koniec wiary

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
niebieski

koniec wiary

#1 Post autor: niebieski » 31 sie 2002, o 12:41

RUCH CHORZOW-gks dziewczyny katowice-2-0
koniec waszej wiary dziewczynki porazka z widzewem z polonia z nami i teraz w meczu no jestescie naprawde najlepsi na slasku

Piter

#2 Post autor: Piter » 31 sie 2002, o 16:28

Pamietaj jedna jaskółka wiosny nie czyni...

Życzę ci abyś to zrozumiał :lol:

Jurek

#3 Post autor: Jurek » 31 sie 2002, o 20:17

Niebieski twoja radosna twórczosć świadczy tylko o pewnych kompleksach.
p.s. tabela nie kłamie

Viro

#4 Post autor: Viro » 31 sie 2002, o 20:26

Jurek to jest poczatek ligi
zobacz na nasze mecze
Ruch-gornik
Wisla-Ruch
Ruch-Kszo
Odra-Ruch
Ruch -Gks
wszystkie mecze bardzo ciezkie 3 pojedynki derbowe mecz z Wisla
no i moze 1 mecz z teoretycznie slabszym Kszo
a wy
Wisla Plock-Gks 1 mecz z beniaminkiem
Gks-Widzew o klopotach w tym klubie chyba nie musze pisac widzialem ten mecz w c+ i powiem ze zagraliscie bardzo dobrze taktycznie a zarazem bardzo slabo i mieliscie sporo szczescia
Lech-Gks beniaminek i podobnie jak mecz z widzewem
Gks- Garbarnia kolejny beniaminek
Ruch-Gks ze tak powiem 1 powazniejszy mecz derby
jak byles pewnie widziales i wiesz ze 2-0 to najnizszy wymiar kary dla was
w calym meczu oddaliscie zaledwie 1 strzal na ansza brame nie stwarzajac zadnego zagrozenia pod nasza bramka
liga sie rozkreca zobaczymy jak bedzie dalej
pozdro

Jurek

#5 Post autor: Jurek » 31 sie 2002, o 20:50

Byłem i widziałem że Ruch miał przewage w polu wygrał wsumie zasłużenie, ale na wyższy wynik niezasłużyliście, gdyby nie ewidętny błąd Tkocza przy pierwszej bramce, która ustawiła mecz, to nie wiem jak by się to skończyło.
a co do kalendaża:
Wasze mecze derbowe faktycznie były trudne, ale nic ciekawego Ruch w nich nie pozał. Co do Wisły to wiadomo ze tam każdemu gra się trudno, ale bez przesady gdyby nie Woś i Jurjev to doznalibyście najwyższej porażki w lidze, to co grał Ruch to nie była piłka nożna więc nie możesz zwalać porażki tylko na trudnego przeciwnika, mieliście jeszcze KSZO, po tym meczu moi koledzy którzy od lat chodzą na Ruch oświadczyli że po derbach chyba przestaną(niech to świadczy za komentarz)
Co do naszych meczów to poza szczakowianką(zobaczymy jak wam z nimi pójdzie) nasi przeciwnicy nie byli łatwi, jeśli uważasz że wyjazdy na stasion beniaminka w pierwszej kolejce lub do Poznania są łatwe to nie wiem czy orientujesz się dobrze w polskiej rzeczywistości ligowej.
Kończąc mój wywód powtórze jeszcze raz to był tylko jeden mecz, wam udało się zmobilizować i zagrać najlepsze zawody w tym sezonie, a nasi chłopcy zagrali najsłabszy mecz w sezonie.
to tyle z mojej strony, do zobaczenia na wiosne

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#6 Post autor: Mikoruch » 31 sie 2002, o 21:16

Pogadamy po zakończeniu sezonu. wasz prezes już obrał kurs na II ligę.
W polsce liga zaczęła sie podobnie do Bundesligi. Tam też cieniasy są u góry - Bochum i Hansa. koledzy z katowic teraz to już jak na sankach tylko w dół. :P

Awatar użytkownika
amra
Posty: 419
Rejestracja: 11 sie 2002, o 20:30
Lokalizacja: Königshütte
Kontakt:

#7 Post autor: amra » 31 sie 2002, o 23:03

:D Katowickie z powodu braku funduszy na treninigi i nie tylko to chyba kupili kasety z Kaszpirowskim i je puszczają na okrągło - przez to wiara czyni cuda. Ciekawe czy ta wiara ogrzeje im woda, i oświeci światło na stadionie, a tak wogóle to maja za***iste wspomaganie oświetlenia - sztuczne ognie!!! :wink: :lol: :lol:
[b][size=167][color=blue] NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB[/color][/size][/b]

[img]http://img55.imageshack.us/img55/7136/naforum0tp.jpg[/img]
[img]http://img233.imageshack.us/img233/1124/narod5zv.jpg[/img]

witold

#8 Post autor: witold » 1 wrz 2002, o 00:30

Wy sie ty kurna wadźcie a Górnik i tak bedzie mistrzem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIEBIESKI

#9 Post autor: NIEBIESKI » 1 wrz 2002, o 01:50

Pamietaj chlopcze ... gra sie tak jak przeciwnik na to pozwala wiec nie mow mi tu o jakims gorszym meczu niz inne ... JESTESCIE SLABSI ... POZDRo dla NIEBIESKIch :lol:

Dugi Piekary

#10 Post autor: Dugi Piekary » 1 wrz 2002, o 11:08

Do kibicow GKS -Wiara czyni cuda - mysle ze macie racje , wam to pozostaje wierzyc w te cuda i to ze nie spadniecie z ligi . Do klolegi Witka z KSG - TAKIEGO POJEBUSA JAK TY TO ZE SWIECZKA SZUKAC - gornik mistrzem - to mnie rozjebalo ze smiechu , ty chyba myslisz o sekcji ping ponga :!: :!: :!:
RUCU !!! SIMPLY THE BEST !!!

Dugi Piekary

#11 Post autor: Dugi Piekary » 1 wrz 2002, o 11:11

Do kibicow GKS -Wiara czyni cuda - mysle ze macie racje , wam to pozostaje wierzyc w te cuda i to ze nie spadniecie z ligi . Do klolegi Witka z KSG - TAKIEGO POJEBUSA JAK TY TO ZE SWIECZKA SZUKAC - gornik mistrzem - to mnie rozjebalo ze smiechu , ty chyba myslisz o sekcji ping ponga :!: :!: :!:
RUCU !!! SIMPLY THE BEST !!!

Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 600
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

#12 Post autor: Wilus » 1 wrz 2002, o 18:17

Panowie, oszczedzmy zlosliwosci kibicom z Katowic. Fakt, ze w derbach nie dychneli, ale nie jest to powod do tego, aby zaraz podwazac to co osiagneli w 4 meczach. Moim zdaniem sytuacja GKSu nie jest ciekawa, a mimo tyego chlopaki graja dobrze. W koncu maja 10 pkt. Wracajac do nas zamiast ich tutaj wyzywac i podwazac ich osiagniecia skupmy sie na tym aby tak dopingowac Ruch, zeby pod koniec sezonu byc wyzej niz GKS.

Zreszta zachowaniem na tych derbach jak i poprzednich na Ruchu musze stwierdzic, ze troche mi kibice GKSu zaimponowali. Potrafia sie dobrze zachowac porownujac ich do kibicow gornika. W sumie swoim dopingiem i oprawa takze przyczynili sie do tego, ze mecze derbowe wygladaja tak a nie inaczej.

Gość

#13 Post autor: Gość » 1 wrz 2002, o 22:20

Wilus masz rację! Zostawcie ich już w spokoju. Swoje już zebrali.

marx10

Witold ma racje!!!

#14 Post autor: marx10 » 2 wrz 2002, o 08:54

Dugi Piekary jest rozjebany... Zobaczymy jak bedzie po sezonie, bo wszyscy wiedza, ze KSG idzie pewnie na mistrza... I co cieniasy?

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10282
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#15 Post autor: gerhat » 2 wrz 2002, o 09:14

gornik idzie na mistrza - dobre, takiego kawalu dawno nie slyszalem.
facet chyba nie stapa po ziemii, albo przeniosl sie w czasie z lat 80-tych

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], iglo, krzysiek..., Mavo1920, OLSZA, pedro-sbl, Rickenn10, Ridej1920, Roch1920 i 158 gości