ZAGLEBIE-RUCH

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Ruch-Chorzów.de

#16 Post autor: Ruch-Chorzów.de » 21 maja 2003, o 19:53

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Też już mam dosyć tego pieprzonego Pyjtra. Verpiss dich Peter !
Super kariera trenerska !
Sezon z Radomskiem - II liga.
Sezon w Chorzowie (nawet nie cały) - pukamy w drugoligowe drzwi !!!

Edek Lorens odmówił, Wyrobek stara się o historyczne rezultaty Pogoni, Mikuś gorszy od Mandrysza.

Co tu zrobić ?

- Ruch od 9 meczów bez 3-ech punktów.

- Powtarza się sytuacja z 1987 roku. Też był mecz na Legii i dostaliśmy w dupę 2-0.

- Tu będzie walka do końca ze Szczakowianką o 14 miejsce, bo ma mecze te co Ruch w następnej kolejce.

Czarno to wszystko widzę ale wiara czyni ponoć cuda.
6 punktów w trzech meczach ???



:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

XXXX

#17 Post autor: XXXX » 21 maja 2003, o 20:04

SPADACIE PANOWIE :lol:

AndRe
Posty: 2167
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#18 Post autor: AndRe » 21 maja 2003, o 20:59

Co tu duzo mowic.
Zalamka totalna. :cry:

Wprawdzie wierzyc trzeba do konca ale realnie patrzac ani z Legia ani z Groclinem szans nawet na punkt nie widze.

Tak czytam wypowiedzi Pana Jacka Bloka i zastanawia mnie jedno -na pytanie czy po spadku zarzad oraz prezes poda sie do dymisji-odpowiada ze nie spadlismy (ta czesc wypowiedzi akurat rozumiem) ale nic nie mowi co bedzie z zarzadem jak zlecimy.

Jezeli Mandrysz bedzie w meczu z Groclinem dalej na lawce trenerskiej-a mecz zremisujemy badz przegramy -Ja nie recze za siebie.
Teraz tylko czekam na wypowiedz tego losia po meczu z Zaglebiem.Kogo teraz mu brakowalo??? Kto teraz mu przeszkodzil w zdobyciu jednego punktu???

Nie wiem jak jest tresc umowy z Roboprojektem ale watpie zeby nas w 2 lidze sponsorowal.


Ps Wisla Plock wygrala na Gorniku 2-1.
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#19 Post autor: Patton » 21 maja 2003, o 21:03

Pomimo tego, ze zalamany jestem maksymalnie, powiem tyle: W moim sercu byla, jest i bedzie Niebieska Erka.... na zawsze..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Pepek
Posty: 1243
Rejestracja: 4 maja 2003, o 12:22
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#20 Post autor: Pepek » 21 maja 2003, o 21:17

A powie mi ktos ilu bylo kiboli z ruchu na tym meczu ??

A co do tematu mam nadzieje ze beda baraze ! ! !

Gramy do konca NIEBIESCY gramy do konca ! ! !

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#21 Post autor: vahanara » 21 maja 2003, o 21:36

Mam taką spiskową teorie. Szczakowianka gra z Górnikiem (Niebieski Fornalik) i z Pogonią (wiadomo Wyrobek). My z Groclinem (ciężko będzie..) oraz z Legią (wiszą kupę kasy za Łukasza). Generalnie powinno nie byc tragicznie - w tych układach widzę szansę. Co do dzisiejszego meczu to była pewna porażka. Zatrudnili w Lubinie kolesia który pracował z sędziami w PZPN-ie i po relacji z meczu widzę że "miedziowych" było dwunastu...
Jak mówię to jest tylko teoria zdesperowanego kibica ale mnie dodaje ona otuchy.

Gość

#22 Post autor: Gość » 21 maja 2003, o 21:37

No to jesteśmy jedną nogą w drugiej lidze. Pisze to po raz pierwszy na forum ,ale tak się dzisiaj stało i ile w ogóle nie zostaliśmy spuszceni - przez Rogalę i Mandrysza. Mandrysz dla mnie osobiście nie masz wstępu na Cichą i powiem wprost wy***rdalaj. A Rogala mam nadzieje,ze poda sie do dymisji jesli ma honor. Bo nie chce go widziec w tym je***ym tunelu w którym się kryje.
RUCH TO MY A NIE WY!!!

Mik20
Posty: 266
Rejestracja: 5 kwie 2003, o 22:38
Lokalizacja: Centrum
Kontakt:

#23 Post autor: Mik20 » 21 maja 2003, o 21:57

Jezeli rogalik ma taki wielki honor ja mandrysz ktory ino trzymie sie za wszelka cene stolka to ja pi***ole :x wtedy to juz chyba bedziemy spadali co rok nizej tak jak to dzis robi Slask w :cry: :cry: :cry: :cry:

ps. teraz to ja jestem naprawde ciekaw co ten idiota mandrysz powie po tym meczu :?: :?: moze cos wtym stylu przyjechalismy po 1 punkt ale nie udalo sie bo nie mialem 3 podstawowych zawodnikow a swietny debiut w barwach Ruchu zaliczyl Gorawski :lol:

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#24 Post autor: Patton » 21 maja 2003, o 22:45

Niebieskich Wojownikow w Lubinie ok. 50 :twisted:
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Rommel
Posty: 175
Rejestracja: 23 mar 2003, o 20:59
Lokalizacja: Katowice-Giszowiec
Kontakt:

#25 Post autor: Rommel » 21 maja 2003, o 23:20

Czy sa gdzies fotki z tego meczu
[b]N I E B I E S K I[/b] [b]G I S Z O W I E C[/b]

Bolek
Posty: 851
Rejestracja: 21 sie 2002, o 20:12
Lokalizacja: paryz
Kontakt:

#26 Post autor: Bolek » 21 maja 2003, o 23:39

Bylem na meczu i powiem tak

pOLSCY sEDZIOWIE TO ku*** SPRZEDAWCZYKOWIE :!: :!:

mecz byl wydrukowany przez sedziego, kazde gorna pilka byl gwizdany faul dla zaglebie , karny nie wiem skad sie wziol, tak samo wolny po ktorym padla bramka, juz nie mowiac ,ze Seba popelnil fatalny blad podczas tej bramki, czerwona kartka za popchniecie barkiem to lekka przesada.Wiecej nie mam ochoty pisac o tym meczu.Bytlo nas w Lubinie tak jak napisal Patton okolo 50 chopa, wyjazd udany.

A i jeszcze jedno jak wracalismy juz do auto przechodzil obok nas prezes Rogala, wygladal tak jak by zachwile mial zawalu dostac, nie wiem czy tylko udawal przed nami ,ze sie przejmuje gra Ruchu.
[img]http://www.widzewlodz.pl/images/logo/chorzow_d.jpg[/img]

AndRe
Posty: 2167
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#27 Post autor: AndRe » 21 maja 2003, o 23:58

No i wielce oczekiwana przez mnie wypowiedz pomeczowa Mandrysza:

"Zostały trzy spotkania, dwa gramy u siebie, do zdobycia jest 9 punktów, ale będzie trudno. Rozgrywaliśmy dzisiaj mecz najwcześniej, nie znam jeszcze innych wyników, ale na pewno nie będzie już szansy na przeskoczenie Zagłębia. Chcemy wejść do baraży kosztem Szczakowianki".

Tak wszystko ladnie tylko gramy z Groclinem i Legia -ktore sa zespolami na fali
Groclin gromi Garbarnie , my w przewadze nie umiemy z nimi meczu wygrac -wprawdzie mecz meczowi nie rowny ale........
Legia walczy o puchary tak wiec ..........

I jak zwykle zero skruchy , slowem nie wspomniane haslo o dymsiji , poddanie sie pod ocene .
I co ciekawe z Lechem , Amica czy tez Zaglebiem gralismy o jeden punkt a z Legia na Lazienkowskiej mamy grac o trzy. :shock: :shock:

pi***olnij SIE W LEB MANDRYSZ

o trzy punkty nalezalo grac wlasnie z konkurentami do spadku.Ale ty o tym pewnie nie wiesz.

ps sory za slownictwo ale jestem dzis max wkurzony.Tak jak pisalem okret tonie ale wszyscy sie dobrze bawia.Teraz ide troche ochlonac (mam nadzieje ze nie bedzie zdjecia MAndrysza po meczu z Lubine bo na jego morde patrzec sie juz nie moge :evil:)
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

Awatar użytkownika
Lutz
Posty: 9560
Rejestracja: 12 sie 2002, o 00:34
Lokalizacja: Kattowitz
Kontakt:

#28 Post autor: Lutz » 22 maja 2003, o 00:08

A jo wom godom ze Ruch nie spadnie.I zoboczycie ze zas bydom niedziele i soboty cudow.Wygromy z Groclinem,zremisujemy z Legia z Pogonia wygromy i juz my sie utrzymali.Nie wiym czamu ale takie mom przeczucie(nadzieja) :!:

niebieski78

#29 Post autor: niebieski78 » 22 maja 2003, o 00:49

Wlasnie wrocilem nie wiem co pisac z tego ca slyszalem to na Grociln jestesmy wykartkowani ,co za sedziowanie , co za zmiany, ku*** szkoda gadac :(

Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 600
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

#30 Post autor: Wilus » 22 maja 2003, o 08:23

Panowie, nie narzekajmy na sedziowanie. Ogladalem w C+ relacje i 3 sedziow, ktorzy byli ze mna nie mialo watpliwosci, ze karny rowniez by w tej sytuacji podyktowali. Zachowanie w koncowce naszych pikarzy rowniez bylo naganne, bo zamiast trzymac geby na klodke zaatakowalo sedziego i w konsekwencji na Groclin zagramy chyba juniorami. Mieli 90 minut na wygranie meczu, a oni robia mlyn w ostatniej minucie i sa obrazeni potem na caly swiat. Sami jestesmy sobie winni, ze najprawdopodobniej spadniemy. Grali my z takimi ciulami u siebie, ze nawet wybiegane chlopaki z placu mogli te mecze wygrac, ale nie Ruch.
Nie ma co jak sie sprzedaje najlepszych i sprowadza takich trenerow to nie ma co sie dziwic, ze sytuacja jest tragiczna :cry:

Wilus

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], iglo, JEDI_V, Lateralus i 287 gości