Debiutant.

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#16 Post autor: Morris » 19 maja 2003, o 17:59

kolejny superkwiatek, wypowiedź z bogatej już kolekcji bzdur plecionych przez supertrenera mandrysza:
pytany przez dziennikarzy, dlaczego tak późno wstawił w meczu z Amicą Narwojsza, supertrener stwierdził "w ferworze walki zapomniałem o Narwojszu" ku*** nie wiem śmiać się czy płakać :?

Gość

#17 Post autor: Gość » 19 maja 2003, o 21:56

Morris
"w ferworze walki zapomniałem o Narwojszu"

A ciekawe czy w ferworze walki nie zapomnial przypadkiem o swojej pensji.

To jest paranoja zeby pierwszoligowy trener ZAPOMINAL o zawodniku. Tego pana trzeba jak najszybciej wyrzucic z tego klubu. Wprowadzi nas do drugiej a potem do trzeciej ligi. Najgorsze jest to ze on chyba nie ma poczucia winy za pozycje Ruchu. Wedlug niego brak nm tylko szczescia.

MANDRYSZ OUT :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#18 Post autor: Mikoruch » 19 maja 2003, o 22:30

tak godo jakby walczył z Tysonem

AndRe
Posty: 2167
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#19 Post autor: AndRe » 20 maja 2003, o 00:31

ech i wyjasnila sie przyczyna porazki z Amica.Po prostu Burkhardtowi wyszedl strzal zycia i nawet trener z takim warsztatem :lol: :lol: :lol:(najczestsze okreslenie uzywane przez naszego rzecznika) jak Mandrysz nie mogl nic poradzic.

za onetem:
Mandrysz: To był strzał najwyższej jakości

Ozdobą sobotniego meczu Amiki Wronki z Ruchem Chorzów był przepiękny gol Marcina Burkhardta. 19-letni pomocnik Amiki z prawie 30 metrów huknął nie do obrony.

- To był strzał najwyższej jakości - skomentował to uderzenie trener gości, Piotr Mandrysz. - Mój bramkarz powiedział, że za późno zobaczył piłkę i miała ona "odchodzącą rotację". Myślę, że nie miał szans tego obronić.

Tak czytam wypowiedzi Mandrysza i sie zastanawiam :MA TEN CHOP ROZUM??????
Mowic otwarcie ze liczy na Gornik aby sie Ruch utrzymal , chwalic Wiechowskiego ze trzyma obrone :shock: , mylic zawodnikow lub nawet o niektorych zapomniec.(w ferworze walki :D)

Nie wiem jakie narkotyki bierze Mandrysz ale radze je natychmiast je odlozyc.
I na koniec NIKOMU NIE ZYCZE MANDRYSZA JAKO TRENERA W KLUBIE (nawet tak lubianym przeze mnie klubom jak Legia i Gornik :wink: )
Ten czlowiek to chodzaca porazka.

Jak zakonczy swoja przygode w Ruchu powinien miec dozywotni zakaz wstepu na Cicha (podobnie jak wiekszosc zarzadu)
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

Gość

#20 Post autor: Gość » 20 maja 2003, o 00:47

Wasz największy problem to jest zarząd , bo Mandrysz jest tylko ich pionkiem , wykonującym polecenia z góry . Zarząd się kompromituje , bo najpierw robi aferę z wyrzucaniem Śrutwy , po czym prezes ( tan sam , który 2 miesiące wcześniej nie chciał go w klubie ) pieprzy w gazetach że przywraca Śrutwę do łask na własną odpowiedzialność . To albo on jest prezesem i wie co robić , albo niech siedzi cicho i pozwoli działać trenerowi . Teraz macie duże szanse na spadek , to przypomniał sobie o 38 letnim obrońcy - jak tak dalej pójdzie to legenda waszego klubu - Gerard Cieslik - bedzie gonił za piłką w meczu z Pogonią . Inna rzecz że jak czytam wypowiedzi Mandrysza to się zastanawiam czy ten facet aby na pewno wie co gada , bo pociska bzdury okrutne . W bundeslidze Leverkusen zmieniło trenera na 2 kolejki przed końcem - może Rogala wy***przy Mandrysza trochę wcześniej , ale szczerze wątpię żeby to wam uratowało 1 ligę .

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: andrzejn64, Google [Bot], Majestic-12 [Bot], OLSZA, WolnyLogin i 304 gości