Amica-Ruch

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Gość

#31 Post autor: Gość » 17 maja 2003, o 23:42

Lepiej być zerem niż leszkiem millerem. :D
To już jest niestety dno dna. Jak zwykle strzelili bramkę ,ajk zwykle trener do dupy - madrysz nastawił ich na jeden punkt więc jaki mógł być wynik. /teraz trzeba wygrać z Zagłebiem , to będzie mecz prawdy. Jak mi mandrysz znowu napisze ,ze jedzie po punkt to niech juz lepiej teraz sie pakuje.

piechol
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 242
Rejestracja: 22 wrz 2002, o 11:18
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#32 Post autor: piechol » 17 maja 2003, o 23:53

szkoda, szkoda. Wielka szkoda :(( Nawet nie wiem co napisac. O tym, ze Ruch bedzie miec ciezko w lidze z tym skladem pisalem jakis czas temu. Ale zeby bylo, az tak zle ?? Oj, ciezko bedzie... A zarzad i reszta na wszystko leje... Szkoda :(
od małego NIEBIESKI

Mik20
Posty: 266
Rejestracja: 5 kwie 2003, o 22:38
Lokalizacja: Centrum
Kontakt:

#33 Post autor: Mik20 » 18 maja 2003, o 00:49

Mam juz tego zarzadu trenera dosyc ja pi***ole to juz chyba koniec,ale trzeba czekac na mecz Zaglebiem.do tego szpilu wciaz bede wierzyl ze za rok derby z docwelkami beda :!: :!: :!: :!: :!: :!:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kuba..

#34 Post autor: Kuba.. » 18 maja 2003, o 09:06

PO MECZU TRENER RUCHU POWIEDZIAL :

Piotr Mandrysz:
- Chcieliśmy wywieźć z Wronek jeden punkt. Jesteśmy smutni, że spadliśmy do strefy spadkowej. Graliśmy otwartą grę, ale popełniliśmy błędy, które przeciwnik wykorzystał..........


No ja juz ku*** nie moge wytrzymac jak czytam wypowiedzi tego Ciula trenera Ruchu ..

Z drugiej strony ciekawe czy na Zaglebie tez jedziemy po 1 punkt :twisted:

pko

#35 Post autor: pko » 18 maja 2003, o 11:25

ku*** panowie jedziemy z nimi juz teraz definitywnie

Gość

#36 Post autor: Gość » 18 maja 2003, o 14:10

Ruch Chorzow jest drugoligowym klubem. Jakos nie moge tego sobie wyobrazic. Szczerze mowic nie liczylem nawet na punkt z Amica. Chociaz jak po polowie bylo 1:1 to wiara mi wrocila na te kilka minut.
Ja jescze wierze ze jakims cudem zostaniemy. Pozdro dla wierzacych i ... niewierzacych.

TAU1920ZEN

#37 Post autor: TAU1920ZEN » 18 maja 2003, o 15:13

A ja wciaz wierze ale nie wiem w co , chyba tylko w to ze wkoncu usmiechnie sie do nas szczescie bo na poprawe gry zbytnia nie licze i ze utrzymamy sie w 1 lidze choc jak sie nic po tym nie zmieni to nastepny sezon po redukcji ligi bedzie dla nas NAPEWNO tym ostatnim w ekstraklasie!!!czy w 2 czy 3 lidze i tak bede chodzil na szpile bo to juz jest dla mnie nalóg!!!trzeba wierzyc do konca!!!

dawor

#38 Post autor: dawor » 18 maja 2003, o 22:03

Powiem tyle -Szczaka zapłaciła i wygrała u nas... Ale nie mogliśmy przegrać drugiego z rzędu meczu... to byłoby dziwne...

Ale jednego możecie być pewni-- Zagłębiu nie odpuścimy a reszta zależy od was...

Pozdrowienia...

Awatar użytkownika
Adi-Żory
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1483
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:20
Lokalizacja: ŻoRy
Kontakt:

#39 Post autor: Adi-Żory » 18 maja 2003, o 23:04

Trza wierzyć do końca w utrzymanie!!!!!!!!!!!!!!
We Wronakch jak byłech to do przerwy wierzyłech że chocioż remis z tamtas wywiozą.No szkoda że przegrali.
Najbardziej podobało mi się jak każdy wznóśł na kartce A-4 podobizne Remika i odpalono race.I wtedy zaczeliśmy śpiewać dnia 17 maja itp.
Napewno to na fotkach za***iście wyjdzie.
Pozdro.

krempy1

#40 Post autor: krempy1 » 19 maja 2003, o 08:53

Czy nie jest dla was dziwnym to że Rogala nic do tej pory nie zrobił, żadnego ruchu tylko siedzi i liczy na cud. A tak apropo to własnie przeczytałem ze od nowego sezonu trenerem Ruchu ma byc Jurek Wyrobek To jakies deja vo bo jak ostatnio spadalismy to Jurek objął zespół na ostatnie kolejki ale nie udało sie juz utrzymac. Teraz juz chyba Rogala szykuje sie na 2 lige i marzy o powtorce z historii. Zobaczymy .
A ja dalej jednak wierze ze zostaniemy bo jak tak dalej pojdzie to za kilka lat w I lidze beda graly same szmacianki i wolki male a wielkie kluby przestana istniec

WOJTEKK

#41 Post autor: WOJTEKK » 19 maja 2003, o 09:03

szkoda,szkoda i jeszcze raz szkoda :cry: no cóz nie mozna na gwałt teraz nagle szukac punktów jak we wczesniejszych meczach,z których powinny byc pewne trzy punkty nie mamy ani jednego.Majac mimo wszystko lepszych piłkarzy od takiego GKS-u nie potrafilsmy przez cały sezon zagrac i wygrac paru meczów,które dawały nam spokojny byt w lidze :cry: :cry:

Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 602
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

#42 Post autor: Wilus » 19 maja 2003, o 09:28

Czytam Wasze posty i powiem, ze sie z Wami nie zgadzam, bo :

- wyniki tej kolejki mimo porazki we Wronkach nie sa wcale dla Ruchu takie zle. Nie wiem, czy sie ze mna zgadzacie, ale porazka Jaworzna z Lubinem jest dla Ruchu korzystana, gdyz porownojac terminarz Jaworzna i Ruchu to jest identyczny z tym, ze my w ostatniej kolejce mamy Pogon a oni Zabrze. Teoretycznie wierze, ze tym razem Gornik potraktuje powaznie Jaworzno i tak jak my im teraz sie zrewanzuje i spusci Jaworzno a uratuje nas.
Co do Lubina to wydaje mi sie, ze oni organizacyjnie i finansowo bija nas i liczenie, ze to oni spadna bylo bledne, co potwierdzili w Jaworznie i potwierdza w srode, kiedy pewnie wygraja z nami :(

Wilus

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10311
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#43 Post autor: gerhat » 19 maja 2003, o 09:48

Jest coraz gorzej, ale wszystko leży jeszcze na boisku, kluczowy mecz odbędzie się w środę z Lubinem, jest fajny układ gier w tej kolejce, wszyscy nasi rywale graja z czołówką, a my mamy bezpośredni mecz, kto go wygra ten wyskoczy ze strefy śmierci. Wilus, ten ostatni mecz z Pogonią nic nam nie daje, tydzień wcześniej Jaworzno gra z Pognia a my na Legii. Musimy mieć na dwie kolejki przed końcem przynajmniej punkt przewagi nad Jaworznem, wtedy nie spadniemy bezpośrednio. Jak to zrobić? Wygrać z Lubinem i Groclinem, po ostatnich wynikach wydaje się nierealne, ale czy realny wydawał się jesienią remis w Grodzisku i wygrana z Legią? W tej końcówce wystarczy wygrać mecz aby się odblokować psychicznie i wejść na falę wznoszącą. Oby to nie nastąpiło dopiero z Pogonią, im wcześniej tym większe szanse na utrzymanie ligi.

WOJTEKK

#44 Post autor: WOJTEKK » 19 maja 2003, o 10:29

gerhat napisałes fajny układ jest teraz,a wczesniej ?zle było Widzew u siebie,Jaworzno.Polonia i co gdzie 9 punktów :!: :!: :!: jezeli wygramy z Lubinem bedzie o.k jak wtopimy II liga,tylko szkoda,ze na gwałt teraz nagle szukaja punktów

Gość

#45 Post autor: Gość » 19 maja 2003, o 12:48

Moje serce tez mi mowi ze damy rade , ale rozum i zdrowy rozsadek ze juz jestesmy w II lidze. Nie umielismy wygrac u siebie z Widzewem i Szczakowa , a liczycie na to ze wygramy w Lubinie i u siebie z Groclinem. Mysle ze nawet wygrac z Pogonia bedzie nam trudno. Niestety jestesmy w II lidze i nie ma co liczyc na cud , i uklady.
Dugi Piekary

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamo1289, Bing [Bot], Google Adsense [Bot], iglo, krzysiek..., NG1920, rsebar, WolnyLogin i 62 gości