WYROBEK w RUCHU

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Franz

WYROBEK w RUCHU

#1 Post autor: Franz » 19 maja 2003, o 15:27

Nie wiem czy to prawda ale dowiedzialem sie ze Wyrobek ma od czerwca przejac Chorzowskich.Moje zdanie na to SUPER.Moze na cichej nareszcie sie cos bedzie dzialo.
Wyrobek na trenera Chorzowskich.

Awatar użytkownika
AdiC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1489
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:56
Lokalizacja: Ruda Śl Bykowina akt Szczecin
Kontakt:

#2 Post autor: AdiC » 19 maja 2003, o 17:48

Szkoda, że dopiero od czerwca. Chociaż budować drużyna na powrót do ligi powinno się jak najszybciej.
AdiC
Dumni ze zwycięstw - wierni po porażce!!!

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#3 Post autor: Mikoruch » 19 maja 2003, o 22:32

Już raz Wyrobek nas wprowadził do ligi i z jakim skutkiem !
Jeżeli mamy spaść a za rok wejść i mieć majstra to jestem ZA!

Gość

#4 Post autor: Gość » 19 maja 2003, o 22:37

Wyrobek wyrobkiem, ale tu potrzebne jest odkurzenie tych co klubem zarzadzaja. Lacznie z naszym smiesznym prezesem.
Jeszcze nie widzialem firmy, ktora by dobrze prosperowala zarzadzana przez przypadkowego matola do tego komucha.
Rogala jo wiym ze to je Polska ale my mo juz momy inny ustroj. Niy piyj tyla ino pomysl nad dymisja (chociaz jo niy wiym czy jest jeszcze ftos co to wszystko na nogi postawi).
Rogala jednyne do czegos ty sie przyczynil to zasmrodzenie luftu tymi twoimi cygaretami w czasie szpili.
A chciolech nic nie napisac na pana z wonsym...to sie chyba niy do

Awatar użytkownika
jalboss
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1250
Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
Lokalizacja: gdzieniegdzie!
Kontakt:

#5 Post autor: jalboss » 20 maja 2003, o 08:41

Wyrobek moze i co by zrobił ale wszem wiadomo, że;
1. jest kasa -> jest trener
2. jest kasa -> są zawodnicy (nie amatorzy)
3. są zawodnicy -> są wyniki
4. JEST DOBRY PREZES -> JEST KASA
5. jest dupiaty prezes -> nie ma kasy
6. nie ma kasy -> są niższe ligi.
W związkuz tym że w Ruchu moim kochanym sa jedynie spełnione punkty 5 i 6 to jest tak jak jest i na razie lepiej nie będzie.
NIEBIESCY KIBICE MÓWIĄ...

TomasH P.

#6 Post autor: TomasH P. » 20 maja 2003, o 10:41

Sorry, a czy w Dospelu albo Gorniku jest KASA ??? Bida az piszczy, ale za to serce do walki jest... :cry:

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#7 Post autor: radzion » 20 maja 2003, o 13:07

tu wyrobek a tu .........pietrzak,przeczytajcie sie info na stronie albo w gazecie wyborczej!!
choc ja w zmaine trenera nie wierze,przynajmniej do zakonczenia sezonu :cry:

Gość

#8 Post autor: Gość » 20 maja 2003, o 16:28

kurde ja juzsh nie wiem w co mam wierzyc tu pisze ,ze trenerem bedzie Wyrobek ,a tam ,ze bedzie nim Pietrzak ??????
to kto wkoncu bedzie tym trenerem ???
ja bym chcial zeby zostal nim jescze ktos inny ...
EDWARD LORENS ,ale jak wiadomo Ruch nie ma kasy i on za grosze nie bedzie pracoiwac :roll:

Gość

#9 Post autor: Gość » 20 maja 2003, o 16:32

Coraz wiecej nzwisk pojawia sie na kandydata na naszego trenera: Lorens, Wyrobek, Lenczyk, Pietrzak. Pewnie ktoregos jeszcze pominlem. Jednak my mowimy a zarzad siedzi cicho. Zmiany ani widu ani slychu. Mysle ze kazdy inny niz Mandrysz bylby dobrym rozwizaniem.

arcio
Posty: 4792
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

#10 Post autor: arcio » 20 maja 2003, o 22:57

@Buri
nie chce sie chwalić ale nawet ja byłbym lepszy od mandrysza :) 8)
w sumie to chyba każdy :P :P :P
nigdy nie jest za późno

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#11 Post autor: Patton » 21 maja 2003, o 10:10

Buri - bo my tutaj sobie gadu - gadu, a nierzad i tak robi swoje. Przeciez przed powolaniem Mandrysza, wiekszosc nawet nie myslala o nim i tutaj to bylo pisane - myslisz, ze ktos to wzial pod uwage? Proste - tyle bylo staran o to, zeby strona byla oficjalna, ze prezes sie wpisuje na forum itd. Teraz nagle, cisza i to my, kibice jestesmy je***i za to, ze wypisujemy swoje przemyslenia. Moge dac kilka przykladow... radzion i Bolek wiedza o czym mowie. My mozemy sobie pisac i nic wiecej, ale mysle, ze juz niedlugo panowie z zarzadu i pilkarzyki moga wyleciec z hukiem :lol: Ruch to MY!! Pozdrawiam
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10291
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#12 Post autor: gerhat » 21 maja 2003, o 11:05

Znowu strzelamy sobie gola do własnej bramki.
Zarząd ustami rzecznika i przeciekami prasowymi (nie wątpię że kontrolowanymi) ogłasza, że nie rozumie decyzji mandrysza, że mu nie ufa, ze nie jest dobrym trenerem, że chetnie by go zmienił ale nie za bardzo jak ma znaleźć wariata, który by się tego podjął.
Czy sądzicie, że jak dociera to do mandrysza i zawodników to wpływa to mobilizująco na te ostatnie 4 mecze??? mandrysz może nas spuścić z premedytacją, bo nie ma nic gorszego jak chęć udowodnienia czegos w konflikcie z drugą osobą. Jeżeli tak sie stanie to nie do mandrysza miejmy pretensje lecz do tych co go zatrudnili a teraz swiadmomie podważają to co robi. Profesjonalni działacze, najpierw znaleźliby nowego trenera znaim odważyliby się krytykować dotychczasowego, zwłaszcza w sytuacji gdy nad nami wisi gilotyna.

Przecież ten facet doskonale zdaje sobie sprawę że być może w następnym dniu będzie się zjamował wydawaniem sprzetu z magazynu, a w najlepszym dla niego wypadku po tych 4 kolejkach nawet dziękuje mu nikt nie powie, tylko w gazetach wyczyta że już nie jest trenerem.

Viro

#13 Post autor: Viro » 21 maja 2003, o 12:12

zauwazcie, ze przez nasz klub przewijaja sie ciagle te same nazwiska i ci sami trenerzy dla mnie to mija sie z celem
czemu np nie zatrudnia Wdowczyka albo Smudy???
co jak co ale moim zdaniem oni ku*** dali by im popalic

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#14 Post autor: Patton » 21 maja 2003, o 12:46

Viro - racja, mysle, ze szczegolnie Wdowczyk by dal popalic. A nie wspominam juz, dlaczego nie wezmie sie trenera np. z Czech.... oni dopiero lubia miec wszystko poukladane. A tak bierzemy jakiegos trenera, ktoremu wcisniemy kit i da sie nabrac na to. Az dziwie sie, ze Lenczyk tak dlugo tam wytrzymywal... ale powiem tylko tyle, ze wydaje mi sie, iz gdyby teraz Lenczyk trenowal, to nie bylibysmy zagrozeni spadkiem. Bo on to "facet z jajami" i zna sie na tym fachu jak malo kto... Mandrysz to nawet w 1/10 tyle nie potrafi co on.... A ten nasz za***any zarzad zawsze wie, co jest "dobre" dla klubu... Pewnie jak bedzie spadek, to dla "dobra".... Tylko ja sie pytam czyjego? Prezesa, czlonkow, pilkarzy? Bo dla nas kibicow napewno nie.... :cry:
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19aRtuR20, Acid, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Kiler1989, koRnik, Majestic-12 [Bot], marek79, Mavo1920, nołnejm, OLSZA, pepson19R20, pko, tynbydziedobry i 340 gości