je*** PZPN

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Pepek
Posty: 1243
Rejestracja: 4 maja 2003, o 12:22
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

je*** PZPN

#1 Post autor: Pepek » 21 maja 2003, o 21:01

To jest chyba jakis spisek.Powie mi ktos ile jeszcze bedzie tych karnych ??
Może listkiewicz zamiast zmniejszac lige mogl by zrobic pozadek z sedziami!!!! To jest je***y gorol :-(( ! ! ! Wszystko robia przeciwko Śląsku! !
TYLKO GóRnY Śląsk, TYLKO RUCH ! ! !

PZPN, PZPN je***, je*** PZPN

Gość

#2 Post autor: Gość » 21 maja 2003, o 21:04

PePek zgadzam sie z toba w 100% TE SWINSKIE GOROLE Z PZPN-U CHCA NAS WYWALIC Z 1 LIGI !!!!! ILE TO JUZ BYLO KARNYCH W TYM SEZONIE?!!??!?!!?!
PZPN, PZPN je***, je*** PZPN
GOROLE!!GOROLE...

Gość

#3 Post autor: Gość » 21 maja 2003, o 21:40

A może to też wina pzpn ,ze nie umiemy wygrac wygranego praktycznie meczu ze szczakowa, ze jezdzimy na wyjazdy po jeden punkt- jak to zwykl mowic ciulaty trener mandrysz??? Moze i pzpn przyklada do tego reke ale jakby narwojsz apierdalal po boisku, a Super MArio i Gora strzelali do pustej bramki nie mielibyśmy teraz takiej sytuacji...

blumen

spadek z I ligi

#4 Post autor: blumen » 21 maja 2003, o 22:02

Do" NIEBIESKI BRZOZA" - nie wiem ile masz lat (bez obrazy)
ale ja mam tyle że pamietam doskonale dwa poprzednie spadki
z ligi I UWIERZ MI ZA KAŻDYM RAZEM SPADALISMY NA WŁASNE
ŻYCZENIE (czyt.nieporozumienia na linii zarząd ,prezes ,trener oraz zawodnicy) PODOBNIE JEST TERAZ !!!!!
Zobacz na Widzew nawet na żaboli -przecież ostatnie lata połętają się w
dolnej części tabeli ALE jak przychodzi co do czego to wszyscy się jednoczą I EFEKTY SĄ TAKIE ŻE LIGI NIE OPUSZCZAJĄ !
pomijając że my żabolom także pomogliśmy trzy lata temu na radzionkowie wowczas ich kibice skandowali niebiescy , niebiescy
CIEKAWE CZY PAMIĘTAĆ BĘDĄ O TYM NA SZCZAKOWIANCE
ale przede wszystkim my sami musimy sobie pomóc !
Do zobaczenia na meczu z groclinem.


POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH NIEBIESKICH

Tomasz_W

#5 Post autor: Tomasz_W » 21 maja 2003, o 22:11

1. znow karny a pozniej wolny
2. wykartkowany Jarczyk - pewnie slusznie
3. wykartkowany Srutwa
4. wykartkowany Wlecialowski - czyli 3 zawodnikow podstawowych znow nie zagra - nie wiem czy sluszne byly kartki, ale akurat to podejrzane ze Ci zawdonicy nie zagraja w najblizszym meczu....


K... chyba juz nic nie uratuje nas przed spadkiem, chyba ze Gornik zagra na 100 %, w co nie wierze, gdyz od dzis sie bawi w sw. mikolaja....

Viro

#6 Post autor: Viro » 21 maja 2003, o 22:24

gornik zagra tak jak dzis z plockiem czyli odpowiedzcie sobie sami
a zreszta ch** z nimi mamy to na wlasne zyczenie tak jak podkresla to Bluman po ch** liczyc na innych jak my nie potrafimy zdobywac pkt u siebie

Gość

#7 Post autor: Gość » 21 maja 2003, o 22:26

no i co wam da że wygramy ze szczakami ?
do końca sezonu wy i oni zdobędziecie po 3 pkt z pogonią i na tym koniec. a zę oni mają leppiej w spoktaniach z wami więc LECICIE !!!!

AndRe
Posty: 2167
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#8 Post autor: AndRe » 21 maja 2003, o 22:35

A ja tam nie wierze w sedziowski spisek przeciwko nam.
Karny byl na poczatku meczu i wyrownalismy
Czerwona kartke Jarczyk ujrzal w 90 minucie tak wiec ona rowniez nie mogla zawazyc na wyniku.

Po prostu gramy slabo.

Grajac 3/4 meczu z Garbarnia 11 na 10 nasi pilkarze byli bardziej zmeczeni od nich.PARANOJA

Czy ktos pamieta kiedy ostatnio zdobylismy bramke z rzutu roznego????

Golym okiem laika widac calkowity brak koncepcji na boisku.Bizacki nie wie w ktorym sektorze ma biegac .Nie ma rozgrywajacego.Lines'owi starcza sil do 70 minuty.Wiechowski to istna pomylka.Narwojsz tez.Rekwiaszwili gra dobrze ale o dziwo dostaje bardzo malo czasu na pokazanie swoich umiejetnosci.Fornalikowi na razie wyszly dwa mecze ( w tym jeden z Garbarnia) a jednak mimo wszystko czesto znajduje sie w podstawowej jedenasce (to samo z Jamrozem i Wiechowskim)
Molek to cien samego siebie

Najlepiej na tym tle prezentuje sie Srutwa , ktory nie trenowal pod okiem mandrysza.To tylko pokazuje jak slabym trenerem jest ten czlowiek.

Czemu tyle karnych??
Ano temu ze nasi obroncy czesto sa spoznieni w swych interwencjach (vide Masternak) albo robia dziecinne bledy (Matyja z Widzewem-dla mnie karny kuriozum :shock: )

Krzeciesa -strzelil bramke z Polonia i nic - nie dostaje szansy , Balul podobno dobry debiut i tez w meczu z Zaglebiem nie zagral , Krajanowski utalentowany i chwalony za wystep i tez nie dostaje szansy.

Ogolnie wsrod komentarzy kibicow innych druzyn ktorych znam panuje opinia ze Ruch gra najnudniejsza pilke w lidze,I sa to komentarze bez zadnych zlosliwosci , ludzi ktorzy choc kibicuja innym druzyna maja
wielki szacunek do Ruchu i ktorzy chwalili gre tego zespolu za czasow Pietrzaka- a przypominam wtedy gralismy piekna pilke , ofensywna z polotem.


Ja sie tylko modle ze ten ciol Mandrysz nauczy sie korzystac z internetu , przeczyta komentarze na temat jego pracy i ODPPIER**LI sie od RUCHU
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

Morrison

#9 Post autor: Morrison » 21 maja 2003, o 22:59

Jestem kibicem gornika i chce wam powiedziec ze zycze wam abyscie sie utrzymali!To co Gornik zagral dzis z Wisla Plock to jawne sk***ysynstwo i wkurza mnie to.Ja chce ruch u w 1 lidze i mam nadzieje ze zamiast was spadna wiesniaki ze szczakowej albo plocka,Powodzenia

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#10 Post autor: Schlesien » 22 maja 2003, o 03:40

Dzieki Morrison, ale ta sytuacje ktora teraz mamy sami sobie zgotowalismy i wolalbym abysmy mogli liczyc tylko na siebie. Niestety na to juz jest za pozno. Ja mam jeszcze nadzieje, ze sie utrzymamy!
Obrazek

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#11 Post autor: marcyk » 22 maja 2003, o 07:26

koniec marzen o I lidze wg. mnie to jest koniec, oklamujemy sie sami liczac teraz na gornika(przeciez te oni dla nas nie istnieja). daja punkty gorolom , nie nam.
dziekuje wszystkim "moznym" w zarzadzie, trenerom, pilkarzom (oprocz mlodziezy ktora to nie dostala swojej szansy) za doprowadzenie RUCHU na "szczyt". ku*** puchary, pudlo, a momy II liga. Niy ma co na***rdalac na sedziow, pzpn, trowa, trzeba bylo ku*** grac a niy mamrac. I niych zodyn mi niy dupcy, ze jesce wierzy w I liga, bo jo jus niystety NIY.

Paczek

#12 Post autor: Paczek » 22 maja 2003, o 08:52

"WIARA CZYNI CUDA" tyla ino napisza.

Ruch-Chorzów.de

#13 Post autor: Ruch-Chorzów.de » 22 maja 2003, o 11:31

Morrison pisze:Jestem kibicem gornika i chce wam powiedziec ze zycze wam abyscie sie utrzymali!To co Gornik zagral dzis z Wisla Plock to jawne sk***ysynstwo i wkurza mnie to.Ja chce ruch u w 1 lidze i mam nadzieje ze zamiast was spadna wiesniaki ze szczakowej albo plocka,Powodzenia

No patrzcie ! Tak pisze kibic Górnika. Dziękujemy. Może Górnik nie zapomniał, że pomogliśmy im wtedy z Radzionkowem.
Poza tym jest i Waldek Fornalik, który myślę zmobilizuje drużynę, bo jak by nie było to derby.

Druga sprawa to, że my sami musimy zdobyć; przynajmniej 4 punkty w ostatnich trzech meczach i dopiero później patrzeć na poczynania Waldka i Jurka.

Ale co to da ????

Ruch już raz grał w barażach z katastrofalnym skutkiem !!!
Byłem wtedy na obu meczach Ruch-Lechia 1-2(0-1), Lechia-Ruch 2-1(0-1).

Teraz trafilibyśmy nie na słabą Lechię a na rozpędzonych bambrów spod Lublina czy też podwarszawskich kmiotków.

I tu wychodzi na jaw polityka PZPN. Po co w lidze 5 hanyskich drużyn ???
Tak będą tylko trzy, bo nie wierzę, że Szczako się; utrzyma.

Poza tym panowie ze zasranej stolicy (matka Polski ale qr**, ojcem jest Kraków !!!) wiedzą dobrze, że to Ruch Chorzów ma na swoim koncie najwięcej sezonów w ekstraklasie , Legia ma jeden mniej !!!
Spadnie Ruch sytuacja się wyrówna. (Zobacz tebelę wszechczasów na mojej stronie !!!)

Jak sie domy to po nos !!!!!

Pozdrowienia

Ruda Śląska

#14 Post autor: Ruda Śląska » 22 maja 2003, o 12:01

Juz kiedyś założyłem temat o sędziach...... ale karny i trzy czerwone kartki w meczu????? Jarczyk słuszna.... Ciekwe za co "Mario" i "Łasza"??? Chyba musieli powiedziec pare słów sędziemu ..... Tylko kim teraz w ataku bedziemy grać???? Bizacki???? To on jeszcze umie strzelac bramki??? Narwojsz???Suker???? Tylko Góra jakoś się teraz prezentuje.

Gość

#15 Post autor: Gość » 22 maja 2003, o 13:05

Jestem ciekawy dlaczego Mandrysz nie dostał na konferencji po meczowej do wglądu oceny pracy sędziego głównego, którą powinien podać po meczu obserwator z ramienia PZPN'u, nie wydaje się wam to dziwne ?... :roll:

PS.
Mandrysz apelował głośno na konferencji pomeczowej o podanie oceny ale spiker prowadzący w ogóle nie reagował... :roll:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adam12, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Krzymp, Roch1920, Stasiu19R20 i 318 gości