Amica-Ruch

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#46 Post autor: fuhr » 19 maja 2003, o 15:17

wierze...
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Gość

#47 Post autor: Gość » 19 maja 2003, o 15:53

Nie wiem co Wy o tym sadzicie, ale jak dla mnie mecz z Groclinem moze byc dla nas najlatwiejszy, bo gramy u siebie, Groclin raczej na majstra nie liczy i w razie zwyciestwa...........nie bedzie to za bardzo podejrzane :)
Co do wyjazdow na Legie i Zaglebie to nie licze na jakies zdobycze punktowe. Najwazniejsze dla nas jest to aby szczakowa w 3 nastepnych meczach nie odskoczyla, gdyz w ostatniej my mamy 3 punkty z Pogonia, a oni nie wygraja z Gornikiem. Wedlug mnie taka jest najbardziej realna szansa unikniecia bezposredniego spadku.
W barazach to niestety musimu liczyc juz wylacznie na siebie. Choc patrzac na gre w 2 lidze to nie sadze, aby taki Swit chcial grac w 1 lidze, co zreszta potwierdzil w zeszlym sezonie, skutecznie przegrywajac ostatnie mecze.

Wilus

hanys1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 455
Rejestracja: 30 sie 2002, o 16:01
Kontakt:

#48 Post autor: hanys1920 » 19 maja 2003, o 21:08

prezes pilkarze zarzad i trener pasuja do siebie .oni wszyscy sa zerem i niech sie dalej razem trzymia ale niech wypierdalaja z tego klubu.siedze nad tym kompem i dobija mnie ta bezsilnosc.czy my naprawde nic nie mozemy zrobić?na meczach trzeba tym pseudopilkarzom pomagac ale po meczu z groclinem mozemy przeciez sie udac pod klubowa kawiarenke i glosno pokazac wszytskim ze RUCH TO MY.panowie zrobmy cos miejsce Ruchu jest w pierwszej lidze .kazdy wyczyn naszych pseudopilkarzy i naszego pseudotrenera odczuwam bolesnie.mam nadzieje ze nasi pseudopilkarze tez poczuja podobny bol. RUCH to moje życie a oni pi***ola mi zycie .nie bede stal i plakal.mam nadzieje ze odwdzieczymy sie pseudopilkarzom za to .Pko masz racje trzeba jechac z nimi
MOIM DOMEM GÓRNY Śląsk MOIM ŻYCIEM RUCH Chorzów

www.wolnyposredni.pl

ukasz77
Posty: 336
Rejestracja: 11 sie 2002, o 17:01
Lokalizacja: Świony/Bytom/Ahlen
Kontakt:

#49 Post autor: ukasz77 » 19 maja 2003, o 21:47

Moim zdaniem nawet jeśli jakimś cudem dostaniemy się do baraży(wierzę) to w barażach będzie bardzo ciężko.Takie drużyny jak Górnik Łęczna i Świt Nowy Dwór Mazowiecki to nie są przypadkowe drużyny, te drużyny już od kilku lat buduje się z myślą o 1 lidze,jest tam kasa i na pierwszy rzut oka rozsądnie są prowadzone.I tak by o tym myśleć trzeba się dostać do tych baraży,mam taką wielką nadzieję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10291
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#50 Post autor: gerhat » 20 maja 2003, o 09:16

Świt byłby do ogrania, ta drużyna się sypie, ale widzę inny problem - Bełchatów, są na fali, jak się załapią na baraże to nie będzie na nich mocnych.

niebieski78

#51 Post autor: niebieski78 » 20 maja 2003, o 09:35

"Ani be ani me ani kukuryku liga/puchar jest w Chorzowie a nie w Belchatowie"
pamietacie??? gerhat jak boimy sie belchatowa to nie ma dla nas miejsca w pierwszej lidze ,piszesz o nich jak by byli samym Man utd

TomasH P.

#52 Post autor: TomasH P. » 20 maja 2003, o 10:52

Belchatow ma pecha co do Ruchu (puchar, potem spadek) i Gerhat ma racje: moga sie w koncu sprezyc i napsuc nam troche zycia :( tam juz maja doswiadczenie w I lidze i to moze im pomoc w barazach. Mysle, ze Belchatow CHCE byc w I lidze.
No, ale co my tu piszemy o jakims GKS - jutro taki wazny mecz, kolejny (ostatni?) o przetrwanie... Stawiam na niespodzianke. Wygraja- w sobote ludzie przyjda, w przeciwnym razie nie bedzie po co przychodzic, chyba ze zremisuja a inne zespoly przegraja.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], iglo, Konrad, lyjna, niebieskifanatyk, zico1920 i 330 gości