Trener - Fornalik i Wyrobek POMOCY!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Trener - Fornalik i Wyrobek POMOCY!

#1 Post autor: Mikoruch » 21 maja 2003, o 21:00

To jest jak ostatnia deska ratunku.

Proszę Was Panowie o NIEBIESKIM sercu nawalcie tej SZCZAKOWIANCE w meczach z nimi. Tylko to może pomóc Ruchowi.

krempy1

#2 Post autor: krempy1 » 22 maja 2003, o 08:43

Czołem Mikoruch.
Panowie napewno są o Niebieskim sercu ale oni niestety nie grają i nie sędziują meczy. Co najwyżej mogą zdyscyplinować swoich chłopców do gry fair, ale to co wczoraj pokazał górnik przekonalo mnie o tym ze zabole chca nas spuscic. A tak szczerze to od dwoch tygodni mam takie jakies dziwne przecucie ze szmacianka moze stracic punkty na pogoni, ale nawet jak straci to jest jeszcze problem ze zdobywaniem punktow przez niebieskich

Paczek

#3 Post autor: Paczek » 22 maja 2003, o 08:45

Nigdy nie spadnie RUCH CHORZOW nigdy nie spadnie!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#4 Post autor: Mikoruch » 22 maja 2003, o 10:19

Po meczu z Płockiem tracę powoli szacunek dla Fornalika.

Ta ostatnia deska sie już łamie.....

WOJTEKK

#5 Post autor: WOJTEKK » 22 maja 2003, o 11:19

koledzy bedzie dobrze :!: musimy w to wierzyc,biadoleniem nie utrzymamy ligi !!!naszym dopingu i w szczesciu musimy pomóc na boisku druzynie.Wyrobek i Fornalik sa trenerami,moze po cichu mozemy miec nadzieje na uklad,ale wine powinien szukac Mandrysz w spotkaniach.które były pewniakami na trzy punkty (Widzew,polonia,jaworzno,lech)
paczek za jaki gks pójdziesz az na zycia kres :?: :?:

Ruda Śląska

#6 Post autor: Ruda Śląska » 22 maja 2003, o 12:19

Fornalik nie odpowiada za handel punktami wiec do niego nie mozemy miec pretensji o wynik...Jak myslicie jakby w Ruchu była kasa przegralibyśmy na wronkach????

42na

#7 Post autor: 42na » 22 maja 2003, o 13:08

My moze wierzymy, ale czy oni w to jeszcze wierzą?
Dużo czasu im nie zostało zeby uwierzyć.
I nie godejcie tu o jakiś deskach ratunku, bo narazie pozostanie w lidze jest w naszych (drużyny) rękach, a jedynymi deskami ratunku są punkty zdobyte w następnych meczach!!!
NIEBIESCY DO BOJU!!!

NIEBIESKI

#8 Post autor: NIEBIESKI » 22 maja 2003, o 18:46

Ja mogę tylko powiedzieć, to że Żabole przegrali z Płockiem to ja to wiedziałem już 2 tygodnie temu ze tak będzie. Natomiast co do Szczakowianki to musi zdobyc o 1 punkt mniej niz my. CZyli do zdobycia jest 9 pkt (teoretycznie), ALE i my i Szczak. gramy z Legia, czyli do zdobycia jest 6. Oni jak i my wygrają z Pogonią (chyba ze STANIE SIE CUD i chłopaki Wyrobka urwią im punkty ale w cudy nie wierze), tak wiec najblizszy mecz z Groclinem jest (moze byc) ostatnim meczem o jakas stawke dla Ruchu. Musimy go wygrac i czekac na Żaboli. Zobaczymy. To ze przegrali z Plockiem jest zrozumiałe (przynajmniej dla mnie) ale ze Szczakowianka na pewno powalcza. Aha - zobaczcie z kim gra zaglebie l - najpierw wyjazdy - amica,groclin, potem z legia u siebie. Tak naprawde wszystko zalezy od naszego meczu z groclinem. Społdzielnia działa dalej....To juz wszyscy wiedzą

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#9 Post autor: Mikoruch » 22 maja 2003, o 19:14

Zamontujcie na Ruchu 5 tysięcy fotelików samochodowych Inter Auto Groclin to wygramy :lol:

kibis ksg

#10 Post autor: kibis ksg » 26 maja 2003, o 09:22

wole ruch choć go nienawidze niz pierdoloną amike . groclin,kszo,szczakową i inne wytwory które czekają na wejśćie do extra klasy polkowice i świt co to qr** jest ???

Śląsk dla ślązaków

TomasH P.

#11 Post autor: TomasH P. » 26 maja 2003, o 14:19

A nie pomysleliscie, ze Fornalik wystawiajac rezerwy w meczu z Plockiem myslal o Ruchu? Zobaczycie, ze na Szczakowa wystawi optymalny sklad zeby NAM pomoc !! :) :) Wiem,naiwny jestem, ale dlaczego tak by nie mialo byc??? Moj scenariusz jest taki: Szczaki remisuja :D z Pogonia i Gornikiem, my dostajemy lanie z Legia i wygrywamy z Pogonia i mamy baraze :P :P . Jest jeszcze Lubin: przy naszych 6 pkt (w sumie nieprawdopodobne) i 0 Lubinian przeskakujemy ich !!! Opcji jest sporo, tylko smutno, ze musimy liczyc na innych - lige mozna bylo miec pewna miesiac temu!!!

POGON!!! Do boju po pierwsze zwycieztwo!!!! Gornik!!!!!! Jechac ze wiesniakami!!!!!! NIE MA LIGI BEZ RUCHU :!: :!:

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#12 Post autor: radzion » 26 maja 2003, o 14:28

wszystko fajnie,wszystko mozliwe tylko ze wtedy pogon do boju po 2 zwyciestwo bo przeciez oni wygrali na wiosne tak jak my tylko z kszo

DIDI
Posty: 480
Rejestracja: 24 sty 2003, o 21:23
Lokalizacja: Myslowice-Duesseldorf
Kontakt:

#13 Post autor: DIDI » 26 maja 2003, o 14:35

Radzion jeszcze pare postow i bedziesz trenerem!
Problem na drugi sezon rozwiazany :D
FREIES Oberschlesien!
Ernst Otto Pradella

Gość

#14 Post autor: Gość » 26 maja 2003, o 21:41

My sobie gdybamy a moze byc calkiem inaczej. My wygrywamy z Legia a przegrywamy z Pogonia. Garby przegrywaja z Pogonia a wygrywaja z Gornikiem. Przeciez Polska pilka jest niobliczalna. Ruch po :) wygranej z Legia zlekcewarzy pogon i przegramy. Duzo moze byc opcji. Szkoda tylko ze takiego dramatu wcale nie musialo byc. Wystarczylo grac w kazdym meczu skoncentrowany do konca.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Darth Kabut, Google [Bot], Google Adsense [Bot], myciochojec, OSH, pedro-sbl, rocky_4, tynbydziedobry i 319 gości