lol: :lol:

bibik

#28 Post autor: bibik » 23 maja 2003, o 16:47

marcin idz już sobie tu cię i tak nikt nie lubi!!!!!!
i krzycz sobie co chcesz ale na swoich śmieciach:-))))))))))
nie pozdrawiam :!:

Gość

#29 Post autor: Gość » 29 maja 2003, o 19:29

Śrutwa i Rechwiaszwili ukarani
29.05.2003 18:19 --
Wydział Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN) zdyskwalifikował na trzy mecze zawodników Ruchu Chorzów - Mariusza Śrutwę i Łaszę Rechwiaszwilego za obrażenie sędziego Tomasza Mikulskiego po meczu z Zagłębiem Lubin.

Ponadto piłkarze chorzowskiego klubu będą musieli zapłacić po trzy tysiące złotych kary finansowej oraz przeprosić arbitra na łamach prasy.


_______ http://pilka.interia.pl/news?inf=391594 __________

Normalnie Brak slow . je**c PZPN ! ! !

Rommel
Posty: 175
Rejestracja: 23 mar 2003, o 20:59
Lokalizacja: Katowice-Giszowiec
Kontakt:

#30 Post autor: Rommel » 29 maja 2003, o 20:08

je*** pzpn i całe to GÓWNO z lISTKIEWICZEM na czele
[b]N I E B I E S K I[/b] [b]G I S Z O W I E C[/b]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], huhuhuhu, HullCityFC, jajo, Lateralus, Majestic-12 [Bot], Radvan138, Rickenn10, Stasiu19R20 i 291 gości